Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50701) Nayrobi válasza RangerFox (#50699) üzenetére


Nayrobi
őstag

Szegedről Pestre helyi járaton, vonaton, autóval, bkv-n, szóval lenne hordozva a cucc, de valszeg majd kitömök ruhával egy hátitáskát és abban viszem.

(#50702) Baaraanz válasza Nayrobi (#50701) üzenetére


Baaraanz
tag

Erre nem lenne jobb egy PSP?

I am little pieces / Pieces that were picked up on the way / Imprinted with a purpose / A purpose that's become quite clear today

(#50703) TheStigKrisz


TheStigKrisz
tag

Valaki nem tudja, hogy az amazonos last of us season pass használható e magyar accal illetve eu-s lemezzel?

(#50704) RangerFox válasza Baaraanz (#50702) üzenetére


RangerFox
veterán

Vagy egy Vita? :)

(#50705) kona005 válasza Baaraanz (#50702) üzenetére


kona005
senior tag

Szerintem nem a vonaton szeretne vele játszani :U

(#50706) erahurka válasza RangerFox (#50704) üzenetére


erahurka
félisten

Már megint Vitába torkollt egy kérdés.

(#50707) james001 válasza erahurka (#50706) üzenetére


james001
veterán

Ez jó :C A kép dob rajta igazán :DDD

https://psnprofiles.com/kazama001

(#50708) Nayrobi válasza Baaraanz (#50702) üzenetére


Nayrobi
őstag

Van vitám, azt is viszem magammal, de nyilván a ps3-at nem a vonaton meg a kocsiban használnám.

(#50709) Bogyi007 válasza Nayrobi (#50708) üzenetére


Bogyi007
veterán

Akkor kijelenthetjük, hogy itt (másik) Vitának helye nincs! ;-)

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#50710) MasterMark válasza Nayrobi (#50701) üzenetére


MasterMark
titán

Lehetőleg ne műszálassal. És ugyanez miatt ne is tedd szatyorba.

Switch Tax

(#50711) Tsuno


Tsuno
újonc

Üdv népek! Találkozott már valaki olyannal, hogy a ps3 egyik napról a másikra nem ad képet? Próbáltam "resetelni" a kimenő jelet (hosszan nyomva bekapcsoláskor), nem segít, másik kábelt, az sem jó, másik hdmi portot a tv-n, szintén nem. Másik tv-n is próbáltam, ott jó! Vissza az előző tv-re, tv visszaállítása nem segít, bluray lejátszónak van képe mindkét hdmi porton. Nem értem! Lenne valakinek ötlete? Szívesen venném!

(#50712) Nayrobi válasza MasterMark (#50710) üzenetére


Nayrobi
őstag

Erre nem is gondoltam, jó hogy szóltál.

(#50713) james001


james001
veterán

Na végigjátszottam a Shadow of the Colossus-t. Egyszer már végigvittem PS2-őn,azon is nagyon jó volt,most így HD-ban is egyszerűen király :) Ennyire epikus játékot se lát az ember mindenhol,kár is hogy manapság már nem találni ilyesmit :(
Jobb amúgy ez mint az Ico,bár azért vannak ebben is negatívumok,pl. a kamera néha össze vissza ugrál,meg ilyenek. De ettől függetlenül óriási volt a játék így másodjára is,ki tudja még párszor lehet végigviszem,addigra talán a The Last Guardian is kijön (bár akkor még évekig kéne vele tolnom ;] :( )
A hard mode mennyivel nehezebb? Több gyenge pontot kell megtalálni egy colossus-on vagy mitől lesz nehéz?

https://psnprofiles.com/kazama001

(#50714) trufa12 válasza james001 (#50713) üzenetére


trufa12
addikt

Az mekkora lesz... :)

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#50715) boost válasza heim (#50694) üzenetére


boost
addikt

Lehet kapni PS3hoz olyan táskát, amiben monitor is van. :) Anno szemeztem vele, nem is lett volna túl drága, de állítólag szar monitort tettek bele. 15öst, és gyenge volt a fénye.

Mikor jönnek a +-os játékok?

ja, és NE playstationos hordtáskába tedd bele, főleg ha vonaton utazol, ahnem valami béna 15éves hátizsákot bélelj ki, mert akármilyen éber vagy, simán kirabolnak. És inkább visznek egy plézstésönös tasit, tesó, mint egy kopott enyhén koszos valaha fehér volt hátitáskát neonzöld díszítéssel.

