Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu



Mobilaréna teszt: Honor 8 - tisztelet a kivitelnek
A fórumban a PH! lapcsalád moderációs szabályzata és a hatályos magyar törvények érvényesek. TILOS a WAREZ, valamint a telefonkészülék függetlenítéséről történő bejegyzések, továbbá szakmai topikban tilos hirdetni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8201) goop válasza Yager01 (#8199) üzenetére


goop
őstag

Vetted vagy szerezted? Én vettem, play áruházból töltöttem le, minden ok. B360as rom. Nova 5.0.1

[ Szerkesztve ]

(#8202) Yager01 válasza goop (#8201) üzenetére


Yager01
senior tag

Dettó....ugyanaz minden. Vettem. Prime. Ugyanúgy a bluetooth kihangosítón keresztüli hang rögzítés sem megy. Pedig fontos lenne

(#8203) JoeCockBill válasza goop (#8198) üzenetére


JoeCockBill
senior tag

nálam is hozzáférés megtagadva. 7.0
bár engem nem érdekel, csak kipróbáltam :D

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#8204) goop válasza JoeCockBill (#8203) üzenetére


goop
őstag

Mondjuk én mentést teszek mindig vissza, meg engedélyezve volt az eszközkezelő része is, a zárolás miatt.

(#8205) Yager01 válasza JoeCockBill (#8203) üzenetére


Yager01
senior tag

Na tessék :O

(#8206) szatocs1981 válasza szatocs1981 (#8164) üzenetére


szatocs1981
aktív tag

Sajnos túl korai volt az öröm. A zárképernyőn minden állítgatás ellenére is megjelenik a viber értesítés...
Viberben mindent kikapcsoltam, telefon beállítások értesítéseknél szintén kilőttem a zárképernyőt, illetve a telefon kezelőben a felugró ablakoknál is.

[ Szerkesztve ]

(#8207) Sanki válasza szatocs1981 (#8206) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Beállítások - Értesítési panel és állapotsáv - Értesítéskezelő - keresd ki a Viber-t - az értesítési módokat kapcsold ki (nálam állapotsáv és zárképernyő volt bekapcsolva).
B120 - tesztelve - nem jött értesítés.

[ Szerkesztve ]

(#8208) szatocs1981


szatocs1981
aktív tag

B131-ig remekül működött a dolog, azonban a B360-ban már nem...

(#8209) Sanki válasza szatocs1981 (#8208) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Akkor add le bug-ként e-mailben a huaweinek, hátha foglalkoznak vele.

(#8210) Sragi válasza szatocs1981 (#8208) üzenetére


Sragi
őstag

Esetleg torold a vibert és rakj vissza egy regebbit. De ez csak egy tipp.

(#8211) HGTimber válasza Sragi (#8200) üzenetére


HGTimber
tag

Igen, még a B131 van EMUI 4.1-gyel.

[ Szerkesztve ]

(#8212) Sragi válasza HGTimber (#8211) üzenetére


Sragi
őstag

Lehet akkor Nougat meg Emui 5 alatt mar megy rendesen az ikon szamlalo.

(#8213) DaWehun


DaWehun
tag

Ma reagált a Huawei Magyarország a sorozatos bug reportjaimra és azt mondták, ha találok még nyugodtan küldjem el! :D Elkérték az Imei számát és a build számát a telefonnak. Talán mégsem szarják telibe annyira az emaileket amennyire gondoltam, bár nem tudom az imei számmal és build számmal mit tudnak kezdeni. :)

...

(#8215) castiels


castiels
addikt

A honor 8 megérné szerintetek kamatmentesre a telenortol? P9 lite-ot akartam de kiderült hogy nem dual simes valtozatban árulják...

Sok a probléma a honorral?

[ Szerkesztve ]

(#8216) tami92 válasza Sanki (#8191) üzenetére


tami92
aktív tag

Nem tudom, hogy jött e közben válasz neked, de én újat csináltam. Engem sem engedett be a meglévővel, de az új regisztrációval is pillanatok alatt meg van a bootloader nyitás.

castiels Nekem ez az első telefonom, amivel önhibámon kívül nincs semmi bajom. (Gondolok itt, hogy 2 hete sikerült téglásítani egy kicsit :D ) Magam is meglepődtem, hogy milyen jó kis készülék.

[ Szerkesztve ]

"Nem kell a vakot mindenáron átsegíteni a gyalogatkelohelyen, lehet nem is arra akar menni." by Bendegúz98

(#8217) nrg_52 válasza castiels (#8215) üzenetére


nrg_52
addikt

Nekem pl. igazabol szinte semmi gondom nincs vele, szepen teszi a dolgat.

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#8218) castiels


castiels
addikt

Játékok terén? Sebességben? Jobb mint a g4? Kamerában?

