Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#70351) KaitouP válasza #58000384 (#70350) üzenetére


KaitouP
veterán

Bocs, baromságot írtam, valóban volt egy kép arról hogy épp 256 -ot eszik a játék, de az nem a max. állapot volt, a régebbi cikkek szerint 2GB volt a max használat, és 6GB volt a követelmény, csak a felháborodás után vették le 4 -re. Nem látok bele a kódba, egyenlőre nem is értek hozzá úgy mint egy fejlesztő, de az viszont egyértelmű hogy nem igényel ilyen korlátozásokat az új CoD. Egyszerűen csak kisebb textúrákkal, butított vagy elvett effektekkel kéne dolgozni, mert az alap még mindig ugyanaz: 12 játékos, ugyanakkora mapok kb. évről évre, szóval nem értem a problémát. Közbe ott egy csomó ellenpélda: (BF: Hardline (24 -fős multi asszem) Destiny, MGS5, GTA5) Csak üzletileg nem éri meg. Értem én, csak akkor mondják meg, ne hazudozzanak.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#70352) Brian_GT


Brian_GT
őstag

Ilyen levegőbe kiáltva írom ,mert sok mindenki írt :D

Én ezt a grafika kérdést úgy gondolom magam részéről, hogy a tökéletességre megyek már rá. Valaki írta és nagyon abban a helyzetben vagyok én is, hogy mindig olyan gépem volt, amin tudtam játszani, de nem tudtam megnézni mit hoztak ki xy játékból, mert a legfrissebb címeket nem tudtam maxon futtatni. Amiket alább írtam, én azt nem arra írtam, hogy futtatni...hanem maxon, csutkán futtatni!!! Mert ezt félreértettétek nálam. Szóval számomra az nem adja, hogy egy vadonat új szép játék..lásd mad max...eldöcög medium grafon... maxon meg úgy néz ki, hogy 10 percig állok és nézek annyira szép. Nekem ez kell, ehhez pedig brutál vas kell már azért... ezért is vagyok úgy, hogy nem szeretnék egy multiplatform címet pl. ps4-en tolni, mert tudom, hogy nem olyan mint pc-n maxon. Mielőtt jönnek a kommentek, hogy grafika mániás...én aki mai napig játszom a régi resi részeket ps3-on.... nah annak ne szóljatok be :D :D

Nah lényegében én még ennyit tettem volna hozzá... alapvetően most már örök igazság, hogy egyensúlyban van egymással a pc és a konzol fenntartása. Egyiknek az indulásához kell marha sok pénz, másiknál a fenntartásához...játékok-háttérszolgáltatások ( plus-live ). Sajnos, ez csak nálunk ekkora kérdéskör... külhonban már rég lenne mindegyikünknek minden :)

Nah én balra el, F-1 és League of Legends 2. elődöntő!!! Nektek mivel telik a mai??

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#70353) #58000384 válasza KaitouP (#70351) üzenetére


#58000384
törölt tag

Szerintem maradjunk abban, hogy a BO2 motorjával meg lehetett volna csinálni a multit (ahogy például a FIFA motorja sem mindig egyezett meg a PC-s verzióval), a single részben meg lehet, hogy van olyan, amit nem tudott volna. Adnák így 40 euróért prev gen-re, aztán kész.
A Metal Gear Online és az MGS V amúgy 30FPS és 720p, a Destiny 1024x624 és 30 FPS, a GTA V pedig ugrál 18-30 FPS között (megint a PS3-as port a legrosszabb a 2 közül).

Amúgy én nagyon szeretem a kis PS3-at, elég sok kedvencem arra van meg, csak egyszerűen az ilyen GTA IV-szintű lassúságtól falra tudnék mászni. Úgy vagyok vele, hogy vannak játékok, amik kiválóak rajta, meg vannak, amiket inkább PC-re szerzek be.

Brian_GT: Évekkel ezelőtt vettem meg a Crysis-t, és most megy csak maximum grafikán :D Idővel megy minden.

