Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#71601) A`rpi válasza manu75 (#71600) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Igen. :K

Legközelebb azért fusd át legalább a gyakran ismételt kérdéseket.

PS3 Hang beállítás:
DVI monitor esetén hangot is meg kell oldani.
(HDMI monitoroknál is előfordulhat nincsen hangszóró, vagy fejhallgató kimenet.)

Mi kell hozzá?

-PC speaker vagy fejhallgató.

-RCA Jack átalakító

Hol vásárolhatom meg? [link]

-3,5 jack toldó
Adapter JACK toldó (Jack 3.5mm anya - Jack 3.5mm anya)
Hol vásárolhatom meg? [link]

Videó útmutató összekötéshez és hangbeállításhoz.

(#71602) VooĐoo válasza A`rpi (#71601) üzenetére


VooĐoo
tag

Egy ilyen adapterrel egyszerűbb, én is így használom.

PSN: Neon--Skyline

(#71603) A`rpi válasza VooĐoo (#71602) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Videóban szintén ilyen átalakítók vannak. Ezért javasolom ezeket.
Amit te használsz az is tökéletes. :K Sőt, még ahogy mondottad egyszerűbb is.

(#71604) manu75 válasza A`rpi (#71601) üzenetére


manu75
aktív tag

Megnéztem az összefoglalót sőt a videóba is belenéztem, és "szörnyülködve" lestem ahogy dugdos ide oda. :) Reméltem az csak monitorra érvényes és a hangfalnál működik, hogy a 3 színes közül majd kettőt bedugok a hangfal hátuljába és jó lesz. De ezek szerint mindenképp átalakító fog kelleni.

(#71605) MasterMark válasza manu75 (#71604) üzenetére


MasterMark
titán

Ha azt a kettőt be tudod dugni a hangfal hátuljába akkor nem kell átalakító.

Switch Tax

(#71606) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Uraim!

Azt kell mondjam, hogy már a The Last Of Us miatt megérte beszerezni a konzolt. Ezt a survival feelinget eddig nem sok játék hozta... ilyen minőségben meg.. áhh! Azon kapom magam, hogy ahogy haladok előre a történetben és ismerem ki a fertőzötteket, úgy próbálok taktikázni (lámpa nélkül, lopakodni- vadászni) és bánom, hogy nem lehet nehezebbre rakni az elején vagy közben a difficultyt. :Y Ilyen egy igazi húzócím :R

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#71607) Wlac válasza Adam_Shepard (#71606) üzenetére


Wlac
Ármester

Ha nincs meg a Grounded fokozat (nem GOTY változatban DLC-ként kell megvenni), akkor a következő végigjátszásnál mindenképpen ess neki. Az még nekem is hátravan, pedig én is imádom a játékot. Ami azt illeti, a The Last of Us volt a fő indok a PS3 mellett.

“The wha-"

(#71608) Madn!ght


Madn!ght
addikt

Sziasztok!

A kollégám kért meg, hogy nézzek utána, hátha van valami megoldás a PS3-ján jelentkező problémára.
Szóval adott egy PS3 Slim 320-os gép, illetve a Fifa 15. A gép kábelen van csatlakoztatva a routerhez. Kb két hete egyszer lefagyott neki online játék közben, azóta a jelenség egyre gyakoribb. Most már ott tart, hogy 4 online meccsből 3-szor lefagy a gép (a kép és a hang is), szóval szinte használhatatlan. (csak fifát játszik, emiatt vette a PS-t)

Pár gyári resetet megpróbált, illetve törölte az összes mentést. A lemez karcmentes, a gép látszólag sérülésmentes, illetve ugyanott van, ahol előtte gond nélkül működött. (nincs melegebb helyen, stb...) Szétszedve, javítva még nem volt.

Ahogy elmondta, mintha carrier módban nem produkálta volna a hibát, csak online-ban. Ezt még majd kipróbálja, illetve javasoltam másik játékkal is kipróbálni.

