Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1201) #79335424 válasza Oldman2 (#1199) üzenetére


#79335424
törölt tag

Muszály Elixír parancsikon? Nem jó a launcherben a Robot parancsikon?

(#1202) bartatamas válasza Oldman2 (#1199) üzenetére


bartatamas
senior tag

Szerintem is arra gondolsz hogy a desktopra eleve az E-Robot / Parancs csoport parancsikont akarod kirakni, nem pedig az Elixir / Parancsikon widget parancsikont.

(#1203) Oldman2 válasza bartatamas (#1202) üzenetére


Oldman2
veterán

Igen, köszi mindkettőtöknek. Elnézést hogy félreértelmeztem a teendőt...

(#1204) Oldman2 válasza Oldman2 (#1203) üzenetére


Oldman2
veterán

Már csak két dolgot kell megoldanom, mégpedig:

1. Ha manuálisan kiválasztok egy Hangprofilt, akkor ezt a Robot ne állítsa át automatikusan,
2. Valahogy legyen időztíhető 1-1 manuálisan kiválasztott Hangprofil.

Az elsőt egy változó beiktatásával gondoltam megoldani, ami TRUE, ha manuális kiválasztás történt, ez esetben a Robot által indított Hangprofil módosulás nem fut le.

A másikra még nincs ötletem, márpedig ez kellene, hogy az említett változó vissza billenjen FALSE értékre.

(#1205) #79335424 válasza Oldman2 (#1204) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ezt értettem a "ha priorizálni szeretnéd" alatt. Sztem ragadj papírt, tollat és vázold fel, hogy hogyan is képzeled a dolgot. Én egyszerűen tiltanám a többi parancsot. Aztán az időzítés végén engedélyezném. Persze akkor külön vezérlő és végrehajtó parancsokra lenne szükség, mert egy tiltott parancs végrehajtása nálam errorba fut.

(#1206) #79335424 válasza #79335424 (#1200) üzenetére


#79335424
törölt tag

Tamás!
Fele se tréfa, a második, régóta működő project akadt meg. Voip alkalmazás fókuszban -> Secure Settings - Samsung mod - hívástiltás aktivál.
Ez rendben lefut.
Voip kikerül a fókuszból -> ugyanez a hívástiltás deaktivál.
Ez nem fut le.
Mivel tudnám ezeket hatékonyan vizsgálni, vagy mivel segíthetnék a hibafeltárásban?

(#1207) bartatamas válasza #79335424 (#1206) üzenetére


bartatamas
senior tag

Ha tudsz küldeni logot az segíthet. Most éppen nyaralok, nem tudok javítani de hétvégén akkor megnézem. Ha addigra elküldöd a hibás dolgokat akkor rá tudok nézni. Ebben a verzióban hatékonyság miatt kiszedtem a wake lockot, mint kiderült ezt ilyen módon nem kellett volna mert bármikor leállhat egy parancs végrehajtása. Legalábbis ezt tippelem most. De persze lehet más a gond.

(#1208) Oldman2 válasza #79335424 (#1205) üzenetére


Oldman2
veterán

Köszi a tanácsokat.

Alapvető problémám azzal van, hogy logikailag hogyan oldjam meg priorizálást (időzíthetőséget).

Kézzel szépen tudom kapcsolgatni, egy változó beiktatásával az Automatizmusokat átmenetileg (talán) ki tudnám iktatni. Amin még nem jutottam dűlőre, hogy hogyan lehetne ezt úgy megoldani, hogy:

1. ha letelik az időzítés ideje, álljon vissza a normál működés,
2. ha elhagyom az aktuális helyszínt, megint csak álljon vissza a normál működés.

Amin tegnap elakadtam az, hogy a Hangprofiljaim jelenleg olyan Parancsok, amiknek nincsen Esemény része, gyakorlatilag szubrutinként hívogatom őket kézzel és a Robotból is.

Ebbe nem igen tudok semmilyen feltételt beletenni.

Lekódolni (papíron) le tudom, de a Robotba való átültetés gondot okozna, mivel nem vagyok teljesen tisztában a lehetőségekkel.

Ebben a pillanatban én is azt mondom, jó lenne egy megosztott "E-Robot rutingyűjtemény"...

