Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1751) jozso1989 válasza jozso1989 (#1749) üzenetére


jozso1989
őstag

Hmmm... most hazaértem és nem kapcsolta be a wifit, csak a "Play" gombbal. :D

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

(#1752) Zsötie


Zsötie
tag

Sziasztok!

Most ismerkedem a programmal.
Helyhez és időhöz kötött wifi kapcsolást próbálok beállítani.
Nem igazán értem a helymeghatározást. Azt van a leírásban, hogy cella alapú és koordináta alapú
helymeghatározás van. Akkor mit jelent a hálózati, a passzív és a wifi?
Azt jól értem, hogy hiába adom meg a helymeghatározásnál az adott helyet mondjuk otthonnak, az alapján amit a hálózat hoz fel a térképen, GPS nélkül, be is írja a koordinátákat, de nem fogja detektálni ezt a helyet ha nincs bekapcsolva a GPS?
Hogy tudom azt megadni, legkevésbé energiazabálóan, hogy ha otthon vagyok akkor wifi be és 3G ki.
Ha elmegyek otthonról, akkor pedig fordítva.
Valamint azt hogy lehet megadni, hogy ezt reggel 8 és este 10 között tegye csak?

(#1753) bartatamas válasza jozso1989 (#1751) üzenetére


bartatamas
senior tag

Félek hogy nem jól használod a programot.

Legalábbis ha a Hálózat állapota megváltozott eseményt akarod arra használni úgy hogy a wifi ki van kapcsolva akkor az nem lesz jó. Mert kikapcsolt wifi esetén ez nem hívódik meg.

(#1754) Zsötie


Zsötie
tag

Bocsi, még néhány kérdés.
Ha megadtam egy helyet, hol tudom megnézni, hogy ott van-e teló vagy nem?
Hogyan tudok tévesen létrehozott csoportot törölni?
Ha létrehozok egy változót (Idő), pl. a jelenlegi idő egy meghatározott intervallumban van-e, ennek a kimenete vagy igaz vagy hamis. Ezt hogyan tudom feltételként használni? Elég bonyolultnak tűnik nekem, vagyis ne tudom beállítani.

Köszönöm!

(#1755) bartatamas válasza Zsötie (#1752) üzenetére


bartatamas
senior tag

Szia,

A leírás annyiban nem up-to-date hogy nem csak cella és koordináta, hanem már wifi hálózatnév alapú meghatározás is van.

A Hálózati azt jelenti, hogy wifi és mobil hálózatot használ koordináta alapon. Tehát mobil torony, illetve a wifi router gps koordinátája lesz használatban.

A Passzív azt jelenti, hogy az E-Robot nem frissít pozíciót, de ha egy másik alkalmazás frissíti, akkor az E-Robot is megkapja.

Egy hely definiálásakor adhatsz meg cellákat, koordinátát és wifi hálózatokat. A Beállítások oldalon lehet beállítani hogy a helymeghatározáshoz melyiket használja.

Ha koordinátát adsz meg helynek, akkor GPS nélkül is tud működni, de vagy mobilnet vagy wifi kell hozzá. Tehát Hálózati helydetektálást kell használnod. Ilyenkor fontos az Otthon hely koordinátáját se GPS alapján állítsd be, hanem ugyanúgy Wifi vagy mobilnet használatával. Vagyis ugyanazzal a módszerrel ahogy a detekciót végzed majd.

A legkevésbé energiaigényes a cella. Ehhez nem kell ugyebár se GPS, se wifi, se mobilnet. Viszont kevésbé pontos. De ha az Otthon és más helyek távol vannak egymástól akkor teljesen jó.

Ha használod pl a "Belépés adott helyre" eseményt, akkor tudsz hozzáadni olyan feltételt hogy "Adott idő van". A feltétel akkor fog kiértékelődni amikor például hazaérsz, ekkor ha 8 és 10 között van az idő, lefut a parancs.

(#1756) bartatamas válasza Zsötie (#1754) üzenetére


bartatamas
senior tag

> Ha megadtam egy helyet, hol tudom megnézni, hogy ott van-e teló vagy nem?

Helyek képernyő, kattintás a jobb alsó ikonra. Ez azt írja ki hogy mit érzékel most a telefon, tehát ehhez kell aktív hely figyelés ami csak akkor van ha van olyan parancsod ami helyfigyelést végez.

> Parancs csoportot?