Ezek alapján esetleg van valami javaslatotok, mit érdemes első körben próbálni, illetve mi lehet a hiba oka?

Köszi a segítséget előre is.

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#71609) leslieke válasza Madn!ght (#71608) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Pl.:
- kábelcsere
- másik portra dugni.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#71610) A`rpi válasza manu75 (#71604) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Abban az esetben ha van RCA bemenet a hangfalon,
nem kell semmilyen átalakító.

Márpedig van, ebben az esetben, ahogy az előttem szólók is mondották,
piros és a fehér csatlakozót kell bedugni.

Az AV kábel sárga csatlakozóját nem kell sehova dugni.

[ Szerkesztve ]

(#71611) Elims válasza Adam_Shepard (#71606) üzenetére


Elims
veterán

"...és bánom, hogy nem lehet nehezebbre rakni az elején vagy közben a difficultyt."

De ez most komoly??? :-o Én meg normálról levettem easy-re..

James egyik legnehezebb platinája még a ninja gaiden sigma 2(?) vagy vmi ilyesmi.Emlékszem a nevére,nagyon megjegyeztem. :-)

Madnight: Szia!

Szerintem én írom a fixet. ;-) Egy egyszerű újrapasztázás után tökéletesen fog menni.

(#71612) Madn!ght válasza Elims (#71611) üzenetére


Madn!ght
addikt

Szia! Köszönöm mindenkinek a segítséget!
Gondoltam h hűtésprobléma miatt is fellépnek ilyen jellegű problémák. Reméltem hogy lesz valami alternatív megoldás, de így akkor utánanézek az újrapasztázás manualjának. ;) :R

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#71613) manu75


manu75
aktív tag

Jelenleg egy UK PSN accom van, ha ehhez szeretnék egy magyart is regisztrálni, ha kész a regisztráció a PS3-ban csak hozzáadok egy új felhasználót ahol a magyar acc regisztrációs adataival lépek be. Ez így működik? Ettől függetlenül a korábban megvásárolt uk acc játékok működnek, mintha régebben olvastam volna ilyet, ha épp a magyarral vagyok bejelentkezve. A fő kérdésem az lenne, hogy ugyanazzal az email címmel mint amit az UK-hoz használok tudok magyar accot létrehozni vagy oda már másik email cím kell?

(#71614) Elims válasza manu75 (#71613) üzenetére


Elims
veterán

A ps3 menüjében bal legszélen a beállítások mellett van olyan,hogy users -ha jól emlékszem-,ott kell létrehozni egy +felhasználót.Ha az megvan arra váltasz és utána adod meg a magyar account adatait.
Ugyanúgy tudsz majd játszani a gépen lévő játékokkal.
Egy email-hez sajnos csak egy felhasználót lehet regisztrálni.

Szerk.:
Madnight: Nincs mit.

[ Szerkesztve ]

(#71615) manu75 válasza Elims (#71614) üzenetére


manu75
aktív tag

Köszönöm. Lenne még egy kérdésem, akkor ha ezt így megcsinálom, és legközelebb esetleg a magyar acchoz fogok ps plust venni akkor a korábban angol acchoz letöltött ps plus tartalmak pl. a havi ingyenes játékok elérhetőek lesznek akkor is ha már lejárt az angol acchoz vett ps plus? Vagy mindenképp továbbra is az angol acchoz kell vennem a ps plust?

(#71616) Tegla80 válasza manu75 (#71615) üzenetére


Tegla80
addikt

Ha kell az amit ez idaig a plus miatt birtokolsz,akkor sajna nincs mas,mint az UK-n valo meghosszabbitas. Ettol fuggetlenul lehet(sot sztem kell is,mert sok minden mar a HU store-ban is jo aron van),HU accod is a tovabbi vasarlasok miatt. A gepen levo osszes acc megosztja a tartalmat minden acc kozott,igy amit HU accal veszel azt is jatszhatod UK-n termeszetesen.

