Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-09-20 15:28:38

LOGOUT.hu

"név nélkül, hirdetés linkelése nélkül írjuk ki a fájdalmunkat", tehát a Hardverapróról
- ne linkelj konkrét hirdetést
- ne tegyél be hirdetés screenshotot
- ne idézz hirdetésből konkrét szöveget
Személyes adatot ne tartalmazzon a hozzászólásod!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54901) gban válasza Kalandor (#54900) üzenetére


gban
Közösségépítő

armadik fél bevonása bevizsgálásra

Itt a fizetős szervizre gondoltam, az eladó vagy a garanciális szerviz helyett.

Postázást nem vállalok.

(#54902) Silent77 válasza #38075904 (#54896) üzenetére


Silent77
veterán

Akkoriba még nem voltak ezek. :DDD
Nem tudom már mit hoztam el, és azt se mit vittem vissza.
Jó lenne még egyszer ilyen rosszul járni. :D

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#54903) Chaser válasza #38075904 (#54892) üzenetére


Chaser
titán

elállni nem lehet, de műszaki hibára a 3 nap ott is vonatkozik, cégre is, akár személyes akár netes vásárlás, csere v kp vissza

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#54904) koko52


koko52
veterán

Azt hiszem itt volt téma nem régen, hogy a gariba küldött cuccokat a bolt megrongálta, majd küldött képet, hogy fizikai sérülése van, ezért ugrott a gari.
Erős a gyanúm, hogy unokaöcsém is így járt az alaplapjával.
Ott a másik oldal, hogy elbaxom és ráfogom az eladóra, hogy hibás volt vegye vissza és gariztassa. Elég patthelyzet.

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#54905) koko52 válasza Chaser (#54903) üzenetére


koko52
veterán

Én visszaküldtem a céges SSD-t 1,5 évesen (cégeknek max 1 év a gari) és simán cserélték. Valamint egy tápot is visszavittem 1 hét után elállással, visszavették.

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#54906) Chaser válasza koko52 (#54905) üzenetére


Chaser
titán

a vásárló javára eltérni lehet, ez cégtől függ, nem volt kötelességük, de tisztajófejek' voltak

szerk:
rámírt tegnap előtt a tag, h megvan még a notebook? válasz igen, aztán eltűnt, tegnap is rámírt valaki este, neki is válaszoltam, ő is eltűnt
ilyenkor ők megnyugodnak h megvan, v mi történhet? ( :

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#54907) envagyok válasza Chaser (#54906) üzenetére


envagyok
veterán

Persze.
Izgultak, nehogy elvesszen. :W

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#54908) snecy20 válasza Chaser (#54906) üzenetére


snecy20
veterán

Valószínű hogy ilyenkor 4-6-10 delikvensre ráírhatnak még egyidőben, aztán kisakkozzák hogy végül melyik legyen. A maradékot meg lógva hagyják válasz nélkül.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#54909) koby11h válasza Chaser (#54906) üzenetére


koby11h
aktív tag

Hasonló: meg van még, igen, posta megoldható, igen. Aztán 3 napig semmi, mondom ráírok, mire visszaír 1 nap múlva, hogy "Anyu nem engedte, hogy megvegyem :( "

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#54910) koko52 válasza koby11h (#54909) üzenetére


koko52
veterán

Így már én is jártam. Alkudozott, 4-5 üzenet után megegyeztünk. Bekérte hova utaljon, majd miután semmi, ráírtam mi lesz?
Erre ő: nem tudom anyu pin kódját :)

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#54911) Papooo válasza koko52 (#54910) üzenetére


Papooo
senior tag

Egyszer én is beégtem így.
Megbeszéltük a bizniszt, minden sínen volt, erre a nejem úgy döntött, hogy az aktuális anyagi helyzetünkben ne költsem a pénzt.
Azonnal írtam az eladónak, aki házas lévén megértette a szitut és visszaírta: "Nálunk is én vagyok a főnök, ha az asszony megengedi." :DDD

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#54912) koko52 válasza Papooo (#54911) üzenetére


koko52
veterán

Még mindig jobb, mint ha átküldte volna, utána meg anyu hívogat hogy csináljuk vissza.

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#54913) Papooo válasza koko52 (#54912) üzenetére


Papooo
senior tag

Anno Pesten volt olyan, hogy azt mondtam az üzletfélnek, hogy találkozzunk újra és hozza magával aput vagy anyut.