(#1209) bartatamas válasza Oldman2 (#1208) üzenetére


bartatamas
senior tag

Attól tartok még nem értem pontosan mi a feladat. Szeretnél időre állítódó hangprofilt, pl éjszakai profil. Szeretnél helyfüggő profilt, pl munkahelyi. Ezek automatikusak, gondolom ezt meg tudod csinálni.

Szeretnél manuálisan is tudni profilt állítani, parancsikonnal ezt is meg tudod.

Ha manuálisan váltasz profilt akkor nem akarod hogy az automaták lefussanak. Ezt tudtad megcsinálni úgy hogy a manuális parancs beállít egy változót majd aktiválja a profilt. Az automatákba pedig az eseményekhez beletettél egy feltételt ezen változó tagadásával.

Eddig ok?

Az hiányzik ha jól értem hogy a manuálisan váltott profil valamennyi idő után váltson vissza arra amire kell.

Az időzítést jelenleg csak várakozással tudod megoldani, tehát a manuális parancs a profil váltás után elindítana egy várakozást. Jelenleg ugyebár be kell égetned a várakozás idejét, felületről bekérni nem tudod.

A várakozás művelet után kellene beállítani az aktuális profilt, ez pedig attól függ hol vagy, vagy mennyi az idő, vagy egyéb feltételektől. Ha nem akarod ugyanazokat a feltételeket ismételni amiket az automata profiloknál megadtál eseményként akkor itt is lehet váltózókat használni.

Na de hogy tisztább legyen leírom a sémát hogy gondoltam:

1. Automata parancs: éjjel

Esemény:
- riasztás este 10-kor

Művelet:
- "profil" változó beállítása: "éjjel"
- parancs megszakítása, feltétel: változó értéke: "manuális"
- hangprofil beállítása

2. Automata parancs: munkahely

Esemény:
- belépés munkahelyre

Művelet:
- "profil" változó beállítása: "munkahely"
- parancs megszakítása, feltétel: változó értéke: "manuális"
- hangprofil beállítása

Manuális parancs:

Esemény: nincs

Művelet:
- "manuális" változó beállítása igazra
- hangprofil beállítása
- várakozás
- "manuális" változó beállítása hamisra
- "éjjel" parancs futtatása ha "profil" változó értéke "éjjel"
- "munkahely" parancs futtatása ha "profil" változó értéke "munkahely"

(#1210) Oldman2 válasza bartatamas (#1209) üzenetére


Oldman2
veterán

Köszi, ez 1-2 dologra rávilágított... ezek különösen hasznos infók voltak számomra.

"be kell égetned a várakozás idejét, felületről bekérni nem tudod." éppen ezt szerettem volna, a felületen bekérni az időtartamot.

"parancs megszakítása, feltétel: változó értéke: "manuális" ez válasz az Esemény nélküli Parancsaim feltételhez kötött futtatására.

thx

(#1211) #79335424 válasza Oldman2 (#1210) üzenetére


#79335424
törölt tag

Pontosan nem értem, hogy mit szeretnél, de lenne egy elképzelésem. Nem biztos hogy jó, de hátha ötletet ad. Tegyük fel, hogy van három hangprofilod. Az most mellékes hogy önmaguktól mire aktiválódnak, nevezzük végrehajtó 1,2,3 -nak. Mindhárom utolsó művelete, hogy engedélyezi a másik kettőt. Mindháromhoz tartozik egy-egy vezérlő parancs. Ezek vannak parancscsoportban, ezeket indítod. 1-es profil vezérlőparancsa az, hogy engedélyezi, és végrehajtja 1-es végrehajtót, ugyanakkor tiltja 2 -est és 3 -ast. Aktiválódott az 1. profil. Ha lefut a terminje, akkor utolsó művelet, hogy engedi a másik kettőt érvényesülni. De ha közben rányomsz 2. vagy 3. vezérlőjére, az tiltja a másik kettőt és ő fog érvényesülni, amíg le nem jár a mandátuma, vagy másikra nem nyomsz. Remélem, érthetően sikerült elzagyválnom! :)

(#1212) fPApi


fPApi
őstag

Van egy olyan "faék egyszerűségű" feladat beállítva, hogy ha elindul egy internetet használó alkalmazás, akkor kapcsolja be a wifit. Ezt fejleszteném tovább úgy, hogy mielőtt bekapcsolja a wifit ellenőrizze le, hogy már be van-e kapcsolva a wifi és csak akkor kapcsolja be, ha még nincs bekapcsolva. Ezt hogyan kellene?

