Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#71801) supercow válasza Adam_Shepard (#71800) üzenetére


supercow
őstag

Nem kell az elejétől, nekem sem úgy adta meg, akkor nem lenne meg senkinek :DDD

Rosszul emlékeztem, a kék föld alatti pálya elején kell bevárni valakit.

[ Szerkesztve ]

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#71802) Adam_Shepard válasza supercow (#71801) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Istenem az elso par vegigjatszanal azt hittem, hogy meglesz. Aztan kiirta hogy vagy 9 emberrel mentem, na akkor estem hanyatt:D

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#71803) Elims válasza Wlac (#71780) üzenetére


Elims
veterán

Akkor bizonyàra annyi. :-)

Andrew: Nem tudom,hogy minen màs,én winchester vàsàrlàs előtt megkérdeztem a winchester-es topikban,hogy szerintük melyik a legjobb winchester ps3-ba és ezt a wd-t ajànlottàk.
Akkor megvettem és nàlam tökéletes.

James: Köszi! :-) Akkor az underworld-re is ràkeresek. Hàtha talàlok vhol hibàtlant hasznàltat.

(#71804) james001 válasza Elims (#71803) üzenetére


james001
veterán

Én pont nem rég adtam el 1500-ért miért nem szóltál előbb ;]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#71805) Elims válasza james001 (#71804) üzenetére


Elims
veterán

Roppant fasza..... :-(((((((
Még rizikó sem lett volna benne.
:-(((((

(#71806) w.miki


w.miki
veterán

Ps3 Slim mitől fagyhat le? (CECH-2004A) Van valami GYIK a fagyásról?
Tegnap, media lejátszás során többször megállt. De úgy, hogy csak a fő kikapcsoló gombbal (ami a gépen van) lehetett kikapcsolni, a kontroller PS gombjára nem reagált.

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#71807) perge666 válasza w.miki (#71806) üzenetére


perge666
veterán

Szerintem csak a támogatás hiánya a probléma,semmi más.
Sony így akarja hogy válts PS4-re. :U

(#71808) crue válasza Elims (#71805) üzenetére


crue
őstag

A Trilogyt próbáld meg beszerezni valahonnan, abból az egyik rész az Underworld.

(#71809) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#71810) leslieke válasza Sirandrish (#71809) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

:C

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#71811) supercow válasza Sirandrish (#71809) üzenetére


supercow
őstag

De ... ezek a nintendós izék nem is illenek ide...

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#71812) james001 válasza supercow (#71811) üzenetére


james001
veterán

És ráadásul még mindig 2015 van.. ;]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#71813) Sirandrish válasza supercow (#71811) üzenetére


Sirandrish
legenda

És akkor mi van? Szegény kicsi Nintendos izék már nem is kívánhatnak boldog új évet? :O
Gonoc vagy :DDD

james001 Neked nem szólt...csak mindenki másnak :D

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#71814) Rezuhu válasza Sirandrish (#71809) üzenetére


Rezuhu
aktív tag

Ezek a Nintendo figurák vagy alkoholisták, vagy csak szimplán kedvelik az üvegpörgetős játékot! :D

(#71815) Sirandrish válasza Rezuhu (#71814) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ne báncsátok már szegényeket...szilveszterkor elengedik magukat :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#71816) mAtThEw0319


mAtThEw0319
aktív tag

Sziasztok!

Látom, hogy a Playstation Store-ban most hatalmas akciók vannak és így az ünnepek alkalmával meglepném magam valamelyik játékkal.
Nagyon rég léptem be már a Store-ba és meg is lepődtem, hogy lehet PayPal-el is fizetni, nagyon sok helyen ezzel vásárolok, még külföldről is, ahogy a legtöbb ember.. Mondom tök fasza, így simán megtudom venni. Ahha.. hát nem. UK felhasználómban be se engedett lépni... a HUN felhasználómban meg összejött a bejelentkezés a PayPal-be, de a fizetésnél a kártyám adataira panaszkodott... ?!?!?! Milyen kártya? Én PayPal-el fizetnék.. nem értem. Mi lehet a gond?

[ Szerkesztve ]

(#71817) Adam_Shepard válasza Sirandrish (#71809) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

:C

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#71818) A`rpi válasza mAtThEw0319 (#71816) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Ha tudsz fizetni PayPal fiókkal, akkor javasolom az amazonos feltöltőkártya vásárlást UK vagy USA fiókra!