Csoport ikonra kattintasz, majd "Csoport törlése"

> Ha létrehozok egy változót (Idő), pl. a jelenlegi idő egy meghatározott intervallumban van-e, ennek a kimenete vagy igaz vagy hamis. Ezt hogyan tudom feltételként használni?

Ugyebár a Változók képernyőn tudsz egy "Idő" változót létrehozni, annak beállítani kifejezésként hogy "Adott idő van". Ezután ezen a képernyőn mindig meg tudod nézi a változó (nevesített kifejezés) aktuális értékét.

Parancsban pedig egyszerűen: "Változó értéke", ahol névnek azt állítod be hogy "Idő".

(#1757) jozso1989 válasza bartatamas (#1753) üzenetére


jozso1989
őstag

Akkor hogyan csináljam? Nekem nincs ötletem. :S :D

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

(#1758) #79335424 válasza Zsötie (#1752) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ennek működése erősen függ a körülményeidtől. Ha biztosan másik cellából jössz át, amikor hazamész, akkor használható a cellainfó. Ha két házzal odébbról jössz, akkor nem fog működni cella alapján. Ha nincs valami egyéb (leginkább vminek a megszűnése), amihez köthető a wifi felderítés indítása, akkor stabilan és energiakímélően nem nagyon lehet megoldani. Ezen okból viszont a kikapcsolás egyszerű, mivel vsn egy megszakadó állapot. A wifié. Ha megszűnik a kapcsolat az otthoni hálóval, akkor a Robot kikapcsolja a wifit.

(#1759) bartatamas válasza jozso1989 (#1757) üzenetére


bartatamas
senior tag

Pár hozzászólással korábban írtam le milyen helymeghatározási lehetőségek vannak. Tehát:

- koordináta alapú, bekapcsolt gps, wifi vagy mobilnet kell hozzá
- wifi hálózati név alapú, bekapcsolt wifi kell hozzá
- cella alapú

(#1760) Zsötie válasza bartatamas (#1755) üzenetére


Zsötie
tag

Szia!

Továbbra sem értem. Tegyük fel, otthon vagyok, wifi on. Elmegyek otthonról, a wifi megszakad.
Azaz se wifi kapcsolat, se 3G kapcsolat. Ekkor kellene a wifit kikapcsolni és a 3G-t bekapcsolni.
De ha nincs wifi, nincs 3G, nincs GPS akkor honnan fogja tudni, hogy váltani kell, azaz kiléptem az adott helyről? Gondolom a hálózati helymeghatározásból?
Úgy állítottam be, ahogy írtad, wifi használatával. Hálózati helydetektálás van beállítva, de nem történik semmi.

1.28 van fent, de én nem találok olyat, hogy "Adott idő van".

(#1761) jozso1989 válasza jozso1989 (#1757) üzenetére


jozso1989
őstag

Áh, semmi, azt hiszem megtaláltam. Na, csak okosodok. :P

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

(#1762) bartatamas válasza Zsötie (#1760) üzenetére


bartatamas
senior tag

Ha a wifi megszakadását akarod detektálni és azután bekapcsolni a 3g-t, akkor van egy pillanat amikor nincs wifi, nincs 3g tehát nem lesz koordináta sem. Pontosan. Ez így nem járható út.

Ha koordináta alapú meghatározást akarsz akkor mindig mennie kell valaminek.

Használj cella alapú helymeghatározást, az nem fogyaszt kb semmit. A GPS őrülten sokat fogyaszt, a wifi sem keveset. Mást szerintem nem érdemes.

(#1763) Zsötie válasza bartatamas (#1762) üzenetére


Zsötie
tag

Értem, tehát akkor nincs más út, mint a cella alapú helymeghatározás. A többit ki is kapcsolhatom?
Vagy arra kapcsol, hogy a wifi megszakadt. Talán ez a járható út.

Mi a helyzet a hazaérkezéssel? Ha ennyire nem megoldható a helymeghatározás, akkor mire kapcsoljon hazaérkzéskor?

Mit jelent a beállításoknál a Min. távolság méterben?
Valamint a hely pontossága méterben?

(#1764) Zsötie válasza bartatamas (#1756) üzenetére


Zsötie
tag

Ezt le tudnád pontosan írni, hogy hogyan is kell.
Addig rendben, hogy eseménynék hosszan rányomok, majd a felugró menüből kiválasztom a "Feltétel megadása".
"kifejezés:
És operátor" - ezt gondolom nem kell változtatni

"kifejezések:
Nincs kifejezés", a ceruzára kattintva hogyan tovább

Viszont ha úgy kell, hogy az eseményeknél hozzáadás, majd Vezérlés, majd Variable is set (nincs lefordítva?), majd a név-hez beírom, hogy idő. Aztán? Honnan fogja tudni, hogy mit kell csinálnia. Hogy true-ra vagy false-ra kapcsoljon?

