Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-09-20 15:28:38

LOGOUT.hu

"név nélkül, hirdetés linkelése nélkül írjuk ki a fájdalmunkat", tehát a Hardverapróról
- ne linkelj konkrét hirdetést
- ne tegyél be hirdetés screenshotot
- ne idézz hirdetésből konkrét szöveget
Személyes adatot ne tartalmazzon a hozzászólásod!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55259) koby11h válasza zsolt0638 (#55240) üzenetére


koby11h
aktív tag

Aha, mert megbeszéltük előre, hogy este 10-kor hívom, mert én meg addig dolgoztam. Reggel 7-8 sem lett volna jobb, mert akkor már lehet kint volt az én építkezésemen és nem biztos hogy aznap kijut még egyszer, így reggel az infot azonnal átadta.
a Műszaki ellenőr volt béna az elején, bratyizott a kőművesekkel és az egyik így nagyon lazára vette - vagy nem értett hozzá - ezt nem tudtam én leszűrni.
Szóval várta a hívást, nem ordibáltam vele, én elmondta, Ő leírta. Másnap elmondta az építés vezetőnek és az ellenőrnek. Az építésvezető elment anyagot intézni, a műszaki ellenőrt meg elkezdte a problémás kőműves nyugtatgat, de végül a pasi felhívott, kimentem és elmondtam én a kőművesnek is mindent részletesen. A műszaki ellenőr azért kapta a letolást, nem az emberek előtt, mert én fizetek és nem nekem kell elvégezni a munkáját, meg rendelkezésre állni és kimenni az építkezésre amikor valami műszakilag nem felel meg. De ezt sem ordítva.
Így emberibb?

"C3PO egyetlen igazi hibája, hogy választékosan fejezte ki magát a sok bugris között..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.