Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu



Mobilaréna teszt: Honor 8 - tisztelet a kivitelnek
A fórumban a PH! lapcsalád moderációs szabályzata és a hatályos magyar törvények érvényesek. TILOS a WAREZ, valamint a telefonkészülék függetlenítéséről történő bejegyzések, továbbá szakmai topikban tilos hirdetni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8851) arkone válasza peanar (#8847) üzenetére


arkone
aktív tag

Mennyi ideig tartotta meg ezt a hatást?

(#8852) glacious válasza Sanki (#8849) üzenetére


glacious
addikt

Szerintem elég parasztvakítás a folyadék. Alapból 6-os keménységű a legtöbb kijelző, ezeket nem nagyon lehet megkarcolni egy késsel, amivel a létjogosultságát próbálják bizonygatni.

(#8853) zzola válasza Sanki (#8849) üzenetére


zzola
félisten

Én most már kivárom, hogy mit ír vissza az ügyfélszolgálat...

(#8854) Sanki válasza glacious (#8852) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Én sem hiszek annyira benne, ha egyszer hozzám vágnak egyet ingyen, akkor kipróbálnám, amúgy nem adnék érte 3-4 ezer Ft-ot.

(#8853) zzola: én meguntam a várakozást. :N

[ Szerkesztve ]

(#8855) peanar válasza arkone (#8851) üzenetére


peanar
senior tag

Nem tudom mert úgy kb. 3-5 hónapra rá eladtam, de addig biztosan.

(#8854) Sanki
A Crystalusion csak 2500Ft, legalább is én annyiért vettem. Még van egy itthon, lehet azzal bekenem a céges telómat, aztán meglátjuk :)

(#8856) nrg_52 válasza -ZsoLi- (#8850) üzenetére


nrg_52
addikt

De itthon is aruljak es nem sokkal dragabb.

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#8857) Sanki válasza peanar (#8855) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Az is sok. ;]
Amúgy ez látszódik, hogy rajta van?

(#8858) Mátésum válasza peanar (#8825) üzenetére


Mátésum
aktív tag

Igen, ezt én is néztem, csak nekem egyedül a szélvédő jön szóba...

(#8859) peanar válasza Sanki (#8857) üzenetére


peanar
senior tag

Annyira, hogy tisztább marad a telefon :)
A rajta lévő lenyomatok sokkal könnyebben letörölhetőek.

(#8860) Aryon87


Aryon87
félisten

Uton hazafele, addig egy kis izelito a mostani allvanyos, manualis fozozasbol:
Parlament távolról

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#8861) Sanki válasza peanar (#8859) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Értem, és látszódik, ha már "lekopott"?

(#8860) Aryon87: jó kép, max annyi megjegyzés, hogy lehetett volna rövidebb záridő 1 kicsit és akkor a közepén több részlet maradt volna. :)

[ Szerkesztve ]

(#8862) Cannabis7 válasza Aryon87 (#8860) üzenetére


Cannabis7
senior tag

engem csak az zavar a kepben, (ez sajnos jellemzo a honor 8ra), hogy a fenynek "auraja" van, nem tudom mi a hivatalos megnevezese a jekensegnek.
gondolom a lencsek miatt lehet eu, lehet nem a legjobb minoseguek

(#8863) Aryon87 válasza Sanki (#8861) üzenetére


Aryon87
félisten

Tudom. Elso alkalmas manualis fotozas, G5 utan szokni kell a dolgokat, mert maskepp mukodik itt minden :))

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#8864) Aryon87


Aryon87
félisten

Naszoval, az esti fotozgatasom gyumolcse. Remelem megerte, mert ugy tunik a megfazas a jutalmam...

[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]

Ez a harom pedig automata mod:

[link]
[link]
[link]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#8865) Cannabis7 válasza Aryon87 (#8864) üzenetére


Cannabis7
senior tag

huha, ezek mar kifejezetten jo fotok.

(#8866) Sragi válasza Aryon87 (#8864) üzenetére


Sragi
őstag

Azért elég jól megy ez neked :) :D
Viszont en az éjszakai módot probaltam. Nem sikerült vele jó képet csinálni. Lehet user error. :D
Automata módban viszont elég jókat lehet. :)

(#8867) Sanki válasza Aryon87 (#8864) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Jó képek lettek. :R
B360?

