Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51151) dilipok válasza bigbuda (#51150) üzenetére


dilipok
veterán

nem, csak azzal a profillal lesz hasznalhato (vagy masikkal, amin szinten van online pass aktivalva). A lemezhez nincs kotve semmi. Ha veszel egy jatekot, amihez mar felhasznaltak az online passt, akkor te vagy nem multizol, vagy veszel egy online passt a store-bol. Ha eladod a jatekot amihez van online passod aktivalva es valakitol kolcsonkered/ujra megveszed, akkor siman fogsz tudni jatszani (anelkul, hogy felhasznalnad az online passt a dobozbol) Remelem igy ertheto.

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#51152) Brian_GT válasza bigbuda (#51150) üzenetére


Brian_GT
őstag

Nem... a játékhoz tudsz aktiválni annyi pass-t amennyit csak akarsz...de ha van 1 játékod 1 passal 1 fiókkal akkor az úgy van együtt... ha eladod a játékot akkor az a pass nálad marad, akinek eladtad kell szereznie hozzá egy új pass-t.
Te veszel valakitől egy használt játékot ami pass-os. Fogod felmész store-ba, kikeresed a játékot és veszel egy pass-t. És onnantól a profilodra rákerült a pass és tudod használni a játékot multiban is.

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#51153) bigbuda válasza Brian_GT (#51152) üzenetére


bigbuda
aktív tag

lényeg a lényeg, hogy hiába vettem már meg anno a játékot és aktiváltam a passt a fiokommal, ugyanugy vennem kéne mégegy passt, hogy tudjak megint multizni egy másik gépen és másik játékkal?

(#51154) dilipok válasza bigbuda (#51153) üzenetére


dilipok
veterán

nem! kezdem elveszteni a turelmem ;] Masik gepen belogolsz az accountoddal es multizol akarmelyik lemezzel. Erthetoen leirtuk, hogy nem a gephez, nem a lemezhez, hanem az accounthoz koti az online passt.

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#51155) #49155328


#49155328
törölt tag

Ha valaki nagy GOW rajongó, most vehet a limitált Kratos mellszoborból. Csupán 600$.
http://www.youtube.com/watch?v=vU3gfwAqpMc

Kratos Life Size Bust

[ Szerkesztve ]

(#51156) Brian_GT válasza dilipok (#51154) üzenetére


Brian_GT
őstag

lényeg a lényeg, hogy csak a játékot kell megvenned újra... ha a régi profilod megmaradt akkor azzal jó lesz.... lehet az utolsó szövegemben én is megkavartalak téged vagy melléírtam...csak már belezavartál engem is picit :)

tudd a régi profilod és vegyél egy gammát...ennyi :D

FPSTunker: 2-t kérek :)

[ Szerkesztve ]

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#51157) Elims válasza #49155328 (#51155) üzenetére


Elims
veterán

A múltkor én ezzel szemeztem nagyon.
De aztán letettem róla,soknak tartottam a licitet. :-/

(#51158) mhmpista válasza dilipok (#51154) üzenetére


mhmpista
aktív tag

Az a baj hogy az első kérdésére (#51146) bigbuda egy igen lett volna a válasz.
Igen fogsz tudni vele multizni ha van passzod és veszel hozzá lemezt.
De erre ti össze vissza hadováltatok. Persze én nemértek hozzá.
És nem szólok, csak olvasok -.-

(#51159) Elims válasza mhmpista (#51158) üzenetére


Elims
veterán

"..ti össze vissza hadováltatok.."
Ezen beszartam! :-)))

Ja,tényleg milyen pancserok. Tegnap vették a gépet és még senki nem hálálkodott nekik itt a fórumon.

Hidd el,egy pár száz Nagy Köszönöm!!-öt kaptak már itt és nem azért mert hadováltak.

(#51160) dilipok válasza mhmpista (#51158) üzenetére


dilipok
veterán

ossze-vissza hadovalunk? :F mi nem ertheto azon, amit irtunk?

A lemezhez nincs kotve semmi. Ha veszel egy jatekot, amihez mar felhasznaltak az online passt, akkor te vagy nem multizol, vagy veszel egy online passt a store-bol. Ha eladod a jatekot amihez van online passod aktivalva es valakitol kolcsonkered/ujra megveszed, akkor siman fogsz tudni jatszani (anelkul, hogy felhasznalnad az online passt a dobozbol)

Emeld ki pls azt a reszt, amit ossze-vissza hadovalva rosszul vagy nem erthetoen irtam

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#51161) mhmpista válasza dilipok (#51160) üzenetére


mhmpista
aktív tag

Még sem értette a delikvens, és bevallom én sem. :)
De 5x elolvasva érthető, bár picit kesze-kusza.
Gondolom mert nem értek hozzá de ezek szerint bigbuda sem.

