Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-09-20 15:28:38

LOGOUT.hu

"név nélkül, hirdetés linkelése nélkül írjuk ki a fájdalmunkat", tehát a Hardverapróról
- ne linkelj konkrét hirdetést
- ne tegyél be hirdetés screenshotot
- ne idézz hirdetésből konkrét szöveget
Személyes adatot ne tartalmazzon a hozzászólásod!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23751) MK VII válasza maxatesz (#23750) üzenetére


MK VII
veterán

A 38-ból van még a 10k engedmény... Legalábbis remélem, mert, ha nem az viccnek is nagyon durva. :D

[ Szerkesztve ]

(#23752) Vakegérke válasza MK VII (#23751) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ahol vette, ott 48 az ára. Így nézve stimmel a 10K engedmény.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#23753) MK VII válasza Vakegérke (#23752) üzenetére


MK VII
veterán

Ez olyan mint múltkor a srác akit fel is hívtam, hogy nem-e elírta a hirdetést, mert 10 ezerért árult egy 5-6 ezres wifi jelerősítőt. Felhívtam, hogy kettőt árul-e esetleg, és mondta, hogy hát ő 14 ezerért vette az extreme digitalban és így is 4 ezerrel olcsóbban adja mint a bolti ára.. Szegénynek a legdrágább helyen sikerült megvennie. :)

[ Szerkesztve ]

(#23754) dugo_ válasza Kalandor (#23748) üzenetére


dugo_
veterán

Ez akkor vagy nem működik vagy bugos.
A múltkor a Potter procikínálatát néztem meg keresőből megnyitva és mindent behozott, pedig ideiglenes ki volt tiltva valami fórumos renitenskedésért.

(#23755) Vakegérke válasza MK VII (#23753) üzenetére


Vakegérke
veterán

Érthető az eladó álláspontja is, de tisztában kéne lennie a kereső oldalakon szereplő árakkal is. Szóval az a 38K sok. Én 35-ért hirdetném.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#23756) Gyuri27 válasza Vakegérke (#23755) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nyugi. Veszel valamit. Évek múlva el akarod adni. Számlát előveszed. Vételár mínusz 10% és voálá. Az, hogy közben mi történt a világban senkit nem érdekel.
Így működik a ha egy jó ideje. A hülyének is megéri.
Vagy a másik (pl 775). Számla elővász. Ár + 20% és tádám. :W

Amd - Radeon - Ryzen

(#23757) maxatesz válasza Vakegérke (#23755) üzenetére


maxatesz
tag

Engem nem az ára zavar , hanem a marketing szövege,és hogy mekkora akcióban részesíti a kedves vásárlót. :D

"Engedmény" a legmagasabb árból
Na neeee

[ Szerkesztve ]

(#23758) Vakegérke válasza Gyuri27 (#23756) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nos igen. Aztán ha szóvá teszi az ember, akkor megfeddik, mert üzletrontó.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#23759) Kalandor válasza dugo_ (#23754) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Az egyes hirdetések linkjét ha már korábban tudtad akkor azt a böngészőbe beütve kiadja a hirdetést. Csak nem listázza ki az apróhirdetési oldalon az egyes termékekköröknél. Sem a hirdetés feladójának az adatlapján.
Persze ennek is van egy kis rövid átfutási ideje kitiltás után pár percig még látható.

(#23760) maxatesz válasza Vakegérke (#23758) üzenetére


maxatesz
tag

Nekem erre van egy jó példám, csak sajna kitöröltem a képet véletlen és csak utólag tudtam pótolni az utolsó hozzászólásban még mielött arhiválja.
Akkor éppen 6990Ft volt, igaz ZACSIS :D változat de hát nem abban adja át a futár :N

(#23761) shteer válasza Gyuri27 (#23746) üzenetére


shteer
titán

Hahh :D Nincs hatalmad felettem, piros kuruzsló

..szerintem jónak tűnik

(#23762) Faterkam válasza Kalandor (#23748) üzenetére


Faterkam
addikt

Na ezt nem értem, most meg már nincs kitiltva. Ezt néztem reggel.

Én csak az okra lettem volna kíváncsi, hogy miért tették ki!

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#23764) Faterkam válasza Kalandor (#23763) üzenetére


Faterkam
addikt

Ok, így tiszta, csak a miért, de ez már megint más! Köszi! :R

[ Szerkesztve ]

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#23765) djculture


djculture
félisten

nem apró de elég durva:)

(#23766) Vakegérke válasza djculture (#23765) üzenetére


Vakegérke
veterán

Vajon hány retardáltat vonzott? :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#23767) ViZion válasza djculture (#23765) üzenetére


ViZion
félisten

:R
Végre valaki megpróbálja felvilágosítani kicsit ezt a sötét csürhét...
Asszonynak van csak fb, de mikor valamit akar mutatni, amit 5 perce látott, már görgetnie kell ezek miatt. :(((

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#23768) Out válasza ViZion (#23767) üzenetére


Out
addikt

"Szia Drágám! Figyelj csak játszok itt a poszt alatt, mindjárt mutatom is ahogy beírtam, hogy "I am retarded", csak ezek miatt a gyökerek miatt 5 perc mire odatudom tekerni a Facebook-ot."

