Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#71651) A`rpi válasza w.miki (#71649) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Nevét nem tudom, valami kungfus játékhoz csak kamera kell.
Nem sok ilyen cím van.

(#71652) RangerFox


RangerFox
veterán

Beszereztem az Uncharted 2-t, az MGS Grund Zeroest és a Tomb Raidert dlckkel együtt. Jövőre találkozunk! :D

(#71653) ujlakany1993


ujlakany1993
aktív tag

Sziasztok. Lenne egy problémám a Fifa14 inditásával. Berakom a cd-t, felpörög és ezt a hibakódot írja ki: 80010006. Idáig működött. Mi lehet a probléma? Más játék megy. Előre is köszi a választ.

(#71654) ujlakany1993 válasza ujlakany1993 (#71653) üzenetére


ujlakany1993
aktív tag

+ valamikor még ezt írja ki: 80010017. Valakinek valami ötlet?

(#71655) #79125504


#79125504
törölt tag

Tudnátok ajánlani játékokat amik sok trófeát szórnak ?

Kellemes ünnepeket kívánok minden kollégának ! :)

(#71656) james001 válasza ujlakany1993 (#71653) üzenetére


james001
veterán

A 6-os végű kód elvileg az hogy a game data mappája sérült,töröld le és rakd fel újra.
A 17-es végű viszont valami blu-ray lejátszós gond lesz.
Egyébként beírod gugliba kódot akkor kiad sok találatot.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#71657) Wlac válasza #79125504 (#71655) üzenetére


Wlac
Ármester

A Rockstar játékokban elég sok van, bár egy részük aligha csinálható már meg a multi miatt.

“The wha-"

(#71658) Tdizsolt


Tdizsolt
senior tag

Kellemes Karácsonyi Ünnepeket mindenkinek,és jó sok (vagy sok jó) játékórát az új esztendőre!!!! :K :DD

Psn ID: Tdizsolt

(#71659) S_P_E_C_K


S_P_E_C_K
tag

Sziasztok ! hoztam egy ps-t unokatesómtól de bekapcsolásnál ez az üzenet fogad.... mit tudnék vele kezdeni ? választ előre is köszöntem

Gedscho Gemma Fullgas !!!!!! PSN ID: Speck1988 (BF3) (GT5) Xbox Live : AbmixerS

(#71660) $p@rr0w


$p@rr0w
őstag

Iden nincs ajandek game ps3-ra?
Tavaly lemaradtam a Mirrors Edgerol. :(

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#71661) Tegla80 válasza S_P_E_C_K (#71659) üzenetére


Tegla80
addikt

Szia
Csak probalkozunk....
Hdd ki es legyalul/ellenoriz(allapot),majd vissza ...plusz pen-en az aktualis fw mellekelve neki es gep indit.

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#71662) S_P_E_C_K válasza Tegla80 (#71661) üzenetére


S_P_E_C_K
tag

megprobálom.... a legyalul az az hogy formázzam le ? :) köszönöm a gyors válaszod

Gedscho Gemma Fullgas !!!!!! PSN ID: Speck1988 (BF3) (GT5) Xbox Live : AbmixerS

(#71663) crue válasza $p@rr0w (#71660) üzenetére


crue
őstag

Az a PS 20. szülinapja alkalmából volt. Majd 9 év múlva talán megint kapunk ajándékba valamit :)

(#71664) Tegla80 válasza S_P_E_C_K (#71662) üzenetére


Tegla80
addikt

Sztem(persze nem biztos), valami fw problemaja lehet es azert nem indul.(ha hdd akkor azt irja...nekem irta anno,h kukas)
Szval szedd ki,torold(ha van pc,ellenorizd milyen)inditsd es rakd ujra a fw-t....

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#71665) ujlakany1993 válasza james001 (#71656) üzenetére


ujlakany1993
aktív tag

Igen. Problémát tudom, de a megoldást nem.

(#71666) james001 válasza ujlakany1993 (#71665) üzenetére


james001
veterán

Mint írtam,az elsőnél töröld ki a Fifa 14 Game Data-ját és utána rakd újra.
A másodiknál meg jó kérdés,arra firmware hibát találtam hogy az lehet ilyenkor a gond meg a BD lejátszó. Más játéknál biztos nem jön elő a kód? Lehet az is hogy a lemezzel van valami gubanc.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#71667) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

A leárazáson zokogni ér? :D kulon fav hogy nem frissiti a fav lista arait.

