Hirdetés

2017. február 26., vasárnap

Gyorskeresés

(#1) schawo

schawo
(Jómunkásember)

Hmm, ügyes programnak tűnik.

A fizetős változatot nem találtam meg. :F

[ Szerkesztve ]

Win7 Pro (7k) Win10 Pro (15k) Office 2013 (12k) Office 2013 Business (20k) Bitcoin elfogadás http://goo.gl/LRwqgW

(#2) darvinya

darvinya
(PH! félisten)

Hú ez nem a Sony Intelligens Csatlakozás(LiveWare) app.
Mert pont ezt tudja már egy pár hónapja.

Xiaomi MI4c 3/32 Xiaomi EU 8.1.3

(#3) peestee83

peestee83
(fanatikus tag)

Jónak tűnik, ki is próbálom. Főleg, hogy magyar fejlesztés :)
SONY telefonom van, de a LiveWare nekem nem igazán tetszik.
Hátha ez jobban beválik

Xiaomi RedmiNote3, Xiaomi Power Bank 10.400 Xiaomi MiBand 1S, Xiaomi Piston3............... Minden anyuka életet adott egy gyermeknek. Kivéve az én anyukámat, Ő egy LEGENDÁNAK adott életet!

(#4) Pietrosz

Pietrosz
(PH! addikt)

Van benne automatikus airplane mode 4.2.1 alatt? Bevezettek valami újítást és a llama kifagy tőle ha auto airplane módba lép, ezzel hátha működik. (cm10.1 KonstaKANG-blade rom alatt)

[ Szerkesztve ]

(#5) dr. Kind válasza darvinya (#2) üzenetére

dr. Kind
(HÁZIGAZDA)

Igen, de mellette egy kicsit többet is tud ;)

(#6) darvinya válasza dr. Kind (#5) üzenetére

darvinya
(PH! félisten)

Lliama + LiveWare összegyúrva, de ezt már nem tudja Xperia Z-ben a Intelligens Csatlakozása is?

(#7) Inarus válasza darvinya (#6) üzenetére

Inarus
(PH! addikt)

És ha tudja? Az még mindig csak az Xperia Z. :)

(#8) Cindercone82

Cindercone82
(kvázi-tag)

Tasker másolat, csak a felülete más....

"Minden bonyolult problémának van egy egyszerű, világos és rossz megoldása. "

(#9) darvinya válasza Inarus (#7) üzenetére

darvinya
(PH! félisten)

Nekem tetszik, hogy már külön app is tudja egyszerűen és nem kell a bonyolult Tasker app-al szórakozni.

Nekem elég a Intelligens Csatlakozás is P-n a többinek meg nem veszem hasznát.

(#10) Jadro válasza Cindercone82 (#8) üzenetére

Jadro
(PH! kedvence)

... ami elég is lehet, mert a Taskernek a sok előnye mellett szerintem hátránya hogy túl bonyolult. Na de majd kipróbálom ezt is és meglátjuk.

Samsung Galaxy S6; <<WotNick: JadroWot>>

(#11) misx

misx
(senior tag)

Én máris tudnám használni, pl. WIFI-t éjjelre lőjje ki. Bár tölteni így sem tölt semmit netről, mert a routert egyébként is levágja az időkapcsoló éjszakára.

(#12) szilagyiv

szilagyiv
(senior tag)

Hasznosnak tűnik, csak azon csodálkozok, hogy ez újdonság Androidon? A Nokia Situations Symbianon 2 éve tudja mindezt.

(#13) rtzmp válasza szilagyiv (#12) üzenetére

rtzmp
(fanatikus tag)

nem új: rengeteg ilyen program van. A cikk elején is említve van az egyik (tasker), mint etalon...

[ Szerkesztve ]

Törekedjünk olyasmikre, amik elősegítik a békét, és amik egymás épülésére vannak. (Róma 14:19)

(#14) szente válasza szilagyiv (#12) üzenetére

szente
(őstag)

Nem újdonság. A legrègibbi ilyen app droidra talán a Locale.

Vegyé':http://href.hu/x/fnts

(#15) Szelley válasza Jadro (#10) üzenetére

Szelley
(senior tag)

Az istennek se tudtam belőni a Taskert...pedig már 3szor nekiestem, mindig az a vége hogy maradok inkább Llama-nal :) Na majd ez hátha...

(#16) petipetya

petipetya
(PH! nagyúr)

Kíváncsiságból aktiváltam azt, hogy ha a cellainfó alapján otthon vagyok, akkor kapcsolja be a wifit. Ekkor a progi 58MB-öt foglalt el a futó alkalmazások között. :)

http://mowned.com/petipetya

(#17) schawo

schawo
(Jómunkásember)

Még mindig nem tudom, honnan szerezhető be a fizetős változat (Playen sem találtam). Reklámos vacak progit nem teszek fel.

