Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51201) gretzky77 válasza #49155328 (#51199) üzenetére


gretzky77
veterán

Szia! Köszi a választ,pont azért kérdeztem mert használtat nagyjából annyiért adnak mint a 12 gb-os új,így gari miatt inkább újra szavaznék! Köszi

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#51202) kona005 válasza bigbuda (#51200) üzenetére


kona005
senior tag

Nem kell hozzá online pass.

Más:
Tegnap volt szerencsém kipróbálni egy Logitech G27-es kormányt GT5-tel, bárcsak ne tettem volna. :D
Nagyon bejött, eddig csak "gagyi"kormányt próbáltam, de ez mindent visz, tényleg közelít nagyon a realisztikus vezetéshez, nameg a feedback, elsőnek egy kézzel nyomtam mint a kis Opelnél csavargatta a kormányt rendesen a kezemből :DDD
De viszont rohadt drága itthon külföldön viszont olyan 200 dodó áron találtam már, annyit még adnék is érte.
Tud valaki olyan külföldi oldalt, ahonnan lehetne ilyet rendelni jó áron? Elsősorban a megbízhatóság és garancia intézése érdekelne.
Bocsi a kicsi offért :R

[ Szerkesztve ]

(#51203) jeni válasza kona005 (#51202) üzenetére


jeni
félisten

tessék ez tökéletes lenne neked gari téren nem lenne gond olcsóbban használtak csak gari nélkül vannak.

[ Szerkesztve ]

(#51204) kona005 válasza jeni (#51203) üzenetére


kona005
senior tag

Igen, én is néztem hogy olyan 75 körül vannak, de ilyen kaliberű dolgoknál mindig úgy vagyok hogy +10k és akkor megveszem zsír újonnan. Mondjuk ez jó mert elvileg bontatlan, de még így is drága :DDD

(#51205) Elims válasza Tigi (#51193) üzenetére


Elims
veterán

Nincs Mit. :-)
Kár,hogy én beaktíváltam. :-/ Megadtam volna neked.
De szerintem itt mki kapott ilyen kódot akinek uk account-ja van.

Írjátok meg Tiginek,ha nektek nem kell. :-)

FpsTunker: nem,nekem sajnos nincs rá 5év garancia. :-//
3hónap,ami pár napja telt le. Remélem nem lesz vele gond.
Naa,ezt nem tudtam. Azt mondta az ajánló,hogy nincs benne és pont ezért jó a ps-be. (Linkeltem az írását)
Mindegy,eddig hibátlan.

Gretzky: ez a baj,hogy a legtöbben majdnem új árában szeretnék eladni a gépet -ezért is hirdetik addig,amíg meg nem unják és le nem törlik a hirdetést vagy egy alkudozónak odaadják normálisabb áron-. Így ahogy FpsTunker is írja,inkább újat vegyél.
Egyébként ha találsz olcsón slim vagy super slim gépet,vedd meg nyugodtan,nem gázos.
A régi fat gépekért nem szabad pénzt adni,idő kérdésre és gond lesz vele.

Dani3l: nem tudom,hogy mennyivel másabb az 5400-asnál,azt tudom,hogy nincs hangja és a sebességre nem panaszkodom. Ha várni kell akkor csak a lemez olvasására kell.
Hogy mekkorát érdemes venni jó kérdés... :-)
Nekem a 750gb nagyon nagy. Szerintem 200-300 gb bőven elég!
Persze ez függ attól is,hogy mire használnád. Ha van előfizetésed a plus-ra akkor kellhet a nagyobb tárhely,egyébként Biztos nem.

(#51206) AshaNoR


AshaNoR
tag

Valaki tolja még a BF3-t? :D

(#51207) KingKress79


KingKress79
aktív tag

Hogy működik a BF4-nél a prémium megosztás? Az egyik barátommal megszeretnénk venni közösen.

PS4: KingKress

(#51208) A`rpi válasza KingKress79 (#51207) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Regisztrálsz egy új account-ot, erre feltöltesz pénzt, megveszed a premium-ot, és megadod barátodnak az email, jelszó párost amivel regisztráltál.