(#8868) t_a_m_a_s válasza Aryon87 (#8864) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Ezek teljesen rendben vannak. Állványra mivel rögzítetted a telót?

Holnap majd jól beletépünk...

(#8869) Energie X válasza Aryon87 (#8864) üzenetére


Energie X
őstag

Nagyon jók ezek a képek! Hogyan csináltad? 🙂

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

(#8870) AngeloDivina válasza Aryon87 (#8864) üzenetére


AngeloDivina
aktív tag

Az automata módtól sokkal kevesebbet vártam. Gratulálok, jók a képek! :)

Élj úgy, hogy semmiben ne szenvedj hiányt....

(#8871) atosan válasza Aryon87 (#8864) üzenetére


atosan
addikt

Gratula 👍

Maine coon

(#8872) -ZsoLi-


-ZsoLi-
tag

Sziasztok azt vettem észre ha a telefon fölső részét fogom akkor a wi-fi jelerősség egyből lemegy amint elengedem vissza ugrik.Gondolom a kezem leárnyékolja az antennát. Másnál is így van??

(#8873) Sragi válasza -ZsoLi- (#8872) üzenetére


Sragi
őstag

Mondok jobbat :)
Vettem egy alu tokot rá ami rohadt jól nezett ki, de úgy arnyekolt, hogy a router-től 7 méterre alig volt jel :D

[ Szerkesztve ]

(#8874) -ZsoLi- válasza Sragi (#8873) üzenetére


-ZsoLi-
tag

Az alu az olyan.

(#8875) Aryon87 válasza Sragi (#8866) üzenetére


Aryon87
félisten

1 ev alatt sikerult ezt a szintet elernem, de meg nem tokeletes a fotostudasom. Tavaly aprilis kornyeken kerultem be a fotos topikhoz, a sracok tanitottak egy s mast.

Ejszakai mod keves sztem, nem probaltam vele, a Pro mod sokkal jobb ilyen teren.

Sanki: igen, B360 van rajta

t_a_m_a_s: van egy kb 1m magassagig allithato allvanyom, amire egy selfibotrol leszedett masik fajta tartofej van rarakva. Sokkal stabilabban tart mint a hagyomanyos egyszeru tartofej (ami miatt pl a G5 2x is leesett)

Energie x: jatszadozni kell a manualis allitasokkal: ISO100 mindig, es a zarido pedig a fenyviszonyoktol fugg: 2mp-8mp ebben a kozegben.

AngeloDivina es atosan: koszi :R
3n is mehlepodtem, hogy azert az automata is tud, de csak ilyen temaban jo. Volt egy szobor, amit nem vilagitottak meg, na azt mar nem tudta lefotozni.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#8876) Sragi válasza Aryon87 (#8875) üzenetére


Sragi
őstag

Igazából egy jó állvány kell mindenképpen. Viszont jó látni, hogy B360 alatt ki lehet hozni elég sokat a kamerabol. :)
Szerintem az automata nekem mint a fotozashoz nem nagyon ertő embernek sokat segít.

(#8877) Aryon87 válasza Sragi (#8876) üzenetére


Aryon87
félisten

A manualis midban fotozast meg kell tanulni. Az allvany alap ilyen esetben, mert sokan nem tudjak kitartani kezbol az 1mp-et sem. Es vannak szituk, mikor hosszabb zaridot kell alkalmazni.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#8878) JoeCockBill válasza Aryon87 (#8877) üzenetére


JoeCockBill
senior tag

érdekességnek jó, de szerintem nem sok értelme van ennek a hosszú záridős állványos dolognak egy telefon esetében. mármint ki a fene hord magával állványt? :D aki meg komolyan fotózni szeretne, az nem telefonnal fog bohóckodni

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#8879) rozsi71


rozsi71
tag

Többen írtátok, hogy jelez a b360. Nekem a b131 van fent, de magától nem jelez. A hicare korai frissítésben látom. Van, akinek már magától jelezte a frissítést?

(#8880) Valaki87


Valaki87
senior tag

üdv urak

belépnék a klubba, egy dolog érdekelne !

mennyire hangos kihangosítva a telefon telefonálás közben ? Jelenleg Iphone 5s használok az ezen a téren nagyon jó, viszont anno volt sony Z3 meg Z5 compact-om is és hát azok nagyon sz@rok voltak...igazából kocsiban kihangosítva is alig lehetett hallani ! ( rádió nem ment, ablakok felhúzva és mégis fülelni kellett..)