(#1765) bartatamas válasza Zsötie (#1763) üzenetére


bartatamas
senior tag

Ha a hely pontossága pl 10 méter, akkor a koordináta körüli 10 méterest kört is elfogadja. Gyakorlatilag akkora sugarú kör lesz a hely.

A minimális távolság csak egy ajánlás az Android helymeghatározó rendszernek hogy ennél sűrűbben ne értesítsen a változásról, pl ne jelezzen méterenként. Optimalizálási célt szolgál, de nem biztos hogy a rendszer betartja.

Szerintem a megérkezés detektálására jó a cella. Nekem nem lenne baj ha már akkor bekapcsolna a wifi ha 3 perc múlva érek haza.

(#1766) bartatamas válasza Zsötie (#1764) üzenetére


bartatamas
senior tag

Első eset. Ez egy feltétel az eseményhez. A parancsot akkor kell végrehajtani ha bekövetkezik az esemény és a feltétel igaz.

Tehát az És operátor maradhat. A nincs kifejezés mellett ceruza, kifejezés módosítása. Ott dátum & idő fül kiválasztása, majd Adott idő van. Intervallum beállítása és kész is van.

(#1767) #79335424 válasza Zsötie (#1760) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ez nekem nem világos. A két hálózati módot nem használja egyszerre. Vagy wifi, vagy 3G, amik közül a wifinek van magasabb prioritása. Tehát, bekapcsolt wifinél, ha van használható hálózat, akkor azt fogja használni függetlenül attól, hogy nincs külön kikapcsolva az adatmód. Ha megszakad a wifi, akkor automatikusan átvált mobilhálózatra. Ezt nem kell külön kapcsolni.

[ Szerkesztve ]

(#1768) bartatamas válasza #79335424 (#1767) üzenetére


bartatamas
senior tag

Én is szoktam kapcsolni. Megőrülnék ha nem venném észre hogy elment a wifi és az alkalmazások lemerítenék az mobilnet keretemet.

(#1769) Zsötie válasza #79335424 (#1767) üzenetére


Zsötie
tag

A két hálózati mód nincs egyszerre bekapcsolva.
Egyszerű energia takarékosság. Nehezen tudom megszokni, hogy még így is nehezen bír ki két napot.

Otthon wifi - azaz a wifi be van kapcsolva, az adat nincs.
Nem otthon adat - azaz wifi ki van kapcsolva, az adat be.

(#1770) Zsötie válasza bartatamas (#1768) üzenetére


Zsötie
tag

Ez pedig a másik ok. A kicsi keretemet képes pillanatok alatt leredukálni. Aztán agyő mobil kommunikáció.

(#1771) #79335424 válasza bartatamas (#1768) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ahha. Erre nem gondoltam. Nálam ami fut, az mobilon is fut. Ami meg nem futhat, azt a tűzfal úgysem engedi.

Zsötie:
Épp azt gagyogom, hogy energiatakarékossági szempontból nincs jelentősége. Ha wifin vagy, akkor nem használja a 3G -t, tehát nem meríti az akkut.

[ Szerkesztve ]

(#1772) Acef válasza #79335424 (#1750) üzenetére


Acef
addikt

bartatamas Somatom
A nem fogadott hívás és az olvasatlan sms jelzése kiválóan működik. Mentések: /data/data, és /data/ érthető. (Root van)
Tovább próbálgattam: elég ha lehúzom az értesítési sávban, rábökök, így megnézem az exDialerben. Nem kell visszahívni ahhoz, hogy ne jelezzen többet.

További tervek:
Térerő:
Gyakran vagyok olyan helyen, ahol vacak a térerő. Valamint a fórumtársaknak is jó lenne ha jelezne a telefon, amikor megszűnik a hálózati kapcsolat, tehát nem lehet telefonálni. (figyelmeztessen a telefon)

Naptár:
Google Calendart használok, de az S tervezőben (Samsung app) is van a naptárbejegyzés (esemény), ennek a kezdő időpontjától, egészen a esemény törléséig szeretnék értesítéseket kapni. Ezt hogyan kell beállítani?
Próbálgattam, de nem sikerült beállítani.
Az esemény, és a riasztások beállítását ugyanúgy csináltam, mint a nem fogadottnál, itt az utána lévő Műveletekkel lehet a gond.