[ Szerkesztve ]

(#50716) dunc válasza james001 (#50713) üzenetére


dunc
nagyúr

Á nem, mert az ICO ezerszebb jobb! (történet stb! ) :))

(#50717) erahurka válasza boost (#50715) üzenetére


erahurka
félisten

Ha egy táskában elindítod a gépet szerintem ~10 perc alatt meg is fő :U

(#50718) james001 válasza dunc (#50716) üzenetére


james001
veterán

Ízlések és pofonok :) Nekem a SotC az "epikussága" miatt jön be igazán,az Ico néha már túl frusztráló és unalmas. Amúgy az Ico is tetszik nem arról van szó,a sztori tényleg jó,de a SotC akciódúsabb.
Amúgy kipróbáltam a hard mode-ot a SotC-ban,háát tényleg nehezebb :D Ez se lesz platina már látom...

https://psnprofiles.com/kazama001

(#50719) Joseppe210 válasza erahurka (#50717) üzenetére


Joseppe210
tag

Nos beszereztem a superslimet. Még nem csomiztam ki, alig várom már mennyibe másabb mint a fat-om volt.

JP210

(#50720) Brian_GT válasza erahurka (#50717) üzenetére


Brian_GT
őstag

Srácok komolyan azt nyomjátok, hogy majd a vonaton akarja bekapcsolni?? Mit hogyan? Visz magával még egy 102es tv-t is mi, az meg a hátán lesz felszíjazva? Komolyan ott írta szállítja csak...ebből hogy indult el, hogy ps3+vonat, hogy ott fog játszani??? :O :O :W

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#50721) ldave válasza james001 (#50718) üzenetére


ldave
félisten

Szerintem a SotC valahogy jobban bírta az idő múlását, az ICO mai szemmel már nem egy igazán jó játék.

A Slime draws near! Command?

(#50722) Edgeri válasza Brian_GT (#50720) üzenetére


Edgeri
senior tag

Open your mind... íme: Vanguard

Üdv, Edgeri

(#50723) erahurka


erahurka
félisten

Nem rég kérdeztem, szerintetek megfelelő-e ahogy tárolom a gépet, azt mondtátok nem, így két féle megoldást teszteltem:

1. A szekrény elé húztam egy széket, ráraktam egy dobozt és arra a PS-t, tehát kihúztam a katlanból a gépet, a levegőt kb. oda fújta be de ez már nem sokat számít szerintem.

2. Kihúztam a fiókot kb. 20 centit, a gépet pedig annyira, hogy az első két láb a peremen támaszkodjon, a gép 1/4-ede pedig továbbra is a katlanban volt.

Ha ez így nem lenne érthető felskicceltem a dolgot.

Utóbbi horrorisztikusan néz ki valahogy nem bírom elviselni a látványt ahogy a kis 1 centis peremen egyensúlyoznak a ~0.8 centis talpacskák. :Y

Viszont hőleadás szempontjából utóbbi sokkal jobb megoldásnak bizonyult, sokkal hűvösebb a gép teteje tapintásra. Gondolom azért, mert a "hasa" nincs lefogva így ott is le tud adni valamennyi hőt a műanyag.

Innen jön a kövi kérdésem: MediaMarktban láttam talpat, amire állítva kell rátenni a PS-t. Valaki használja így? Mennyire stabil, nem lesz probléma belőle ha elfordítom? Azt tervezem hogy a tévé/kis mikrohifis hangfal mögé teszem be, ott van egy jó 30-35 centi légüres tér.

Mit gondoltok, utóbbi jó ötlet vagy inkább használjam a fiókos módszert ami eddig legjobban bevált?

:R

(#50724) RangerFox válasza erahurka (#50723) üzenetére


RangerFox
veterán

Milyen géped is van?

(#50725) erahurka válasza RangerFox (#50724) üzenetére


erahurka
félisten

Slim

(#50726) RangerFox válasza erahurka (#50725) üzenetére


RangerFox
veterán

Én úgy tudtam hogy csak SS-hez van állvány. Na mindegy, szerintem jó ötlet, bár a Slimek sem szoktak megfőni, szerintem egy kicsit túl parázod, de te tudod.

(#50727) boost válasza erahurka (#50717) üzenetére


boost
addikt

szerinted nem futtatták a táskagyártók (ez inkább koffer :) ) 10 percnél tovább a gépet? :D

Ez direkt arra van, hogy ezzel hordozzad, és használd, ha elutazol.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#50728) pupák92


pupák92
csendes tag

Sziasztok!
Szeretnék külföldről játékot rendelni (pontosabban amazon.com-ról Uncharted dual pack-et), és azt szeretném kérdezni, hogy van-e valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata, meg megéri-e külföldről rendelni a játékokat úgy általánosságban? Köszi előre is!

(#50729) TazLeacher válasza pupák92 (#50728) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Olyan 4.300 Ft-ra jön ki+ szállítás. Itthon ha kis mákod van, apróban 4-5.000 Ft-ért összehalászod a kettőt.

(#50730) eddie17 válasza Joseppe210 (#50719) üzenetére


eddie17
addikt

GoW bundle? :)

(#50731) MasterMark válasza boost (#50727) üzenetére


MasterMark
titán

Ezek instant gépkillerek. :D

Switch Tax

(#50732) boost válasza MasterMark (#50731) üzenetére


boost
addikt

Gondolom a két oldalsó szivacsot JAVASOLT eltávolítani játék közben. :D Különben meg jah, mondjuk én is alátámasztanám.