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#23769) Trailblazer válasza djculture (#23765) üzenetére


Trailblazer
addikt

Szenzációs! :DDD :C

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#23770) TaaT


TaaT
veterán

Give them hell Ukraine!

(#23771) shteer válasza TaaT (#23770) üzenetére


shteer
titán

Potenciális P4-vásárló :)

..szerintem jónak tűnik

(#23772) TaaT válasza shteer (#23771) üzenetére


TaaT
veterán

Nem is kapott más ajánlatot mint valami régi P4-et CRT moncsival 13e-ért. :)

Give them hell Ukraine!

(#23773) proci985 válasza ViZion (#23767) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

facebookot lehet jol konfigolni, en pl spamkent azonnal jelenteni szoktam a hasonlo lehuzasokat.

a korbeclickelos napieztnezdmeg.nagyon baithalot is sikeresen tudtam likvidalni par dolog letiltasaval, az algoritmus egesz ugyes lett az utobbi evben.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#23774) Kalandor válasza Faterkam (#23764) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ugyanaz, csak figyelmetlen voltál.

(#23775) 1tom


1tom
tag

Ezt érti itt valaki: [link]?

Bunkók kiméljenek! Amiga rulez always!

(#23776) lezso6 válasza 1tom (#23775) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Biztos összevitatkozott valami Xbox fannal, aztán jól meg akarja neki mondani a frankót, még fizetne is érte.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#23777) 1tom válasza lezso6 (#23776) üzenetére


1tom
tag

Nem elképzelhetetlen.:)) :C

[ Szerkesztve ]

Bunkók kiméljenek! Amiga rulez always!

(#23778) Papooo


Papooo
senior tag

Mit nem lehet ebben megérteni:

"Csak személyes átvétellel, a meghirdetett áron!"

Erre az összes alkukirály bepróbálkozik.

Persze én vagyok a megatahó amikor visszaírom, az előre elkészített sablonszövegem:
"Az üzeneted alapján vagy nem vetted a fáradtságot, hogy elolvasd a hirdetés utolsó sorát, vagy engem nézel annyira féleszűnek, hogy nem gondolom komolyan. :U
Arra gondolni se akarok, hogy a te szellemi szinted nem képes felfogni a leírtat."

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#23779) oriic válasza lezso6 (#23776) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Neménvoltam. ;]

Live-Die-Respawn

(#23780) MK VII válasza Papooo (#23778) üzenetére


MK VII
veterán

Ez a magyar mentalitás..
Nem nem érti, csak próbálkozik...
Nap mint nap jönnek be hozzám az üzletbe olyanok akik nagyon jól tudják, hogy pl mennyiért cserélek elemet vagy mennyibe kerül ez vagy az, de azzal jön be, hogy a faterom múltkor azt mondta, hogy...
Tudják, hogy faterral dolgozok együtt és bepróbálkoznak, hátha valamelyikőnk nem biztos abban amit mondtunk vagy tettünk.
Egyik nap bejött egy manusz, hogy akkor cseréljem ki az üveget az órájába. Mondom ok megoldható, de mivel sík-domború, ráadásul ovális is ezért csak az üvegtechnikusunk tudja megoldani ami nem olcsó.. Az ilyen üvegezéseket 8-10 körül szoktuk vállalni..
Az mondja, hogy a faterom azt mondta, hogy 3000ft-ért cserélünk benne üveget.. Mondom olyat biztos nem mondhatott, mert én fizetek kétszer annyit az üvegért plusz Mátészalkára oda vissza posta, szóval máshol próbálkozz..
De, hogy fater megígérte, hogy ennyiért kicseréli.. Mondom akkor én meg megígérem, hogy ennyiért nem fogjuk kicserélni, viszlát.
A másik öreglány, bejön a 80 ezres Certinájával, hogy akkor tegyek bele 1000ft-os elemet.. Mondom ebben sosem cseréltünk ezerért elemet, mert vízállóságteszt, meg garancia meg stb stb... 3500ft ebbe az elemcsere..
Hogy én ne szórakozzak vele, mert ezer forintért szoktuk benne cserélni.. Mondom nem szórakozok, ennyiért sosem cseréltünk egy ilyen órában elemet.. Azt mondja akkor most fogok.. Mondom ok...
Rossz elem ki, új elem be, koszosan szutykosan teszteletlenül visszaadom a kezébe. Ezer forint lesz hölgyem... Viszlát. :)
Egy hét múlva jön vissza, hogy párásodik az órája és nem jár..
Mondom neki, tetszik tudni, ha nem kötekszik és elfogadja azt, hogy ebben az órában nem csak annyiból áll az elemcsere, hogy ki meg be akkor most nem ázott volna be... De, hogy ez milyen munka és kéri vissza az ezer forintját..
Visszaadtam és elköszöntem tőle... Szórakozzanak máshol az ilyen mentalitású emberek...

