Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu



Mobilaréna teszt: Honor 8 - tisztelet a kivitelnek
A fórumban a PH! lapcsalád moderációs szabályzata és a hatályos magyar törvények érvényesek. TILOS a WAREZ, valamint a telefonkészülék függetlenítéséről történő bejegyzések, továbbá szakmai topikban tilos hirdetni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16001) gianone válasza Bass (#15998) üzenetére


gianone
őstag

Hogy a fenébe ne volna szabad kibontani. Használni nem igazán, de ha nem karcos, nyom egy FR-t, és csókolom.

"Kipróbálhatjuk-e, használhatjuk-e a terméket az elállási határidő alatt?

Természetesen igen, hiszen pontosan ez az elállási jog lényege, hogy a 14 napos határidő alatt megbizonyosodhassunk arról, hogy a termék alkalmas a rendeltetésszerű használatra és megfelel az egyéni használati céljaink teljesítésére, tehát a csomagolás felbontása és a termék kipróbálása nem vezet az elállási jogunk elvesztéséhez (kivéve zárt csomagolású egészségvédelmi, higiéniai termékek, hang-, képfelvétel, valamint számítógépes szoftver esetében). Amint azonban eldöntöttük, hogy nincsen szükségünk a termékre, ezt követően már ne használjuk, óvjuk meg állagát, hogy minél jobb állapotban tudjuk azt a kereskedőnek visszajuttatni, ugyanis a termék tulajdonságainak és működésének megállapításához szükséges mértékű kipróbálást meghaladó használatból eredő értékcsökkenésért felelősséggel tartozunk az eladó felé, és azt meg kell térítenünk részére, kivéve, ha az eladó az erre vonatkozó kötelezettségünkről elmulasztotta tájékoztatni a fogyasztót."

Szerintem rögtön álljon el, mert ha elmondja nyűgjét, onnantól egyből garanciális dolog, aminek nem feltétlenül lesz csere a vége. Egy újjal jobban jár, mint egy javítottal. És gyorsabb is. Edigitalnak egyértelműen a garancia az érdeke. A elállásnál rajta marad a kicsomagolt cucc, garinál már minden a Huawei problémája.

[ Szerkesztve ]

Nokia 1610i Huawei Nova

(#16002) rosejbli


rosejbli
senior tag

Olyannal találkozott már valaki, hogy ultra takarékos üzemmódban a jobb gombot (kis négyzet) ha megnyomom nem történik semmi? Lehet hogy direkt van így? Viszont így a megnyitott alkalmazásokat nem tudom bezárni. Gondoltam, hogy akkor biztos automatikusan bezárja,ahogy visszalépek a főoldalra, de megnéztem és ha kijövök a takarékos módból, akkor meg vannak nyitva az alkalmazások.

(#16003) SirAndrewG


SirAndrewG
csendes tag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni, mert a kilátástalanság lett rajtam úrrá.
Röviden: Ez év februárban kaptam egy Honor 8 telefont (FRD-L09). A telefon Edigtalos, mo-i.
A telefonon mindig a legfrissebb sw van rajta
A telefonban van egy Vodafone céges flottás és egy T-mobile-os Sim kártya. A telefonon kezdetek óta furcsán viselkedett: A t-mobile-os hívásokat nem mindig tudom fogadni. (A hívott félnél a Hívott szám nem elérhető, vagy én a telefonon nem tudom felvenni a hívást, olyan mintha le lenne fagyva a telefon.)
Az érdekesség hogy nem mindig csinálja, naponta 4-5x.
Az első hét után elküldtem garanciába a TMX-hoz, és Fődarab csere volt a telefonban.
Mikor visszajött a telefon másnap ismét jelentkeztek a hibák.
Ismét garancia TMX.
A telefon visszajött, hogy hibátlan. Pár óra használat ua a hiba.

Voltak SIM cserék mindkét szolgáltatónál, Sim tálcában is csere ide oda, és más munkatársi kártyákkal is van, volt tesztelve, ua a hiba.

A telefon gyár alap helyzetbe állítások után is ua rossz. (még a google fiók sincs bekapcsolva)

Segítséget kérnék, hogy hogyan tovább?
Edigitálnál azt mondták fogyasztóvédelem.
Én azt állítom hibás, a márka szerviz meg hogy hibátlan.