(#1213) #79335424 válasza fPApi (#1212) üzenetére


#79335424
törölt tag

A bekapcsolás művelethez "feltétel megadása". Feljön egy ablak. Az és operátor alatt (tehát azt békén hagyva), a szürke ablakban, a kifejezésre bökve, "kifejezés megváltoztatása" -> operátorok -> tagadás operátor.
Abban kifejezés -> hálózat -> "van hálózati kapcsolat" -nál a wifin kívül, minden elől kiveszed a pipát.
Csak a módszer miatt írtam le, de ebben a szituban én nem nyüglődnék vele. Sztem semmi galibát sem okoz, ha egy aktivált wifire ráindítunk egy wifi aktiválást.

[ Szerkesztve ]

(#1214) fPApi válasza #79335424 (#1213) üzenetére


fPApi
őstag

Köszi, ha nem okoz gondot, akkor nem foglalkozom vele, a módszer meg jól jöhet.

(#1215) bartatamas válasza fPApi (#1214) üzenetére


bartatamas
senior tag

Úgy van ahogy somatom írja, nem okoz problémát.

Esetleg az zavarhat valakit hogy a parancs végrehajtás bekerül a history-ba, értesítést csinál (ha nincs kikapcsolva), tehát olyan mintha lefutna a parancs. Ennek elkerüléséhez a feltételt az eseményhez kell rakni, hogy ne is triggerelődjön parancs.
De nem lényeges, csak hátha valakinek jól jön ez az info.

(#1216) #79335424 válasza bartatamas (#1215) üzenetére


#79335424
törölt tag

Köszi!

Visszatérve az én problémámhoz, nem tudom, hogy más mit tapasztalt, de nálam elég nagy gáz az új verzió "fekedékenysége". Tegnap pl. egy VOIP hívás után aktív maradt a teljes hívástiltás. A hiba nem mindíg jelentkezik, így nem tudom, hogyan tudnék róla logot küldeni. De biztos, hogy az új verzióval lehet kapcsolatos, mert több eszközön és régebbi, nem módosított parancsoknál is jelentkezik. A történetben nincs nyoma. Mintha nem is létezne a parancs. Most visszaraktam egy régebbi Robotverziót és azzal tesztelem.

(#1217) bartatamas válasza #79335424 (#1216) üzenetére


bartatamas
senior tag

Jó lenne ha tudnál egy sikeres esetről és egy sikertelenről. Ha a history-ban nem látszik akkor már az esemény sem fut le? Az meg hogy lehet vajon ha a rendszer küldi? Hogy is néz ki ez a parancs?

(#1218) #79335424 válasza bartatamas (#1217) üzenetére


#79335424
törölt tag

MiniPC:
USB HANG VEZERLO:
Esemény:
-újraindítás vége
Műveletek:
1. várakozás 30000
2. robotparancs végrehajtása: USB HANG VEGREHAJTO

USB HANG VEGREHAJTO:
Műveletek:
1. várakozás 1000
2. Secure Settings Launch Activity -> Beállítások - [Sound Devices Manager] .Sound Devices Manager
3. várakozás 500
4. shellparancs futtatása: input tap 800 500
5. várakozás 500
6. shellparancs futtatása: Input keyevent4

Régi robotverzióban rendben lefut, az új csak a vezérlőt írja a történetben, a végrehajtót nem.

Teló:
VOIP TILT:
Esemény:
-alkalmazáscsoport elvesztette a fókuszt: VOIP (Mobile Voip alkalmazás)
Műveletek:
1. várakozás 5000
2. parancs megszakítása. Feltétel: alkalmazás fókuszban: Mobile Voip
3. robotparancs végrehajtása: BEJOVO HIVAS ENGED
4. robotparancs végrehajtása: AUTO SZINKRON BE

BEJOVO HIVAS ENGED:
Műveletek:
1. Secure Settings - Blocking Mode disabled

AUTO SZINKRON BE:
Műveletek:
Elixír profil indítása - szinkron be

Van egy navi indító és egy navi leállító parancsom, amik szintén rakoncátlankodnak az új verzióval. Azokat is írjam?

