Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51101) F.B.I. válasza #49155328 (#51050) üzenetére


F.B.I.
veterán

Ezzel az a bajom, hogy 4 gép van a profilhoz rendelve, amiből az egyik el lett adva (a HDD le lett formázva) de a PC-én még mutatja a profilban, hogy az a gép még a listában van. Az aktivált eszközöknél meg nem tudom megnézni, hogy melyik-melyik, mert csak ps3(1), ps3(2) stb. van feltüntetve és ilyenkor ha belépek valamelyikbe és kiválasztom a deaktiválást, írja azt, hogy csak az adott gép menüjében tudom deaktiválni a profilt. Nem szeretném a maradék eszközökről is deaktiválni. Más megoldás? :F

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#51102) Czimby


Czimby
addikt

Sziasztok!

2 gyors kérdésem lenne:

-Hol a legolcsóbb az 1éves Plus? Mert itt 12e-t írtok én csak 14e-ért találtam.
-A mostani plusom ha lejár és csak 1-2 hónap múlva lesz újra plus-om,
akkor a korábban letöltött gamek újra játszhatóak lesznek?

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#51103) erahurka válasza Czimby (#51102) üzenetére


erahurka
félisten

Az első szerintem Iceakos, a második meg igen.

(#51104) Czimby válasza erahurka (#51103) üzenetére


Czimby
addikt

Köszöntem!

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#51105) Czimby


Czimby
addikt

És az általa árult angol plus jó a a magyar accounthoz is?

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#51106) mhmpista válasza Brian_GT (#51099) üzenetére


mhmpista
aktív tag

Vegyel mar vissza az arcodbol legyszives.
Egyenlore te majmoztal es bunkoztal le nem en.
De latom a szovegertes nem megy. Nem aprod, okoska, hanem hardverapron hirdetik a gepeket igy. Tudod a testver-site.
Es ne szemelyeskedj en nem valaszoltam bunkon, Te viszont igen.
En kerdeztem valamit, kaptam valaszt is, teljesen felesleges volt az iromanyod.
Ne rajtam gyujtsed a hszt.
Ezzel befejeztem veled.

Nincs psem, de szeretnek, ezert erdekelnek alap dolgok.
Amugy hogy legyen ertelmes kerdes is, a GTA5ben a multi mirol szol?
Felcsatlakozik 50 ember es valaki rendor valaki meg rablo es akkor azert kapod a pontokat ha elkapjak egymast?
Vagy akkor is inkabb a botok ellen megy a harc?
Lehet coop kuldiket is tolni?
Jol gondolom?

Illetve ha veszek hasznalt jatekot es valaki multizott vele akkor az a jatek multira mar nem hasznalhato?

(#51107) dilipok válasza mhmpista (#51106) üzenetére


dilipok
veterán

na pista, akkor megegyszer, eloszor kereso pls, ha nincs meg a valasz, akkor normalisan felteve a kerdest (ertsd: warezre nem utalva, nem megemlitve, majd utana nem sertodotten orrot felhuzva), biztosan kapsz valaszt.

Te magad mondod, hogy alap dolgok erdekelnek. Az osszefoglalot elolvastad, GTA 5 topic van, biztosan segit ott is a kereso, ill van osszefoglalo is. Ha ennel specifikusabb kerdeseid vannak, akkor biztosan segitenek ott is (nem jutottam meg odaig, hogy a multit kiprobaljam benne, ezert fogalmam sincs sajna)
Hasznalt jatekra szinten a keresot ajanlanam, de diohejban annyi, hogy ha nincs online pass, akkor nyugodtan megy a multi (viszonylag keves jateknal van ilyen)

Az altalad feltett kerdesek heti rendszeresseggel elojonnek, az elejen meg leirkalja az ember ugyanazokat a dolgokat, de egy ido utan ertelem szeruen ez unalmassa valik, ezert javasolt a kereso hasznalata.

