- eBay-es kütyük kis pénzért
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- mefistofeles: Az elhízás nem akaratgyengeség!
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- MasterDeeJay: RAM gondolatok: Mennyi a minimum? DDR3 is jó?
- aquark: RETRO: Idén lesz 30 éves az első full 3D-s játék!
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Flashback: Olcsó emulátoros kézikonzol: R36S
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- mefistofeles: Az elhízás nem akaratgyengeség! 2 Ahogy én csinálom.......
-
LOGOUT
Amit érdemes tudni a Raspberry Pi-kről:
A legelső változat 2012-ben jelent meg. Pici, olcsó és nagyon alacsony fogyasztású, hobby-célú kártyagép. Felépítése ARM alapú, nem PC-architektúra, hanem kb. egy régi mobilhoz hasonló. Nagyon sok mindenre használható! A Linux-nak és a magas eladási mennyiségnek köszönhetően jelentős fejlesztőtáborral rendelkezik.
Új hozzászólás Aktív témák
-
b0rZ
aktív tag
Szerintetek összehozható egy bluetooth-os füles a Kodival (Openelec 6.0.3, RPi3)?
-
b0rZ
aktív tag
válasz
cinemazealot
#19226
üzenetére
Szerintem kevés lesz a cpu hozzá..
-
b0rZ
aktív tag
válasz
schferenc77
#19151
üzenetére
"probléma"
Igen.
-
b0rZ
aktív tag
válasz
Kicsirics77
#19075
üzenetére
UPS hozza holnap.

-
b0rZ
aktív tag
Sziasztok,
Tudom, hogy nem teljesen ide való kérdés, de hátha tud valaki segíteni. Új TV készülék került a háztartásba (LG 50LA620S), amivel kicsit másképp működik a CEC (SmartLink
), mint a régi Samsungon. Teszem azt míg a program léptető gombok a Samsungnál PgUp, PgDn funkciót láttak el, az LG-nél pont nem csinálnak semmit. Többek közt ez a funkció is hiányzik. Úgy tudom a KODI-ban van egy keymap amivel ez beállítható, de a leírások által megadott helyen nem találtam meg a fájlt. Tudna esetleg valaki segíteni, vagy csak adni egy jobbfajta leírást a művelethez?Köszi.
-
b0rZ
aktív tag
válasz
crissprivat
#14369
üzenetére
oc esetleg?
nekem 1GHz-en naponta fagyott a motyo
-
b0rZ
aktív tag
Hali,
UPS megoldással foglalkozott már valaki? Ha igen, mik a tapasztalatok? Ezt néztem ki, de kicsit drágának találom. Alternatív megoldásként egy szimpla 3-5000mAh-s USB power bank jut eszembe..
-
b0rZ
aktív tag
válasz
wassermann
#12066
üzenetére
Már értem! Kormányablak: egykapus ügyintézés.

-
b0rZ
aktív tag
Vasárnap rendeltem, tegnap délután 14:30-kor adták át a futárnak, és ma 11:49-kor már itthon volt a cucc. Angliából. Nem rossz.

-
b0rZ
aktív tag
Megrendeltem a Pi2-t a Farnell-től. Majd jelzem, hogy kinyírta-e a töltő, de szerintem sem lesz baja.

Mennyi idő alatt szokott szállítani ez a cég?
-
b0rZ
aktív tag
Sziasztok,
Van valakinek tapasztalata mobiltöltővel, mint tápegységgel? Egy erősebb darab, mint például ez a 2A-s, elviheti?
http://prohardver.hu/dl/upc/2015-03/22/5642_kry5qc8vaapdswt8_20150322_125128.jpg
Új hozzászólás Aktív témák
- Akciós! PC , 14100F , RTX 3080 , 16GB RGB , 512GB NVME , 500GB HDD
- Gamer PC-Számítógép! Csere-Beszámítás! R7 5700 / RTX 2080Ti 11GB / 16GB DDR4 / 1TB Nvme SSD
- Komplett Gamer gép RX 5500 XT 8GB / 16GB RAM + AOC 60HZ monitor ingyen!
- Gamer PC-Számítógép! Csere-Beszámítás! R5 8400F / RTX 5060 / 16GB DDR5 / 1TB Nvme SSD!
- Bioshock 2 Special Edition
- Apple iPhone 13 /128GB /Kártyafüggetlen / 12 Hó Garancia / akku: 85%
- BESZÁMÍTÁS! MSI Thin GF63 15,6 FHD Gamer notebook-i5 11400H 16GB DDR4 512GB SSD RTX 3050 Ti 4GB W11
- ÚJ Magic Keyboard billentyűzetek/ USB-C - Lighning/ 27% Áfás/ Ingyenes szállítás!
- Egérpadok, billentyűsapkák(keycapek), csuklótámaszok /ARCANE/DUCKY/GLORIOUS/
- Windows, Office licencek kedvező áron, egyenesen a Microsoft-tól - Automata kézbesítés utalással is!
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest


), mint a régi Samsungon. Teszem azt míg a program léptető gombok a Samsungnál PgUp, PgDn funkciót láttak el, az LG-nél pont nem csinálnak semmit. Többek közt ez a funkció is hiányzik. Úgy tudom a KODI-ban van egy keymap amivel ez beállítható, de a leírások által megadott helyen nem találtam meg a fájlt. Tudna esetleg valaki segíteni, vagy csak adni egy jobbfajta leírást a művelethez?