[ Szerkesztve ]

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#71668) Sanyi.mTs válasza Adam_Shepard (#71667) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

nálam firefox alatt nehezen vagy nem hozza be a ps store-t (uk), viszont privát módban meg működget.

(#71669) crue válasza Sanyi.mTs (#71668) üzenetére


crue
őstag

Törölj kukit és jó lesz.

(#71670) $p@rr0w válasza crue (#71669) üzenetére


$p@rr0w
őstag

En meg is mosnam.

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#71671) perge666 válasza $p@rr0w (#71670) üzenetére


perge666
veterán

:DD :C

(#71672) Elims


Elims
veterán

Sziasztok!

Boldog Karácsonyt Mindenkinek! :-)

Aki játszott már az assassins creed rogue-zsal és lenyomta a 4 legendás hajót,írjon vmi kis trükköt kérem.Az első 3 halál nélkül lazán megvolt,de a 4. kicsit húzósabb...pont a legvégén halok meg mindig.Már volt olyan,hogy egyetlen lövés kellett volna még a győzelemhez.

(#71673) james001 válasza Elims (#71672) üzenetére


james001
veterán

Szerencse kell hozzá,meg fullra felturbózott hajó :D Youtube-on van asszem egy ilyen "tanácsot adó" videó,de nekem csak random sokadik próbálkozásra jött össze.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#71674) Elims válasza james001 (#71673) üzenetére


Elims
veterán

Köszi! :-)
Youtube videòt erre fölösleges lett volna néznem.Ki kellett tapasztalnim,hogy mit/hogyan.
Most bekapcsoltam ezt a gépet és elsőre sikerült,simàn lenyomnàm mégegyszer. :-)
Több mint az 1/3 életem megmaradt a végén.
Jò volt! :-)

(#71675) Imilenni válasza Sanyi.mTs (#71639) üzenetére


Imilenni
addikt

Nem az van hogy a PS3 szervereket lekapcsolják Jan. 1.-ével??

Press "F" to pay respects.

(#71676) james001


james001
veterán

Tök jó hogy amióta van PS4-em is sorban jönnek haverjaim meg rokonok hogy adjam már kölcsön nekik a PS3-at :C Most épp keresztfateromnál van :DDD

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#71677) RangerFox válasza Imilenni (#71675) üzenetére


RangerFox
veterán

Dehogy

(#71678) Imilenni válasza RangerFox (#71677) üzenetére


Imilenni
addikt

Pedig valahogy ez ragadt meg..de örülök hogy nemigaz.
Akkor még működni fognak a játékok miltis része-i is? :D

Press "F" to pay respects.

(#71679) raziel01 válasza Imilenni (#71675) üzenetére


raziel01
veterán

2018 januar 1 szerintem. :-D

(#71680) dilipok


dilipok
veterán

elcsabultam, rendeltem egy ps4et :B (hamar megleptem magam karacsonyra egy tv-vel). A ps3at is megtartom, mert mi a francot is csinalnek azzal a rakat jatekkal, egyben nem lehet eladni, kulon meg nincs kedvem szenvedni. Azert meg jovok majd morogni, nem kell felni ;]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#71681) A`rpi válasza dilipok (#71680) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

576-ba jól számolják be a régi konzolokat. Bogyi regélt róla. :K

(Amúgy támogatom a PS3 megtartását, csak gondoltam megemlítem. )

(#71682) dilipok válasza A`rpi (#71681) üzenetére


dilipok
veterán

megtartom, majd max odaadom a tesomnak. Most nezem, hogy a ps4 topicnak is te vagy a gazdaja, meg egy csomo ismeros nev is van. Mar kezdtem felni, hogy maganyosan fogom erezni magam :B ;)

lol, latom nagy a baj a ps4 topicban is :C

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#71683) Bogyi007 válasza A`rpi (#71681) üzenetére


Bogyi007
veterán

Mondjuk akkor volt egy akció is hozzá...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#71684) ekko98 válasza dilipok (#71680) üzenetére


ekko98
tag

Én is beújítottam egy PS4-et :))

