- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- laskr99: Processzor és videokártya szilícium mag fotók újrakezdés
- Hieronymus: A németországi vasúthálózat
- erkxt: A Roidmi becsődölt – és senki nem szól egy szót sem?
- eBay-es kütyük kis pénzért
- Gurulunk, WAZE?!
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- bambano: Bambanő háza tája
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
-
LOGOUT
Amit érdemes tudni a Raspberry Pi-kről:
A legelső változat 2012-ben jelent meg. Pici, olcsó és nagyon alacsony fogyasztású, hobby-célú kártyagép. Felépítése ARM alapú, nem PC-architektúra, hanem kb. egy régi mobilhoz hasonló. Nagyon sok mindenre használható! A Linux-nak és a magas eladási mennyiségnek köszönhetően jelentős fejlesztőtáborral rendelkezik.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Flowtation
őstag
válasz
wassermann #19298 üzenetére
Szia!
Megmondom őszintén, amikor használtam még régi crt tvm volt, ott a második bemenet 3 db rca volt, egy kép és a hagyományos fehér-piros sztereo hang. Ezeket egy mezei jack-RCA kábellel kötöttem össze (a hangot) és működött minden szépen. A video jelet pedig egy sima RCA-RCA kábel segitségével oldottam meg. Ezekhez nem kellett mókolnom a beállításokban.
-
válasz
wassermann #19298 üzenetére
Annyira, de annyira kíváncsi lennék arra, hogy mégis mi a fészkes jó fenéért kell ezzel variálni, miért nem lehet ez egységes.
MaCS
Szerk: Lenne ugye egy olyan elv, hogy az egyszerű felhasználó ne tudja összekeverni ezeket a dolgokat, azaz ha valamit valahova be tudok dugni, az lehetőleg működjön, de semmiképpen ne ártson. Ez ugye már a tápegységeknél megdől, azonos csatlakozóval van 5, 9, 12 és 19 voltos tápom is, nem is beszélve a polaritásról. (De van a szokás szerint 5 voltos csatlakozón 18 volt váltófeszültséget nyomató kockám is...)
Ott legalább lehet mondani, hogy nem lehet annyiféle csatlakozót forgalmazni, ahányféle feszültség van -- persze ez is kamu, de egye fene.
De hogy miért kell megcserélni egy már létező csatlakozó érintkezőit???? -
wassermann
Topikgazda
válasz
Flowtation #19295 üzenetére
Íme az integrált analóg videó/audió kimenethez való jack (Pi 1 B+, 2, 3?)
Ha összeveted a lentivel, látszik, hogy a hang jól kijön belőle sima sztereó jack-kel is. A kérdés csak, hogy nem rossz-e a videókimenetnek, hogy ebben az esetben rövidrezárod! -
Klusi86
tag
Sziasztok!
Segítséget kérnék mert elakadtam. Kaptam egy raspberry pi zerot amit a dell p2414h monitoromhoz szeretnék kötni DVI átalakítón keresztül. Az a problémám hogy nem kap jelet a monitor. pi-hez kapott sd-n előre telepített NOOBS rendszer van. A /boot/config.txt-ben a következőket szerkesztettem:
hdmi_safe=1
hdmi_group=2
hdmi_mode=82
hdmi_drive=2
config_hdmi_boost=7 -
cigam
titán
válasz
adamz91 #19294 üzenetére
sudo apt-get install qemu
Rengeteg csomag van hozzá:
aqemu - Qt4 front-end for QEMU and KVM
qemu-launcher - GTK+ front-end to QEMU computer emulator
qemu-utils - QEMU utilities
qemuctl - controlling GUI for qemu
sheepdog - distributed storage system for QEMU
vde2 - Virtual Distributed Ethernet
vgabios - VGA BIOS software for the Bochs and Qemu emulated VGA card
virtualbricks - is a Virtualization suite for qemu/kvm VMs and vde2 networks -
adamz91
tag
sziasztok pi2-re hogy tudom rávarázsolni a Qemut? Raspbian op rendszer van fent.
-
lacko6
senior tag
válasz
tupacamaru #19292 üzenetére
Akkor várok.
-
válasz
Cool Face #19287 üzenetére
Milyen gyakorlati meggondolásból tettétek oda a routert? Ez valami speciálisan kültéri kivitel?