Barátod belép, letölti a tartalmakat, és mehet is a játék.

(#51209) pixelblondie


pixelblondie
aktív tag

Halihó.

Január elején plus tag lettem a storeban. Leszedtem a Remember Me-t, toltam pár percig, aztán időhiány miatt félre lett téve a projekt. Most leültem elé, erre közli, hogy újítsam meg a licenszemet a storeban, Rányomtam az okéra, erre felvitt a storeban a game oldalára, ahol ott virított a hatezervalamennyi forintos összeg, mint megvételi lehetőség. Nem értem. Amikor lekaptam a plusos ingyenes csomagból, akkor nem trial volt, meg nem demo, hanem free full game, plusosoknak. Semelyik másik akkor leszedett játéknál nem csinálja, csak ennél. Ja, és persze plus előfizus vagyok most is, meg leszek is eztán.
Ötlet?
:U :F :R

[ Szerkesztve ]

as good as it gets

(#51210) ldave válasza pixelblondie (#51209) üzenetére


ldave
félisten

Esetleg próbáld meg újra letölteni a Download List-ből.

A Slime draws near! Command?

(#51211) #49155328 válasza pixelblondie (#51209) üzenetére


#49155328
törölt tag

Egy account van csak a gépen ?
Ha több akkor azzal logolj be amelyikkel vetted.
Ha storeba belépsz az avatarod mellett ott a plus jel ?

(#51212) james001 válasza pixelblondie (#51209) üzenetére


james001
veterán

Nekem is ilyesmi volt múltkor a Borderlands 2-vel,de már komolyan elfelejtettem hogy oldottam meg... :DDD De vmi olyasmit csináltam én is hogy elkezdtem letölteni újra a download listből,közben elindítottam egy másik profilon és ott elindult. Aztán asszem a főprofilomon is elindult úgyhogy le se kellett töltenem újra. Érdekes volt az biztos :)

https://psnprofiles.com/kazama001

(#51213) Asbee


Asbee
veterán

Sziasztok! Használtan vennék ps3-at. Első hsz-t átfutottam, mik azok amikre érdemes még oda figyelni vásárlásnál? Mikre kérdezzek rá? Köszi. :R

[ Szerkesztve ]

(#51214) Elims válasza Asbee (#51213) üzenetére


Elims
veterán

Asbee: a lényeg,hogy ne fat gép legyen.
A többi nem számít.Hiába kérdeznél bármit,aki be akar húzni,az úgyis behúz. :-/
Esetleg játsz vele egy 20percet,ha van rá lehetőséged vmint hallgasd a hangját.Ha akár egy picit is kerreg,hagyd ott vagy alkudj le mégegy 10-est.

Más:
Tudja vki,hogy ez milyen lista?
Én úgy tudtam,hogy a ps3 nem olvas ps2-es lemezeket.
Tévedtem volna?

(#51215) dilipok válasza Elims (#51214) üzenetére


dilipok
veterán

csak bizonyos fat gepekben volt meg ez az opcio

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#51216) Brian_GT válasza pixelblondie (#51209) üzenetére


Brian_GT
őstag

Mint a többiek is írják, a download list rögzíti az összes eddigi letöltésedet. Kezd el letölteni megint akár másik profilon ha van több... lehet vmi kis file beakadt stb és tudatni kell vele, hello itt vagyok :) Ez olyan lehet, mint steamen néha a letöltött játék nem akar futni, kell egy ellenőrzés a file-okra és letölt 1-2 file-t. Hogy az hova tűnik el passz, de valami ilyen minimál gond lehet itt is.

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#51217) Asbee válasza Elims (#51214) üzenetére


Asbee
veterán

Köszi.

(#51218) Balinov


Balinov
félisten

Sziasztok, hulye kerdes, de mikor az aktualis PSN+ kinalatot gugliztam IGN-en lattam, hogy az F1 2013 meg a Rayman Legends is lesz akciozva, psn+ elofizetoknek.

Konzolon bongeszve a kinalatot viszont nem latok semmi akciot ezekre a jatekokra. Letezik, hogy a mi regionkban ezek nem lesznek akcios jatekok adott PSN+ honapban?