Aterzem amugy a fajdalmad,mert En is UK accon vagyok plus-os mar 3eve,de sztem az eves dija meg a "belefer" kategoria a jelenlegi aron is. Kb17e ami nem olcso,de havi szintre visszabontva csak parszaz ft+ a HU hoz kepest. (alap arakat hasonliva,nem az akcios-t nezve)

Madn!ght
Ez sztem siman lehet halozati gond is.......(nekem anno a gt5 fagyott ki gepestul soxor online )
Szoval sztem 1szerubb eloszor a netszolgaltato stabilitasat megnezni(soxor merni) es ha valami oregebb tipusu a router akkor azt is cserelnem egy tesztre mindenkepp valami kolcsonkertre. Ettol is fagyhat a gep online alatt.....
Vagy szimplan xarok a jatekszerverek....(mivel massal nem jatszik,igy nem tudhato,h massal lenne e fagyas....lehet nem.)
sac/kb

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#71617) perge666 válasza Madn!ght (#71608) üzenetére


perge666
veterán

Én online nem játszok,a gép játék közben nem is fagy le soha,de ha böngészek a Storeban,akkor hajlamos kifagyni a gép!
Ezt 2 alkalomból 2X csinálta 20-30 perc böngészés után,meg egyszer Spotyfin hallgattam zenét,és 1,5-2 óra múlva fagyás lett a vége. :U
Vagyis szerintem nem a gépeddel lesz gond,hanem valami net.........
Gondolom direkt nem javítják ezeket a hibákat,hogy átcsábítsák az embereket a következő generációra.

[ Szerkesztve ]

(#71618) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

ilyenkor Karira nem szokott lenni valami ajándék vagy akció a storeban? vagy extra tartalom a ps + hoz? :( :U

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#71619) Sirandrish válasza Adam_Shepard (#71618) üzenetére


Sirandrish
legenda

A szokásos 2 napos akciók most is vannak tudtommal.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#71620) Wlac válasza Sirandrish (#71619) üzenetére


Wlac
Ármester

Az csak PS4-hez van, a PS3-ora már hó eleje óta a "Games under 12£" van. Az 25-én jár le, hátha utána lesz valami normális leárazás.

“The wha-"

(#71621) renji00


renji00
aktív tag

Hali! Valaki ismer [itt] nem említett konzolboltot? Akár az egész ország területén. Tales of Symphonia gyüjtői kiadást keresek, már- már erős kétségbeeséssel. :O

(#71622) Sirandrish válasza Wlac (#71620) üzenetére


Sirandrish
legenda

Kicsit terelik a népet a 4hez :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#71623) Ruzcak


Ruzcak
tag

Gran turismo 6ot néztem most,magyar accal 4 kért adnák.
Várjak holnapig hátha lesz vmi akciós helyette? :D
Szerintem gt6 meger 4et

(#71624) HuMarc


HuMarc
addikt

inFamous 2: Hááát... Nem nyűgözött le. Az inFamous és a Prototype 2 (platinázva is) után nem hozta az elvárt szintet. Kezdeném a legkevésbé fontossal: A látvány és a grafika. Nem tudom leellenőrizni (az inFamoust már eladtam, a Prototype 2-höz meg kéne aktív PS Plus), de úgy emlékszem, hogy a Prototype 2 látványa sokkal színesebb volt. Pedig ott is kiemeltem, hogy az is mennyire szürke-barna, de ott legalább a játék nagy részében nappal van (nem ilyen kamu nappal, hanem talán még a nap is süt). Nem tudom elhinni, hogy nem lehet ezeket a játékokat kicsit világosabbá tenni. Persze ha csak ezzel tudják fenntartani azt a hangulatot, amit fenn akarnak tartani, akkor nagy a baj. Összességében a Prototype 2 sokkal jobban nézett ki.

