Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu



Mobilaréna teszt: Honor 8 - tisztelet a kivitelnek
A fórumban a PH! lapcsalád moderációs szabályzata és a hatályos magyar törvények érvényesek. TILOS a WAREZ, valamint a telefonkészülék függetlenítéséről történő bejegyzések, továbbá szakmai topikban tilos hirdetni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30001) glacious válasza JamesHun (#29999) üzenetére


glacious
addikt

Semennyire, mivel gyengébb a p20 lite.

(#30002) dussy válasza JamesHun (#29999) üzenetére


dussy
őstag

Ez a csere visszalépés lenne, csak csábít az új. Ne dőlj be!

https://hardverapro.hu/apro/apple_iphone_13_spigen_tough_armor_kek_tok/friss.html

(#30003) JamesHun válasza glacious (#30001) üzenetére


JamesHun
addikt

akkor ez el is dőlt
De egy 2 éves telefon jobb, mint a friss, ami kb annyiba kerül mint a 2 éves azért fura
specifikációját ugyan csak a simának néztem, a lite ot nem néztem meg annyira :)

SeriesX: JamesSHun

(#30004) Micsurin válasza JamesHun (#30003) üzenetére


Micsurin
nagyúr

659 vs 950 és erősebb a 659. Na persze. :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :)) :)) :DD :DD

Szerintem nézz egy geekbenchet gyorsan.

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#30005) glacious válasza JamesHun (#30003) üzenetére


glacious
addikt

A lite verzió az kb. a p9 lite óta ugyanaz az SoC, csak az órajel és a memória körítése más (650,655,658,659), míg a csúcskategóriában jóval nagyobb fejlesztések voltak (950,955,960,970).
Ha jól megnézed, komolyabb teljesítményugrás mindig a 10-es váltásoknál van.
Amúgy az s7edge-em is lassabbnak éreztem sokszor, amikor ezt a két telefont használtam.

[ Szerkesztve ]

(#30006) Micsurin válasza glacious (#30005) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Mindig tízest ugranak, a 955-nek azért lett ez a neve, mert a 950-et "kis tesonak" szánták eleve.
200mhz órajel difi...

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#30007) glacious válasza Micsurin (#30006) üzenetére


glacious
addikt

Nem telejesen, mert a 950 a mate 8-ban jelent meg fél évvel korábban, és a p9-ben debütált a kissé túlhúzott verzió.

De ez részletkérdés, a lite-ok a nyomába se érnek.

[ Szerkesztve ]

(#30008) ANDROID??? válasza JamesHun (#29999) üzenetére


ANDROID???
addikt

Sima P20 ja... :K
...de csak ha van sok kidobandó összeged. ;]
Honor 8 -9 -10...

[ Szerkesztve ]

(#30009) Drughi válasza JamesHun (#29999) üzenetére


Drughi
addikt

100e media marktba függetlenül. Inkább vedd meg cetelem kártyával ott, még akkoris jobb mint rablánccal.

[ Szerkesztve ]

(#30010) er2es


er2es
tag

Megjott a b406 :)

(#30011) er2es válasza er2es (#30010) üzenetére


er2es
tag

EMUI is frissült vele 5.0.3-ra

(#30015) JamesHun válasza Micsurin (#30004) üzenetére


JamesHun
addikt

specifikációját ugyan csak a simának néztem, a lite ot nem néztem meg annyira :)
a "sima" 970 es, azt annyira nem néztem be, csak a lite ot, de írtam is

SeriesX: JamesSHun

(#30016) TaRka94


TaRka94
senior tag

Srácok. Megint javították a telefonom, elkészültek vele, tmx honlapján nyomonkövetés alapján.

Egyik alkatrészcsere ez lenne: Fődarab(*HS-19*), FRD-L09,Midnight Black ,CEE&Nordic European,Channel,FOXCONN

Ez mi lenne? :D

(#30017) eddie17 válasza TaRka94 (#30016) üzenetére


eddie17
addikt

Kapsz új telót :D

(#30018) TaRka94 válasza eddie17 (#30017) üzenetére


TaRka94
senior tag

De előtte meg oda van írva hogy akkufedél meg ujjlenyomat olvasó csere.
Ezért nem értettem :D
De akkor éjfeketébe kapok? :F :(((

(#30019) WaG_Gaming


WaG_Gaming
tag

Végre az orosz Honor 8 modellekre is kiküldték a kekszes frissítést! Hamarosan átvándorol Közép-Európába is, úgy érzem. :)) :C

Casual és hardcore gaming, mobiltelefonok, egyéb tech cuccok - mi kell még?

(#30020) eddie17 válasza TaRka94 (#30018) üzenetére


eddie17
addikt

Azt hittem előtte is fekete volt. Akkor nem tudom. :)

(#30021) TaRka94 válasza eddie17 (#30020) üzenetére


TaRka94
senior tag

Majd meglátjuk, végül is mind1 csak ne merüljön :)

(#30022) Drughi válasza WaG_Gaming (#30019) üzenetére


Drughi
addikt

Ha feltenném az orosz régiós rom-ot, akkor felugrana a frissítés?