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#54914) , válasza Chaser (#54906) üzenetére


,
addikt

Vannak, akik csak amiatt regisztrálnak be ide, hogy megkérdezzék, hogy meg van-e még? A válasz nem is érdekli őket, mert soha többet nem is lépnek be ide.

(#54915) koko52 válasza , (#54914) üzenetére


koko52
veterán

Ez fészbúkos hozomány lehet, mert ott mindenre nyomkodnak az idióták, mert még írni sem kell. Csak kapsz egy automata ÉRDEKEL vagy MEGVAN MÉG? üzit és ennyi. Egy lájk gombot rászoktam nyomni és 10/9 nincs további reagálás.
Soha nem használom ezeket a semmi értelme gombokat mert előrébb nem visz. Minimum a köszönés és egyből leírom az igényeket.

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#54916) shteer válasza koko52 (#54915) üzenetére


shteer
titán

Az utolsó 8 marketplace beszélgetésemnek ez a vége: Szia! Igen, megvan

:D

..szerintem jónak tűnik

(#54917) 8th válasza Gyuri27 (#54829) üzenetére


8th
addikt

Anno saját néven voltam fent mindenütt. Itt is, de már tényleg nem az a világ van. Tele van a világ gyakorló elmebetegekkel. Pl. ott vagy te. ;]

(#54831) Dr.NX: Nem nem. Az az ikúlyja' :K

(#54845) shteer: :DDD :DDD :DDD

(#54918) #38075904 válasza , (#54914) üzenetére


#38075904
törölt tag

:DD:DD +1

(#54919) seniman válasza Silent77 (#54895) üzenetére


seniman
addikt

Nekem a 16 sávot nem akarta használni a kártya,az alaplap biosában kellett matatni egy kicsit és jó lett.

(#54917) 8th

Ezt a poén már ellőttem. ;]

[ Szerkesztve ]

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#54920) Gyuri27 válasza 8th (#54917) üzenetére


Gyuri27
félisten

Én gyakorló? Te csicska lángos! Gyakorló? Hát én oktatom! Én írtam a kézikönyvet.
Mennyé visszamagadnak ahun eddig votá te frodó te! :P

shteer: ha lehetne online köpködni az ment volna. De így csak ez van. :P

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#54921) Astroboy válasza Gyuri27 (#54920) üzenetére


Astroboy
őstag

Így van ne hagyd magad, te profi vagy.:D
A marketplacen sztem kéne a like/dislike-olás mellett egy "k.rva lidérc eriggyémá a napba" gomb is...

Scorp: Akkor most megvan még vagy nem?:DDD

[ Szerkesztve ]

(#54922) , válasza Astroboy (#54921) üzenetére


,
addikt

Vannak akik pont emiatt bele is szokták írni a hirdetésükbe, hogy nem kell megkérdezni, hogy meg van-e még, ha már nem lesz meg, akkor törlöm a hirdetést. Gondolom ők is kaptak már párszáz/párezer kamu érdeklődést.

(#54923) shteer válasza Gyuri27 (#54920) üzenetére


shteer
titán

Ha lehetne, te már belefulladtál volna :D

..szerintem jónak tűnik

(#54924) 8th válasza shteer (#54923) üzenetére


8th
addikt

Ugyan már. [link] :DDD

(#54925) Gyuri27 válasza shteer (#54923) üzenetére


Gyuri27
félisten

Na de én ezt élvezem. Te meg zsákos vagy. Az is bádogból. :P

Amd - Radeon - Ryzen

(#54926) Papooo válasza , (#54922) üzenetére


Papooo
senior tag

Hiába írják bele, mert a féleszűek akkor is rákérdeznek.

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#54927) envagyok válasza Papooo (#54926) üzenetére


envagyok
veterán

Nem biztos hogy azért, mert hülyék.
Hiszen ha még MINDIG MEGVAN, akkor nem kell senkinek se, ergó lehet alkudni.
Egy kicsit alább pozicionálja az eladót ezzel.
Ha szeretném megvenni kezdetű pm-el pedig pont fordítva, az eladó lenne magasabb szinten, hiszen a vevő ácsingózik a cuccáért. Ez olyan kinek a fasza nagyobb kérdés.
Egyébként a jó válasz: van már komolyabb érdeklődő, de sajnos messze lakik.

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#54928) Migráns válasza envagyok (#54927) üzenetére


Migráns
csendes tag

:C :R

(#54929) koby11h válasza envagyok (#54927) üzenetére


koby11h
aktív tag

Aha, de a lükéje 2 napos hirdetésre is így kezdi!!!