[ Szerkesztve ]

(#70354) Brian_GT válasza #58000384 (#70353) üzenetére


Brian_GT
őstag

Én anno mikor kijött a Mafia játszottam el, hogy amint vettem valamit a gépbe...újrajátszás..újrajátszás!!! Hisz feljebb tekerhetem 1mm-t a grafot és váááá. Ez így hozzátéve, hogy szerintem mai napig a világ legjobb játéka közé sorolható vagy 50 végigjátszás tuti volt :D

Destiny-t egyébként én annyira tolnám már...csak lenne meg a gép rá :) Félek mire meglesz a konzol meg a játék, a kutya nem fog vele játszani!!!

[ Szerkesztve ]

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#70355) Tdizsolt válasza Sirandrish (#70348) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Remélem igazad lesz,és megáll a project kevesebbe is.... :K
Nem pont ilyen halakra gondoltam... :DDD :P

Más:
Ma be kapcsoltam a gépet,és nem hajlandó elindulni.
Pontosabban a kezdőképernyő bejön,utána kiírja ezt:
Restoring...
Do not turn off the system
Marad a százalék nullán,és nem történik semmi.Valami meg makkant benne?
Vagy csak érzi,hogy jövő héten megy a levesbe?
(mondjuk tegnap a fiamnál lefagyott a GTA5,és kénytelen voltam kihúzni a gépet,mivel semmire nem reagált)
Ha valakinek volna tapasztalata ezzel kapcsolatban,szívesen fogadnám az ötleteit.

Psn ID: Tdizsolt

(#70356) KaitouP válasza #58000384 (#70353) üzenetére


KaitouP
veterán

Menne az így is ahogy van, hiszen az AW is megy. :)
Kisebb textúrák, kevesebb effekt, 720p és még a 30 fps sem zavarna ha teljes játékot kapnánk. Ez mind csak arról szól hogy menj nextgen -re.

Az hogy MGS5 meg a GTA5 PS3 -on rosszabbul megy... ja hát állítólag PS3 -ra nehezebb fejleszteni, ennek tudom be ezt, 360 -on valóban jobban futnak. De a Destiny pl. kiváló, látszik hogy odafigyeltek a fejlesztők, és szebb is a játék mint a BO3, nagyobb pályák, egyszerre sok ellenfél, és a gép meg sem reccen alatta, közbe-közbe van egy pár másodperces loading amikor egyik területről a másikra mész, de nem zavaró. És tartalom sincs kivágva.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#70357) Chosen


Chosen
addikt

Sziasztok!

Hamarosan megveszem az első PS3 konzolomat. Tudnátok pár tippet írni, hogy használt vásárlásnál mire figyeljek? Superslim 500GB a kiszemelt verzió. :R

[ Szerkesztve ]

(#70358) Tdizsolt válasza Chosen (#70357) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Szia!
Garancia matrica legyen sértetlen,nem hátrány,ha van még jótállása,kvázi 1 évnél fiatalabb legyen az áldozat... ;) Külsérelmi nyomok ne legyenek rajta,és szerintem ne legyen CFW-s a vas..

Psn ID: Tdizsolt

(#70359) perge666 válasza #58000384 (#70344) üzenetére


perge666
veterán

és Sirandrish : Ez a szomorú igazság.
Na jó lehet túlzok kicsit,de nekem kényelmetlen PC-n játszani,aki akar annak HAJRÁ. :C
Xinputos Logitechem volt természetesen 50 euro volt újanon,de a PS kontrollere mellett elbújhat a boxéval együtt.
Nekem az Xbox kontroller is baromira kényelmetlen,nem áll kézre ennyi.