[ Szerkesztve ]

(#1219) #79335424


#79335424
törölt tag

Tamás!

A jelenlegi hívástiltás megoldásommal a mostani problémáktól eltekintve sem vagyok elégedett. Viszont most ráakadtam egy ígéretesnek tűnő lehetőségre. Root Call Manager. Még csak kóstolgatom, de úgy tűnik, hogy lehet benne profilokat készíteni. Régóta szeretnék egy olyan hívásmanagert, aminek a profiljait Robotból tudnám ki-be kapcsolni. A Taskerrel kapcsolatban ezt írja:

"Integration with Tasker: for use of Tasker it is necessary to add "To start the application" as a task, to choose Root Call Manager and to enter a list name into the data field. Thus there will be a chosen list will be made the current."

Ezt le lehet valahogy fordítani "Robotra"? Hogyan lehetne egy profilját aktiválni Robottal? A külső alkalmazások között nem jelenik meg (reboot után sem). Activity indítása és a profil lenne az URI?

(#1220) #79335424 válasza #79335424 (#1219) üzenetére


#79335424
törölt tag

Köszönöm! Működik!
Azért ide írok, hogy ne csak füle, hanem farka is legyen a történetnek. :) Nem tudom, hogy egyáltalán változtattál -e valamit, vagy csak visszaálltak a helyükre az eddig keresztbe fordult elektronok. :) Telón a tegnapi verzióval nem tudtam produkálni a VOIP -hibát. Direkt váltattam vele egymás után legalább 10 -szer és működött. A navis parancs továbbra is hibás, de úgy néz ki, hogy ennek nem a Robot az oka. Valamiért néha nem talál jelet a teló és úgy tűnik, hogy a parancsokban van vmi logikai bukfenc, amitől felborul az egész indítás/leállítás, ha nem talál jelet. Erről majd később, mert ez Robot részről user error.
MiniPC -n kipróbáltam a ma reggeli verziót és azzal működik a rendszerindulás eseményhez kapcsolódó parancs. A hívásmanager váltása is rendben. Úgyhogy amit mélben kértél/kérdeztél, az sztem rendben van és izgatottan várom a folytatást! :R :C

[ Szerkesztve ]

(#1221) bartatamas válasza #79335424 (#1220) üzenetére


bartatamas
senior tag

Jaj de jó, nagyon boldoggá tettél :)
A tegnapi verzióban sokmindent javítottam, reméltem hogy megoldja a problémákat és most már stabil lesz.

Mindjárt küldöm neked a következő, már elkészült verziót tesztelésre. Nagyon sok mindent át kellett írnom, örülnék ha a legaktívabb felhasználó is kipróbálná élesítés előtt :)

(#1222) #79335424 válasza zeon.hu (#1192) üzenetére


#79335424
törölt tag

Tesztelgetem. Lenne pár kérdésem:
Mi a telód típusa?
Milyen Android verziót használsz?
Gyári, vagy gyári alapú rom?
Amikor a hálózat tiltást beállítottad, akkor a listában tudtál választani a már korábban mentett SSID -k közül, vagy csak azt az egyet láttad, amihez épp csatlakozva voltál?

(#1223) zeon.hu válasza #79335424 (#1222) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

s4 mini GT-I9195
4.2.2 gyári rom

csak beírtam a hálózat nevét.

#?*@&!

(#1224) zeon.hu válasza #79335424 (#1222) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

ha az utolsó kérdés a wcm-re vonatkozott, akkor abban látszik az összes eddig észlelt hálózat.

#?*@&!

(#1225) #79335424 válasza zeon.hu (#1223) üzenetére


#79335424
törölt tag

Közben levelezgettünk Tamással a dologról. Úgy néz ki, hogy hiába tiltunk egy hálózatot, a wifi kikapcsolásával, vagy a kapcsolat megszakadásával a tiltás érvényét veszti. Ezért a következőt találtuk ki.
Esemény:
Hálózati kapcsolat megváltozott - elérhető
Viszont nem adsz meg semmilyen SSID -t. Így minden elérhető wifi kapcsolatnál végrehajtja a műveletet.
Művelet:
itt két dolgot tehetsz. Vagy tiltasz egy hálózatot és akkor bármi máshoz csatlakozhat, vagy "csatlakozás a kijelölt hálózathoz". Ez ugyanis úgy működik, hogy tiltja a többit.
Teszteltem. Nálam működik.