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#54930) cof válasza , (#54922) üzenetére


cof
veterán

Pár éve én is kaptam, számomra vicces levelet. A hirdetésben leírtam magyarul, hogy nem postázom, csak személyes átvétel. Erre másnap kapom a levelet, hogy "Helló! És futárral küldenéd?" :)

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#54931) envagyok válasza cof (#54930) üzenetére


envagyok
veterán

Posta nem egyenlő futárral :))

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#54932) snecy20 válasza cof (#54930) üzenetére


snecy20
veterán

Ha a pénzt elküldi előre, a felelősséget pedig vállalja érte, akkor miért ne?
Általában nem nagyon értem amikor kategorikus elzárkózás van a posta/futár elöl.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#54933) koko52 válasza envagyok (#54931) üzenetére


koko52
veterán

GLS példa: Autó begurul, csomagom odaadja, majd szól várj van még egy. Hú, ba..meg alul van (nem volt törékeny). Elkezdte dobálni a dobozokat hátrafelé a tetejéről úgy, hogy közben rálépett és lépcsőnek használta az alsó alatta lévőket. Gurult, csörgött zörgött némelyik.
Mondom neki, te nem lesz gond?
Erre ő: nincs rajta hogy törékeny.
Mire én: nézd az éppen az amin állsz.
Ő: ba..meg télleg. Csak nem lett baja (vigyorogva)

Meglett a dobozom. Nem volt fizetős és más kezelt is, mondom nem kell aláírnom?
Ő: nem, sietek és ilyenkor ő már előre aláírom amíg kiérsz ide.

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#54934) cof válasza envagyok (#54931) üzenetére


cof
veterán

Lehet, hogy a személyes átvételt úgy gondolta, hogy majd a futártól személyesen átveszi...

(#54932) snecy20 Elég kényes alkatrész volt ez, mondhatni törékeny, a címke meg tudjuk, hogy nem sokat ér.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#54935) Chaser válasza snecy20 (#54932) üzenetére


Chaser
titán

én már túl sokat postáztam, ezért zárkózom el kategorikusan a postától, bár van az a pénz h becsomagoljam az árut, elvigyem, sorban álljak...( : ikább' elviszem csak helybe, és nem kell sorban állni meg csomagolgatni

érdeklődős barátaim eltűntek, valahogy sejtettem, tényleg érdekelne ilyenkor mi játszódik le bennük :F ( : lehet később vették észre, h nincs posta, és nincs alku, de még beszámítás és csere sem ;]

szerk:
koby11h
volt h alig egy órája feladott hirdetésemre jött a kérdés, h megvan-e még...lehet sokan nem is nézik a dátumot:) de jellemzően ilyenkor telefon volt és el is vitték az árut

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#54936) Gyuri27 válasza snecy20 (#54932) üzenetére


Gyuri27
félisten

Aki nem postáz annak annyira drága az ideje hogy nem éri meg.
Gondolt el. Eleve egy doboz vagy papir már költség. Aztán a csomagolás. Megy az idő ugye.
Elmenni a postára. Szal érted? Súlyos mátyásoktól hanem estvánoktól esik el.
De itt is van annyira komoly csávó aki egy egy félóra alatt súlyos deákokat üzletel össze. Ezért nincs is másra ideje. A fórumhuszárkodáson kivül. :DDD
Még mielőtt jönnek itt a megmondó emberek, hogy mer tanyáról nagyon tudom.
Yes. Tudom.
Szal mindegy, hogy nagy város, megyei jogú várás, főváros. Nem a nagy (központi postákra) bemenni.
Vannak olyan eldugott posták (persze egy két utcával beljebb) ahol a kutya nincs.
Ez sokkal gyorsabb mint pesten személyesen talizni. Ha csak nem hajnalban bizniszelsz (ahogy én annó).
Ehhez még hozzá lehet venni, hogy percre pontosan nem lehet kiszámolni az érkezést a nap nagy részében. Így az egyik fél mindig vár 15-20 percet.