A telefont viszont 2 simmel nem lehet használni.

Minden segítséget, válaszokat előre is köszönöm.

Üdv.:
Andrew

Gajdacsi András

(#16004) picsirti válasza SirAndrewG (#16003) üzenetére


picsirti
tag

Szia. Próbáld ki azt hogy a T-mobilost rakd fix 2G-re (vagy 3G-re), nekem a honor 4x-nél ez volt a megoldás. Túl gyenge volt a 4G, akkor produkálta ugyanezt.

(#16005) mckay válasza mckay (#15357) üzenetére


mckay
aktív tag

Megjavult a GPS!

Két hete írtam, hogy nem látja a műholdak jeleit.
Újraindította, gps-reseteltem, nem segített.

Akkor azt mondtátok, hogy vissza kéne állni a gyári állapotra.
Persze mentsek előtte.

Halasztgattam, újra sem indítottam a telót, és most ránéztem, és minden frankón működik.
Őrület!

Persze ez a jobbik fajta őrület!
;-)

(#16006) Bass válasza gianone (#16001) üzenetére


Bass
addikt

Jah ez leírva szép de,rendelek egy autós hűtőt a nyaralásra ,vigyázunk rá majd hazaértve elállunk a vásárlástól,Mr.Muscle segít egy fr-ben :-) Azért nem egyszerű hidd el(ezzel foglalkozom) de írhatunk itt még 100-n is nem itt fog jogorvoslatot kapni,be kell próbálkozni és kiderül mi a helyzet,hogy intézi az edigitál. Ha nem irány a posta :-) De azért kíváncsi vagyok hogy intézi mostanság az edigitál a dolgokat.

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#16007) Yasuo


Yasuo
aktív tag

Sziasztok!
Ma szerettem volna megrendelni az ajánlott Mobilcorner webshopból ezt a telefont kék színben, de most láttam, hogy már csak feketében, és fehérben van. :W Szerintetek kapható lesz még? Akik innen vásároltak azoknak hogyan volt?

S9+

(#16008) peanar


peanar
senior tag

Sziasztok.
Feleségem honorján rendszer frissítés korai próba által (Hicare) feltett B360 romra ma megérkezett otan a B381.
Csak infó 😉

(#16009) Samus


Samus
addikt

Üdvözletem. Lenne pár kérdésem a készülékről.

Milyen gyakran frissül a rendszer, és úgy általában mennyire támogatja a Huawei a készülékeit később (6 hónap+) is?

Illetve itthon az összes cuccom microUSB-s (Blitzwolf 2x2.4A fali töltő), beleértve a power bankot is (Xiaomi 10 000mAh), addig eljutottam, hogy kell átalakítót vennem, de probléma nélkül tölthetem vele, emberi sebességgel (a bank 2 ampert tud leadni, a fali töltő többet)? Nagy félelmem, hogy a microUSB "töltőszabvány" eléggé elterjedt, erre most itt a Type-C, és minden kezdődik elölről (mint régen, minden telefonhoz saját csatlakozó...). Aki mikróról váltott, hamar megszokta, hogy plusz cipelnivaló van nyaraláskor?

Vannak esetleg típushibák? Az összefoglaló nem említ ilyet.

A rendszer mennyire testreszabható, felhasználóbarát például MIUI-val szemben?

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#16010) Sanki válasza Samus (#16009) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Szia.

Ha azt nézzük, hogy a telefonról a teszt 2016 augusztusban készült el, akkor azóta 5 frissítés jött ki (B120, B131, B360, B380, B381). Ezek közül 2-3 jött OTA-n, a többit pedig kézzel lehet felrakni. Amennyiben nem zavar a huawei frissítési "szokása" és nem idegenkedsz attól, hogy felrakd pár gombnyomással a gyári romot, akkor 5 frissítésed már van is. (B360-nál verziófrissítés is jött, nougat.)

Típushiba nem igazán van (ha olyanra gondolsz, hogy pl. sárguló kijelző).

Szerintem, ha rendes átalakítód van, akkor nem lesz gond az átvitellel.

[ Szerkesztve ]

(#16011) natë válasza peanar (#16008) üzenetére


natë
nagyúr

Nálam semmi.