Win7 Pro (7k) Win10 Pro (15k) Office 2013 (12k) Office 2013 Business (20k) Bitcoin elfogadás http://goo.gl/LRwqgW

(#18) raub

raub
(tag)

Van már több hasonló program, de dícséretes, hogy hazai kútfőből is remek dolgok származnak... :C

(#19) Viktor0610 válasza schawo (#17) üzenetére

A Pro változat letölthető innen. ;)

[sᴢᴇʀᴋᴇsᴢᴛᴠᴇ]

(#20) petipetya válasza schawo (#17) üzenetére

petipetya
(PH! nagyúr)

A progin belül a beállítások alatt láttam egy "pro verzió' nevű menüpontot.

http://mowned.com/petipetya

(#21) schawo válasza Viktor0610 (#19) üzenetére

schawo
(Jómunkásember)

:R

(#22) Viktor0610 válasza schawo (#21) üzenetére

Szívesen! ;)

Egyébként a fejlesztő kicsit a saját ellensége, mert a fizetős programjai nem érhetőek el az ingyenesek "mellett", és fordítva. :D
Az egyik csoportot Tamas Barta néven fejleszti, a másikat Tamás Barta névvel. Ha olvasod, Tamás, javítsd -már, ha nem szándékos! ;)

[sᴢᴇʀᴋᴇsᴢᴛᴠᴇ]

(#23) schawo válasza Viktor0610 (#22) üzenetére

schawo
(Jómunkásember)

Akkor ezért nem találtam. Már kezdtem hülyének érezni magam :)

(#24) gzbotii válasza darvinya (#2) üzenetére

gzbotii
(PH! kedvence)

Csak ez egy kicsivel tobbet ;)

Proposing the same flawed strategy over and over again will not make it more effective, Ensign.

(#25) ZolkoW

ZolkoW
(senior tag)

töltöttem is azonnal lefele, hajrá magyarok! :)

"a basszusgitárra ezért kell öt húr, mert bármikor elszakadhat négy" / Xiaomi Mi4 MIUI Global 8.2/

(#26) maximilian4

maximilian4
(őstag)

SmartActions..

(#27) kolosanyi válasza szilagyiv (#12) üzenetére

kolosanyi
(PH! kedvence)

Az asztali Windows meg ezer éve rendelkezik feladat ütemezővel, de ez kb ugyanannyira releváns. Egyébként sem újdonság, ahogy írták már... Mindenesetre okos kis alkalmazás, majd valószínű kipróbálom. :)

(#28) demigodno1 válasza maximilian4 (#26) üzenetére

demigodno1
(kvázi-tag)

Az egyik legjobb tasker app, de sajnos csak motorola-ra van.

(#29) Hina

Hina
(fanatikus tag)

Hasznos kis program, én megveszem a pro változatát.

[̲̅̅S̲̅a̲̅m̲̅s̲̅u̲̅n̲̅g̲̅] [̲̅̅G̲̅a̲̅l̲̅a̲̅x̲̅y̲̅] [̲̅̅S̲̅6̲̅] [̲̅̅e̲̅d̲̅g̲̅e̲̅]

(#30)

(újonc)

Igényes, színvonalas alkalmazásbemutató, köszönjük! ;)

(#31) Luck Dragon

Luck Dragon
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Hmm érdekes progi , kipróbálásra vár :K

♣A káosszal teremtek rendet.♣ Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line. Lumia 735,640LTE,LGG2

(#32) Mattheo

Mattheo
(tag)

aki letoltotte, attol kerdezem:
-NFC tageket kezel-e, mert a GPS-t valahogy semmi NFC-s progi sem kapcsolgatja, csak rootolt telcsin

(#33) zsirfecske válasza demigodno1 (#28) üzenetére

zsirfecske
(PH! addikt)

smart actions jó, de sajnos az is csak félmegoldás. szépen lehet trigger pl adott wifi hálózatra való csatlakozás, de vele sem tudsz pl. 2g only módba váltani. pedig remek lenne: otthon/melóban wifi automatikusan csatlakozik, 3g adatkapcsolat így nem kell, gsm kapcsolathoz meg elég a kevesebbet fogyasztó 2g ezért automatikusan átváltana. tudom, 2g only kapcsolás csak cm romokon megy. ugyanúgy ott van a gps toggle, ami meg root nélkül nem megy.

és akkor egyéb valóban hasznos automatizálásról és nfc alapú tirggerről még nem is beszéltem. jelenleg sehogy sem tudom megoldani pl. hogy nfc tag érintésére bekapcsoljon a gps, elinduljon egy endomondo trackelés automatikusan és küldjön egy talk üzenetet a telefon. pedig ha már van nfc tag + okostelefon okos automatizáló appal, ez lenne a minimum. de nincs rá egyszerű megoldás, sőt még api sem :(

Mattheo:
igen és most szedtem le sajnos a fentiek okán. gps-t amúgy a rendszer miatt nem tudod kapcsolni nem az app miatt.