[ Szerkesztve ]

(#1773) Zsötie válasza #79335424 (#1771) üzenetére


Zsötie
tag

:K
De-de.

[ Szerkesztve ]

(#1774) #79335424 válasza Zsötie (#1773) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ha Te mondod...
Sztem van hálózati forgalom, különben nem lenne hívás, meg SMS, de 3G nincs. Egyes új, Samsungok párhuzamos átvitelt támogató szerverekről tudnak párhuzamosan 4G -n és wifin letölteni, de az egy másik story. Ráadásul csak 4G -vel működik párhuzamosan, 3G -vel nem.

(#1775) Zsötie


Zsötie
tag

Az adott idő miért piros, ez normális így?

[ Szerkesztve ]

(#1776) bartatamas válasza Zsötie (#1775) üzenetére


bartatamas
senior tag

Ilyen a feltétel színe. Nem hibát jelez a piros.

(#1777) #79335424 válasza Zsötie (#1775) üzenetére


#79335424
törölt tag

Igen. Nem figyelmeztetés, vagy hiba. Egyszerűen piros a feltétel szine.

Szerk: Lassú voltam :)

[ Szerkesztve ]

(#1778) bartatamas válasza Acef (#1772) üzenetére


bartatamas
senior tag

Van olyan esemény hogy Telefon / Mobil jelerősség megváltozott. Azzal talán meg lehet oldani.

A naptár eseményhez kicsit fejlesztenem kell.

(#1779) Acef válasza bartatamas (#954) üzenetére


Acef
addikt

Hi Tamás!
Még ez is érdekel:
Van olyan esemény hogy Telefon / Mobil jelerősség megváltozott. Azzal talán meg lehet oldani.
A naptár eseményhez kicsit fejlesztenem kell.

Csak közben kipróbáltam a 954-ben írt beállítást, mert ez egy nagyon hasznos parancs lenne.
Minden rendeben, kiemelt részig.

Hozzunk létre egy új parancsot:
- oldal alján kattints a + gombra
- "Új parancs" kiválasztása
- adj meg egy nevet a parancsnak majd Ok

Esemény beállítása hogy képernyő kikapcsolásakor aktivizálódjon a parancs:
- oldal alján kattints a + gombra
- "Új esemény hozzáadása" kiválasztása
- Menj a "Kijelző" fülre, ezt én úgy szoktam hogy a fül névre kattintok és a listából választom ki, de lehet scrollozni is
- "Képernyő kikapcsolva" kiválasztása

Műveletek megadása. Először is tegyük el egy változóba hogy mikor kapcsolódott ki a képernyő (hogy tudjuk hogy letelt-e az 5 perc):
- oldal alján kattints a + gombra
- "Új művelet hozzáadása" kiválasztása
- Menj az "Egyéb" fülre
- "Változó beállítása" kiválasztása // Itt nincs!!!!! a Vezérlésre mentem, mert csak ott van Változó beállítása parancs.
- A "név" paraméterbe adj egy nevet a változónak, legyen például: kikapcsolva
- Értéknek állítsuk be az aktuális időpontot, ehhez kattints az "érték"-hez tartozó ceruzára
- Menj a "dátum & idő" fülre és válaszd ki a "Timestamp" kifejezést, az éles verzióban "Időpontot" fog kiírni, most ezt kihagytam az aktuális verzióból
- Ezután Ok

Ezután várakozzunk 5 percig:
- oldal alján kattints a + gombra
- "Új művelet hozzáadása" kiválasztása
- Menj az "Egyéb" fülre // Itt nincs!!!!! Ismét a Vezérlésre mentem
- "Várakozás" kiválasztása
- Az "idő ezredmásodpercben" részhez ha öt percet akarsz várakozni akkor írj be 300000-et, de hagyjunk rá egy kicsit és legyen 350000.
- Ezután Ok

Utolsó lépés a mobil net kikapcsolása:
- oldal alján kattints a + gombra
- "Új művelet hozzáadása" kiválasztása
- Menj a "Telefon" fülre
- "Mobil adat beállítása" kiválasztása
- az "állapot" értékét állítsd arra, hogy "ki"
- Ezután Ok