A kültériséggel járó problémák mellett gondolok első sorban a nagyfrekvenciás rádiósugárzás horizontális jellegére. Esetleg kifejezetten lefele, a házba irányított antennáitok vannak?Egy barátom egyébként egy PI2-t használ torrentező NAS-nak, már egy éve, illetve ismerek irodákat, ahol szintén PI látja el a központi fájltároló szerepét. Egyik esetben sem nagy terhelésről és sok nagy fájlról van szó, és így teljesen elégedettek a PI-vel.
MaCS
-
lacko6
senior tag
Hi.Valakinek van tapasztalata a pimoroni val?
Szerdan rendeltem de meg mindig feladas elokeszitese a statusz -
válasz
Cool Face #19283 üzenetére
80+ torrentem fut, és 5Mb/s elvi feltöltési sebességem van (néha több), Wifivel, USB hub-ra, NTFS-re formázott wincsivel (SMB megosztással). Ez mellett, még hyerionnal gazdagított filmnézés (720p) simán megy.
Alapnak egy OSMC van felrakva, és kicsit tovább reszelve az igényeknek -
Cool Face
aktív tag
Router kilőve mert kint van a tetőn az antenna mellett. Mit tudnál ajanlani helyette? Vagy vegyek még egy router csak erre? A pi-t azért vennem mert jól lehet alakítani a saját igényeknek megfelelően. Ha kitalálok valamit akkor kesőbb is megcsinálhatom mint pl zenelejátszónak
-
cinemazealot
addikt
Fiúk-lányok!
Egy ideje már figyelem, hogy az RPi2 + OpenELEC 6.0.0 + Kodi 15.2-nél filmlejátszás folyamán félóránként (de egyébként tök véletlenszerűen) "meg-megbicsaklik" az AAC kódolású hang. Más hangkódolásnál nem emlékszem, hogy hallottam volna ezt.
Más is tapasztalt már ilyet? Ha igen, vajon van rá gyógyír?
-
válasz
Cool Face #19258 üzenetére
Nekem egy 10e Ft-os Asus routerem van, mindent tud ennyiért, amiket leírtál, dlna, smb szerver, torrentkliens, és mivel a router úgyis 7/24-ben megy, azt hiszem a fogyasztás is jobban alakul, mint ha egy külön kütyü lenne ezek miatt rendszerbe állítva.
Ilyenekre tök felesleges Pi-t venni, ráadásul ettől ma már millió jobb és okosabb típus van, szintén a megjelölt árszint alatt.
-
-
Cool Face
aktív tag
Köszi a képet. Tudnál pár infót mondani, hogy használod? Gondolok itt hdd ext4-ben van lannal ugye? használsz USB hubot? Saját tapos a hdd vagy USB-s? Külföldi fórumon még azt is megállápitották, hogy ez is számít
Mit használsz Sambat?
envagyok:
Nekem Marantz PM15S2-m van Focal electraval. Most nézelődök Marantz NA8005 után, de ha azt mondjatok, hogy meglepődök akkor megér egy próbát ha már úgy is veszek -
azbest
félisten
Valaki próbálta már raspi3-mmal a hálózati boot-ot (pxe) vagy az usb-ről boot-ot?
Már képes sd kártya nélkül is indulni -
-szp-
aktív tag
válasz
t.zolka #19273 üzenetére
Jogos, ez pi 2 specifikus, használd a Reddites leírást, annak mennie kell. Parancssorból tudod leszedni a sysbenchet, minden le van írva. Ha kérdésed van, privátban írj nyugodtan, ne terheljük a fórumot
-
t.zolka
aktív tag
És ezt a Raspberry_Pi_2_Stress_Tests.zip-et csak kicsomagolom, rámásolom egy kártyára, és hajrá?
Ja, azt nem is mondtam, hogy eddig az új openelec-en kívül semmi nem indult el rajta! Rune, Volumio, stb. amiket próbáltam, de csak a szivárvány kocka jön be, és annyi! Lehet, hogy ezzel is ez lesz, és el sem fog indulni rajta. -
Cool Face
aktív tag
válasz
krisztianAMG #19270 üzenetére
Köszi, megnézem, bár kételyeim vannak az audiophile minőségben. Egy Marantz PM 15S2 mellé nem hinném, hogy betenném. pl egy Marantz NA szériához képest kíváncsi lennék, hogy mit tud.. szerintem ez inkább alternatívának jó, annak aki nem akar nagy összegeket beleinvesztálni, de én azért nem erre építenék zenében.
