Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-09-20 15:28:38

LOGOUT.hu

"név nélkül, hirdetés linkelése nélkül írjuk ki a fájdalmunkat", tehát a Hardverapróról
- ne linkelj konkrét hirdetést
- ne tegyél be hirdetés screenshotot
- ne idézz hirdetésből konkrét szöveget
Személyes adatot ne tartalmazzon a hozzászólásod!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#96028) BiP válasza hcl (#96026) üzenetére


BiP
nagyúr

Na igen. És amikor mondod, hogy mondták ezt már sokan, akkor jön a jaj, ő lesz az üdítő kivétel, ő tényleg jön, stb.
Aztán nem.

(mint a szomszéd, aki megmondta a gázszerelőnek, hogy nála még nem volt olyan szaki, aki után nem kellett még dolgoznia. Jól megsértődött, hogy ezt mégis hogy, ő aztán rendes munkát végez, minden fasza lesz. Aha. Szomszéd még hetekig fixálta, amit a szerelő szarul csinált. Ő sem lett üdítő kivétel.)

Na, elolvastam az üzleti vitás topikot. Szép eset.
Tényleg egyik kutya másik eb. Mindkettő mocskosszájú, de a másiktól várja el a tiszteletet, és az első lépést. Classic cicaharc.
És persze nem derül ki, hogy ki itt a valódi ludas a dologban, mert mindkét fél indulatos, csúsztat, terel, és a másikat hibáztatja.
De megnyugodtam, hogy mégsem én vagyok a helikopter, hogy feladás előtt lefotózom a csomagot, majd a feladóvevényt, és küldöm a vevőnek. Mindig is bennem volt, hogy túlbonyolítom, túl sok vagyok. (de az ilyen esetek megnyugtatnak, hogy ez inkább biztosítás, mint túlreagálás)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.