(#70360) Sirandrish válasza perge666 (#70359) üzenetére


Sirandrish
legenda

Pedig az Xbox controller szerintem messze a legkényelmesebb...
Megfordult már ez-az a kezemben, de annál faszábbal még nem találkoztam :N

Esetleg a GC joy még...de azt is elveri az X360é :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#70361) perge666 válasza Sirandrish (#70360) üzenetére


perge666
veterán

Igen ezt már elég sokan mondták,de én nem tudtam megszokni a fordított joyt......
GC joy??? :Y Na az még kínai nekem. :DD

[ Szerkesztve ]

(#70362) #58000384 válasza KaitouP (#70356) üzenetére


#58000384
törölt tag

Hát nem tudom. A Destiny demóját próbáltam, de az alacsony felbontás azonnal feltűnt, szinte számoltam a pixeleket a tévén. Ha ennél is butább lenne a BO3, akkor rá se néznék :D Egyébként nálam szaggatott is a játék, nem mindig, csak így piciket, de érezhetően. PS4-re azért jobb.

perge666: Nekem is kényelmesebb az X360 kontroller, bár az iránygombok nem túl jók rajta, így klasszikus játékokhoz egyértelműen a DS a jobb (meg az analóg karok elhelyezése is jobb azokhoz). A homorú ravasz és kar viszont jobb az Xbox-os kontrolleren, meg a formája is jobban tetszik, hiába aszimmetrikus. Én amúgy PC-n is a DS3-at használom, X360-as kontrollerként (csak egy driver kell, és semmi más).

(#70363) KaitouP válasza #58000384 (#70362) üzenetére


KaitouP
veterán

Szerintem a demó úgy nem volt túl jó, mondjuk én a betaval játszottam, nem emlékszem már de szeptemberi megjelenése óta egyébként sok minden javult technikailag is, szóval tényleg nagyon jó. Egy - két effekt van amit nem bír vagyis lassabban, de emiatt a siránkozást nem értem: PS1 és PS2 idejében is voltak ilyenek. Pl. sose felejtem el, Tomb Raider 1, a The Lost Valley, amikor kilépsz a nagy térre a barlangból, úgy beszaggat hogy nemigaz. :DDD

A pixelességet meg... Én 119 cm -s FHD tévén játszom, nagyjából 3-3,5 méterről nézem, és semmi problémám. :)

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#70364) Sirandrish válasza perge666 (#70361) üzenetére


Sirandrish
legenda

Gamecube :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#70365) DVlad


DVlad
őstag

Köszönöm, de a boltokat, szervizeket neken is kidobja a google. Én inkább olyan varázslóra gondoltam, mint a logitech vonalon mozgó szaktárs.

(#70366) perge666 válasza Sirandrish (#70364) üzenetére


perge666
veterán

Tudom,de úgy értem hogy én azzal nem tudnék játszani.
Nagyon szokni kéne.

(#70367) Sirandrish válasza perge666 (#70366) üzenetére


Sirandrish
legenda

Pedig nagyon finom darab.. :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#70368) A`rpi válasza #58000384 (#70344) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

nem úgy megy, hogy egyik pályán X fizika van, ami butább, a másikon Y, ami komolyabb.

Lehet hogy nem így van, nem tudhatom,
viszont simán el tudom képzelni.

(Igazából ez lényegtelen, mondandóm fő része inkább az,
számomra nevetséges, ha az utolsó pillanatban derül ki,
hogy adott konzol ereje kevés lesz a tervekhez.)

A legózás sem így megy, azért konzisztensnek kell lennie ezeknek az alap dolgoknak a játékban.

Egy autó szimulátorra ez igaz is lehet,
de ezt is motorja válogatja szerintem.

Adott egy FPS csőjáték, először mész szárazföldön.
Utána mész vízen, akkor ugye víz fizikát kell számolnia.
Utána mész repülővel, akkor azt kell szimulálni.

Míg egy szárazföldi jelenetnél több MPC kell,
addig egy autós üldözéshez, vagy egy légi csatához, vagy egy vízi jelenethez kevesebb kellhet,
viszont a fizika annál komplexebb.

Openworld játékoknál is hasonlóan tudom elképzelni,
csak ott dinamikusan változhat, annak megfelelően mit használunk.

Egy időben nem hinném hogy számolja a víz fizikáját,
számolja légáramlatokat, és még a földi dolgokat is.

Call of Duty Black Ops 3

Pont a fekete bárányt sikerült példának hozni. :)

abból is a 4.0
Akár minek keresztelhetik, azt csak a bennfentesek tudják milyen motor valójában.
PS3 ra érkeztek olyan címek ami a PC-t alázták akkoriban, most nagyságrendekkel nagyobb erőforrás áll rendelkezésre, simán meglehet egy átlagos PS3 motor van "feltuningolva". Így számomra simán érthető miért "csak" ennyit tudnak az új vasak.

