Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-09-20 15:28:38

LOGOUT.hu

"név nélkül, hirdetés linkelése nélkül írjuk ki a fájdalmunkat", tehát a Hardverapróról
- ne linkelj konkrét hirdetést
- ne tegyél be hirdetés screenshotot
- ne idézz hirdetésből konkrét szöveget
Személyes adatot ne tartalmazzon a hozzászólásod!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42951) Trailblazer válasza mpo (#42949) üzenetére


Trailblazer
addikt

Igen, meg azok a cuccok többnyire annyira nem is érzékenyek, mint a mikroelektronikai eszközök. Hűtő, ilyesmi nem is adta meg magát az említett két esetben.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#42952) kenwood


kenwood
veterán

majdnem megtalaltam a tvt.
ar,meret,marka rendben,ujszeru allapot.
csak az franya leiras ne lenne :D
[link]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#42953) Trailblazer válasza kenwood (#42952) üzenetére


Trailblazer
addikt

Tehát cseberből vederbe lenne.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#42954) berek21


berek21
senior tag

Valaki akar bütykölni?

LG Velvet eladó!

(#42955) SP4C3 válasza berek21 (#42954) üzenetére


SP4C3
veterán

Troll.

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#42956) Ciccuka válasza mpo (#42939) üzenetére


Ciccuka
veterán

Csak általánosságban tudom, hogy az ilyesfajta túlfeszültségvédős hosszabbítók kb. 90%-nál nincs villámkárra biztosítás.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#42957) TaaT válasza Trailblazer (#42929) üzenetére


TaaT
veterán

Nálunk utoljára egy ilyen tüneményt vágott haza egy villámlás valamikor a kétezres évek elején (vagy a kilencvenes évek végén, már nem emlékszem). Szóval nem nagyon aggódtam ha vihar volt.

Amúgy most a TV mellett elhalálozott a videokártyám, a Digis FTTH telefon(!) része, és a vezetékes telefon. 2 utcával arrébb csapott bele a villám egy élelmiszerboltba, azt mondják.

(#42931) kenwood: Megnéztem, én sem találom.

Amúgy kár hogy nem gyártanak 1440p-s TV-ket, 1080p-ről inkább arra váltanék mint 4K-ra.

Give them hell Ukraine!

(#42958) kenwood válasza TaaT (#42957) üzenetére


kenwood
veterán

en ilyen teren igenytelen vagyok. Sony a tv,ami meghalt,de ha samu vagy lg lesz helyette,1 nap alatt megszokom. nem lesz olyan erzesem sose, hogy "juj,a sonynak 3%al jobb volt a zoldje" Ha 720pben nezek meg egy filmet,ott sem erzem a kulonbseget a 1080phez kepest. jo,nyilvan a 360p youtube mar mas teszta,ott sotetben meg a szineszeket se kulonbozteted meg.
szerintem az emberek tobbege max akkor latja a kozepes es jo tv,illetve a 720p es a magasabb felbontasok kozti kulonbseget,ha egymas mellett van a ket keszulek.sem jobb nem lesz neki egy meno keszulekkel,sem rosszabb egy also,kozepkategoriassal.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#42959) Ciccuka válasza TaaT (#42957) üzenetére


Ciccuka
veterán

Nekem kapcsolós hosszabbítón van a TV. Ha vihar van akkor egyszerűen lenyomom (mindkét érpárt megszakítja).

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#42960) seniman válasza Ciccuka (#42959) üzenetére


seniman
addikt

A 10KV-os villámcsapás úgy húz át a kapcsoló nyitott érintkezőin,mint a huzat. ;)

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#42961) Ciccuka válasza seniman (#42960) üzenetére


Ciccuka
veterán

Hát jah. De ha úgy belecsap, akkor sok mindent nem véd meg semmi.
Kisebb túláramtól vagy áramingadozásbeli meghibásodástól azonban megvéd.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#42962) kenwood


kenwood
veterán

en nem fogok kapcsolgatni.
inkabb 5-10 evente veszek 1-2 muszaki cuccot,vagy ha rovid idon belul tobb,akkor biztositas.
nekem nem er meg par tizezret ez a szenvedes.
nagyon rossz hasonlat,de a tengerparti nyaralasra vitt konzerv ugrik be rola