(#51162) Zigur válasza dilipok (#51160) üzenetére


Zigur
senior tag

Hosszabb volt a válasz mint 3 szó, úgy már nehéz lett volna megérteni :D

(#51163) dilipok válasza mhmpista (#51161) üzenetére


dilipok
veterán

3an 3felekeppen ugyanazt irtuk le. Nem tudok mit kezdeni vele, ha nem erti meg valaki. Megprobaltam a szerintem legerthetobb modon elmagyarazni, kisregeny irasa nelkul. Ha mashogy nem lehet elmagyarazni, akkor nem lehet. Ha jobb magyarazatot tud valaki, akkor szivesen veszem a javaslatokat. Hidd el, ha egy szoban le lehetett volna a tudni a valaszt, akkor nem irok en sem annyit. (mellesleg az ujabb kerdes szerint az elso mondat sem ment at, pedig annal egyszerubben azt mar nem lehet kifejezni. Erre mit kellene irnom? :F )

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#51164) #49155328 válasza dilipok (#51163) üzenetére


#49155328
törölt tag

Brian_GT írta : 51147 fiókhoz és igen... attól, hogy úgymond a profilodon már aktiváltál 1 pass-t, ha veszel újra 1 ugyan olyan játékot attól a játék azonosítója más lesz, nem fogadja el a másik pass-át...

Ebből azt lehet értelmezni, hogy minden lemezhez kell külön pass, ugyanarra a userre is !

Vagymá sok volt a pálesz. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#51165) dilipok válasza #49155328 (#51164) üzenetére


dilipok
veterán

Viszont a legujabb kerdes elott mar tisztan es erthetoen leirta o is (es ezzel egyutt meg mindig nem ertem, hogy az en valaszomban mi nem volt ertheto :F )De engem mar nem erdekel. Majd mas elmagyarazza, ha meg mindig nem ertheto. En maradok a jol bevalt "Osszefoglalo, kereso!" valaszomnal. Aztan mindenki azt ert rajta, amit akar :DDD

dani3l: ird mar le akkor egyszeruen es erthetoen, mert mostmar en is elolvasnam, hogy az milyen ;)

nem is olyan rossz otlet az alairas :C

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#51166) dani3l


dani3l
őstag

Ennyire tulbonyolitani egy egyszerü kerdest... :))

dilipok: :C Ird be alairasba, akkor nem kell mindig leirni, eleg csak egy üres kommentet nyomni. :D

Szerintem eleg lett volna annyit irni, hogy "fiokhoz rendelik es ha mar egyszer volt aktivalva, akkor többször nem kell, müködni fog".

Amugy meg nem is lett volna gaz szerintem, ha nem 3 különbözö komment van, amiböl 3 különbözö dolgot lehet leszürni.. :D
Pedig en is szeretek bonyolultan fogalmazni sokszor..

[ Szerkesztve ]

(#51167) dilipok válasza dani3l (#51166) üzenetére


dilipok
veterán

na majd mindjart meglatjuk, hogy mennyire megy at a lenyeg a delikvenseknek ;) :R lehet, hogy tenyleg sok zaj kerult a csatornaba, ezert nem volt tiszta :DDD

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#51168) james001


james001
veterán

Na a végére értem a TLoU-nak. (innentől lehet spoileres!) Hát nemtom hogy most amit Joel csinált a végén az jó vagy rossz dolog volt-e,kicsit vegyesek az érzelmeim. Jó dolog volt mert ugye megmentette Ellie-t,de rossz mert hazudott neki és igazából az emberiségen nem nagyon "segített" ezzel,csak magán.
Tuti lesz vmiféle folytatás,vagy az új dlc-ben derülnek ki dolgok. Mindenesetre ez a játék egyszerűen óriási volt,néha majdnem elbőgtem magam de volt amikor majd befostam a parától nehogy egy clicker észrevegyen. :D A Naughty Dog ezzel még jobban a szívembe nőtte magát :)
Nem is értem miért pont a GTA V nyerte a GOTY díjat :U
Még egyszer azért New Game Plus-on végigviszem,de a Survivor sztem felejtős lesz :D

https://psnprofiles.com/kazama001

(#51169) Brian_GT válasza #49155328 (#51164) üzenetére


Brian_GT
őstag

Igen erre írtam utána, hogy 1 helyen én is elfogalmazhattam magam és azért bocsi, de javítottam magam a köviben... csak mikor kifejti az ember jobban akkor már bele lehet akadni... ha annyit írok nem nem kell vagy igen akkor meg jön a kövi kérdés..miért??

mindegy ez most semmi...reméljük okés így és érthető aki kérdezte....