(#30023) Energie X válasza Drughi (#30022) üzenetére


Energie X
őstag

Ez engem is érdekelne...

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

(#30024) NoOne1976


NoOne1976
őstag

Használja a telefont valaki Xiaomi Mi Band 2-vel? Mik a tapasztalatok? Kell hozzá feltenni a telefonra valamilyen applikációt?

(#30025) Lackooo84 válasza Drughi (#30022) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Nem biztos, itt sem mindenki egyszerre kapja meg.

The Truth is out there...

(#30026) Drughi válasza NoOne1976 (#30024) üzenetére


Drughi
addikt

MiFit + Mi Bandage appot használom, utóbit csak a nevek kiírása miatt.
Probléma mentes mindkettő.

(#30027) trobi28 válasza NoOne1976 (#30024) üzenetére


trobi28
addikt

Én használtam, most Core-t használok. Mindegyik Xiaomi okosórához kell a Mi Fit app :)

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#30028) Bass válasza NoOne1976 (#30024) üzenetére


Bass
addikt

Én is használom minden nap,mifit appal ,első sorban az értesítések és az ébresztő miatt. Semmi bajom vele.

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#30029) dokee78 válasza NoOne1976 (#30024) üzenetére


dokee78
félisten

Mi Fit és a fizetős Mi Band Tools.
Mostanában kicsit késve jelzi a messengert.
Hívást normálisan kezeli.
Nevet kiírja.

(#30030) WaG_Gaming


WaG_Gaming
tag

Megpróbáltam letölteni, de a szokásos "Letöltés sikertelen" hibaüzenet jelenik meg:
Sebaj, legalább van magyar nyelvű changelog, egészségetekre!

:D ;]

[ Szerkesztve ]

Casual és hardcore gaming, mobiltelefonok, egyéb tech cuccok - mi kell még?

(#30031) Micsurin válasza WaG_Gaming (#30030) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Szar lehet! :DDD
Elvileg itt csak eu régió eltérés lenne de felkéne majd mennie. Ha nem, max FR. :D

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#30032) Sanki


Sanki
Topikgazda

Srácok, ezzel azért óvatosan, C432-re ne tegyetek fel C10-es romot, mert a végén lesz egy szép üvegházas téglátok, amit még a szerviz is megtagad (garanciát megvonja), ha beküldenétek.. :U

(#30033) rosejbli válasza WaG_Gaming (#30030) üzenetére


rosejbli
senior tag

Nem nagyon néztem eddig, de reméltem, hogy több újdonság lesz az emui 8.0-ban,ezek a funkciók nekem pl. semmit sem érnek. :F

(#30034) fant0mi válasza WaG_Gaming (#30030) üzenetére


fant0mi
addikt

Azt neztem, hogy ujdonsagnak irja, hogy egyszerre ket bluetooth eszkozre is tud csatlakozni a telefon (pl okosora, auto). Ez nem igy volt eddig is? Miband karperecet es bt headsetet is hasznalok parhuzamosan.

(#30035) Sys85 válasza fant0mi (#30034) üzenetére


Sys85
veterán

Én a Samsungnál használt (lehet hogy van más gyártónál is,ezt nem tudom) dual audiónak örülnék,bár nem tudom hogy az ezen BT verzió mellett lehetséges e,vagy hardveres korlátai vannak és csak a BT5.0-val működik.
Amúgy engem ez a changelog nem hozott lázba.

(#30036) rosejbli


rosejbli
senior tag

Swiftkeyben van olyan beállítás, hogy ha kiválasztom a javaslatot akkor ne rakjon automatikusan szóközt utána?

(#30037) Lackooo84 válasza fant0mi (#30034) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Persze, mert azok csak felváltva szinkronizálnak, de mondjuk 2 BT fülesen egyszerre már nem tudsz zenét hallgatni.

The Truth is out there...

(#30038) mm89 válasza rosejbli (#30036) üzenetére


mm89
őstag

Nekem pont ellenkezőleg volt gondom. Sokáig nem frissítettem a SwiftKey - t mert egy bizonyos verzióban behozták ezt hogy ne rakjon szóközt. Aztán néhány hét múlva beraktak egy kapcsolót, úgy rakjon szóközt vagy ne. Akkor bekapcsoltam hogy rakjon. Azóta kivették a kapcsolót ismét. Próbálj visszább menni pár verziót, ha eddig jó volt akkor valószínűleg nem sokat kell.

[ Szerkesztve ]

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#30039) fant0mi válasza Lackooo84 (#30037) üzenetére


fant0mi
addikt

Ahhaa!

(#30040) WaG_Gaming válasza Micsurin (#30031) üzenetére


WaG_Gaming
tag

Még a csak a FF-en keresztül letöltött fájlokat is megpróbáltam felhasználni SD kártyás frissítéshez, de a telepítést meg se próbálta, egyből 5%-nál kiírta azt, hogy "Software install failed". :( Szóval ezzel még várni kell, mire megjön az EU firmware.