[ Szerkesztve ]

(#8219) zzola válasza castiels (#8215) üzenetére


zzola
félisten

A készülék rendben van, összeszerelés minősége kiváló! A kijelző szép, hangminőség és térerő rendben van.
Kamera is elfogadható, világosban jó képeket lő, kevesebb fényben már nem annyira.
Viszont szoftveres vonal hagy kívánni valót maga után!
Optimalizálatlan, rendszerfrissitések nem érkeznek meg!

Ha ezeket el tudod fogadni, alkar vállalható!

[ Szerkesztve ]

(#8220) castiels válasza zzola (#8219) üzenetére


castiels
addikt

Lehet akkor inkább a p9 lite.

(#8221) zzola válasza castiels (#8220) üzenetére


zzola
félisten

Az jóval gyengébb ennél és az is Huawei.
Én azt nem venném meg! Vagy P9 vagy ez...

(#8222) newman8929 válasza castiels (#8220) üzenetére


newman8929
tag

Gondold át mégegyszer. Jobban jársz a Honorral. Egyébként meg pont annak a gyártónak a frissítései "nem érkeznek meg" amelyik a P9 lite-ot gyártja... Megnyugtatlak, ott sem rózsásabb a helyzet. Van olyan P8 lite ami még a 6-ot se kapta meg... Persze a 7-et már nem is fogja de ez nem a Huawei hibája... Egyébként meg nem értem mi ez a frissítéses hisztéria. Majd jönni fog ha jönnie kell... Nem láttam semmi hivatalosat a 7-ről. Legutóbbi infó, február... Néhányan (jó páran) megkapták hicare-en keresztül mint korai frissítés. Optimalizálatlan? Nem tökéletes, de így is jobb, mint a többi...

[ Szerkesztve ]

(#8223) Hoorus válasza castiels (#8220) üzenetére


Hoorus
őstag

Nyugodtan vállald be a Honort. Egyáltalán nem optimalizálatlan a rendszer. A frissítések pedig kijönnek hozzá, csak nem minden készülék jelzi OTA-n, azonban manuálisan percek alatt telepíthető gar. vesztés nélkül. Néhányan kicsit túl tolják a bicajt a frissítések ügyében és inkabb köpködnek itt a Huawei-re csak azért, mert 10 percet nem tudnak, vagy nem akarnak utána olvasni a dolgoknak.

Kinek nem inge...

[ Szerkesztve ]

(#8228) Sragi válasza castiels (#8220) üzenetére


Sragi
őstag

Rendszer gyors,szinte hibátlan kis telefon :) Tény,hogy nekem se jött meg még az update de nem izgat különösebben. Még várok vele aztán ha nem kézi módszerrel feldobom. Nálam november óta hibátlanul teszi a dolgát. Játékok elég jól mennek pl CSR2. Kamera állítólag javult az újabb szoftver által.

[ Szerkesztve ]

(#8229) castiels válasza Sragi (#8228) üzenetére


castiels
addikt

Ac? Gta?

(#8230) gianone válasza castiels (#8215) üzenetére


gianone
őstag

Nem egy kategória, és nyilván számít az ár. És szolgáltatóknál sok csomagban több az előfizetés havidíja telóval, mint nélküle, azt is hozzá kell adni a teló költségéhez.

Én nem vennék már különben P9 Lite-ot, csak ha tényleg nagy a kedvezmény a szolgáltatónál, ezt ki kell számolni. Kijött P8 Lite 2017, újabb SOC, 3 GB RAM. 239 eurón nyitott németeknél, viszont 185 font lesz hivatalosan UK-ban, az 70 alatt van.

Egyébként ezt a frissítési hisztit én sem értem továbbra sem. A probléma fennáll, de ezen ennyit rugózni, mikor 5 perc alatt fent van fájlból tényleg. Huawei készülékeknél mindnél érthetetlen az OTA, de fájlból, hivatalos gyári ROM-ot sokkal előbb fel lehet tenni sok más szolgáltatónál. Ezt vagy megszokja az ember, vagy inkább adja el, de leginkább ne is vegyen. Viszont a saját agyát felcseszni folyamatosan rohadt felesleges, bár valakinek biztos megéri.

[ Szerkesztve ]

Nokia 1610i Huawei Nova

(#8231) Sragi válasza castiels (#8229) üzenetére


Sragi
őstag

Fogalmam sincs :) Nem játszom nagyon.De San Andreas G2 is futott :) Az fele ilyen hardver.

[ Szerkesztve ]

(#8232) espista


espista
senior tag

Aki rendelt már MSVII tokot és meg is jött neki az meg tudná mondani, hogy mennyire kemény tok? Az oldalain sliccelt?

Romani ite domum!