-
krisztianAMG
senior tag
válasz
Cool Face #19268 üzenetére
Zenelejátszáshoz sokan használják a RPi-t, nagyon komoly láncokhoz is: [Zenelejátszó építése, a kiváló hangzásért]
-
Cool Face
aktív tag
Nah, azt megköszönném
Nem szeretném szét offolni itt a topicot még egy megjegyzést fűznék hozzá, hogy hogyan jutottam el a Pi3-hoz. Szükségem van egy komolyabb média lejátszóra a régi popcorn helyett. pl mede8r, himedia, újabb popcorn stb plusz egy nas-ra. Ezeket a lejátszókat lehet nas-ra is használni, de nem az igazi. Ezért gondoltam, hogy szétválasztom a kettőt és veszek mellé egy Pi3-at. Hobbiból sztereózok és szeretek filmezni. Mondjuk azt, hogy van egy komolyabb rendszerem. ezért fontos, hogy milyen dac van a lejátszóban meg, hogy milyen a képminősége. Ebből kifolyólag inkább egy jobb lejátszóra és egy kevésbé jobb nas, jelen esetben Pi3-ra költenék. Nem tudom, hogy egy HiMedia Q10-es szintet el lehetne-e érni ha inkább egy barbone PC-t teszek össze ebből az összegből. 5let?
-
t.zolka
aktív tag
-
azbest
félisten
válasz
Cool Face #19258 üzenetére
Mondjuk, ha tényleg ennyi az összes igény, akkor egy igazi otthoni nason is elgondolkodnék. Abban is egy armos board van, csak rendes gyári házban, gigabites lannal és sata csatolóval. 30 körül vannak a 2 lemezesek.
Persze a torrent csak mérsékelten megy azokon, pontosabban a fájl helyének lefoglalása idején teljesen be tudnak akadni, mert megeszi a procit teljesen. Ha komolyabb igének vannak, akkor tényleg az a pécés megoldás jobb, amit már ajánlottak a többiek. -
-
Cool Face
aktív tag
Esetleg ODROID-XU4 jobb vétel lenne erre a célra? Vagy mit tudnál ajánlani ami keveset fogyat 24/7-ben üzemelhet és nas, torrent kliensnek megfelelő. kb 20e forintos árat amiből egy Pi szett kijön nehéz űberelni akkor is ha csak 5-6 mb/s a sebesség. Egy sima barebone pc kb 50w-ot fogyaszt.
-
Cool Face
aktív tag
Sziasztok!
Pi 3 beszerzésén gondolkodom nas szervernek, torrent kliensnek és nyomtató szervernek. Egyetlen egy aggályom van az pedig a max 5-6 mb/s írási sebesség ftp-n vagy samban usb hdd-n. Lehet ezen valahogy javítani?
100 megabites lan és az usb 2.0-tól mondjuk nem kell csodát várni
-
-szp-
aktív tag
Akinek esetleg már van a birtokában pi 3: mi a helyzet a teljes terheléses melegedéssel? Elkezdett terjedni egy száz fokig szaladó rendszerchipről készült fotó, de a külföldi portálokon és fórumokon nem találkozni hasonlóval. Erősítsétek meg, vagy cáfoljátok, hogy forrófejű lenne a kis újdonság!
-
truefx
aktív tag
Kodiban van valami beállítás, hogy a hangot a RPi saját jack kimenetén is kiadja? Nekem süket.
-
contaxg
veterán
válasz
wassermann #19245 üzenetére
Csak akkor kell illen spéci kártya ha pl. Kodi-t használsz, ott látványosan gyorsabb a műkődése egy ilyennel. Média (zene) rendererként a legegyszerűbb kártya is jó.
-
Flowtation
őstag
-
wassermann
Topikgazda
válasz
nepszter1 #19248 üzenetére
Ha HDMI-s a monitor, akkor simán megy. Ahhoz, hogy TV-t nézhess netről (persze kérdés van-e pont a te csatornádhoz plugin) semmi nem kell, ha van hálózat és ki enged a netre (nem fog meg tűzfal).
Ha sugárzott műsort akarsz fogni, kell egy USB-s tv-vevő, antenna, plusz ha kódolt a műsor egy kódkártya olvasó. Ezeket össze kell konfigurálni!
-
nepszter1
addikt
válasz
cinemazealot #19224 üzenetére
Konkrétan amire szeretném használni , hogy munka helyre bevinni és ott rádugni a monitorra és pl. online mecset nézni , vagy akár bent melóhelyen zenét hallgatni jobb minőségben
-
envagyok
veterán
Van két pi-m.
