Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#916) ltpalermo válasza gigiradok (#903) üzenetére


ltpalermo
csendes tag

ha több eseményt adsz meg, azt vagy-ként fogja érzékelni, szóval ha megadod eseményként a bejövő hívást is, akkor minden hívásnál némítani fogja a telefont, függetlenül attól h lefordítottad-e, vagy sem. feltételként add hozzá a készülék lefordítva eseményhez (hosszan rányomsz és feltétel megadása), hogy adott hívási állapotban van és ott csak a "csörög"-et pipáld ki. de nálam ennek van egy pár másodperces késése, tehát meg fog csörreni a telefon. úgyhogy ha pihenés közbeni némítás a cél, akkor én azt időhöz kötném, ha van konkrét időpont. vagy már akkor a készülék megrázásához mondjuk és akkor az is kisebb valószínűséggel fordul elő, hogy véletlenül lefordított helyzetbe kerül a telefon és olyankor is némítja magát amikor nem kellene (pl nekem amikor zsebben van és leülök, akkor pont kijelzővel lefelé néz és némítja is magát ha bejövő hívásom van, erre még nem sikerült megoldást találnom, ill. annyit h a rezgést rajtahagyom így legalább érzem h hívnak).

(#904) Somatom
hát lehet kicsit alulbecsültem, most többszöri ránézésnél gyakran 100-150 körül is van. egyébként az első dolog volt amikor megvettem a telefont tiltani a fb appot és azóta is tiltva van, csak böngészőből használom, ugyh ez biztos nem okozhatja.
de igazából én ezt nem hibaként élem meg, szinte sosem lassult még be, max. ha elfelejtkezem róla h nem gép előtt vagyok és sok (10+) böngészőlapot nyitok meg. a használhatatlanságig meg végképp nem lassult sosem

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.