30FPS meg teljesen "átlagos" konzolnál, 60FPS a ritka.

PS2 példa is azt bizonyítja kvázi ps3 is erre épült,
az más kérdés teljesen mást közöltek le,
ugye azt hazudták kell hozzá ps2 hardver, ez mint kiderül valótlan.

(Attól most tekintsünk el, milyen program kell, és hány játék támogatott, pár kilobyte-ot tesz hozzá a játékhoz, és játszható ps2 játék ps3 hardveren, ami elvileg lehetetlen, mert sok "munka" átírni, ezért kerül pénzbe sore-ban ps2 "klasszikusok".)

(#70369) Chosen válasza Tdizsolt (#70358) üzenetére


Chosen
addikt

Köszönöm! :)

Kell majd resetet, vagy hasonlót csinálnom? (Ha maradt valamije rajta a tulajnak?)

(#70370) Brian_GT válasza Chosen (#70369) üzenetére


Brian_GT
őstag

mentések maradhattak fent meg telepített játékok, deee egyrészt ha lemezes volt a telepítés, akkor ahhoz kellene a lemez... ha plus-os ahhoz meg a volt tulaj acc-ja...szóval ha ő nem takarította le, akkor majd leszedegeted te...vagy nyomsz egy factory reset-et és szépen magadra hangolod a gépet...sztem amúgy az egyszerűbb...

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#70371) Chosen válasza Brian_GT (#70370) üzenetére


Chosen
addikt

:R

Akkor az első hsz-ben írtak szerint érdemes majd USA store-ba regisztálni? Milyen hátránya lehet annak ha oda és nem a magyarba regisztrálnék?

(#70372) #58000384 válasza A`rpi (#70368) üzenetére


#58000384
törölt tag

"számomra nevetséges, ha az utolsó pillanatban derül ki, hogy adott konzol ereje kevés lesz a tervekhez"
Pont ezért mondom, hogy az ilyen dolgok könnyen kiderülhetnek az optimalizáció során. Egyszerűen azt az elképzelést nem lehet megvalósítani úgy, hogy az elfogadható módon menjen.

Jól leírtad, hogy mit kell szimulálni, csak elfelejted, hogy attól még egyéb tárgyak és scriptek is vannak a játékon belül, tehát például egy harcot, az embereket nem lehet vízzel megoldani ;) Sőt, rengeteg dolog van scriptekkel megoldva, mert túl nagy teher lenne a hardvernek, ha mindent valós időben számolna. Ez különösen igaz az előző generációra.
Az NPC-hez pedig MI kell, collision, scriptek tömkelege és hasonlók, ez például csak azért, hogy valamennyire "élő" legyen a város egy ilyen játékban. Mellette ott vannak a házak, az időjárás, a játékos, az autók, a fizika, törésmodell, miegymás.

"Egy időben nem hinném hogy számolja a víz fizikáját, számolja légáramlatokat, és még a földi dolgokat is."
Dehogynem, ha a partra sétálsz, attól még mindent számolnia kell, ha még repülő is van ott (például multiban), akkor is. A Crysis 2 volt talán az, ami a gépigény mesterséges emeléséért a pálya alatti (vagyis nem látható) vizet is tesszalálta. Ezért mondom, hogy nem úgy van, hogy most ezt számolja, a következő pályán meg azt fogja. Ez még a régi sprite-alapú, 2D-s játékoknál működött, meg amikben nem volt fizika, csak script.

A fekete bárányt csak azért hoztam példának, mert aktuális :) A PS3 a procija miatt bivalyerősnek számított 2007-ben, még néhány évvel később is szépnek számítottak a játékok rajta, viszont a szabad erőforrások mértéke ugyanakkora maradt, hiszen a konzol nem bővült. Ami az akkori játékoknak megfelelt, az a mai játékoknak már kevés (nézd meg, hogy a CoD 2-3 és az AW között mekkora különbségek vannak, pedig előbbi tökéletesen megfelelt a kor követelményeinek).
Nincs "PS3 motor", hanem az adott játékmotorok konzolos átiratai vannak.