(#16012) #16820480 válasza Samus (#16009) üzenetére


#16820480
törölt tag

Miért lenne gond az USB-C? Kapsz hozzá kábelt, egyszerűen azzal dugod a töltőre. A gyári és az a Ugreen fali töltő tudja gyorstölteni eddigi tapasztalatok alapján, az Aukey és Blitzwolf nem, jó eséllyel a powerbank sem, mert nem támogatja azt a fajta áramerősség és feszültség vezérlést.

(#16013) Samus válasza #16820480 (#16012) üzenetére


Samus
addikt

Ilyen esetben simán 5 voltról sem megy a töltés?
A gond az, hogy ha lemarad a kábel. Nyaralás, autó, munka, stb.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#16014) Sanki válasza Samus (#16013) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Fogja tölteni, csak nem a gyorstöltéssel.

(#16015) fant0mi válasza Samus (#16013) üzenetére


fant0mi
addikt

Sima toltes menni fog.
En vettem egy microusb-typec atalakitot, az belefer a penztarcamba, mindig nalam van.

(#16016) #16820480 válasza Samus (#16013) üzenetére


#16820480
törölt tag

Kell hozzá rendelni még pár kábelt. nekem van pár kínai kábelem aliról, nem használom őket gyorstöltésre, mert ki tudja mennyire jó minőségűek, de sima töltést el kell viseljenek, tehát kocsiba, powerbankhoz jók.

(#16017) keszi1991


keszi1991
tag

Sziasztok, nekem is megjött otan a b381, juhuu!!!

(#16018) TaRka94 válasza keszi1991 (#16017) üzenetére


TaRka94
senior tag

Hi care-ben? Nekem eddig semmi. (telekom)

Kíváncsi leszek ez is merűlős lesz e ahogy mondtátok a 381re.

[ Szerkesztve ]

(#16019) Bass válasza peanar (#16008) üzenetére


Bass
addikt

Nekem nem jelzett,hogy hogy itt többeknek jön update nekem meg semmi?🤔

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#16020) keszi1991 válasza TaRka94 (#16018) üzenetére


keszi1991
tag

Bekapcsoltam a wifit és jelzett magától, telekom nálam is!

(#16021) lenovomen


lenovomen
aktív tag

386-ot sikerült már valakinek feltenni?

(#16022) bence66


bence66
csendes tag

Nekem sincs B381 otan, egy telekom sim van, de két kártyás beállításokban tiltottam a simet és szintén semmi.

(#16023) jatszo válasza lenovomen (#16021) üzenetére


jatszo
aktív tag

Sajna nem. :(

(#16024) natë válasza Bass (#16019) üzenetére


natë
nagyúr

Neked sem szolgáltatós?

(#16025) jatszo válasza keszi1991 (#16017) üzenetére


jatszo
aktív tag

Mekkora a frissítés mérete?

(#16026) Sanki


Sanki
Topikgazda

Nálam se jelez még, koraival felrakott B360-ra, telekomnál vásárolt.

Mondjuk érdekes, hogy a B380-at kihagyja..

(#16027) TaRka94 válasza keszi1991 (#16020) üzenetére


TaRka94
senior tag

Érdekes, de holnapra már majd jelzi mindenkinek szerintem.

(#16028) nrg_52 válasza Sanki (#16026) üzenetére


nrg_52
addikt

Baloszinuleg nem veletlenul vontak vissza, bar nekem jobban bejott az utodjanal. 😊

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#16029) zzola válasza TaRka94 (#16027) üzenetére


zzola
félisten

Ilyen sosem volt. Egy időben vásárolt készülékeknél is akár több hónap eltéréssel érkezett frissítés, logika nincs benne....

(#16030) TaRka94


TaRka94
senior tag

Gyorstöltést tudó autós töltő van, ugye?

(#16031) keszi1991 válasza jatszo (#16025) üzenetére


keszi1991
tag

500 valamennyi talan 586 volt

(#16032) TaRka94 válasza zzola (#16029) üzenetére


TaRka94
senior tag

Hát tényleg nincs, akkor lehet várhatunk még, bár ha olyan merűlős a 381 lehet nem is baj.