[ Szerkesztve ]

Casual és hardcore gaming, mobiltelefonok, egyéb tech cuccok - mi kell még?

(#30041) ANDROID???


ANDROID???
addikt

Építkezel, kell az üvegtégla? ;] Lehet kapni olcsóbban is ;)

[ Szerkesztve ]

(#30042) rosejbli válasza mm89 (#30038) üzenetére


rosejbli
senior tag

Nem frissítés miatt tűnt el, hanem csak úgy eszembe jutott, hogy ki kellene kapcsolni, de nem találtam. Fogalmam sincs mikori verzióban lehet ez benne.

(#30043) Micsurin válasza Sanki (#30032) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Elvileg nem fel kéne mennie? :U
Alap modell stimmel, régió eltérés van de az a Hüvelyeken sose okozott komolyabb gondot. :F

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#30044) WaG_Gaming válasza Micsurin (#30043) üzenetére


WaG_Gaming
tag

Nekem nem ment fel. Úgy látszik, hogy nekem régiózáras a telefon. :(

Casual és hardcore gaming, mobiltelefonok, egyéb tech cuccok - mi kell még?

(#30045) robbi5


robbi5
csendes tag

Sziasztok!

Honor 8 vásárlás előtt állok és újonnan szeretném megvenni boltból így olyan kérdésem lenne, hogy mik a tapasztalatok ha valaki most veszi meg és az eredeti feltelepített szoftver van rajta van valami (tehát a nem upgradelt) alap hibája, ha nincs akkor egyáltalán érdemes frissíteni a jelenlegi legújabbra?

Illetve általános kérdés, hogy a mostani 100-120 ezres telefonokkal (új ár mediamarkt és hasonló boltokban) gondolom simán felveszi a versenyt és még jobb is attól függetlenül, hogy 2 éves modell, gondolok itt az A8 és P20 litera?

Gondolok itt főként a kamerára. Mivel gondolom akkumlátor idő és rendszergyorsaság az már közel azonos 1-2 nap és zökkenőmentes használat.
Esetleg fizikailag vagy szotfveresen van valamilyen típushiba?

Ha jól emlékszek erre a modellre van a 3 hónap kijelző garancia a gyári 2 éves garancián kívül, akkor az még most is van ha most vásárolom boltban ?

Előre is köszönöm a válaszokat, segítséget.

80 körül láttam MM-be, ezért bőven a legjobb vétel szerintem.

(#30046) ANDROID??? válasza robbi5 (#30045) üzenetére


ANDROID???
addikt

Vehető, a P20 Lite nem azonos kategória, de ezt nemrég kitárgyalták itt, kereső... :K

(#30047) dokee78 válasza robbi5 (#30045) üzenetére


dokee78
félisten

Egy hiba van ami engem zavar,de ez nem kifejezetten a Honor hibája:
Napfényben alig látható a kijelző,de ez szerintem a P20 Litenál is így lesz.

[ Szerkesztve ]

(#30048) TaRka94 válasza robbi5 (#30045) üzenetére


TaRka94
senior tag

Ajánlatos Honor8at venni, küszködtem vele sírtam is itt az üzemidő miatt de most jelentem fasza. Június elején kapott kijelzőt hátlapot, aksit, ujjlenyomatolvasót, nem lett jó, most kaptam bele új alaplapot (szerintem nem teljesen új teló mert hátoldalán volt csak levehető fólia). Most elégedett vagyok, nem merül álltában.



[ Szerkesztve ]

(#30049) Drughi válasza robbi5 (#30045) üzenetére


Drughi
addikt

Én A8-ról váltottam a Honor 8ra és nem bántam meg.
Vannak hiányosságai amivel lehet élni, de engem kárpótol a fényképező, meg a dual sim.

(#30050) R3laX


R3laX
addikt

Hali!

Honor 8 Blue
Törött üveg hátlapot mennyiért cserélhetik? Eddig annyira nem volt zavaró, de lassan megérik a téma (még garis). Kicsit tartok ezektől a hivatalos szervizes javításoktól. Ugye a kijelzőt nem cserélik, ha csak az üveg hátlap sérült? Múltkor mikor felhívtam őket mondták, hogy be kell vizsgálni, nem tudják mi sérült még. Már 2 hónapja használom azóta, semmi bajom a telefonnal, még csak 1x sem fagyott le.

Tesóm most hívja vissza a M3 Tabletjét, mert beázott neki (hullámos lett a kijelző és a fizikális home gomb nem működik, amúgy minden megy rajta...) és az előlapot+hátlap+akksit+procit is cserélnék, így többe kerülne a javítás, mint most egy újat venni a legolcsóbb helyen. 6000Ft-tal drágább. :U

Kicsit parázok, ne kelljen már egy 5000-est elvágni, mert az egészet ki akarják majd cserélni...
Volt egyébként már valakinek hivatalos szervizben üveg hátlap cseréje? Mutathatna egy árajánlatot, megnyugtatna :).

szerk.: Ja :U , aranytárskártyával egyébként kb 32.000 volt a telefon összvissz..

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.