Tamás:
Sztem jó lenne, ha lehetne "wifi bekapcsolva" esemény. Akkor még a hálózatkeresés előtt aktiválódna a tiltás. Illetve most a wifi bekapcsolásakor, nálam nem mindíg indul el a keresés. Ha lenne ilyen esemény, akkor a tiltás után indíthatna a Robot wifi keresést.

[ Szerkesztve ]

(#1226) #79335424 válasza #79335424 (#1225) üzenetére


#79335424
törölt tag

Elnézést, rosszul írtam! Az esemény:
Wifi -> "hálózati állapot megváltozott" -elérhető

[ Szerkesztve ]

(#1227) bartatamas válasza #79335424 (#1225) üzenetére


bartatamas
senior tag

A WiFi állapot megváltozott esemény az. Tiltott -> Engedélyezés alatt -> Engedélyezve

(#1228) zeon.hu válasza #79335424 (#1225) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

köszönöm!
megcsinálom és tesztelem majd.

#?*@&!

(#1229) #79335424 válasza zeon.hu (#1228) üzenetére


#79335424
törölt tag

Akkor azt is használhatod eseménynek, amit Tamás írt. Sőt, mivel az események "vagy" kapcsolatban állnak egymással, sztem akár mindkettőt is használhatod egy parancsban.

(#1230) zeon.hu válasza #79335424 (#1225) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

a hálózat tiltást választottam,mert az mindig elérhető, a másik jel alkalmanként eltűnik pár mp-re.
a Tamás által írt "wifi állapot megváltozott" eseményt raktam be (de ha kell esetleg, akkor mindkettőt berakom majd).
elsőre valamiért nem tiltotta, másodikra már jó lett (lehet, csak a parancsnak kellett némi idő).
wifi ki/be kapcsolás után szépen csatlakozott a másik hálózatra.

kösz nektek!

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#1231) zeon.hu válasza zeon.hu (#1230) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

valami csak nem kerek:

hazaértem és kapcsolódott az elvileg tiltott hálózathoz.
csak akkor választotta le, amikor újra aktiváltam a parancsot, de a hálózat még akkor sem jelezte, hogy le lenne tiltva. az csak azután történt meg, hogy elindítottam a wifi connection managert.

#?*@&!

(#1232) #79335424 válasza zeon.hu (#1231) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ilyen nálam akkor fordult elő, ha többször volt meg ugyanaz az SSID a wpa_supplicant.conf fájlban. Pl. régebben free volt a hálózat, de aztán jelszavaztam.

(#1233) zeon.hu válasza #79335424 (#1232) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

csak a nevét írtam át,azt se most, de akkor megnézem,megvan-e duplán.
jelszó nem változott.

#?*@&!

(#1234) zeon.hu válasza #79335424 (#1232) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

hol keressem ezt a fájlt?

#?*@&!

(#1235) #79335424 válasza zeon.hu (#1234) üzenetére


#79335424
törölt tag

/data/misc/wifi/wpa_supplicant.conf

DE! Ne szerkeszd a helyén! Ha bármit módosítani szeretnél benne, akkor:
1. Mentsd az eredetit egy külön helyre, hogy mindíg meglegyen
2. Másold a mentést és a másolatot szerkeszd
3. A szerkesztett visszamásolásával írd felül a /data/..... alatt az eredetit
4. Root Explorerben fájlra hosszan nyomva Permissions
Owner R és W pipa
Group R és W pipa
a többi üres
5. Root Explorerben fájlra hosszan nyomva Change Owner
Owner: 1000 - system
Group: 1010 - wifi
6. Kilép
Nem kell reboot, frissíti magát. Valószínűleg pont ez a probléma. Lehet, hogy a felül levő, alap configban meghatározott frissítést kéne átírni, de ennyire nem mélyedtem bele. Nálam tökéletesen működik. Van egy 2,4 és egy 5GHz -es hálóm. Próbáltam úgy is, hogy a Robotban váltom a tiltást és úgy is, hogy kirántottam alóla az dngedélyezettet azzal, hogy a routerben kikapcsoltam azt a hálót. Nem állt át a tiltottra wifi ki-be után sem.