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#51170) jookomak válasza james001 (#51168) üzenetére


jookomak
őstag

Attól függ, hol. Gametrailers-en TLoU lett a befutó az abszolút goty kategóriában.

(#51171) james001 válasza jookomak (#51170) üzenetére


james001
veterán

A VGX-re gondolok,az a "hivatalos év játéka átadó szervezet". :DDD
De amúgy ahogy láttam,sok díjat bezsebelt máshol,köztük egy csomó 10/10-es pontozással :)
Nálam nemhogy az év játéka,de a legjobb PS3-as cím ami eddig megjelent.

https://psnprofiles.com/kazama001

(#51172) erahurka válasza james001 (#51168) üzenetére


erahurka
félisten

Az utolsó zombis rész ott az alagútban az mi volt már? Négy olyan dagadt meg egy csomó clicker, hát mondom ez sose fog sikerülni!
Aztán elsőre átlopództam köztük :DDD

201 helyen kapott Év Játéka plecsnit ha jól tudom. Amúgy GTAV mint JÁTÉK gondolom jobb, több a lehetőség meg hosszabb időre leköt meg ilyenek, hatalmas nyitott világ ahol bármit megtehetsz.

[ Szerkesztve ]

(#51173) Tegla80


Tegla80
addikt

sziasztok

FC3 ről beszélek a hsz-ben és SPOILER is lesz benne,aki olyan az görgessen. :R

megvolt a vége,egy ujjam hiányzik ugye :B és a "barátot" választottam a ribi,helyett.
mi lett volna ha megnyerem a poker-t és a ribit választom??
Megint neki kéne kezdenem ,h megtudjam?
Én pancser nem csináltam még második mentést,hozzá,mert nem is gondoltam,h már vége lesz. :F (story szinten)
Így nincs alternatíva a végjáték újrajátszására,pedig ha tudom akkor tuti lövök save2 őt.
aki tud infót,írjon :R

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#51174) martinkeet válasza Tegla80 (#51173) üzenetére


martinkeet
aktív tag

Far Cry 3 Spoiler!!!

Ha szeretnéd az alternatívát is végigjátszani,akkor ne olvasd tovább!!!

Régen játszottam már,de ha jól emlékszek,amennyiben a nőt választod,az egy mámoros pillanatba beléd vágja a kést...és vége!...

[ Szerkesztve ]

(#51175) james001 válasza erahurka (#51172) üzenetére


james001
veterán

Attól hogy több órát ad meg nyitott világ meg stb. attól még a TLoU inkább "művészibb" mint a GTA. Az csak baromkodásra van,ott nincs olyan hogy folyamatos érzelmi löketeket nyomat,meg ilyenek. Szeretem a GTA-t is amúgy nem erről van szó,csak azért mégis a TLoU jobban megérdemelte volna :D

Tegla80: Youtube? Én is ott néztem meg :D

https://psnprofiles.com/kazama001

(#51176) james001


james001
veterán

Még soha nem vettem Season pass-t,ezt elmondaná vki mi is valójában? Megveszem,utána minden dlc ami megjelenik azt ingyen letölthetem,vagy csak olcsóbban?
Meg ha a store-on előrendelek egy játékot/dlc-t akkor gondolom annál is úgy van hogy a megjelenés napján már automatikusan elkezdi letölteni mikor bejelentkezek?

https://psnprofiles.com/kazama001

(#51177) mrhitoshi válasza #49155328 (#51140) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Mindegy. Megveszem, de nagyon drága lesz. :D
Köszönöm a válaszokat!

PS4

(#51178) gretzky77


gretzky77
veterán

Sziasztok szeretnék egy kis segitséget kérni! Elgondolkodtam,hogy vennék egy ps3-at a fiamnak aki 8 éves! Lenne lehetőség a telekomnàl megvenni részletre de csak 12 gb-os van nàluk! A kérdés az lenne,hogy ez mennyire korlátozza a játszhatóságot? Nem lenne sok játék hozzá egyszerre sztem max egy kettő meg egy foci apának,ehhez elegendő a 12 gb vagy abszolut nem! Ha bőviteni szeretném akkor van merevlemez kimondottan hozzá vagy esetleg külső usb-s merevlemezt is ràdughatok!? köszi előre is segitséget!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#51179) #49155328 válasza gretzky77 (#51178) üzenetére


#49155328
törölt tag

Pár lemezes játékhoz biztos elég lesz.
Bármilyen (max 9.5 mm vastag) 2.5 colos hdd jó lesz hozzá + egy beépítőkeret.