[ Szerkesztve ]

(#23781) Papooo válasza MK VII (#23780) üzenetére


Papooo
senior tag

Az ilyen kulamajszolókat sosem tudom megérteni.
Mindennek megvan a maga ára, és ők megkeresik a legolcsóbbat, majd abból is megpróbálnak alkudozni.
Az ilyenek utaznak másfél órát a világ túlvégére, mert ott öt forinttal olcsóbb a kispoharas tejföl, mint a háza melletti boltban.

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#23782) #21346560 válasza MK VII (#23780) üzenetére


#21346560
törölt tag

Ezt mintha már olvastam volna valahol ;]

(#23783) Trailblazer válasza MK VII (#23780) üzenetére


Trailblazer
addikt

Ez az én munkahelyemen is így van. Rendszeresen hallom vissza kollégáktól, hogy ez meg az ezt mondta rólam, meg hogy én nem annyiért dolgozok, mint ők, és vice versa, tehát nekem is magyaráznak a munkatársaimról. Hajlamos vagyok ezt sz@rkeverésként elkönyvelni és figyelmen kívül hagyni alapból.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#23784) Faterkam


Faterkam
addikt

Kedves Fórumozók! Nincs itt valaki, Hódmezővásárhelyi? Találtam egy ezer Ft-os tételt és a tag nem hajlandó postázni, csak személyes átvétel. Agyrém, Pestről nem szívesen mennék le érte :/

Annyi lenne személyesen átvenni, és nekem Foxpost-tal elküldeni.

Ha valakinek nem gond, keressen priviben, köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#23785) ViZion válasza 1tom (#23775) üzenetére


ViZion
félisten

Világos. Csipelni szertné, nem megy az írott cucc. :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#23786) 1tom válasza ViZion (#23785) üzenetére


1tom
tag

Akkor a chipre még várnia kell egy picit.

Bunkók kiméljenek! Amiga rulez always!

(#23787) seniman válasza 1tom (#23786) üzenetére


seniman
addikt

Kisebbségi árus ajánlott már nekem "kicsippelt" PS3-at is a bolhapiacon. :DD

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#23788) Norb3rto


Norb3rto
senior tag

Pici occó ganer gép. :D

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#23789) Trailblazer válasza Norb3rto (#23788) üzenetére


Trailblazer
addikt

Megnézném, ahogy a Mafia 3-at lesimázza. ;]

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#23790) shteer válasza Norb3rto (#23788) üzenetére


shteer
titán

Érdeklődtem :D

..szerintem jónak tűnik

(#23791) wolfman válasza djculture (#23765) üzenetére


wolfman
veterán

Most akartam linkelni! :)

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#23792) Beretvás válasza MK VII (#23780) üzenetére


Beretvás
addikt

már azon is felidgesedtem hogy olvasom.. élböl szoktam kirugni az efféléket a mühelyböl...szemtelen gerinctelen népség.. :W

(#23793) pikszel válasza Norb3rto (#23788) üzenetére


pikszel
őstag

gané' gép

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#23794) Beretvás válasza pikszel (#23793) üzenetére


Beretvás
addikt

eléggé...:DDD

(#23795) Laraxior válasza Norb3rto (#23788) üzenetére


Laraxior
titán

i3 2130 :D egy igazi gaNer proci :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#23796) jookomak válasza Laraxior (#23795) üzenetére


jookomak
őstag

Kezdő gamer. El tudod kezdeni vele a gane-etet, aztán inkább abbahagyod, mert nem viszi. Amúgy annyira nem is lenne vészes, el lehet bohóckodni egy ilyen konfiggal, csak nem "sima" beállításokkal.

(#23797) seniman válasza jookomak (#23796) üzenetére


seniman
addikt

Meg nem közel két kilóért........ :D

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#23798) Armagedown


Armagedown
őstag

SAMSUNG GALAXY NOTE 4 DOBZA ÉS GYÁRI TARTOZÉKAI :D

[ Szerkesztve ]

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#23799) Simi37


Simi37
őstag

http://hardverapro.hu/apro/dell_u2711_kis_hibas_ :Y

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#23800) seniman válasza Simi37 (#23799) üzenetére


seniman
addikt

kis hiba :DD

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.