"Reversing polarity"- Ekko main túl az 1m mastery ponton

(#71685) Tegla80 válasza dilipok (#71682) üzenetére


Tegla80
addikt

Nincs ott baj.....csak sok,kezdo konzolos. ;)
(De ne aggodj,segitunk majd neked is. :DDD :DD )

Sony® & PlayStation®

(#71686) Elims válasza dilipok (#71680) üzenetére


Elims
veterán

Egyértelmű,hogy jössz! :-)

Azért az nem kicsit kemény,hogy a James Gyerek mit művel!!!!! (Bocsánat a titulusért)
Ma megnéztem a rogue platináját.Biztos voltam benne,hogy az,de azért megcsodáltam.. :-)
Mit veszek észre??Kb. az első trófea és az utolsó platina trófea között eltelt idő vmi 12 (nem elírtam) Nap!!!
Aki játszott már a játékkal az tudja,hogy ez lehetetlen!!!Hiába van ott feketén-fehéren,ez akkor sem lenne lehetséges.Persze a játékos nevére pillantva csak elhiszem ezt a "tényt".
Iszonyat kemény!!!!!Én nem tudom mióta játszom,kb.6hete talán,80-85%-nál járok.Szóval igen..12nap alatt lehetetlen!!! (Szerintem James nem is ember. ;-)))) Inkább vmi R2-D2. :-)) )
Keményen nyomod!!

Persze ugyanígy megnéztem Fausto rogue teófea listáját is.Ő a játékban még sehol nem tart,nála máson akadt meg a szemem.. :-) 22 a neve melletti szám és 39 (igen 39) platinája van!!!!! (Thripio? :-))) )

(#71687) james001 válasza Elims (#71686) üzenetére


james001
veterán

De ha R2-D2 vagyok hogy tudom használni a kontrollert? ;]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#71688) erahurka válasza james001 (#71687) üzenetére


erahurka
félisten

Te csipogod az instrukciókat, egy C-3PO meg nyomkodja a gombokat és óbégat hogy "Jajj tervezőm!" :DDD

[ Szerkesztve ]

(#71689) Sirandrish válasza james001 (#71687) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hologram kézzel, te kis butus :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#71690) Petreszku


Petreszku
senior tag

Sziasztok!

A trófea gyűjtőktől kérdezném leginkább. :)
Megnézitek a játék kezdésénél, hogy mire kaptok trófeát és e szerint játsszátok végig a játékot?
Vagy végig viszitek először és csak második nekifutásra platináztok? Tudom van játék ahol minimum kétszer végig kell vinni a platinához. Gondolok itt a megnyitható nehézségi szintre.
Simán érdekel a dolog semmi kötözködés. :N
Magam részéről van 4 platinám, szerintem nem is lesz több.

[ Szerkesztve ]

(#71691) perge666 válasza dilipok (#71682) üzenetére


perge666
veterán

Hiába van nekem is PS4-em,6 játékom is van hozzá,de mostanság mégis PSP meg PS1 a favorit nálam.
Az új játékok 1/6-oda nem köt le sajnos,pedig izgatottan kezdek el játszani,és 2-3 óra múlva csalódottan felállok. :(((
Most a Resident Evil3-al játszok,na az játék a javából,pedig régebben párszor már kivégeztem.

(#71692) Elims válasza james001 (#71687) üzenetére


Elims
veterán

Ezt nem tudom,de azt igen,hogy csoda amit művelsz! :-)

Erahurka: :-DDDDDDDD

Ha vki játsza az assassins creed rogue-t és nekimegy a legendás hajóknak,használja nyugodtan a L1+X-et.Ne arra amire való...enélkül nagyon nehéz lenne megcsinálni.Nekem sem sikerült volna ha ez nincs.

(#71693) Sirandrish válasza perge666 (#71691) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az is valami?
Én Captain Toad-al meg Mario Kart 8al játszom :D :B

Petreszku Előre megnézik. Nem futnak neki kétszer ha nem muszáj :)