(#50733) assemble


assemble
addikt

(#50734) Brian_GT válasza Edgeri (#50722) üzenetére


Brian_GT
őstag

Jó, hagyjuk már...mutass Magyarországon 1 embert akinél ilyent látnál :)

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#50735) boost válasza Brian_GT (#50734) üzenetére


boost
addikt

én rendeltem volna, de aztán megváltoztak a dolgok. :)

(#50736) modflow


modflow
veterán

A PS3 kiírja, hogy lemerült a kontroller, töltsem fel.
Amikor rádugom a PC-re, felvillan 2x a 4 piros led és annyi. Régebben folyamatosan villogott a töltés alatt.

Mi lehet a baja?

(#50737) execute93


execute93
őstag

Hellotok.

Dec24.-en vettem egy ps3 ss-et.
Elvileg jar 30 nap ps plus, na en azt miert nem kaptam meg?

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#50738) erahurka válasza modflow (#50736) üzenetére


erahurka
félisten

Lehet nem érintkezik a csatlakozó nekem is szar már, régebben pc-n kábellel használtam ma már egy rossz mozdulat és eldobja/kékhalá.

(#50739) james001 válasza execute93 (#50737) üzenetére


james001
veterán

Benne kellet volna lennie a csomagban? Ha igen menj vissza a boltba ahol vetted és kérj egyet,sztem tuti adni fognak (már ha boltból vetted ugye).

https://psnprofiles.com/kazama001

(#50740) execute93 válasza james001 (#50739) üzenetére


execute93
őstag

Köszönöm, átfutom még1x a csomagot azért.

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#50741) modflow válasza erahurka (#50738) üzenetére


modflow
veterán

Nem, a laptopon se tölti. A PS3-on, vagy a TV-n pedig töltődik rendesen ugyanazzal a kábellel.

A Windows 8.1 nem tölti ezek szerint?

(#50742) mircike1


mircike1
tag

Sziasztok! A következő kérdésem lenne: vettünk egy ps3-at. Aztán a nagyobb gyerek úgy döntött, hogy neki kell fejhallgató is, vett egy ps3 bluetooth headsetet, bigben márkájút. Mivel a két gyerek mindig együtt játszik, most az a fura helyzet állt elő, hogy a kicsi nem hallja a beszélgetést (ami játék közben megy a többi játékossal). Hogyan lehetne megoldani, hogy ő is hallja? Mert azt mondták nekem az 576-ban, hogy még egy bluetooth headset nem csatlakoztatható. Van erre a problémára megoldás? Előre is köszönöm. M.

(#50743) _q válasza modflow (#50741) üzenetére


_q
addikt

Nálam csak akkor töltötte, ha előtte felrakta a szükséges drivert a kontrollerhez. Addig nem töltött. 8.1-re pedig lehet nem tölti le automatán, de szerintem ha keresel neten hozzá win7-eset és felteszed, akkor menni fog.

(#50744) boost válasza mircike1 (#50742) üzenetére


boost
addikt

Szeirntem teljesen normális, hogy mindig a kisebb szív :)

[ Szerkesztve ]

(#50745) A`rpi válasza mircike1 (#50742) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Beszédhangokat ki lehet tenni TV hangszórójára is!

Settings> Accessory Settings>Audio Devices Settings>Output Device>System Default Device

(#50746) Taibi


Taibi
csendes tag

Üdv!
Volna egy kérdésem. Jelenleg wifin keresztül kapcsolódik a PS3-mam a nethez, viszont a letöltési sebesség iszonyat lassú.Elkezdtem letölteni egy 25GB-os játékot, és kiírta, hogy a várható letöltési idő 850perc. :Y
Pedig 20Mbites netem van. A kérdés, ha nem wifin, hanem kábelen vezetném bele a netet, akkor szerintetek gyorsabb volna, vagy más probléma van?

(#50747) MasterMark válasza Taibi (#50746) üzenetére


MasterMark
titán

Gyorsabbnak biztosan gyorsabb lenne, de alapból lassú a letöltés. :DDD

Switch Tax

(#50748) tpeter77 válasza dani3l (#50656) üzenetére


tpeter77
addikt

ez még a régi Fat, 40GB-os változat.

igaz, ha beleteszek egy boltban vett pl. 320GB-os 2.5" vinyót akkor működni fog vele?
olvastam csak Fat32-t támogat, de több partícióra felosztott vinyóhoz mit szól? csak az elsődlegeset látja? vagy a kiterjesztettet is?

(#50749) boost válasza execute93 (#50740) üzenetére


boost
addikt

szia, szerintem nem a csomagban lesz benne, hanem a shopban ajánlja fel, hogy regiszrálhatsz ingyen 30 napra, nem?

(#50750) RangerFox válasza boost (#50749) üzenetére


RangerFox
veterán

A csomagban van, az új Vita csomagolásokban és az SS ps3-akban is benne szokott lenni, minimum egy 14 napos trial, de pár webshopban volt ilyen akció, hogy 1 hónaposat kapnak ajándékba.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.