A 60 FPS pedig nem ritka (főleg multis , verekedős, versenyzős játékoknál nagyon fontos, hiszen sokkal hamarabb és pontosabban reagál a játékosra), csak kevesebb van, mint ami feleannyit tud. A gond ott kezdődik, mikor a 30 is csak papíron annyi, mert nem tudja azt sem tartani.

(#70373) ldave


ldave
félisten

Megvan második platina, bár ez annyira nem nagy érdem, sok tehetség nem kellett hozzá :)

A Slime draws near! Command?

(#70374) Brian_GT válasza Chosen (#70371) üzenetére


Brian_GT
őstag

Nézd én pl. kezdetek óta angol accon vagyok és angol plus-t veszek. Én még akkor csatlakoztam amikor nem volt magyar support. Igazából a plus minden hónapban ugyan az mind3 helyen, ha ez lenne a cél. Minimális dolgok vannak ha minden igaz, de elég rég nem írtak a srácok se olyat, hogy ez és ez hol van mert nem találja magyarban. Talán a forint gyengesége miatt érdemes most magyar accot csinálni, mert pl. az árfolyamváltozás néha eléggé az agyamat tépi... nyilván nem nagy különbséggel, de most kedvezőbb magyaron lenni talán. + ha szeretnél sok digitális játékot vásárolni, akkor meg főleg.

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#70375) A`rpi válasza #58000384 (#70372) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

"Sírás kettő" példa létező dolog, de megint csak fekete bárány.
Amúgy azt hiszem ki lett utána peccselve,
de ha ez nem valósult meg, a modderek biztos kivették PC-n.

Továbbra sem zárja, ki azt, ne létezne olyan,
hogy egy adott motor, dinamikusan tudjon balanszrolni.
(Én nem mondom azt hogy nincs igazad,
de azt kijelenteni hogy ilyen nem létezik...)

nézd meg, hogy a CoD 2-3 és az AW között mekkora különbségek vannak.

Egyértelműen kód lett "jobb", de ezt én nem is cáfolom.
Az már más kérdés, hogy az itt tapasztalható
"innováció" mennyi volt mesterségesen visszafogva.

A 60 FPS pedig nem ritka főleg multis , verekedős, versenyzős játékoknál.

Nem kérdés hogy jól jönne 60FPS, de az ellenkezőjét én nem állítottam.
Verekedős játékból van kettő ami ismert, szimulátorból GT széria érdemel említést, többet nem tudok. Indis multikat inkább hanyagoljuk.

Maradjunk annyiban, több az amiben "csak" 30 vagy alatta van,
mint ami tudja 60 képfrissítést másodpercenként pláne stabilan.

[ Szerkesztve ]

(#70376) #58000384 válasza A`rpi (#70375) üzenetére


#58000384
törölt tag

Hát nem tudom, hogy javították-e, de nem volt szép dolog, az biztos.

Ha egy játék csak a vízen játszódik, akkor nyilván nem fog semmit sem számolni a magasban szálló repülőn (az csak egy script), viszont ha egy terepjáróval fel lehet ugratni a hajóra, akkor már mást is kell vele egy időben számoltatni. Ezt lehet mindenféle effektekkel, törésmodellekkel, részecskékkel fokozni. Esetleg ha bezáródik egy ajtó, utána jön a víz, ami minden repedésbe befolyik, ezután pedig nincs víz a játékban sehol, akkor valóban úgy van, ahogy mondod.

A 60-as játékokhoz tegyük hozzá például az eddigi CoD-részeket is, még az Advanced Warfare is 60 FPS-sel fut, ezért is lesz kellemetlen 30-ra átszokni azoknak, akik játszanának.
Ott a Driver: San Francisco, hatalmas élmény volt játszani a GTA IV 18 FPS-e után :D De ott Metal Gear Rising is, meg egy csomó másik, vannak listák, amiket írnak a játékosok.