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#42963) Speed® válasza kenwood (#42962) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Ha én Görögben töltött kápit meg füstölt húsos sóletet akarok enni, akkor azt fogok, neszójjábe :P

(#42964) Astroboy válasza Speed® (#42963) üzenetére


Astroboy
őstag

Nincs is jobb, mint Seychelle-szigetek közt este egy szörfdeszkán ülve pacalpörköltet szürcsölni. :DDD

Mai idevágó kérdés: a cápák vajon jobban szeretik a pacalt a jobb lábamnál? :F

(#42965) mpo válasza kenwood (#42958) üzenetére


mpo
veterán

Gyere át ide és az utolsó három és fél sort itt mondd el:
[link]
Volt már mindenféle tévém, most is van két 40" FHD, meg egy 55"-os 4K a jobb fajtából.
Van különbség, akkor is ha nem egymás mellett vannak.
Az igazi különbség a tartalom minőségénél (felbontásánál) érezhető.

[ Szerkesztve ]

Ha érted, akkor már elavult.

(#42966) mpo válasza Astroboy (#42964) üzenetére


mpo
veterán

Nem, mert kicsúszik a foguk között, ha a víz meg széthordja, nem éri meg utánaúszni.
Azt szeretik, amibe jól bele lehet harapni.

Ha érted, akkor már elavult.

(#42967) Speed® válasza mpo (#42966) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

A nagy cápa tanítja a kis cápát hogyan kell embert enni:
- odaúszol, körözöl körülötte, aláúszol, körözöl alatta, elúszol messzebbre
- megint odaúszol, körözöl körülötte, aláúszol, körözöl alatta, elúszol
messzebbre
- megint odaúszol, körözöl körülötte, aláúszol, körözöl alatta, végül alulról
rárontasz és megeszed
Mire a kis cápa:
- de apa, én csak odúszok és megeszem azt kész!
Erre az apja:
- ja, hát ha te s*za*rral együtt akarod megenni...

(#42968) Astroboy válasza Speed® (#42967) üzenetére


Astroboy
őstag

:DDD
Nagy_hulyetkapokacapaktol_topik

Két cápa panaszkodik egymásnak:
- Képzeld, a múltkor lenyeltem egy szörföst. Olyan vacak napolajat használt, hogy napokig hasmenésem volt tőle!
- Ne is mondd! Nemrég lenyeltem egy szőke nőt. Olyan üres volt a feje, hogy egy hétig nem tudtam lemerülni!

(#42969) kenwood válasza mpo (#42965) üzenetére


kenwood
veterán

Nem azt mondtam,hogy nincs kulonbseg,hanem azt,hogy a 110 ezres lgt es a 350-es sonyt ugyanugy megszokod egy nap alatt. es nem lesz sose olyan erzesed az lgvel,hogy hianyzik valami,mint ahogy a sonyval sem, hogy "hu mennyivel jobb ez".
Egy hangfalnal peldaul nem igy van,a jo/rossz hangfalat nem lehet megszokni,ott mindig erzni fogod a kulonbseget.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#42970) Chaser válasza kenwood (#42943) üzenetére


Chaser
titán

Pedig el kellett volna kuldeni melegebb eghajlatra, nagy fogyasztoknak legalabb kulon aramkort csinalt?
Ha az izzo kieg nagy esellyel lecsapja a kismegszakitot, az normalis jelenseg, ha mar kismegszakito, azt megnezheted mekkorakat rakott, divat 16a-st rakni mindenhova, de az nem feltetlen jo minden esetben, kabel tipus/atmero/fogyasztok fuggvenye
A dobozban a csavarokat megnezheted, evente egyszer nem art rajuk nezni, meglazulhatnak, ez is termeszetes jelenseg