Már csak az hiányzik, hogy 5 perc várakozás után csak akkor kapcsolja ki a mobil netet ha tényleg ki van kapcsolva a kijelző és legalább 5 perce (ezért volt az a kis ráhagyása a 350000 beállításakor):
- Kattints a "Mobil adat beállítása" műveletre amit most adtál a parancshoz
- "Feltétel megadása"
- Az "És" operátor jó mert akkor kell kikapcsolni ha: képernyő kikapcsolva ÉS legalább 5 perc telt el
- Új feltételt a "kifejezések" mellett lévő + jelre kattintva lehet az ÉS-hez adni, adj hozzá egyet hogy két paramétere legyen
- Az első "Nincs kifejezés" melletti ceruzára kattintva válaszd ki a "Kifejezés megváltoztatása" opciót
- Menj a "Kijelző" fülre
- Fent található a "Képernyő állapota", válaszd ki (ezt következő verzióban felülre teszem mert a legfontosabb kifejezés ebben a csoportban)
- Az "érték" mezőt pipáld KI mert az érdekel ha a képernyő ki van kapcsolva
- Ezután az "ÉS" második paraméterének értékét állítsuk be, ceruzára kattintás, kifejezés megváltoztatása
- Menj az "Operátor" fülre és válaszd ki a "Nagyobb mint operátort"
- Első paraméter legyen a korábban beállított "kikapcsolva" változó óta eltelt idő percekben
- Ehhez ceruza, "dátum & idő" fül majd "Elapsed minutes" Eltelt percek
- Első paraméter a korábban beállított változó: "Konstansok" fül majd "Változó értéke", névnek beállítani hogy kikapcsolva
- Második paraméter maradjon üresen, ilyenkor az aktuális időpont számít
Inem nem O.K. valami?
- Névhez írd be hogy: kikapcsolva, majd Ok // Brrrr Ez még az előző fülben?
- Azt szeretnénk hogy ez legalább 5 perc legyen, így a Nagyobb mint operátor második paraméterének állítsd be "Konstansok" / "Egész szám" és 5
Készen is vagyunk, mentsd el a parancsot a mentés ikonnal.

[ Szerkesztve ]

(#1780) bartatamas válasza Acef (#1779) üzenetére


bartatamas
senior tag

Teljesen rendben vannak a javítások. Azóta ennyit változott a program.

(#1781) Acef válasza bartatamas (#1780) üzenetére


Acef
addikt

O.K. de innen nem jó, nem tudtam tovább menni!

Inem nem O.K. valami!!!
itt hogyan nevezem át?
- Névhez írd be hogy: kikapcsolva, majd Ok // Brrrr Ez még az előző fülben?
- Azt szeretnénk hogy ez legalább 5 perc legyen, így a Nagyobb mint operátor második paraméterének állítsd be "Konstansok" / "Egész szám" és 5
Készen is vagyunk, mentsd el a parancsot a mentés ikonnal.

(#1782) bartatamas válasza Acef (#1781) üzenetére


bartatamas
senior tag

Amikor ezt a parancsot csináltuk akkor még nem volt olyan esemény hogy Képernyő kikapcsolva egy ideje. Ehhez kellett az az 5 perces, nagyobb egyenlős trükközés. Most hogy már van ilyen esemény az egész feleslegessé vált.

(#1783) Acef válasza bartatamas (#1782) üzenetére


Acef
addikt

Elküldtem pm-ben a data/data/ ...xml-t.
Ránéznél?

(#1784) Piloss


Piloss
senior tag

Üdv

Egyelőre még csak ismerkedek az appal, szóval még nem látom át teljesen. Olyan kérdésem lenne, hogyan lehet egy parancsot késleltetni? Jelen esetben 3G-ről 2G-re váltást szeretném eltolni 30 másodperccel, mellékelek egy képet, a parancsról.

We exploited "We spread hate. We raised hate. We thought hate to be our savior. We put all our problems we created on the "Island of Devils". As a result that devil was born, to return the hate we gave it"

(#1785) bartatamas válasza Piloss (#1784) üzenetére


bartatamas
senior tag

Szia,

30 másodperc esetén lehet a Várakozás művelet lenne az ideális, mint első művelet.

(#1786) #79335424


#79335424
törölt tag

Szia Tamás!

Nagyon tetszik ez a hangvezérlés. Jó móka. Hogy tudnám azt megoldani, hogy amikor Maris kimondja a dátumot, akkor a 9 -ből, szeptember legyen? Szövegcsere operátor? Sztem nem ez a tuti. Most minden szövegrészt külön műveletként adok meg, de így elég darabosan beszél a drága. Gondolom, az adatokat változóként kéne a mondatba illesztenem. Az még talán menne, hogy "9, 24". De a 9 -ből szeptember? 12 változó a dátumváltohó alá?