[ Szerkesztve ]

(#8881) t_a_m_a_s válasza JoeCockBill (#8878) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Vannak egész kompakt, de jól terhelhető állványok. Nem mindegy, hogy csak bedobsz a hátizsákba egy kis állványt, vagy viszel egy hátizsáknyi fotós cuccot :) Tapasztalatból mondom ;)

Nekem pl azért fontos, hogy a telefon relatíve jó képminőséget tudjon, mert sokszor nem cipelem már magammal a tükrös gépet, a két gyerkőchöz amúgy is van cucc bőven. Ha pl leugrunk huszonharmadszor Füredre sétálni egyet, akkor azért legyen 1-2 emlékkép, de a fényképezőt ne kelljen már cingálni. Ehhez egy kompakt állvány jó kiegészítő lehet.

(#8880) Original01: Az 5S hangosabb, de ez is használható, hallható kocsiban.

[ Szerkesztve ]

Holnap majd jól beletépünk...

(#8882) JoeCockBill válasza t_a_m_a_s (#8881) üzenetére


JoeCockBill
senior tag

Jogos :)

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#8883) headhunter86


headhunter86
senior tag

Egész király ez a Timelapse, viszont nem lehetne megoldani, hogy kikapcsolt kijelzővel is felvegye? Mert semmi haszna, ha megy a kijelző és merít mint a franc.

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#8884) Sragi válasza Aryon87 (#8877) üzenetére


Sragi
őstag

Hát biztos kéz kell hozzá :D De egy sima fotohoz sem árt :)

(#8885) Valaki87 válasza t_a_m_a_s (#8881) üzenetére


Valaki87
senior tag

Koszi.

(#8886) Pano


Pano
addikt

Sziasztok!

Vacilálok a sima p9 és e között, csak egy kérdésem lenne, hogy a Honor 8 is tartalmazza azt az algoritmust, hogy a töredezett fájlok miatt ne lassuljon be idővel a telefon, mint a p9 esetében?

Köszi!

(#8887) Surplus


Surplus
tag

Sziasztok!
B360 van fenn és cseréltem az uj firmware updaterre. Proxy és port beàllitàs utàn jött egy uj OTA update, 2017.02.06 kiadäsi dàtummal, mérete: 276 MB. Most telepitem.

(#8888) zzola válasza Surplus (#8887) üzenetére


zzola
félisten

Mi a build száma?

(#8889) Surplus válasza Surplus (#8887) üzenetére


Surplus
tag

Szoval lejött. Ellenöriztem, kibontottam, dload mappàba berakattam. Kilépés utàn a hàromgombos varàcioval feltettem volna, de 5%-nàl hibàval kilépett. A szerviz menüböl is probàltam, az eredmény ugyanaz. Mivel nincs root, igy twrp-böl nem probàltam. Azt gondolom, hogy ez csak az"eredeti" nougatra jo. (Stechguide.com). Abuild szàmom: FRD-09C432B360, amit OTA-val tettem fel a B131-re.

[ Szerkesztve ]

(#8890) Luser2000 válasza Surplus (#8887) üzenetére


Luser2000
addikt

Némi hibajavítás:

"Ez a frissítés csökkenti az energiafogyasztást, optimalizálja az egyes képernyőkön megjelenő szövegeket és javítja a harmadik féltől származó alkalmazások megjelenítési problémáit a zárképernyőn.

[Optimalizációk] Csökkentett energiafogyasztás hosszabb használathoz. Növelt adatátviteli sebesség egyes helyzetekben, Wi-Fi kapcsolat használata esetén. Optimalizált értesítés megjelenítés a képernyőn, amikor új e-mail üzenet érkezik a Gmail alá, hogy a szöveget könnyebb legyen olvasni. Integrált Google biztonsági javítások a jobb rendszerbiztonsághoz.

[Javítások] Hiba javítva, amikor nem jelennek meg vezérlőgombok a zárképernyőn harmadik féltől származó zenelejátszóknál. Hiba javítva, amikor a hívások időtartama nem jelenik meg a hívásnaplóban. Hiba javítva, amikor nem jelentek meg értesítések bejövő hívásoknál, és nem lehetett a bejövő hívásra váltani, ha már hívás közben volt.