Atomantiii
A regisztralt villanyasz hozzanyulhat a meretlen vezetekhez is, csinalhat uj tarifanak kiepitest, dobozt athelyezhet, stb, a normal villanyasz csak a mert oldali dolgokhoz nyulhat, tehat oratol befele mindenhez
Semmi extra nincs a regelt villanyaszban, x evet el kell tolteni igazoltan a szakmaban es letenni egy vizsgat - aminek az araval kurta jol jar valaki ( : -, semmivel nem masabb a munkaja mint a normalnak, a fentin kivul, tudnia kell a szabvanyokat dobozt hogy hova stb, rengeteg kontar regelt villanyasz van akit belso munkara se engednek ((( :
Nekem mazlim van, az utcaban osszespannoltam egy idosebb regelt villanyasszal aki nalam csinalta a mero athelyezest es bovitest, azota mindent bartell alapon csinal, egyik majmot ismerte is aki elotte volt jelentkezo, 4. v 5. regelt villanyasz volt akin lattam tudja mit beszel, tobbi netto idiota, 80-90%-a csak a zseton miatt csinalja, elmu atvegye, tobbi nem erdekes

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#42971) mpo válasza kenwood (#42969) üzenetére


mpo
veterán

Tévé ügyben a megadott linken tudsz vitatkozni.
Nincs LG-m de hiányolják a feketét nála, a 120 Hz hiányát, meg akkor is észre lehet venni minden gyártónál, ha nincs másik tévéd.
Ha meg másnál nézel meg egy jobbat észreveszed, mennyivel jobb.

Ha érted, akkor már elavult.

(#42972) mpo


mpo
veterán

Ha érted, akkor már elavult.

(#42973) mpo válasza Speed® (#42967) üzenetére


mpo
veterán

Ma valaki leírt két Samsung tv típust, melyik a 2017-es és melyik a 2018-as.
Írták neki: pont fordítva.
----
Szex közben a lány nagyon hangos.
- Fiú: Fáj?
- Lány: Nem, pont fordítva.
- Fiú: Jáf?

Ha érted, akkor már elavult.

(#42974) Syl válasza Astroboy (#42964) üzenetére


Syl
nagyúr

>a cápák vajon jobban szeretik a pacalt a jobb lábamnál?

Miért? A balt már elvitték? ;]

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#42975) Astroboy válasza Syl (#42974) üzenetére


Astroboy
őstag

Mondom a jobb lábam...a rosszabbal sántítok. ;]

(#42972) mpo:Most Te frankón fotókkal offolod a topikot? :DD

(#42976) #33253120 válasza Astroboy (#42904) üzenetére


#33253120
törölt tag

A A karat.hu régóta -20% árengedményt kínál. Szerintem trollok. :)

(#42977) Astroboy válasza #33253120 (#42976) üzenetére


Astroboy
őstag

Wut?:F

(#42978) #33253120 válasza Ciccuka (#42935) üzenetére


#33253120
törölt tag

No meg a biztosító küld sms-t, hogy vihar lesz, húzz ki mindent, és ha bajod lesz nem fizet, mert szólt, hogy védd az értékeid. :(

(#42979) #33253120 válasza Astroboy (#42977) üzenetére


#33253120
törölt tag

20% kedvezmény= 100Ft helyett 80Ft.
Na de a -20% kedvezmény akkor mennyi is? :)

(#42980) kenwood válasza #33253120 (#42979) üzenetére


kenwood
veterán

120

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#42981) mpo válasza Astroboy (#42975) üzenetére


mpo
veterán

Ha te nem raksz ki a topikhoz illőt, valakinek muszáj a sok off után.

Ha érted, akkor már elavult.

(#42982) Astroboy válasza #33253120 (#42979) üzenetére


Astroboy
őstag

Vááá és tényleg...bocs, ilyenkor estefelé tudod már küzdök a hasonló paradoxonokkal, no meg ez a levél rivo is túlságosan beütött a fél liter szilvára, de azért figyelek! :D

(#42981) mpo:Most meg onban offolsz? ;]

(#42983) emre


emre
veterán

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#42984) cbmfan válasza emre (#42983) üzenetére


cbmfan
senior tag

találós kérdés: a képeken látható három dologból melyik a hulladék?