(#16033) #95687424 válasza TaRka94 (#16030) üzenetére


#95687424
törölt tag

van, pl amit a p10hez adtak első néhány vevőnek ajándékcsomagot, abban is gyorstöltésre képes autóstöltő van

de amúgy egy sima 2 amperes töltővel is egész korrekten lehet tölteni

(#16034) bence66 válasza TaRka94 (#16030) üzenetére


bence66
csendes tag

Huawei Supercharge car adapter, Huawei facebook oldalán válaszolták, hogy jó honor 8-hoz is, tudja a gyorstöltést.

(#16035) Bass válasza natë (#16024) üzenetére


Bass
addikt

Telenornál vettem de állítólag függetlenek nem? Vagy az mind1?

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#16036) natë válasza Bass (#16035) üzenetére


natë
nagyúr

Azok, igen. Enyém Media-s.

(#16037) Yasuo válasza Yasuo (#16007) üzenetére


Yasuo
aktív tag

Bocsi, erre valaki esetleg?
Vagy valami másik opció, ahol 110.000Ft alatt be tudom szerezni a kéket? :(

S9+

(#16038) dussy válasza keszi1991 (#16017) üzenetére


dussy
őstag

Ez azt jelenti,hogy ha most kapok kézhez telefont akkor az alap 131-ről már nem a 360-ra, hanem 380 fog frissülni?

https://hardverapro.hu/apro/apple_iphone_13_spigen_tough_armor_kek_tok/friss.html

(#16039) TaRka94 válasza #95687424 (#16033) üzenetére


TaRka94
senior tag

Köszi.
Bence neked is köszi.
Nekem olyannal vagy 2-3 óra mire feltölt kocsiba.

Néztem alin, hát 10.000et nem ér meg nekem :D

[ Szerkesztve ]

(#16040) Sanki válasza Yasuo (#16037) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Kérdezted tőlük, hogy lesz-e még kék?

(#16041) Yasuo válasza Sanki (#16040) üzenetére


Yasuo
aktív tag

Igen, írtam nekik e-mailt, de még nem válaszoltak. Csak az a baj, hogy holnap is csak este tudnám megrendelni, és valószínű, hogy már nem érne ide szerdára, pedig akkorra már kellene. :W

S9+

(#16042) Sanki válasza Yasuo (#16041) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Telefonon lehet gyorsabb lenne.

(#16043) Yasuo válasza Sanki (#16042) üzenetére


Yasuo
aktív tag

Jogos!
Lehet, hogy majd reggel rápróbálok!

S9+

(#16044) Quqesz válasza Yasuo (#16041) üzenetére


Quqesz
nagyúr

A first phone most nyitott egy új boltot és ott van rá akció asszem 20%. Eredeti ár 130e-20%.....

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#16045) Yasuo válasza Quqesz (#16044) üzenetére


Yasuo
aktív tag

Ohh, ez jól hangzik!!
Tudnál adni egy linket kérlek? Vagy honnan van ez az infó?

S9+

(#16046) nrg_52 válasza Yasuo (#16045) üzenetére


nrg_52
addikt

Azt hiszem erre gondolhatott a kollega. Mondjuk azt nem tudni, hogy a h8 is akcios lesz-e. Egy probat meger.

[ Szerkesztve ]

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#16047) Bass válasza natë (#16036) üzenetére


Bass
addikt

Akkor erre hogy hogy nem jöm semmi?

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#16048) Milkup válasza dussy (#16038) üzenetére


Milkup
csendes tag

hát én vasárnap vettem kézhez a kártyafüggetlen kék becsület nyolcam, sikerült is frissíteni, de egyelőre csak a b360-on vagyok és nem jelez semmilyen elérhető rendszerfrissítést :( :W :F

(#16049) TaRka94


TaRka94
senior tag

Akinek megjött OTA-n az frissítette? Jónak tűnik?

(#16050) GyureX


GyureX
tag

Ha lehet javasolni, az összefoglalóba nem kerülhetne be egy lista azokról az autós, illetve hálózati töltőkről, amelyekkel megy a gyorstöltés meg azokról is amikkel viszont nem?
Csak mert látom, hogy ezek is visszatérő kérdések, és persze rá lehetne keresni, de mégis van aki megkérdi.

(#16030) TaRka94:

Napokban írtam, hogy én alin rendeltem ezt a Ugreen autós töltőt, és megy vele a gyorstöltés. Kb. 3000 Ft volt.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.