(#51180) gretzky77 válasza #49155328 (#51179) üzenetére


gretzky77
veterán

A játékoknál a lemezen fel van tüntetve,hogy mekkora helyet foglal illetve a mentések mennyit foglalnak? Ezekszerint hiába van külső merevlemezem azt nem tudom rátenni? Egy ilyen keret amúgy mennyibe kerül?

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#51181) #49155328 válasza gretzky77 (#51180) üzenetére


#49155328
törölt tag

A tok hátulján fel van tüntetve a minimum ami kell.
Nem szükséges a keret, én plasztik kártyával oldottam meg.
De ha nagyon kell akkor : Hard Drive Caddy for PS3 4000 - 1566 Ft
Itthon kb. 3000 forintért van.

(#51182) gretzky77 válasza #49155328 (#51181) üzenetére


gretzky77
veterán

Köszi a segitséget,akkor kezdésnek jó a 12 gb!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#51183) Elims válasza gretzky77 (#51182) üzenetére


Elims
veterán

Szia! (itt is :-) )

Ha mondjuk egy gran turismo 5-tel szeretnél játszani,az biztos nem fog menni,mert annyi mindent pakolna a memóriába,hogy nem elég a beépített. Ez 100%. Én megjártam vele.
Én is 12gb-osat vettem.
A winchester kérdésben szinte mki azt mondja,hogy sima 2.5-ös legyen és O.K.
Engem egy hozzáértő felvilágosított és azt mondta,hogy ez így nem teljesen igaz.
Olyan kell "amiben nincs benne a parkolás és energia gazdálkodás és advanced format."

Ezekre szerintem figyelj. :-)

(#51184) Tegla80 válasza martinkeet (#51174) üzenetére


Tegla80
addikt

thx
tudtam Én,h sunyi a ribi. ;)
nem az a fajta vok aki nekiáll újra,így sztem lassan delete is lesz. Story kitólva ,a mellékes meg maradhat akkor. :D
(Valszeg Crysis3 nak ülök neki addig, míg nem kapok értelmes áron KZ-t )

Sony® & PlayStation®

(#51185) gretzky77 válasza Elims (#51183) üzenetére


gretzky77
veterán

Köszi az infot első körben a gyereknek lenne,kb lego star wars, lego Harry Potter azok talán elférnek meg egy fifa nekem de még utána nézek mennyivel drágább a nagyobb! Mennyi gari van amúgy a ps3-ra mert a telekom 1 évet ír,nem kevés az? Amúgy tud valaki olcsó helyet ahol érdemes venni?

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#51186) Elims válasza gretzky77 (#51185) üzenetére


Elims
veterán

Nincs Mit.
Szerintem azoknak a játékoknak elég a 12gb. De majd kijavít vki ha tévednék.
1év van rá és úgy tudom,hogy mindenhol 1 év.
Kevés,de biztos nyomós indokkal adnak csak ennyit. Viszont van vmi lehetőség 1éven túl vmi felújítottra cserélni. 16-18e Ft-ot kell a hibásra fizetni és adnak egy felújítottat. (Ha jól tudom)

Fifa játékok már 500Ft-tól vannak. Karcmentesek..

(#51187) gretzky77 válasza Elims (#51186) üzenetére


gretzky77
veterán

Hol vannak fifa játékok ennyiért? Lehet,hogy egyből nagyobb lesz mert lehet kéne Madden NFL meg NHL! Na szétnézek,hol mennyi a ps3! Ha tud vki egy jó megbízható helyet ahol olcsó az ne tartsa magában! Érdemes használtat venni?

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#51188) #49155328 válasza Elims (#51183) üzenetére


#49155328
törölt tag

Mindegyik 2,5 colos vinyó parkolóra teszi a fejet 0-8 mp inaktivitás után , AF és az energiagazdálkodás az miért hátrány ?