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#42985) Silent77 válasza cbmfan (#42984) üzenetére


Silent77
veterán

Ármándó? :U

Érdemes benézni a j csaló topikba...

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#42986) kenwood válasza emre (#42983) üzenetére


kenwood
veterán

minosegi a foto. meg azt sem tudom megallapitani,hogy OT rendszam van-e a kocsin :)
1 milliot nekem megerne az a jargany lejart okmanyokkal is :D

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#42987) Astroboy válasza cbmfan (#42984) üzenetére


Astroboy
őstag

Engem inkább a mustang tulaj arca érdekelne, mikor észrevette Ármándo Juniort karnyújtásnyira a kincstől.

(#42988) cbmfan válasza Astroboy (#42987) üzenetére


cbmfan
senior tag

kivette a Magnumot tokjából és diszkréten felszólította, hogy hátráljon el az autójától.

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#42989) Trailblazer válasza cbmfan (#42988) üzenetére


Trailblazer
addikt

Most elképzeltem Harry Callahan felügyelőt... ;]

[ Szerkesztve ]

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#42990) shteer válasza kenwood (#42986) üzenetére


shteer
titán

Motor nélkül is :) azt lehet Ármándoék már kivágták :D

..szerintem jónak tűnik

(#42991) Zolás válasza Astroboy (#42987) üzenetére


Zolás
addikt

Az nem junior, hanem a Kis Hercig Ármándó teljes valójában.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#42992) shteer


shteer
titán

na, csalósban kabaré van megint

természetesen annak áll még feljebb, aki átbaszta a vevőt - ekkora pofával tuti csak elégedett vevői voltak eddig :D

[ Szerkesztve ]

..szerintem jónak tűnik

(#42993) opr válasza shteer (#42992) üzenetére


opr
veterán

Nem tudom, oszinten szolva ott nekem most nem tiszta, hogy kinek van vaj a fule mogott. Mindketto enyhen szolva erdekesen viselkedik.
Az elado osszevissza beszel, a vevo meg nem hajlando ra, hogy visszakapja a penzet. Szerintem most az van, hogy zsak a foltjat, aztan meg franc tudja, mindenki azt mond, amit akar. :U :K

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#42994) shteer válasza opr (#42993) üzenetére


shteer
titán

valószínűleg neki többet ér, hogy megcsináltatja kicsipénzért vagy elszámoltatja a javítást és lesz egy premium notija 100ért, minthogy visszaadja a pénzéért. ez is egy álláspont, járható út.

csak az eladó meg a haverja verik nagypofával a tamtamot - modik helyében mindkettőt kibasznámmintmacskátszarni. ez meg az én álláspontom :DDD

..szerintem jónak tűnik

(#42995) Depression


Depression
veterán

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#42996) kenwood válasza opr (#42993) üzenetére


kenwood
veterán

egyertelmuen hazudik az elado tobb dologban. a vevo stilusa nagyon gaz, de, o is tudja,h igy is boven 100 felett van a cucc erteke. o csak nyilvanos elegtetelt akar,amiert hulyenek neztek,esze agaban nincs visszaadni 100ert. nekem a 60k is santit. akkor mar bluetooth keyboard,es marad belteri a noti. nelem tobb ismerosom hasznal notit csak otthon, mint ahanynak pc van. kerdes,hogyha tenyleg azott,mikor pusztul meg az rgesz az oxidaciotol.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#42997) cbmfan válasza shteer (#42994) üzenetére


cbmfan
senior tag

érdekes a sztori. bár már előre látom, hogy nekiáll pattogni a cserélt alaplap miatt mert pl. reballozott a GPU és elengedett......

[ Szerkesztve ]

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#42998) Astroboy válasza shteer (#42994) üzenetére


Astroboy
őstag

Jesszusom..ezek mikor veszik észre magukat?

(#42999) Astroboy


Astroboy
őstag

Instant vérmérgit valaki?

(#43000) mpo válasza Astroboy (#42999) üzenetére


mpo
veterán

Régi tetoválás mai módon.

Bűn azé lett!

Bűn a zélett!

[ Szerkesztve ]

Ha érted, akkor már elavult.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.