PP fiókkal én sem tudtam fizetni magyar fiókon, de nálam lehet user error van.

[ Szerkesztve ]

(#71819) mAtThEw0319 válasza A`rpi (#71818) üzenetére


mAtThEw0319
aktív tag

Regisztráltam Amazon UK-ra, de nem tudok PayPal-el fizetni.. ott nem ajánl fel ilyen lehetőséget.. Amazon USA -ban meg nincs UK -s PSN kártya..

(#71820) A`rpi válasza mAtThEw0319 (#71819) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Ez alapján próbáld: [link]

(#71821) Petreszku válasza mAtThEw0319 (#71819) üzenetére


Petreszku
senior tag

Szia!

Én a game.co.uk-ről szoktam feltöltő kártyát rendelni az angol profilomhoz. Pay Pal fizetéssel, pár percre rá jön is a kód az e-mailemre.

(#71822) RangerFox


RangerFox
veterán

Heló! Régen egy évig elő voltam fizetve ps plusra, akkor még csak vitára töltöttem le a játékokat, de pcről a download listbe tettem a ps3-as játékokat is, amiket kaptam havonta. Csak nem mindegyiket.. Valahol megtudom nézni, hogy milyen játékokat raktam be a download listembe a ps plus tagság alatt? Most nem vagyok előfizető, és így csak a normálisan megvásárolt játékokat mutatja a download listben, ha gépről nézem.

(#71823) Tdizsolt válasza Sirandrish (#71809) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

"Csoki,ezt te tervezted?" :C

Psn ID: Tdizsolt

(#71824) A`rpi


A`rpi
Topikgazda

Boldog új évet!

(#71825) perge666


perge666
veterán

Búék mindenkinek.
Idén is játszatok sokat. :)

(#71826) Elims válasza Sirandrish (#71809) üzenetére


Elims
veterán

Köszi! :-)

Nektek is Boldog Új Évet!! :-)

Crue: Köszönöm!!

(#71827) fausto


fausto
addikt

Elkezdtem a skyrim-et, még nagyon az elején vagyok. Viszont elkövettem egy szörnyű bűnt és most vérdíj van a fejemen az egyik városban (megöltem egy csirkét :D )
Hogyan lehet levetetni magamról a vérdíjat? Le kéne adnom egy küldetést, de folyton nekem támadnak...
BÚÉK mindenkinek!

(#71828) #58000384 válasza fausto (#71827) üzenetére


#58000384
törölt tag

Háziállatot ne bánts :D 45 bounty-t ad a csirke, vagyis olcsón megúszod. Ha megközelítenek az őrök, akkor kifizetheted, letöltheted a büntetésed a börtönben (az esetleges lopott tárgyaktól megszabadítanak), vagy menekülhetsz. Ha a városlakók támadnak (szemtanúk), akkor vedd elő a fegyvered, majd előttük tedd el, ezzel adod meg magad a játékban (nem feltétlenül fogadják el).
Amúgy ha a vérdíjad elég magas, akkor mások is vadásznak majd rád, de mindig lesz lehetőséged kifizetni az említett módon.

BÚÉK mindenkinek! :)

(#71829) fausto válasza #58000384 (#71828) üzenetére


fausto
addikt

Köszi, a közeli városig kellett mennem miatta, de ki tudtam fizetni :)

[ Szerkesztve ]

(#71830) raziel01


raziel01
veterán

Végigtoltam egymás után az Uncharted részeket.
Messze a 3. rész tetszett a legjobban. Jó sztori, jó grafika, fantasztikus pályák.
10/10
Annyira a sok közelharci rész sem volt gáz. :D

(#71831) TazLeacher válasza raziel01 (#71830) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Nekem az akció/ügyességi/rejtvény/járműves egyensúly jobban bejött a 2. részben...meg kicsit zavart, hogy a tényleges történet kb. a játék felénél kezdőik...az előzmény pont jó lett volna kiegnek vagy valami, a sztori meg lehetett volna hosszabb. Ettől eltekintve valóban a legjobb rész történet/szereplők/grafika összeállításba.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#71832) RangerFox válasza raziel01 (#71830) üzenetére