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#51108) mhmpista válasza dilipok (#51107) üzenetére


mhmpista
aktív tag

Minden forumban ez van, a visszatero kerdesek sajnos a forumok sajatossagai.
De rendben nem rablom a draga idotoket.
Csak en sem akartam orakat raszanni hogy atolvassam a forumot.
Majd atolvasom akkor a GTA forum osszefoglalojat es keresgetek a neten, hogy ne farasszalak titeket.
Sajnalom. Nem is ertem mit kepzelek.

Koszi
:R

(#51109) #49155328 válasza F.B.I. (#51101) üzenetére


#49155328
törölt tag

Deaktiváld nyugodtan mindet, utána meg aktiválod amelyiket kell.
Nem fog kitörlődni semmi, viszont az eladott gép deaktiválva lesz.

(#51110) #49155328 válasza mhmpista (#51108) üzenetére


#49155328
törölt tag

Dilipoknak ez a mániája, olvass vissza azt csá. :D
Multihoz nem kell PS+ előfizetés, az csak egy plusz 15k-ért. (Magyar psnen, tavaly US-re 36$ volt. ;) ). A psn-en a UK, US, reget javaslom. Azokon olcsóbbak a digitális tartalmak. Legutoljára 10 $ volt a GOW Ascension.

[ Szerkesztve ]

(#51111) F.B.I. válasza #49155328 (#51109) üzenetére


F.B.I.
veterán

:R

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#51112) mhmpista válasza #49155328 (#51110) üzenetére


mhmpista
aktív tag

Azta
36 dodo?
Az igen barati.
Es ilyenkor ha multizni szeretnek ez osszefugg? Tehat csak usa szerverekre tudok majd csatlakozni, nagy pingel?
Vagy nem igy mukodik?
:R

(#51113) #49155328 válasza mhmpista (#51112) üzenetére


#49155328
törölt tag

Csinálsz magyar profilt és szerintem akkor európai szerverekhez csatlakozik, amúgy passz ezt nem tudom.
Megnéztem a server historyt ott európai szerverekhez csatlakozik a Battlefieldben 3-4-ben.

(#51114) Balinov válasza Brian_GT (#51075) üzenetére


Balinov
félisten

nem tudom, en peldambol kiindulva nalam jott lefele az Uncharted, ahogy a csovon kifert. UPC 120/20-as kabelnet, Cisco gigabites Gateway (modemruterallat), cat5e kabelen kotve a PS Slim 500Gb-ot a letoltes indikator olyan 12-13mbyte/sec-et jelzett.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#51115) dilipok válasza mhmpista (#51108) üzenetére


dilipok
veterán

nem a farasztas, de ha mar csipkelodunk, nem tudom, hogy miert varna el akarki is, hogy itt ugorjanak a kerdesere, ha sajat bevallasa alapjan is csupan lusta utanaolvasni a dolgoknak (amik nem mellesleg nem egnem, hanem ot erdeklik... :U ). Ha te ezt igy kijelentheted, miert ne mondhatnam en is azt, hogy legalabb minimalisan olvass utana, mielott megkerdezed az x+1-szer feltett kerdest megint.

(#51112): nem, ez nem igy mukodik, csak a profil regiojat hatarozod igy meg. A multi attol meg ugyanugy mukodik, mint a mas regioju regekkel (ertsd: nem befolyasolja, hogy milyen szerverekre csatlakozhatsz)

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#51116) mhmpista válasza dilipok (#51115) üzenetére


mhmpista
aktív tag

Lehet igazad, van.
Igy konyebb, vagyis harcok aran megsem biztos.

Koszi
Ertem
:R

(#51117) Ronam


Ronam
addikt

Leszedtem a DMC-t tegnap, most próbáltam ki. Időnként megakad a játék egy pillanatra, olyan mint mikor PC-n kicsit akadoznak a játékok. Én ilyet konzolon még életemben nem láttam. Ilyen másnál is a játék?