(#1787) bartatamas válasza #79335424 (#1786) üzenetére


bartatamas
senior tag

Hogy mondatod ki a dátumot?

(#1788) bartatamas válasza bartatamas (#1787) üzenetére


bartatamas
senior tag

Próbáltad már az "Idő szövegesen" kifejezést? Az talán jó lehet.

(#1789) #79335424 válasza bartatamas (#1788) üzenetére


#79335424
törölt tag

Idő szövegesen. Jó ötlet. Miért nem vettem észre? Délután kipróbálom. A dátum most:
Audió->TTS-> A mai dátum
Audio->TTS->hónap
Audio->TTS->nap
Ezt gondoltam úgy, hogy "A mai dátum %hónap %nap." De ez ugyanúgy szám maradna a hónapnál.

(#1790) bartatamas válasza #79335424 (#1789) üzenetére


bartatamas
senior tag

Az Idő szövegesen talán jó lesz neked. Itt a minta leírása:

http://developer.android.com/reference/java/text/SimpleDateFormat.html

Itt ha a mintába MMMM-t írsz, akkor szövegesen adja vissza a hónap nevét.

(#1791) Siriusb


Siriusb
veterán

@Somatom

Tudnál segíteni? Korábban említetted, hogy foldersync-et a robottal vezérled. Én nem látom a külső alkalmazások közt, te hogyan oldottad meg?

(#1792) #79335424 válasza Siriusb (#1791) üzenetére


#79335424
törölt tag

Pedig annak ott kell lennie! Nézd meg a Playen a leírását! Lehet, hogy a Tasker plugin feature csak a fizetősben van.

(#1793) Siriusb válasza #79335424 (#1792) üzenetére


Siriusb
veterán

Igazad van, a Lite nem tudja a Tasker támogatást.

(#1794) mttssz


mttssz
senior tag

Sziasztok!

Osszekotottem a robotot az AutoVoice-szal, megy is szepen, de csak ha konkretan a parancsszot mondom ki, tehat ha "vibrate" a parancs akkor a "set the phone to vibrate" nem mukodik. Ezt meg lehetne valahogy oldani?

(#1795) #79335424 válasza bartatamas (#1790) üzenetére


#79335424
törölt tag

Köszönöm! Tökéletes! Külön választottam a dátumot és az időt és a dokumentáció alapján az órát átírtam h -ról, H -ra. Így már 24 órás formátumban mondja Mariska.

(#1796) mttssz


mttssz
senior tag

Ugyanitt, szeretnek kimondatni TTS-sel (SVOX) egy valtozot, ki is valasztom az Audio/TTS-t, te mikor beutom a "%valtozonev"-t es kimondatom, akkor szo szerint (percent valtozonev) kimondja. Itt nem igy kell a valtozokkal banni?

(#1797) bartatamas válasza mttssz (#1796) üzenetére


bartatamas
senior tag

Ha külső pluginnak adunk át változót, akkor ${változó}. Ezt ki is írja kis üzenetben a plugin konfiguráláskor.

(#1798) Piloss válasza bartatamas (#1785) üzenetére


Piloss
senior tag

Ja hogy ennyi? Teljesen máshol kerestem már :DDD

Viszont lenne még egy gondom: Létrehoztam egy alkalmazáscsoportot melyben ha valamelyik alkalmazás fókuszba kerül akkor átvált 3G-re, viszont ha átváltok egy másik, szintén a csoportban lévő alkalmazásba akkor az történik hogy hogy bontódik a 3G kapcsolat majd újra 3G-re vált holott már azelőtt is ebben volt, Olyan mintha mindig végrehajtaná a parancsot, ezt a jelenséget szeretném kiküszöbölni.

We exploited "We spread hate. We raised hate. We thought hate to be our savior. We put all our problems we created on the "Island of Devils". As a result that devil was born, to return the hate we gave it"

(#1799) bartatamas válasza Piloss (#1798) üzenetére


bartatamas
senior tag

Hibakövetés képernyőn látszanak a fókuszváltással kapcsolatos logok. Ott meg tudod nézni hogy mi is történik. Van-e a két alkalmazás között fókuszváltás máshová?

(#1800) mttssz válasza bartatamas (#1797) üzenetére


mttssz
senior tag

Kiprobaltam, nem mukodik, kimondja a dollarjelet es a zarojeleket is. Igy csinaltam: [link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.