[Frissítés megjegyzések] 1. Ez a frissítés nem törli a személyes adatait, azonban javasoljuk, hogy készítsen mentést minden fontos adatról a frissítés előtt. 2. A rendszer a frissítés után újraindul. Ez nagyjából 5 percig tarthat. 3. Ha problémába ütközne a frissítés során, hívja a Huawei ügyfélszolgálatot, vagy keressen fel egy hivatalos szervizközpontot a segítségért."

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#8891) keszi1991 válasza Sanki (#8849) üzenetére


keszi1991
tag

Én most teszem a b131et, utána magétol jelzett a b369? Vagy azt is igy raktad fel? Köszii h leirtad h megy

(#8892) balazs0102 válasza Luser2000 (#8890) üzenetére


balazs0102
senior tag

Remélem jó lesz, hétvégén raktam fel manuálisan a B360-at, ez az első munkanapom vele, de 1óra 15 perces SOT mellett 53%-on áll...iylenkor még bő 70 körül voltam a 6.0-val. Csináltam FR-t is telepítés után. Érthetetlen a megnövekedett étvágy. Semmi nem indokolja.

Egyébként 7.0 alatt más hibával nem találkoztam, továbbra is szép fluid a rendszer, értesítések, jelzések, hívások, böngésző, kamera, stb, minden ok.

(#8893) keszi1991 válasza keszi1991 (#8891) üzenetére


keszi1991
tag

Nem megy fel a b131se, letölti de a telepítésnél hibát ir, 2xszer probáltam 😐

(#8894) cotag válasza keszi1991 (#8893) üzenetére


cotag
senior tag

Hát a 7.0 tuti 20%-al többet zabál bszák meg :W

[ Szerkesztve ]

(#8895) clon válasza cotag (#8894) üzenetére


clon
aktív tag

Nálam nem, sőt. Elfelejtettem képet csinálni róla, pedig nagyon akartam - 3:00 képernyőidő, 2:45 beszélgetés, 110:00 készenlét, az igaz ami nem kell azt mindig kilövöm (net, wifi, GPS, stb).
Nálam jobb a fogyasztás mint a 6-os esetén, tovább bírja.

(#8896) Surplus


Surplus
tag

Uj fejlemény: A rendszerfrissitésben megjelent egy 847 MB méretü frissités. Tölteném lefelé, de nem nagyon akar jönni. Hàlozati elérés problémàkra hivatkozik. A chengelogja ugyanaz, mint a 273 MB-osé, ami nem tudott települni.

(#8897) keszi1991


keszi1991
tag

Lehet nem otat kéne hanem a full_t letöltenem és akkor jo lenne?

(#8898) Sragi válasza keszi1991 (#8897) üzenetére


Sragi
őstag

Full az biztosan működik. Leirasban is az van es XDA-n is azt ajánlották.

(#8899) Surplus


Surplus
tag

Uj fejlemény kiegészitése: A wi-fi-nél a proxy-t és a portot ki kell törölni, akik az uj firmware findert és a firmware finder proxy-t hasznàljàk. a changelog ugyanaz, mint amit màr eléttem irtak. A Huawei magyar ègyfélszolgàlata a dolgokrol annyit tud, hogy ha valami bibi van inditsd ujra a telefont, vagy csinàlj egy FR-t, vagy küldd visssza a telefont javitani. Ennyit még a màsfél éves unokàm is tud. Közben a letöltés 66 %-nàl megàllt.

(#8900) zzola


zzola
félisten

Megjött az ügyfélszolgálattól a szokásos semmitmondó válasz:

"
Tisztelt Zoltán,

Köszönettel vettük megkeresését, mellyel lehetőséget biztosított arra,
hogy teljeskörű tájékoztatást nyújtsunk az Ön számára!

A frissítések egy automatizált rendszeren keresztül kerülnek kiküldésre,
IMEI szám alapján. A pontos megjelenési dátummal kapcsolatban sajnos
nincsen információnk. Javasoljuk, hogy kövesse figyelemmel a hivatalos
honlapunkat, vagy a készüléke értesítéseit (Frissítő, HiCare) a
készülékére elérhető frissítésekkel kapcsolatban.

Amennyiben szolgáltatófüggő a készüléke, úgy a szolgáltatója fogja Önnek
elérhetővé tenni a frissítést, miután lefejlesztették a saját verziójukat.

Megértését köszönjük!

Üdvözlettel,

Huawei Ügyfélszolgálat "

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.