(#51118) dilipok válasza Ronam (#51117) üzenetére


dilipok
veterán

nem probaltam meg ki, csak leszedtem, de megnezem majd neked ha hazaerek. Viszont szerintem nem kellene akadoznia (tesztekben sem olvastam semmi ilyesmit)

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#51119) james001 válasza Ronam (#51117) üzenetére


james001
veterán

Nekem egyszer nem akadt,pedig kijátszottam vagy 3-szor (igaz nekem lemezes változatban volt meg)

https://psnprofiles.com/kazama001

(#51120) james001


james001
veterán

Hát a Metro eddig nem egy nagy durranás. Kicsit csalódtam. Igaz számomra a grafika nem fontos,de ebben a játékban valahogy csúnyácska lett,ráadásul már az elején kaptam egy pár bugot is.
Konkrétan amikor a metrón megyünk a csajjal,egyszer csak kiestem az oldalán(!) a metrónak,le a semmibe :Y Legalább röhögtem egy jót :D

[ Szerkesztve ]

https://psnprofiles.com/kazama001

(#51121) Elims válasza james001 (#51120) üzenetére


Elims
veterán

Fasza... :-/

Van hasonló bug az uncharted 2-ben is,co-op mód,village pályán. Egy japán gyerek folyamatosan azzal szórakozik,hogy ugrál a háztetőkön(!). Hogy hogyan csinálja nem tudom,de borzalom idegesítő. És checkpoint-nál sem jön le,így nem lehet folytatni a játékot.
Direkt csinálja,mert amikor rálő/rárobbant az ember,átmegy a másik tetőre.
Hogyan lehet azt megcsinálni? Utána mennék a tetőre..
Vagy hogyan tudnám vmiféle tiltólistára tenni?
A ps menüben már hozzáadtam a block list-hez,a multi menüben nem lehet vhogy?

(#51122) Tigi válasza james001 (#51120) üzenetére


Tigi
őstag

Én PC-n és Box-on is kitoltam az első részt (PC-n a másodikat is), és minden percét élveztem.
Az első megvan Box-ra és a LL-ot is tervezem megvenni, de megvárom míg lemegy az ára kb. 3.000-re. :)

Azt mondtam, hogy ne fütyülj!!!

(#51123) #49155328 válasza Elims (#51121) üzenetére


#49155328
törölt tag

Itt van egy pár hátha megtalálod : uncharted 2 village map glitch

(#51124) james001 válasza Elims (#51121) üzenetére


james001
veterán

Az ilyeneket nem lehet kitiltani. Max ha írsz a Naughty Dog-nak hogy bannolják,de ők már magasról lesz*rják az UC2 multiját.

Tigi: Az 1. résszel még nem játszottam de láttam róla videókat,biztos jó lehet. A LL-nál az a baj hogy nekem videókon szebbnek tűnik. :F Vagy csak a TLoU miatt tűnik rosszabbnak :DDD
Amúgy ettől még kijátszom,több bug csak nem fog megszívatni :D

https://psnprofiles.com/kazama001

(#51125) Brian_GT válasza Ronam (#51117) üzenetére


Brian_GT
őstag

Perpill dmc-vel nem volt ilyen bajom, de előfordulhat egyébként néha néha ha olyanja van a konzolnak...bár ez inkább játékfüggő szokott lenni, mert a konzol azért nem olyan mint egy pc, hogy ha éppen vmi nyavaja fut a háttérben gyengíti a cuccost... nah mindegy nekem nem akadt meg... háttérben nem fut letöltésed?

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#51126) Ronam válasza Brian_GT (#51125) üzenetére


Ronam
addikt

Semmi letöltés nem megy, és az az érdekes, hogy más játéknál nem csinál ilyet.

(#51127) Brian_GT válasza Ronam (#51126) üzenetére


Brian_GT
őstag

mint írtam vannak itt a konzol vége felé olyan játékok amik már eléggé terhelik a gépet és ott elő-elő fordulhat... deee hát nem tom...dmc azért nem ilyen... lehet te géped azt pont nem csipi nem tudom.

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#51128) Elims válasza #49155328 (#51123) üzenetére


Elims
veterán

Kerestem már többféleképpen,de így még nem. Kicsit kiegészítettem a map szó helyett egy co-op-pal és meglett a "trükk". (gusztustalan munka)

Nagyon köszönöm!!! :-)

James: ha lehetne sem ban-oltatnám.Nem lennék spicli. Mostmár én is el tudom intézni.
De köszi az ötletet! :-)

(#51129) Patrikb10


Patrikb10
csendes tag

Sziasztok,

Angol vagy magyar store-hoz érdemesebb a ps+ megvenni?