Eddig mindkettő ment, mindkettőt frissítettem 6.0.1-ről 6.0.3-ra.
Az egyik tökéletesen ment utána,a másik viszont bekapcsoláskor egy teljes képernyős szivárványt mutat frissítés után.
Próbáltam tápszert is,de hiába. Egyik mindkét táppal megy, a másik most egyikkel sem.
A config file ugyanaz mindkettőnek.
Van tipp, mi lehet a gond? -
wassermann
Topikgazda
válasz
LLKobe #19239 üzenetére
Muszáj, újból elmondani! Sajnos az, hogy egy kártya milyen Class "MIllió" besorolású, nem jelent túl sokat a Raspberry Pi-vel való tökéletes használatról: ezeket a gyors kártyákat legfőképp fénykép és videó rögzítésre, nagy fájlok és adatfolyam-nyelésre optimalizálják. A Pi viszont merevlemezként, kis fájlok írására és olvasására használja az SD-kártyát! Nálam, ami erre legjobban bejött, az egy Sandisk for Android kártya, ami kis fájloknál is jól pörög. Valami ilyesmi:
-
azbest
félisten
Valamiért a gyártók is sandisk pártiak szoktak lenni. Ennek több oka is lehet, például keleten népszerű vagy könnyen beszerezhető. Az sd kártyák közt lehet különbség, abban hogyan implementálják a kommunikációs protokollt. Lehet, hogy ebben jobban áll a sandisk.
(#19241) erik365
az sd kártya sebessége a használt olvasótól is függ.
A raspberry pedig nem támogatja az uhs módokat, mivel nem tud 1.8V-ot kiadni számukra. A korábbi protokollt hajtják túl, hogy azért elfogadható sebességgel menjen. -
sztanozs
veterán
válasz
Keef_Lee #19225 üzenetére
Hát az az ÁFA, ami nekem ott van (5.35 £ - 20%), az tuti nem a magyar (7.22 £ - 27%)...
Magyar oldalon majdnem ugyan annyi, csak ki kell még pengetni egy 1.000 forintos szállítást:
Összesen 11 235 Ft
ÁFA 3 303 Ft
Megrendelés végösszege 15 538 FtFDH Kft meg: Nettó végösszeg: 9,888.‑Ft, szvsz ez még az RS-nél is olcsóbb (Br 12558 Ft).
Rendelési számba ezt kell tenni, ha nem kell kártya se táp: 2525225
-
Sonja
nagyúr
Raspberry Pi family thermal analysis
Elég forrófejű a Pi 3 szvsz.
-
b0rZ
aktív tag
válasz
cinemazealot #19226 üzenetére
Szerintem kevés lesz a cpu hozzá..
-
cinemazealot
addikt
válasz
cinemazealot #19224 üzenetére
Egyébként felmerült már másban is a kérdés, hogy vajon TeamSpeak szerver működik-e Pi-n. De ahogy elnézem, csak valamilyen x86-os emulációval (nem olvastam végig a cikket, lehet, hogy tévedek).
-
cinemazealot
addikt
válasz
nepszter1 #19220 üzenetére
Szerintem fordítsuk meg a kérdést: írd össze, mit szeretnél megvalósítani, és itt biztos sokkal többen tudnak majd segíteni Neked abban, hogy kiderítsd, a RPi alkalmas-e arra a feladatra vagy sem.
Ez gyakorlatilag -- ahogy (#19207) cigam is elmondta -- egy mini PC, rendkívül sok felhasználási és csatlakozási, bővítési lehetőséggel, de kb. egy okostelefon erejével. Tulajdonképpen én az okostelefonra is úgy tekintek, mint integrált képernyős mini PC-re, amin történetesen telefonálni is lehet. A Pi ennél annyival több, hogy nincs betokozva, olyan OS-t teszel rá, amilyet nem szégyellsz (akár Te magad is fejleszthetsz rá, nem vagy kizárva a rendszerből, mint egy telefon vagy tablet esetén), és millióféle eszközt rá tudsz bogozni, amivel aztán azzá változtatsz egy Pi-t, amivé akarsz: megfelelő kiegészítőkkel mérhetsz vele hőt, páratartalmat, szélerősséget, fényt, gyorsulást ... sorolhatnám a végtelenségig, amit aztán feltölthetsz a netre, vagy vezérelsz vele egy lakásautomatizálást, autót, helikoptert, kombájnt ... bármit. Használhatod akár asztali PC-ként és médialejátszóként is, de tudnod kell, hogy az ereje még mindig csak annyi, mint egy okostelefoné. És persze nemcsak az ereje, de a mérete is, és ez nagyon sok esetben előnyére válik: pici, épp ezért -- megfelelő akkumulátoros táplálással -- akár mobil is lehet, nem vagy erősáramú hálózathoz kötve, mint egy normál méretű PC esetén.