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#71694) james001 válasza Petreszku (#71690) üzenetére


james001
veterán

Én előbb végigjátszom normal-on a játékot és csak utána foglalkozok a többi trófeával,ha látom hogy "egyszerű" elérni a platinát akkor azt is megpróbálom megszerezni. Én soha nem úgy csinálom hogy egy végigjátszás alatt meg akarom szerezni a trófeák 90%-át,előbb kiélvezem a játékot :)
Nézegettem ilyen trófea segítségeket neten,és van olyan ahol konkrétan le van írva hogy ne foglalkozz ezzel-azzal csak a trófea megszerzésére koncentrálj... Azért ez már nem jó amikor valaki már csak a trófeákat látja egy játékban,és nem magát a játékot :( Megkérdeznék egy-két ilyen 100 fölötti platrinást hogy mondja már el egy random kiplatinázott játéknak a sztoriját vagy valami ilyesmi,tuti nem tudná elmondani :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#71695) dilipok válasza perge666 (#71691) üzenetére


dilipok
veterán

megertem, azert is halogattam a valtast, mert nincs igazan olyan jatek, amire azt mondtam volna, hogy ez igen, ezert mar megeri. Most is egy olyan pakkot rendeltem, amihez uncharted 1-2-3, gow3, last of us van. Az tuti, hogy ezeket vegigjatszom megint :K Ennel olcsobb belathato idon belul nem lesz, meg aztan csak jon mar az a nyavajas uncharted 4 :DDD Tehat roviden: biztos vagyok benne, hogy ugyanugy hasznalni fogom a ps3at is.

Tegla80: koszcsi, boven benne van a pakliban, hogy szuksegem lesz segitsegre :B Bar azert remelem megbirkozok vele sajat erobol ;) 30-an megyek majd erte, akkor elvalik

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#71696) AndrewTdi


AndrewTdi
addikt

Sziasztok!

Úgy döntöttem kicsrérlném a slim ps-emben a 160-as vinyót nagyobbra és 7200-esre. gyorsabb lehet valamennyire a 7200 fordulattól? Bármilyen márkásabb gyártó kisvinyóját megeszi?

(#71697) perge666 válasza dilipok (#71695) üzenetére


perge666
veterán

Én most erősen gondolkodok rajta hogy meghírdetem 100 000-ért a gépet 5 játékkal,mert a 6. Az diditális játék,és ha elmegy had vigyék.
Majd talán 1-2 év múlva beszerzek megint egyet ha lesz rá több nekem való cím.
De ezen csak agyalok egyelőre,lehet marad,enni nem kér.

Az én játékaim többsége is megvan PS3-ra : Minecraft,Watch Dogs,The Last Of Us,Far Cry4 és a Driveclub ami egyedül csak PS4-re jelent meg.
Sőt még a digit játék is az Oddword New N Tasty,amit alapból PS3-on játszok mert Crossbuyként vettem és akkor még nem volt PS4-em.

(#71698) Sirandrish válasza perge666 (#71697) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én is így vagyok vele. Most vettem egy WiiU-t mert van rajta legalább 10-12 cím amivel szívesen játszom, plusz jövőre két Zeldát is bejelentettek amit nyilván nem hagyhatok ki.
Erősen gondolkodom hogy Januárban kihozok egy PS4et a Telekomtól, de még mindig nincs rá elég cím számomra. Meg ugye én megosztott plusos vagyok, szóval az se lenne baj ha "ingyen" már a gép mellé lenne 1-2 játék Pluson is ami kellene :)

Még nem tudom mit fogok csinálni, de lehet eltolom nyárig a vételt legalább.

WiiU mellett amúgy is ott van még a PS3 amin van legalább 15 digitális vétel amiket még nem is telepítettem :D

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#71699) Tegla80 válasza AndrewTdi (#71696) üzenetére


Tegla80
addikt

Erezheto valtozast egy ssd hozna...egy 120gb os mar 10+ e be beszerezheto es pici kompromisszumok mellett (kevesebb digit jatek 1szerre a gepen) boven hasznalhato.
Ha megteheted akkor ez iranyba nezelodj es a csere utan elegedett leszel. ;)

Amugy a 7200rpm is tud hozni picit a tempon,de azt annyira nem erzed ki....hdd-nel meg arra figyelj,h a buffer legyen a leheto legnagyobb.

Sony® & PlayStation®

(#71700) perge666 válasza Sirandrish (#71698) üzenetére


perge666
veterán

Azért 10-12 cím már bőven jó,nekem PS4-re jó ha van jelenleg 5,de ebből szerintem 2 ami hosszabb távon lekötne(talán)
WiiU-ra nekem is fájt a fogam,de végül kimaradt,egyszer talán azt is beszerzem mikor már olcsó lesz,meg a játékok is hozzá.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.