"Maradjunk annyiban, több az amiben "csak" 30 vagy alatta van, mint ami tudja 60 képfrissítést másodpercenként pláne stabilan."
Én is ezt mondom :R

(#70377) A`rpi válasza #58000384 (#70376) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

COD szériában nem vagyok otthon.
BF sorozatot preferálom inkább.
COD BO megvan, "érzésre" szerintem az 30FPS.

(#70378) #58000384 válasza A`rpi (#70377) üzenetére


#58000384
törölt tag

Elég keveset játszok, így én is csak a netről vagyok okos :)

Black Ops, 60 FPS, Battlefield 4, 30 FPS és Warfighter, 30 FPS.

[ Szerkesztve ]

(#70379) A`rpi válasza #58000384 (#70378) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Multi is ennyi?

(#70380) perge666 válasza Sirandrish (#70367) üzenetére


perge666
veterán

Erre megint csak azt tudom mondani hogy kinek a pap,kinek a paplan. :D

(#70381) #58000384 válasza A`rpi (#70379) üzenetére


#58000384
törölt tag

Arról nem találtam videót, de annyinak kell lennie (mivel előtte is, meg utána is mindig annyi volt), viszont a PS3-as verzió mindegyikből lényegesen rosszabb volt, mint az X360-as. Volt, hogy 30 és 60 között ugrált, lehet, hogy ezért érezted 30-nak.

(#70382) A`rpi válasza #58000384 (#70381) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Kíváncsiságból összehasonlítom majd a szorit, a multival.

(#70383) #58000384 válasza A`rpi (#70382) üzenetére


#58000384
törölt tag

Szerintem a sztori lassabb lesz, legalábbis a videók alapján úgy tűnik.

(#70384) #68036352


#68036352
törölt tag

Sziasztok!
Át olvastam az első hsz-t, de maradt kérdésem, remelem nem gond ha felteszem. Sosem volt konzolom, de télre az unalmas hideg estékre szeretnék valamit. Leginkabb a GTA V online vonz, szóval erre vonatkozna a kérdésem is. Ha veszel egy bármilyen ps3-at, és egy eredeti GTA V-t akkor mar csak annyi a dolgom hogy egy internet kábelt dugok a ps hátuljába és játszhatok is? Ha jól olvastam nem fizetős mint az Xbox-nál. A másik kérdésem hogy van valami tipikus hiba a ps3-nál amire oda kell figyelni?
Ha esetleg rá dugok egy egeret billentyűzetet lehet rajta internetezni? Film letöltés gondolom nem jatszik. Olvastam régebben hogy lehet rá Linuxot feltenni, ilyen létezik még?
Előre is köszönöm ha valaki megválaszolja a kérdéseim.

(#70385) A`rpi válasza #68036352 (#70384) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

bármilyen ps3-at, és egy eredeti GTA V-t akkor mar csak annyi a dolgom hogy egy internet kábelt dugok a ps hátuljába és játszhatok is?

Slim, vagy Super Slim legyen, lehetőleg "fiatal".

Ha jól olvastam nem fizetős a multi, mint az Xbox-nál.

Ingyenes a multi.

A másik kérdésem hogy van valami tipikus hiba a ps3-nál amire oda kell figyelni?

Öreg slim, továbbá FAT gépek messziről kerülendőek sárága led miatt.

Film letöltés gondolom nem jatszik.

Nem lehet letölteni filmet.

Olvastam régebben hogy lehet rá Linuxot feltenni, ilyen létezik még?

Nem aktuális, sok évvel ezelőtt kikerült a támogatás, biztonság rés miatt.

[ Szerkesztve ]

(#70386) SenorDave válasza #68036352 (#70384) üzenetére


SenorDave
tag

Most storeban 7.347 FT(65% akció 29 ig)

[ Szerkesztve ]

-PS3/4 gépek tisztítását, pasztázását vállalom. 3 kerület .Írj bátran!