De hogy az egyik konkrét kérdésedet is megválaszoljam: nem kizárt, hogy elberregne TeamSpeak szerverként, ki kell próbálni.
-
robi1979
aktív tag
Én is még csak most ismerkedem a Raspberry Pi vel, ezért némi információra lenne szükségem. leginkább média lejátszónak használnám, más fórumokon leírták sokan hogy egy PI elvileg sokkal jobb mint erre a célra mint egy 20.000ft körüli média lejátszó.
A jelenlegi rendszerem:
- Pioneer VSX 424 házimozi erősítő: TrueHD, 3D, DD, DTS és az összes többi hangkódot tudja, erre menne HDMI-n keresztül a médialejátszó vagy egy Pi
- Magnat hangfalszett
- Samsung plazma HDMI csatlakozóval, kb 8 éves 42". A későbbiekben tervezem egy LG 3D TV beszerzését, ezért fontos lenne mondjuk a BDiso és a 3D tartalmak lejátszása is
- 2 db 2,5" winyó USB házbanAmi fontos lenne:
- Minden kép és hang formátum lejátszása
- Kadencia helyes lejátszás
- Van wifi usb stickem, wifin menne a net és a hálózat, ezért fontos lenne hogy lekezelje a Pi.
- BDiso és 3D
- HDMI CEC - az erősítő elvileg tudja, bár nem értem hogy ha laptopot - win 7 - kötök rá az erősítőre Kodival akkor miért nem megy és miért szürke a PERIFÉRIÁK a BEÁLLÍTÁSOKBA?
- lehetőleg működő android
- usb-s rádiós egér támogatásaJelenleg Pi-k közül a Pi3-n és a Pi2-n gondolkodom illetve ráakadtam egy Banana Pi 3m-re is ami 2GB-rammal rendelkezik, ez miben másabb mint egy Pi 3 használhatóság szempontjából? Pi 2-3-ra létezik működő Android - vagy windows - play store-al? A játékok és egyéb alkalmazások miatt kérdezem.
- Ezekre alkalmas a Pi?
- 1GB RAM nem kevés manapság?
- Mennyire megbízhatóak ezek a Pi-k?
- Pi3-hoz kell még wifi antenna is hogy működjön a wifi vagy különleges bütykölések nélkül alapból megy?
- Lehet csinálni dualbootos rendszert Pi-khez? Mondjuk ha lenne egy működő android és e mellé egy Openelec?
- Mekkora max. memória kártyát képes lekezelni egy Pi2-3?A másik kiszemelt pedig 80 dollárért egy Tronsmart Vega Meta 2/16GB.
Illetve titeket olvasva egy Odroid. Jól hangzik a 40 dollár de ha rájön az áfa meg a vám, akkor már a duplája+ház+eMMC bele.
Szerintetek melyik lenne alkalmasabb a fentebb leírtakhoz? Magyarországon hol lehet "legjobb áron" beszerezni a Pi-ket?
-
nepszter1
addikt
Hali valaki le tudná írni hogy milyen dolgokra tudnám használni a Raspberry Pi-t ?
-
drogery
tag
Sziasztok, az új pinél változik az ethernet to usb tempo?
-
LLKobe
veterán
RS-ből nem tudok magánszemélyként rendelni
-
Kékkutya
csendes tag
válasz
ambudriver #19212 üzenetére
Ez egy olyan előre összeállított linux disztribúció RasPi 2/-ra, amiben magadnak kiválaszthatod, milyen terminál klienst szeretnél indítani, és be is tudod konfigurálni az automatikus indulását és az autologont is.
-
szasanyi
félisten
Bocsi, elírtam.. a RPi 3 hálózati adapter hivatalosan 2,5A 13W
-
azbest
félisten
válasz
LLKobe #19196 üzenetére
van a raspberry 3-on egy smd antenna. Nincs külső antennához csatlakozó, de mintha lenne a nyákon helye, csak az fcc tanusítvány miatt nincs rátéve.
(#19201) DarkByte
nem nagyon látni aktivitást, vagy csak nekem nem tűnik fel.