(#8233) Lajbi05 válasza Cannabis7 (#8136) üzenetére


Lajbi05
csendes újonc

Előtte és utána is csináltál FR-t?

(#8234) Jenka


Jenka
csendes tag

Ha hivatalos oldalról szeded le a frissítést, pont annyi az esélye, hogy "szétcsessze" a telefont, mint ha OTA-ról telepíted. Miért? Mert az OTA mit csinál? Letölti a telefonra a frissítést, majd telepíti. Ugyanez, ha te magad töltöd le, másolod a telefonra, majd a tárcsázón bepötyögsz néhány karaktert és már települ is. Tény, hogy OTA-n kényelmesebb, de aki ilyen miatt húzza le a telefont....hát na. Mint amikor egy jó alkalmazás tele van egy csillagos értékeléssel, mert nincs magyar nyelvre lokalizálva, vagy a "kedves" felhasználó azt sem tudja mire való az adott alkalmazás, vagy mert az ingyenes verzióban reklám van, vagy hasonló. Kicsit kezd ez az ügy erre emlékeztetni.

(#8235) Project: A válasza Sanki (#8124) üzenetére


Project: A
tag

Értem, köszönöm válaszodat. :)

(#8236) Sragi


Sragi
őstag

Firmware finder alkalmazásról ha jól emlékszem volt már szó. Valaki telepített már fel vele rom-ot?

[ Szerkesztve ]

(#8237) zzola válasza Jenka (#8234) üzenetére


zzola
félisten

Majdnem ugyanaz....

(#8238) Sanki


Sanki
Topikgazda

Mindenkit kérek, hogy kulturált kommunikációt folytasson!
Akinek nem tetszik, hogy esetleg nem jött még meg a frissítés az tegye fel saját magának, nem lehet elrontani vele a telefont, amennyiben a leírást betartja.
Aki pedig nem akarja felrakni az várja meg a frissítést.

(#8239) szendo777 válasza Sragi (#8236) üzenetére


szendo777
tag

Igen, működik rendesen. :)

Honor 10 kék

(#8240) Sragi válasza szendo777 (#8239) üzenetére


Sragi
őstag

Mi a menete? Mert láttam jelez OTA-t es full-t is?

(#8241) mm89


mm89
őstag

Csak egy tipp, de aki a Nova launcher gyorshívás problémával küzd, annál a
beállítások/alkalmazások/ nova launcher /engedélyek /telefon
az be van kapcsolva?

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#8242) keszi1991


keszi1991
tag

Lenyugodtam, bocsánat mindenkinek! Tényleg nem bonyolult felrakni leirás alapján, de nincs benne az összefoglaloban h honnan lehet letölteni!

(#8243) Shummo válasza mm89 (#8241) üzenetére


Shummo
aktív tag

igen be.

(#8244) szendo777 válasza Sragi (#8240) üzenetére


szendo777
tag

Kiválasztod a romot, letölti, ellenőrzi az md5-öt, utána kicsimagolja a dloadba, és mehet a 3 gombos. Haladsz lefelé a gombokkal. :)

Honor 10 kék

(#8245) Becksman


Becksman
őstag

Megrendeltem a készüléket. Magyar oldalon honnan tudok rendelni hozzá elő és hátlapi fóliát valamint milyen tokot ajánlotok? ( nem szeretném, hogy a hátlapja karcolodjon )

Samsung A54 5G 8+256GB

(#8246) Sragi válasza szendo777 (#8244) üzenetére


Sragi
őstag

Szuper :) Akkor lényegében nem kell másolgatnom semmit. Köszönöm! :R

(#8247) DaWehun válasza Becksman (#8245) üzenetére


DaWehun
tag

edigitalnal azt hiszem van hátlapi fólia, speedshop-ban meg van előlapi valamint tok is. [link] én ezt nyugodt szívvel tudom ajánlani, ez alá még talán hátlapi fólia sem kell, mert tökéletesen illeszkedik a telefonra és egy darab por nem megy be alá. emellé használok én egy üvegfóliát előre és ennyi. teljesen jól védi az egész telefont. emellett persze én sem dobálom, hanem vigyázok rá.

...

(#8248) Coempi válasza szendo777 (#8244) üzenetére


Coempi
tag

OTA-val is működik rendesen? Mert akkor én sem várnék tovább...

[ Szerkesztve ]

(#8249) szendo777 válasza Coempi (#8248) üzenetére


szendo777
tag

Igen, működik. :)

Honor 10 kék

(#8250) Yager01


Yager01
senior tag

Mi lehet az a program ami esetleg használhatja még a Voice Communication csatornát? Automatic call recorder program írja, hogy talán e miatt nem tud rendesen rögzíteni. Minden más lehetőséget próbáltam már de a hívott felet sehogy sem hallom ha autobol telefonálok.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.