(#70387) #68036352


#68036352
törölt tag

Nagyon szépen köszönöm! :R

(#70388) fausto


fausto
addikt

Azon gondolkoztam, hogy volt valami jó Star Wars-os játék PS3-ra? A Force Unleashed-ről tudok, de azon kívül? (LEGO nem ér :) )

(#70389) Brian_GT válasza fausto (#70388) üzenetére


Brian_GT
őstag

Várj egy picit és itt az SW BF!!!

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#70390) fausto válasza Brian_GT (#70389) üzenetére


fausto
addikt

De nem PS3-ra :) Szeretnék majd játszani vele, de ahhoz egy megfelelő gép is kéne

(#70391) erahurka válasza fausto (#70388) üzenetére


erahurka
félisten

Republic Commando, és Empire at War, bár azt hiszem egyik sincs PS3-ra :(
Más jó nem is igazán van szerintem.

(#70392) SenorDave


SenorDave
tag

Jelenleg még nem ps téma de, tekintve hogy mindenképp fizetős és grafikailag sem egy nagy őrület (szerintem még ps3 ra is érkezni fog) Ti mit szoltok az új elmebajhoz? :DD
one life 10$ ért

-PS3/4 gépek tisztítását, pasztázását vállalom. 3 kerület .Írj bátran!

(#70393) Sirandrish válasza SenorDave (#70392) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szerintem szuper. Csak felesleges egyesével árulni. ..én tízes packokba árulnàm ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#70394) SenorDave válasza Sirandrish (#70393) üzenetére


SenorDave
tag

Szerintem azért lesz hátulütője a dolognak ...apa ,anya kellene a bankkártya adatotok egy játékhoz csak 10$ légyszííí naaa .jólvan fiam ! Egy héttel később ....... az örege meg baltával veri szét a gépet hogy hova tünt 2000$ :DD

[ Szerkesztve ]

-PS3/4 gépek tisztítását, pasztázását vállalom. 3 kerület .Írj bátran!

(#70395) SenorDave válasza SenorDave (#70394) üzenetére


SenorDave
tag

Op lemaradt egy szösszenetem , közelítünk a Gamer -játék a végsőkig filmhez :C

-PS3/4 gépek tisztítását, pasztázását vállalom. 3 kerület .Írj bátran!

(#70396) perge666 válasza SenorDave (#70395) üzenetére


perge666
veterán

Ezt a filmet nem is ismerem,pedig ahogy nézem 2009-es. :B
Jó film,vagy valami zs kategóriás?

[ Szerkesztve ]

(#70397) Brian_GT válasza perge666 (#70396) üzenetére


Brian_GT
őstag

Nagyon jó kis film szerintem. Ki mit hív zs kategóriásnak. A stallone-schwarzi és társai filmek sok embernek zs kategóriás, én aki ezeken nőttem fel A+!

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#70398) Elims válasza ldave (#70373) üzenetére


Elims
veterán

Gratulàlok!!!! :-) Neked mennyi ideig tartott?

Perge: Pont most néztem meg vmelyik nap ezt a gamer filmet.3D-be' nyomtam ezért kb.3/4-ig néztem folyamatosan aztàn bele-bele aludtam.Úgy nézd meg,hogy nem arsz tőle sokat és akkor nem lesz rossz.

(#70399) perge666 válasza Brian_GT (#70397) üzenetére


perge666
veterán

és Elims : Értem,akkor szerintem holnap meg is nézzük. :)

(#70400) Tdizsolt


Tdizsolt
senior tag

Sziasztok!
Egy gyors kérdés....
Kicserélték a gépemet újra a Sonynál,nem volt lehetőségem a biztonsági mentést megcsinálni rajta.
Gondolom a digitális címeket a download list-ből újra tudom rakni,de az egyéb mentéseim odavesztek...viszont arra lennék kiváncsi(konkrétan GTA5) hogy a multis mentések megmenekültek e,vagy azt is a gép tárolta és kezdhetem elölről az egészet?.... :F :YY
Mondjuk,most lett egy 0 perces gépem újból egy év garival,de ez sem kárpótolna teljesen az elveszett GTA-s szintem miatt....

[ Szerkesztve ]

Psn ID: Tdizsolt

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.