Viszont raspbianban már van kísérleti opengl támogatás, lassan majd csak lesz stabil és akkor sokkal több lehetőség lesz.(#19206) vargalex
van pár codec aminek a hw dekódolásában jobb az amlogic. A taiwaniaknak nem kell az amcsi szoftverszabadalom miatt letiltani mindenféle képességet. Androidon gondolom kihasználható, azt nem tudom, hogy az odroidos openelec port is képes-e rá. amlogicokra régóta építenek multimédia lejátszókat, szóval ez még egy egészen tűrhető támogatású soc.(#19208) lacko6
nem kell, de ha nagyon meghajtod jobban melegszik, mint a pi2 és ha 85 fok főlé megy, akkor lassít. Normál használat mellett nem szükséges plusz hűtés. -
lacko6
senior tag
A pi3 ra éremes tenni hutubordat vagy alap hasznalathoz nem kell?
-
cigam
titán
válasz
nepszter1 #19188 üzenetére
Igen, mini PC, de nem x86-os procija van, nem fut rajt sem a W7, sem a W10, ahogy egy asztali pc-n. (grafikus felület, next,next finish).
1-2 célprogram remekül elfuttat (pl. médialejátszó), és 1-2 linux-ot is fel lehet rá tenni. Akár grafikus felülettel, de nem egy táltos. Nem lehet összehasonlítani egy alap c2d proci sebességével. Nézegess youtube videókat, rengeteg "demo"-t látni, hogy mire képes. Pl. ezen egy office-t mutatnak be. Elindul, működik, de alap dolgoktól elszédül, gondolkodóba esik.Viszont ha elfogadod a korlátait, remek játékszer, és sokat lehet belőle tanulni. Csak a fantáziád szab határt mit csinálsz belőle. Ehhez viszont programozó véna, kitartás, és a rendszer megismerése szükséges.
szasanyi
Szerintem egyik táp sem jó. Ha jól tudom 2,5A / 15W a követelmény.Ezt gondold át még1x. Mindegyik bolt árul 2.5-es, de akár 3A-es tápot is. Erősen függ ki mire hogyan használja, milyen plusz fogyasztókat köt rá.
-
vargalex
félisten
válasz
ChiliChili #19204 üzenetére
Még egyszer elolvasva valóban ezt írtad. Azonban egyáltalán nem vagyok meggyőződve róla, hogy a C2 média képességei jobbak lennének. Az egy dolog, hogy papíron mire képes a SoC, de hogy valójában mi van megvalósítva pl. egy Linux alatt az már más kérdés...
-
t256
őstag
Sziasztok!
Létezik Kodi alá olyan add-on, amivel tudok retro (nes, snes, mega drive) játékokkal játszani?
Eddig a retromania add-ont próbáltam, de az mindenfélét telepített csak emulátort nem.Előbb próbálkoztam egy Dual boot image-el is. Retropie és OSMC. Az OSMC kezelőfelülete nem tetszett a retropie-ból pedig pont azok az emulátorok maradtak ki, amelyek érdekelnek.
-
DarkByte
addikt
Új hozzászólás Aktív témák
- Lian Li ITX Gamer PC - AMD R5 5600, RX 6700 XT, 16GB, 1TB, Win11 Pro - ELADÓ!
- BESZÁMÍTÁS! MSI B450 R5 5500 16GB DDR4 512GB SSD RTX 2060 Super 8GB Rampage SHIVA TT 500W
- BESZÁMÍTÁS! GIGABYTE B660M i7 13700 32GB DDR4 512GB SSD RX 6800 16GB Thermaltake Core X5 GB 850W
- BESZÁMÍTÁS! MSI B450 R5 5500 16GB DDR4 512GB SSD RTX 2060 Super 8GB SilentiumPC Signum SG1V TT 500W
- BESZÁMÍTÁS! Asus B550M R5 5600X 32GB DDR4 512GB SSD RTX 3060 12GB THERMALTAKE Commander G41 700W
- Game Pass Ultimate előfizetés azonnal, élettartam garanciával, problémamentesen! Immáron 8 éve!
- Frederick Forsythe: Isten ökle (nem olvasott)
- Olcsó laptop! Lenovo Ideapad R3 3250U / 8GB RAM / 128Gb SSD!
- BESZÁMÍTÁS! MSI Z370 i5 9500 16GB DDR4 512GB SSD RX6600 8GB Cooler Master MB510L Chieftec 500W
- AKCIÓ! ASUS PRO WS W790E-SAGE SE alaplap garanciával hibátlan működéssel
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest