Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu



Mobilaréna teszt: Honor 8 - tisztelet a kivitelnek
A fórumban a PH! lapcsalád moderációs szabályzata és a hatályos magyar törvények érvényesek. TILOS a WAREZ, valamint a telefonkészülék függetlenítéséről történő bejegyzések, továbbá szakmai topikban tilos hirdetni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8031) mumtaz válasza zzola (#8011) üzenetére


mumtaz
senior tag

Nem tudom, ki hogy van vele, de én nem a supportot tekintem megvásároltnak, hanem a készüléket. Vehettem volna Samsung S6 duost (korábbi 3 telefonom is samsung volt), de nem vettem, mert sz@r. Azért, mert pl. Nem tud sd kártyát fogadni. Vettem volna meg egy számomra használhatatlan telefont csak azért, mert "jó a supportja"? Ok. Talán megkapom időben a frissítéseket. És? A telefon számomra úgy is használhatatlan lesz. Azon a frissítés nem segít.
Pont azért vettem Honor 8-at, mert tud mindent, amire szükségem van. Csak azért nem fogom eladni, mert a hibátlanul működő korábbi androidra nem jön meg az újabb.
Mellesleg nekem megjött, de szedem is lefele és megyek vissza B131-re, mert nekem az egyelőre jobban bejött és kell a root is, ami Nougatra egyelőre nincs, illetve nem jó.

-=- ASUS TUF B450-PRO GAMING - AMD Ryzen 7 1700X - G.Skill Aegis 2x8 GB DDR4@3200MHz - Sapphire RX 5700XT Nitro+ 8GB - ASUS ROG Strix Flare HU - REVOLTEC FightMouse ELITE - RIOTORO ENIGMA G2 850W Gold - Cooler Master MasterCase MC500Mt -=-

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.