Amd - Radeon - Ryzen

(#54937) Chaser válasza Gyuri27 (#54936) üzenetére


Chaser
titán

én úgy csinálom, h oda viszem az árut ahova úgyis mennék, v ha nem mennék, bármikor elmennék szétnézni:) szóval nem lenne egyszerűbb a posta, és nem érdekes ha 1-2 héttel többet kell várnom a vevőre, az ország legalább egyötöde itt lakik, de valszeg már negyede az, azok egy részének megfelelnek a helyek amiket megadok, tehát 1-1,5m potenciális vevőjelöltem bizos van még így is, anno túl sokat postáztam, megutáltam, meg amúgy is lusta desznó vagyok ( :
15-20 perces várakozásom soha nem volt, talán egyszer volt 10 perc mikor vettem a zent és az eladó megcsúszott, egyszer meg én csúsztam mikor a tápot adtam el, de egyébként 90%-ban pár perc eltérés volt megbeszélthez képest
szóval nekem bevált a csak személyes történet a nagyfaluban

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#54938) koby11h


koby11h
aktív tag

Nekem tök jó, egy épületben van MPL csomagautomata, Postahivatal, Foxpost automata, bicajjal 10 perc, hazafelé útba esik, előtte nagy ingyenes parkoló, szóval 95%-ban mindent meg lehet oldani pár perc alatt.
A csomagolás meg vele jár, amit kapok vételkor azt használom feladáskor.

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#54939) Saccco


Saccco
nagyúr

1 forinté'.......

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#54940) Migráns


Migráns
csendes tag

Hát még nekem milyen jó......mint például tegnap is! Posta helyett beültem a jó kis autómba,és elautókáztam 110 kilométert.Kifizettem két kártyára negyedmilliót........aztán hazajöttem!

Pedig milyen jó lett volna az a kis eldugott posta itt kétutcányira! Sajnos így 52 évesen már nem gyalogolok annyit...és nem is írok háromszáz hozzászólást ötezer forinton durrogva!

Ha garis,ha nem.... ;]

(#54941) Papooo válasza Saccco (#54939) üzenetére


Papooo
senior tag

Itt a Gyulán buszpályaudvaron (főleg a buszsofőrök miatt) egy nap alatt elfogyott, másnap már bent a városban sem volt.
Az újságos döbbent arccal mesélte, hogy Békéscsabán rettenet mennyiséget eladtak belőle.

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#54942) cof válasza Papooo (#54941) üzenetére


cof
veterán

Az első szám csak 490, az utolsó meg lesz 49000...

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#54943) gban válasza Saccco (#54939) üzenetére


gban
Közösségépítő

Majd ha mindenki rájön hogy hamar elfogy mind, és ebben látja az élete bizniszét, és felvásárolja mindenki, de csak olyanok akiknek amúgy nem kell, majd akkor lesz igazán ára 1-1 példánynak, ha pont az hiányzik egy gyűjtőnek.

Postázást nem vállalok.

(#54944) Papooo válasza cof (#54942) üzenetére


Papooo
senior tag

A teljes sorozat majd 300000 lenne, ha valami elvetemült megvenné.

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#54945) zolee5016 válasza envagyok (#54927) üzenetére


zolee5016
őstag

Csakmondom
A mocimra ritka a fullidom.Legyártanák 50 k-ért...meg akartam csináltatni
....goggolje képkereső,méretek miatt,erre feldob egy 2!éves hirdetést....
Ráírtam ,megvanemég..
Meg....15 k-ért meglett....
Nemcsak az idióták mennek a lejárt ,régi hirdetésre

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#54946) seniman válasza shteer (#54916) üzenetére


seniman
addikt

Kéne visszafelé is ilyen szabvány válasz opció,nem kéne annyit gépelned. :D A kedvencem a szabvány kérdésekből az "én vagyok a következő".Na annak aztán mi értelme? :F

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#54947) Astroboy válasza Papooo (#54944) üzenetére


Astroboy
őstag

Annyiért már igazit is kapsz, egy nap meló és el is indul.
Ja és jó esetben csak fél hektár erdőt kell kiirtanod, hogy kihozd az akácosból. :DD

(#54948) TaaT


TaaT
veterán

Amúgy ezeket az idétlen face előre generált kérdéseket miért nem lehet kikapcsolni, ha vagyok már annyira nagyfiú hogy le tudjam írni "mög van míg testvér?" :W

Give them hell Ukraine!

(#54949) cof válasza Papooo (#54944) üzenetére


cof
veterán

Nyilvan túloztam a 49000-el, de ez így szokott működni, egyre drágább lesz, és aki már elkezdte gyűjteni, nem szívesen hagyja abba. Valami autó modell volt nem régen, ott is ki lett számolva, hogy drága hobbi ez.

1. szám - 490 Ft
2. szám - 1990 Ft
3. szám 2790 Ft
3290 Ft helyett!

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#54950) Trailblazer válasza zolee5016 (#54945) üzenetére


Trailblazer
addikt

Azért ez jókora mázli... :K

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.