[ Szerkesztve ]

(#1236) zeon.hu válasza #79335424 (#1235) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

kösz!
majd kitalálom,mikor lesz rá időm :)

#?*@&!

(#1237) zeon.hu válasza #79335424 (#1235) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

a /data/misc/wifi/wpa_supplicant.conf nálam üres...

#?*@&!

(#1238) #79335424 válasza zeon.hu (#1237) üzenetére


#79335424
törölt tag

No, akkor itt kezdődik a probléma.

(#1239) zeon.hu válasza #79335424 (#1238) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

#?*@&!

(#1240) Oldman2 válasza zeon.hu (#1239) üzenetére


Oldman2
veterán

Ez itt egy Mappa, amit keresünk az meg egy fájl!

Hogy került oda egy Mappa?

ui. bocs.

Ez itt egy wpa_supplicant nevű Mappa, de mi egy wpa_supplicant.conf nevű fájlról beszélünk...

[ Szerkesztve ]

(#1241) zeon.hu válasza Oldman2 (#1240) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

ja, közben leesett,van olyan, de azt nem tudom megnyitni.

#?*@&!

(#1242) Oldman2 válasza zeon.hu (#1241) üzenetére


Oldman2
veterán

Miért nem?

Ha látod a mappa tartalmát, a fájlt is meg kell tudnod nyitni...

(#1243) zeon.hu válasza Oldman2 (#1242) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

ez nem mappa, egy behajtott sarkú lap ikon van előtte, a data/misc/wifi mappában.
bármivel próbálom megnyitni, azt írja, hogy "fájlolvasási hiba", vagy "ezt a dokumentumot nem lehet megnyitni", vagy "a betöltés sikertelen".
tudom, hogy számtech analfabéta vagyok, de ez már túlzás :)

#?*@&!

(#1244) #79335424 válasza zeon.hu (#1243) üzenetére


#79335424
törölt tag

Én RootExplorerrel csináltam. Ugye kikapcsolt wifivel próbálod!?

(#1245) zeon.hu válasza #79335424 (#1244) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

igen,ki van kapcsolva.
root exporerel se tudom megnyitni sehogy és semmivel.

#?*@&!

(#1246) bartatamas válasza #79335424 (#1244) üzenetére


bartatamas
senior tag

Rootolt a telefon egyáltalán?

(#1247) zeon.hu válasza bartatamas (#1246) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

mármint az enyém?
igen, ugrott is a knox miatta :)

#?*@&!

(#1248) #79335424 válasza zeon.hu (#1247) üzenetére


#79335424
törölt tag

A Superuser milyen üzemmódban van? Megadja a root jogot a RootExplorernek?
Egyébként egy kicsit változtattam, amitől nálam gyorsabb és stabilabb lett a kapcsolódás.
Esemény:
Wifi állapot megváltozott - engedélyezve
Művelet:
1. hálózat engedélyezése (ez opcionális. én beleraktam, hogy tuti fel legyen oldva az eddig tiltott)
2. hálózat tiltása (ide jön az, amit épp tiltani akarok)
3. wifi felderítés indítása

Ezt azért gondolom jobbnak, mert
- hálózatérzékeléstől függetlenül, már a wifi bekapcsoláskor végrehajtódik a tiltás/engedélyezés.
- miután megtörtént a tiltás, nem vár a rendszerre, hanem kikényszeríti a keresést.

Ez viszont így csak a wifi bekapcsolásra "ugrik". A hálózatmegszakadásra is kell egy parancs (vagy azt is betenni ebbe eseménynek.

(#1249) zeon.hu válasza #79335424 (#1248) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

root jog megadva,persze.
átírom az eseményt így akkor.

#?*@&!

(#1250) zeon.hu válasza #79335424 (#1248) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

jól értem, hogy a hálózat engedélyezéséhez azt rakjam be, amit tiltani akarok,majd másik eseménnyel tiltsam?
mert ugye csak az egyiket tiltanám és akkor a másikhoz kapcsolódik automatikusan.

#?*@&!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.