A sztorit még nem tudom hova tenni, mert még nem értem a végére a játéknak (tegnap kezdtem el játszani, most a 19. küldetés után járok, a wiki szerint 41 van, ami azt jelenti, hogy elég rövid is lett). De eddig jóval gyengébb, mint az első részé. Az kifejezetten eredetinek hatott, az ellenfelek is a sztori miatt voltak olyanok, amilyenek stb. Itt azok az egyébként is teljesen sztori- és környezetidegen, Dead Space-ből (vagy talán pont a Prototype-ból :U ) szabadult dögök annyira ötlettelenek. Az első rész első szigetes ellenfeleihez sem érnek fel. Főleg, hogy itt az Ice Ragerek pont úgy néznek ki, mint az első részben egy ellenség. Szóval ez sem tetszik.

A sand-box feeling nem sokat javult az előző részhez képest. Oké, most is openworld a játék, és most sem tudunk ezzel igazán semmit kezdeni küldetéseken kívül. Küldetésekben pedig egy (egyébként viszonylag nagy) területet amúgy sem hagyhatunk el, szóval igazából mindegy lenne, ha csak nagy terek lennének. Ebből a szempontból is gyengébb, mint a Prototype 2, ott több mellékszál volt (amelyek adtak is valamit a sztorihoz, nem úgy, mint itt). Bár a mentés átvitel az előző részből elég jól sikerült (néni közli velem, hogy az anyja éhen halt volna Empire City-ben, ha én nem osztogatom szét az elfogott segélyszállítmányt).

Játékmechanikai szempontból elég menő ez a kapaszkodós-falról lelógós távolra lövős játékstílus, csak néha nem működik túl jól, nem akarja elkapni a kapaszkodókat, ami miatt elég hülyén néz ki néha a közlekedés. Néha a kamera is beakad egy-egy ilyen ugrándozásnál. Bugok szempontjából oké a játék, egyszer egy épület belsejébe spawnolt (illetve egy épület tetejére, aztán rápakolt egy konténert, de sikerült ki is bugolnom belőle. Aztán az a side mission kicsit furán viselkedett, de egyébként kevésbé bugos, mint az első rész.

A jó-rossz választások megint nem sikerültek. Választhatsz, hogy teszel valamit, ami jó neked és a barátaidnak, vagy teszel valamit, ami semmivel sem jobb neked, de sokkal rosszabb a barátaidnak. Az első inFamousban volt egy olyan rész, amikor a jó opció az volt, hogy elárulod valakinek, hogy meghalt a felesége, a rossz opció pedig hogy belelősz egyet, mert miért ne. Itt is voltak hasonlóak. Megölsz egy foglyot, mert megteheted? Beöltözteted az egyik haverodat az ellenségnek, hogy támadja meg a többi haverodat, és aztán te legyőzd és te legyél a hős, vagy inkább azt a többi haverodnak gyógyszert? De most komolyan... Az első részben még volt olyan jó-rossz döntés, aminek volt értelme (megtartod a kaját vagy szétosztod és neked nem marad), itt eddig ilyennel nem találkoztam.

Egyébként nem rossz játék, csak éppen nem hozza az elvárt szintet...

(#71625) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

A PS3- mas kormanyok szoktak mukodni pcn is? Vagy kifejejezetten ps3 firmware/chipset/ akármi van benne?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#71626) BUZZLGHTYR


BUZZLGHTYR
senior tag

milyen játékot érdemes megvenni multira?

(#71627) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Kellemes Karácsonyi ünnepeket kívánok mindenkinek!

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#71628) leslieke válasza BUZZLGHTYR (#71626) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Diablo 3, ha ez a stílus bejön neked.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#71629) james001 válasza Sirandrish (#71627) üzenetére


james001
veterán

Remélem ezt mindenhova beraktad csak a Nintendos topikokba nem :P :D

Amúgy Boldog karajcsont mindenkinek :R

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#71630) Sirandrish válasza james001 (#71629) üzenetére


Sirandrish
legenda

A WiiU-s topikba is beraktam..
Gondolkodtam hogy félpucér szőke nőket pakolok ide, de aztán rájöttem hogy a Marioval legalább tudtok/tudunk mit kezdeni :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#71631) $p@rr0w válasza BUZZLGHTYR (#71626) üzenetére


$p@rr0w
őstag

En Battlefield 3-al szoktam multizni, es ajanlom. Most le is van 2000-re arazva.