(#51189) viktor82 válasza Elims (#51183) üzenetére


viktor82
őstag

Én egy Ocz Agility3 ssd-t tettem bele gond nélkül felismerte! :K

”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

(#51190) Tigi


Tigi
őstag

Sziasztok

Kedvet kaptam a PSN+ kipróbálására.
Ki honnan vesz feltöltőkártyát?
Magyar profilom van, gondolom ahhoz csak magyar kártya jó.
Néztem Iceakos-nál a kártyákat, de most nincs neki 1 éves.
Helyette ez jó lehet nekem?
A magyar acc-al is letölthető minden játék ingyen mint pl. az angollal?

Előre is köszi. :R
üdv.

Azt mondtam, hogy ne fütyülj!!!

(#51191) Elims válasza #49155328 (#51188) üzenetére


Elims
veterán

Gretzky: nézz szét az apródon,itt a hardveraprón,jatekaim.hu-n,mindig vannak ilyen filléresek is.
Bátran vegyél használtat,de csak karcmentest,ez Fontos!

FpsTunker: Itt azt írja,hogy van olyan winchester.
Sőt,volt még egy Ilyen írás is.
Én sajnos nem értek hozzá annyira,ezért is kérdeztem meg egy hozzáértőt.
Ami biztos jó winchester,az a WD7500BPKT.
Én ilyet vettem bele.

Viktor: ssd-t.. 2x annyiért.
Elhiszem,hogy hasít. :-)

Tigi: sajnos én ellőttem -kár volt-,adtak egy 10%-os kódot. Az 3hónaposra volt érvényes.
Kérjél itt vkitől 4db 10%-os kódot (én azt az uk account-omhoz kaptam,a magyarhoz meg felhasználtam) és vegyél 4db 90napos előfizetést a store-ról,úgy 12e Ft-ból kijönne.

(#51192) F.B.I. válasza Tigi (#51190) üzenetére


F.B.I.
veterán

Jó lesz és letölthető minden a PS+-ból.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#51193) Tigi válasza F.B.I. (#51192) üzenetére


Tigi
őstag

& Elims: Köszi szépen a választ. :R

Ja, és akkor ha valamit letöltök az ingyenesek közül, de azt mondjuk helyhiány miatt letörlöm, akkor később mikor már nem lesz ingyenes akkor is letudom tölteni ingyenesen?

[ Szerkesztve ]

Azt mondtam, hogy ne fütyülj!!!

(#51194) eddie17 válasza Tigi (#51193) üzenetére


eddie17
addikt

Ugyan nem tőlem kérdezted, de amíg tart a + előfizud, bármikor.
És később is, ha újra előfizetsz.

[ Szerkesztve ]

(#51195) Tigi válasza eddie17 (#51194) üzenetére


Tigi
őstag

Köszönöm a gyors választ. :R

Azt mondtam, hogy ne fütyülj!!!

(#51196) #49155328 válasza Elims (#51191) üzenetére


#49155328
törölt tag

A WD7500BPKT jó vinyó az tény, 5 év gari van rá neked is ?
Amúgy ebben is van parkoló a fejnek, meg advanced format is de azt a ps úgysem ismeri. :))

(#51197) gretzky77 válasza Elims (#51191) üzenetére


gretzky77
veterán

Köszi de lehet kicsit félreérthetően írtam! A használt vásárlást nem a játékra hanem magára a gépre értettem,hogy érdemes e használt ps3-at venni!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#51198) dani3l válasza Elims (#51191) üzenetére


dani3l
őstag

Mennyivel hangosabb a 7200 rpm-es, mint az 5400-asok? Eszrevehetö? Illetve ami megfontosabb, sebessegben erzekelhetö valami különbseg? En is gondolkodok a közeljövöben egy cseren, mert ugyan szepen lassan, de azert csak betelik a 300-as vinyo..
Mondjuk azt meg nem tudom, mekkorara lenne erdemes, ennek az araban mar 1 teras greenek is vannak, de szerintem 500-as is böven eleg, bar hosszabb tavra lehet, hogy elbirja a nagyobbat..

[ Szerkesztve ]

(#51199) #49155328 válasza gretzky77 (#51197) üzenetére


#49155328
törölt tag

Apródon vagy itt a hardveraprón is lehet kifogni jóáron használtat.
De ha veszel egy újat az a tuti, árban nem sok különbség van a használt és új között.

dani3l Nem hangosabb / a WD black széria biztos / , valamivel gyorsabban töltenek be a játékok.

[ Szerkesztve ]

(#51200) bigbuda


bigbuda
aktív tag

Hali!

A COd Ghosts Online Pass-os? Vagy nem kell hozzá semmi...?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.