[ Szerkesztve ]

(#34) Mattheo válasza zsirfecske (#33) üzenetére

Mattheo
(tag)

ez mekkora hulyeseg. mondjuk a navit el lehet, ami automatikusan kapcsolja be a gps-t?

(#35) zsirfecske válasza Mattheo (#34) üzenetére

zsirfecske
(PH! addikt)

app indítást mind tud, így ha navi bekapcsolja akkor okés.

(#36) bartatamas

bartatamas
(senior tag)

Sziasztok,

Az alkalmazás még nagyon friss és vannak hiányosságai és lehetnek hibái is azonban folyamatos fejlesztés alatt áll.

Ha valami hibát találtok akkor kérlek jelezzétek nekem és ne 1-2 csillaggal értékeljétek a Play-en. Így az elején nagyon fontos a jó értékelés hogy ismertté tudjon válni az alkalmazás.

Köszi hogy ezzel is és az ötletekkel is segítitek a munkámat.

(#37) simixox válasza bartatamas (#36) üzenetére

simixox
(lelkes újonc)

Szia! Nagyon tetszik a program. Gratulálok!

Lenne egy kérdésem! az Események->Alkalmazások fülön belül 8 db gomb nálam szürkén jelenik meg(köztük az egyik számomra legfontosabb 'alkalmazás elindult' , 'Alkalmazás leállt') Ezen beállítások csak a pro verzióban elérhetőek vagy én csináltam valamit rosszul?
Köszi

(#38) bartatamas válasza simixox (#37) üzenetére

bartatamas
(senior tag)

Szia,

Milyen Android verziód van?

Ez a funkció egy rejtett api-t használ (hatékonyság miatt) ami nem garantált hogy minden készüléken elérhető. Ezért lehet szürke. Ha megírod milyen verzión nem megy akkor utánanézek.

(#39) simixox válasza bartatamas (#38) üzenetére

simixox
(lelkes újonc)

4.1.2-es androidot használok jelenleg.

(#40) dawid92

dawid92
(kvázi-tag)

Hogy van most a Play Store-on? Ha megveszek egy alkalmazást, akkor azt telepíthetem az összes készülékemre? Később a leendő készülékeimre is? Vagy mindegyikre ki kell fizetni külön-külön?

(#41) schawo válasza dawid92 (#40) üzenetére

schawo
(Jómunkásember)

Ha megveszek egy alkalmazást, akkor azt telepíthetem az összes készülékemre? Később a leendő készülékeimre is? :K

(#42) bartatamas

bartatamas
(senior tag)

Azzal a Google fiókkal több készülékre is.

(#43) Johnny194

Johnny194
(senior tag)

letöltöttem, tök jó :D

Hogy kell az aláírást szerkeszteni?

(#44) Sogi74

Sogi74
(lelkes újonc)

Szia Tamás!

Nagyon tetszik az app és meg is vettem a pro vátozatot. :C
Nem tudom, hogy én csinálok valamit rosszul de az NFC-t nem kezeli (szürke)! Mi lehet a megoldás?
Köszönöm

(#45) bartatamas válasza Sogi74 (#44) üzenetére

bartatamas
(senior tag)

Szia,

Az "NFC beállítása" művelet? Milyen telefon, milyen Android verzióval?
Ez elvileg csak akkor szűrke ha nem elérhető az NFC.

(#46) Sogi74 válasza bartatamas (#45) üzenetére

Sogi74
(lelkes újonc)

Samsung Advance, a P-s (NFC) változat, 2.3.6 android (GB)

(#47) darvinya válasza Sogi74 (#46) üzenetére

darvinya
(PH! félisten)

Alap ROM-ban tudod kapcsolni a NFC-t?

(#48) bartatamas válasza darvinya (#47) üzenetére

bartatamas
(senior tag)

Igen, ha root-olt a készülék és rendszer alkalmazássá tudsz konvertálni egy normál alkalmazást.

Egyébként nem engedélyezett.

(#49) Sogi74 válasza bartatamas (#48) üzenetére

Sogi74
(lelkes újonc)

Nem rootolt, mert várom a JB-t. Tehát ha rootolt lenne akkor kezelné az NFC-t?!
Köszönöm!

(#50) bartatamas

bartatamas
(senior tag)

Igen, ugyanaz a helyzet az NFC-vel mint a GPS-el és mostmár a Repülőgép üzemmóddal. Biztonsági okoból nem lehet állítani normál készülékeken.

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.