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#71632) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Boldog karit, kedves topiklakók!

:))

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#71633) A`rpi


A`rpi
Topikgazda

(#71634) james001 válasza Sirandrish (#71630) üzenetére


james001
veterán

Én mondjuk inkább ilyen képre számítottam volna tőled: [link] ;]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#71635) Sirandrish válasza james001 (#71634) üzenetére


Sirandrish
legenda

Túl egyértelmű lett volna :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#71636) Adam_Shepard válasza james001 (#71634) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

lol

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#71637) pulyka jocó


pulyka jocó
senior tag

Boldog Karácsonyt mindenkinek! :)

(#71638) Ruzcak


Ruzcak
tag

Boldog karit!
Nézzetek be storeba vannak most jó árú játékok :p

(#71639) Sanyi.mTs válasza Ruzcak (#71638) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

(#71640) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

sales-ben az MGS4-nél választani kell egy verziót, mind2 full game, de az egyik 12, a másik 5,8 font. mi lehet közöttük a különbség? :U

(#71641) VooĐoo válasza Sanyi.mTs (#71640) üzenetére


VooĐoo
tag

Semmi, 12 font az eredeti ára, 5.8 az akciós.

PSN: Neon--Skyline

(#71642) judzsin


judzsin
tag

Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni, ebben az emelkedett hangulatban.

Feltettem egy használt bf3-at lemezről, majd letöltöttem az ingyenes online passt is hozzá.
Feltelepül, de hibára fut. Online pass is invalid. Van egy PC-s Origines fiókom, azt adom meg neki e-mailként, de sehol sem találom hol kell szinkronizálni a ps3-mal.
Az Origines fiókban vagy a PSN-es fiókban? Esetleg az lehet a baja, hogy amerikai az accom?

Milyen lépést hagyok ki?

Vérlámának érzem magam, az EA részéről meg túlbonyolítottnak.

Már azon is agyalok, hogy letöltöm a free tiralt és játszom azzal, de gondolom ott is magyarázni fog az origines fiók miatt.

Vagy nyissak egy új magyar fiókot és kezdjem nulláról új email címmel?

Mindenesetre Áldott ünnepeket nektek!

Thx minden segítséget

(#71643) A`rpi válasza judzsin (#71642) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Ha kettes régió van a lemezen, akkor
UK, HUN PSN fiókkal töltsd le az ingyenes online pass-t.

(#71644) judzsin válasza A`rpi (#71643) üzenetére


judzsin
tag

Köszi Árpi!

Kettes régiós a lemez.

(#71645) perge666


perge666
veterán

Boldog Karácsonyt mindenkinek.

(#71646) bignor


bignor
tag

Sziasztok!

Felszabadult egy vinyóm, úgy döntöttem, hogy bedobom a ps3 superslimbe. A beépítendő HDD-t kel előtte formázni (több partíciós), vagy csak beszerelem és a gép elintéz mindent?

(#71647) A`rpi válasza bignor (#71646) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Csak be kell tenni és a gép leformázza.

Beépítő keretet készíthetsz magad is.

(#71648) Sanyi.mTs válasza bignor (#71646) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

Szerintem a particiókat szüntesd meg, de formázni nem kell.

(#71649) w.miki


w.miki
veterán

Vettem egy PS Eye camerát, mert... olcsó volt...
de lehet ezt valamire használni Move fagyi nélkül (az nincs olcsón...)
Támogatja így egymagában valami?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#71650) fausto válasza w.miki (#71649) üzenetére


fausto
addikt

Semmi extra. Eyepet, a Burnout paradise tud olyat, hogy takedown-nál csinál rólad képet. Az LBP játékokban lehet fényképezni és az kirakni matricának. A Wonderbook játékokhoz is kell, de ugye oda move és könyv is.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.