RangerFox
veterán

Érdekes, én most kezdtem bele a harmadik részbe, chapter 7-nél tartok, de eddig nekem ez nem igazán tetszik, alig történik valami, eddig egyedül az volt az érdekes, hogy hogy találkozott Nathan Sully-val. Remélem akkor majd jobb lesz az egész, ha majd beindul, eddig még lőni is alig kellett. :D

(#71833) raziel01 válasza RangerFox (#71832) üzenetére


raziel01
veterán

Beindul majd. :D

(#71834) perge666 válasza RangerFox (#71832) üzenetére


perge666
veterán

Beindul nyugi.
Nekem is a 3.rész a kedvencem,de nekem pont az eleje miatt amikor Nathannal kell bóklászni gyerekként.
Meg lesznek benne nagyon jó részek később ami eléggé akciódús.

[ Szerkesztve ]

(#71835) erahurka válasza raziel01 (#71830) üzenetére


erahurka
félisten

Engem a 3.-ban nagyon idegesítettek a multis harcra hasonló lövöldözések, azt a hajós részt alig tudtam megcsinálni. De ezt leszámítva is a 2. rész tetszett a legjobban, csak az a Nintendo színvonalú boss harc ne lett volna a végén :DDD

Nálam 2-3-1 a sorrend. Mindig eltervezem, hogy újra kellene játszani őket, aztán sorra jutnak eszembe a címek, amiket újra végig kellene vinni és végül annyiban marad az egész :DDD

(#71836) Bogyi007 válasza Elims (#71803) üzenetére


Bogyi007
veterán

Általában kicsi az árkülönbség az Underworld és a Trilogy lemezes kiadása között így én mindenképpen az utóbbit ajánlanám beszerzésre.

Viszont vigyázz mert a két változatnak a mentései valamiért nem kompatibilisek egymással, csak a trófealista...

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#71842) RangerFox


RangerFox
veterán

Végigvittem a Tomb Raidert, fantasztikus élmény volt, és tartalmas is. A sztori után még összeszedtem ezt-azt meg megcsináltam az optional Tombokat, így van 79%-on a játék.Most Ac 3 meg Uncharted 3 pörög felváltva. Ma vettem észre hogy az UC3-at használtan vettem, de az online passt nem használták fel, így tudok multizni. Mekkora mák kell ahhoz hogy ilyet kifogjak használtan. :D

(#71843) juhasz22 válasza RangerFox (#71842) üzenetére


juhasz22
aktív tag

Uncharted 3 hoz pass van ? 2 nek nem kell pass.. jo tudni :)

 iPhone SE (2020) --- Nintendo Switch™ OLED --- Sony PlayStation™ 4 Slim 500GB --- 55" LG C1 OLED

(#71844) Bogyi007 válasza RangerFox (#71842) üzenetére


Bogyi007
veterán

Anno a game.co.uk oldalról rendelt példányomban is megvolt a kód, pedig a játék használt volt.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#71845) Tdizsolt válasza juhasz22 (#71843) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Igen,sajna kell a háromhoz,és fizetős...

Psn ID: Tdizsolt

(#71846) Elims válasza Bogyi007 (#71836) üzenetére


Elims
veterán

Köszi! :-)

(#71847) shuttle


shuttle
tag

skacok hogyan lehet törölni a plus előfizetésnél az automata fizetést?

– A temetőre az van kiírva: FELTÁMADUNK! – Akkó má' jobb a kocsma, me' oda meg az, hogy SOSE HALUNK MEG. Hofi

(#71848) fausto válasza shuttle (#71847) üzenetére


fausto
addikt

Így lehet

Nekem is lenne kérdésem (már egyszer volt róla szó, de nem emlékszem, hogy jött-e rá válasz): az egyik DS3-mam rosszalkodik, ha benyomom az L3-at, akkor nyom mellé vagy egy X-et, vagy egy háromszöget, vagy mindkettőt :) Mi lehet az oka, mit csináljak vele? Köszi előre is!

[ Szerkesztve ]

(#71849) Elims válasza fausto (#71848) üzenetére


Elims
veterán

Màr írtam. :-) Hùzd meg a csavarokat alul.Ennyi. :-)

(#71850) supercow


supercow
őstag

AC Rugue kb 25%-nál tartok, eddig nagyon tetszik a sztori, nem gondoltam hogy ilyen hosszú lesz. A téli szünetre több játékot is beterveztem, eddig ezt sikerült teljesíteni.. :DDD

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.