(#51130) Brian_GT válasza Patrikb10 (#51129) üzenetére


Brian_GT
őstag

Itt teljesen mindegy, mert a plus hun és uk szinten is európához tartozik, szóval ugyan az a tartalom. US és Japán régióban lehet eltérés bár én szerintem plus esetén ott sem.
Mivel nem profilra kérdezed hova érdemes így abba bele sem megyek, ugye az digitális vásárlásnál lenne kérdéses, de téged a plus érdekelt...oda mindegy...én uk-n vagyok ezer éve. Profil is oda szól, nekem ez így jó 100%-san.

[ Szerkesztve ]

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#51131) Patrikb10 válasza Brian_GT (#51130) üzenetére


Patrikb10
csendes tag

Köszi, uk vagy magyar profilhoz jobb venni a plus előfizetését, olvastam, hogy lehet kedvezményes áron letölteni játékokat, dlc-ket, ezek is megegyeznek, vagy itt már van különbség a két store közöztt?

(#51132) Tegla80 válasza Patrikb10 (#51131) üzenetére


Tegla80
addikt

a kettő közül az UK a jobb és olcsóbb és tartalmasabb,sztem
(nekem is az van,így tapasztalatból mondom.)
psn card-al feltöltöm innen,"iceakos" amire számláról utalok.
Kb 5 perc és nálam a kód és már költhetem is,úgy,h fel sem álltam a fotelból.
nekem ez a leg1szerűbb. :K

Sony® & PlayStation®

(#51133) Czimby


Czimby
addikt

És ha nekem van egy magyar profilom amivel már elég sokat játszottam nem akarom elveszíteni akkor, hogy tudok Uk-s pluszt használni?

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#51134) leslieke válasza Czimby (#51133) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Regisztrálsz egy UK profilt is.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#51135) buci30


buci30
addikt

Megvettem a Playstation 3 Move Starter Pack Wonderbook Book könyvel
plusz vettem meg egy fagyit hozza.

A kérdésem h ps3-ra csatlakoztatva kb mennyi ido alatt tölti fel a fagyit?
S mennyi ideig bírja ?

Masik,h kipróbáltam a könyvel működött a fagyi de van meg egy játékom a killzone3 de amikor bemegyek a jatek beállításba h cariblalja a move-t akkor ki írja h a kávéra legyen a kék színen az a szeles látószög es nyomjam meg a move gombot de semmire nem reagál csak a ps gombra kilép a konzol menübe....

Ilyenkor mit rontottam el vagy mi lehet a gond?
Mert egy fagyival szeretem volna játszani meg egy USB-s game pad-dal.

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#51136) Czimby válasza leslieke (#51134) üzenetére


Czimby
addikt

És az UK profillal letöltött cuccok meglesznek a magyar profilnak is?
Vagy akkor már a magyar profil is használhatja a plust?

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#51137) Ronam


Ronam
addikt

Megoldódott a hang probléma a DMC-ben. Keresgéltem neten, és elég sok embernek volt hasonló problémája (hang akadások). A megoldás, hogy a sound settings-ben be kellett kapcsolni az AAC-t, és a Dolby 5.1-t kikapcsolni. Fura, hogy itt a topic-ban ez senkinek nem jött elő.

Tegnap néztem a US PS Store-t, ott a Binary Domain és a Brothers A Tale of Two Sons is ingyen szedhető PS+-al. US Store-on mindig így szokott lenni, hogy 1-2 játékkal többet adnak?

(#51138) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

Lehet Minecraft-ot venni digitálisan PS3-ra a PSN-ön kívül ? Ott szerintem drága.

PS4

(#51139) ldave válasza mrhitoshi (#51138) üzenetére


ldave
félisten

Nem tudok róla, amazonon van PS digital store, de ott még csak Sony játékokat láttam eddig, ráadásul azonos áron, mint a PSN-en.

A Slime draws near! Command?

(#51140) #49155328 válasza mrhitoshi (#51138) üzenetére


#49155328
törölt tag

US storban vettem mikor megjelent, 20$ kb. 4400ft volt.
Bár most hogy drágultak a devizák lesz az 4700 is. :(

[ Szerkesztve ]

(#51141) szilchi


szilchi
őstag

Üdv.Vettem egy move starter pack-ot.Meg szereztem olcsón egy Singstar vol3 -at.Mert azt írták,hogy a move kamerájával is megy.De hiába állítottam be a XMB-ben az USB kamera mikijét input device-nak,a játékban továbbra is az van,hogy "no mic".

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#51142) #49155328 válasza ldave (#51139) üzenetére


#49155328
törölt tag

Nézz körül jobban : PlayStation 3 › Digital Games & DLC

(#51143) ldave válasza #49155328 (#51142) üzenetére


ldave
félisten

Okés, akkor van más is. Amikor én néztem, akkor még csak Sony játékok és PSN feltöltőtókártya volt vehető.

A Slime draws near! Command?

(#51144) szilchi válasza szilchi (#51141) üzenetére


szilchi
őstag

Ahh...úgy néz ki megoldódott.Wikipédia azt mondja,hogy kellenek az eredeti mikrofonok.Akkor ez nem jött be.Majd néznem kell egy mikrofont is.

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#51145) Brian_GT válasza Czimby (#51136) üzenetére


Brian_GT
őstag

Alapból ha main ( fő ) profilt csinálsz akármennyit a gépedre, azok látják egymás tartalmát... mondjuk szerintem a sub ( másodlagos, alárendelt )profil is, csak ott megkötések vannak.
Szóval ott mindegy a profilod régiója...plusnál nem... a plus csak arra a régióra szól ahová majd aktiválod lásd mikor majd megadod a kódot..amelyik profil alá adod meg ott fog menni. Ha ez UK akkor ott és ott is tudsz játszani vele.
Tégla is azért ajánlotta az UK-t inkább, mert ha nem is akarsz vásárolni túl sok digitális címet, a plus szolgáltatással sok játékra alapból kapsz kedvezményt.... nah ez alapból UK-n olcsóbb + még a kedvezmény.

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#51146) bigbuda


bigbuda
aktív tag

sziasztok, olyan kérdésem lenne, hogy az online pass-os játékoknál a kód felhasználását felhasználói fiókhoz, vagy géphez kötik? Esetleg mindkettő egyszerre?

Amiatt kérdezem, mert nyáron megvettem a last of us-t és felhasználtam az online passt... De aztán eladtam a gépet és a játékot is... ha most vennék egy ps3-at és a játékot pass nélkül, akkor tudnék vele multizni? tehát megjegyezte hogy én már felhasználtam a passt anno?

(#51147) Brian_GT válasza bigbuda (#51146) üzenetére


Brian_GT
őstag

fiókhoz és igen... attól, hogy úgymond a profilodon már aktiváltál 1 pass-t, ha veszel újra 1 ugyan olyan játékot attól a játék azonosítója más lesz, nem fogadja el a másik pass-át....

[ Szerkesztve ]

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#51148) bigbuda válasza Brian_GT (#51147) üzenetére


bigbuda
aktív tag

Na most nem értem... tehát ha vennék egy hazsnált game-t aminek már felahsználták a pass-t, én tudok vele a fiokommal multizni?

(#51149) Brian_GT válasza bigbuda (#51148) üzenetére


Brian_GT
őstag

ha veszel hozzá ismét egy pass-t igen...mert azt már te veszed a saját profiloddal...az a használt játék multija csak a volt tulajának pass-ával megy mindaddig amíg te nem veszel egy új pass-t

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#51150) bigbuda válasza Brian_GT (#51149) üzenetére


bigbuda
aktív tag

Tehát akkor minden egyes játék lemez csak azzal a passal megy ami benne van vásárláskor? Ha én aktiváltam anno a fiokommal, akkor csak és kizárólag azzal a lemezzel használható amit akkor vettem? Ezt hogyan tudja figyelni a Sony?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.