Udv
B

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#51219) eddie17 válasza Balinov (#51218) üzenetére


eddie17
addikt

F1 tavaly decemberben már volt akciós. 5xxx forint volt a dlc nélküli classic edition. Csak onnan tudom, mert megvettem.

(#51220) Asbee


Asbee
veterán

Még egy kérdésem lenne. Monitorra lenne kötve amin display port és dvi-van. Viszont hang is onnan menne(van hozzá hangszoró) így a display portot kellene használnom. Ezt sima átalakítóval meg lehet oldani? Olvastam valami olyat konzolnak sima átalakító nem elég.

(#51221) pixelblondie válasza Brian_GT (#51216) üzenetére


pixelblondie
aktív tag

Fent a storeban a letöltési listában nincs bent. Megnézem majd a network-downloads között is.
Igen, ott a Plus jel a nickem mellett. Van több acc is de azok nem plusosok. Megnézem hogy a gépen megvan e. Jelentkezem még. Köszönöm :R

as good as it gets

(#51222) Brian_GT válasza pixelblondie (#51221) üzenetére


Brian_GT
őstag

account manager-ben keresd a download listben...kint az xbm-en.

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#51223) Elims válasza dilipok (#51215) üzenetére


Elims
veterán

Igen,a legelső 60gb-os fat gépek tudták,azt tudom. Azt viszont nem,hogy ez a lista arra vonatkozik.

Köszi!

Asbee: Nincs Mit.

(#51224) _q válasza Asbee (#51220) üzenetére


_q
addikt

hdmi-displayport kábellel működnie kell, elég egy olyat beszerezni.

(#51225) Asbee válasza _q (#51224) üzenetére


Asbee
veterán

Ha minden igaz hang úgy nem megy át, csak ilyen 10 ezer forintos aktív átalakítóval. Ezért úgy lesz megoldva hogy, hdmi-dvi átalakító a kép, hang pedig AV kábelről. (RCA+RCA-jack)

(#51226) james001


james001
veterán

Ez a Metro egyre unalmasabb. Pluszba még ronda és bugos is. Nem tudom hogy ez a "romlás" rajta azért lett mert a THQ-t bezárták,de régen még amikor néztem az előzeteseket róla akkor jobbnak nézett ki...
Ja viszont a sztriptíztáncos előadás tetszett ;] :DDD

https://psnprofiles.com/kazama001

(#51227) _q válasza Asbee (#51225) üzenetére


_q
addikt

Ebay-ről 2000Ft egy ilyen kábel. Én laptopot és tv-t kötöttem velem össze és gond nélkül átment a hang és kép is. PS-el nem próbáltam, viszont displayport ugyan az mint a hdmi, csak kicsit többet tud és más a csatlakozó, tehát PS-el is mennie kell.

(#51228) Asbee válasza _q (#51227) üzenetére


Asbee
veterán

Egyenlőre ez a megoldás marad, aztán később lehet próbálkozni. Milyet vettél ebayről?

(#51229) Injun


Injun
aktív tag

Kontrollert lehet valahol javíttatni?Kiírja,hogy mindjárt lemerűl.Felrakom tölteni,aztán egyszer villog,egyszer meg folyamatosan világít a lámpája. :O

(#51230) Pete87 válasza Tegla80 (#51011) üzenetére


Pete87
tag

Nahhh...
Csak' rájöttem, hogy kell a régi acc-ot elővarázsolni :))

(#51231) Tegla80 válasza Pete87 (#51230) üzenetére


Tegla80
addikt

az klafa :C
(akkor problem megoldva,irány játszani! :DD )

Sony® & PlayStation®

(#51232) Pete87 válasza Tegla80 (#51231) üzenetére


Pete87
tag

Ne is mond... Egész éjjel játszottam! :DDD

(#51233) Tegla80 válasza Pete87 (#51232) üzenetére


Tegla80
addikt

jól tetted. :K
"aki sokat alszik keveset él"(és játszik :DD )

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#51234) psthreefan


psthreefan
csendes tag

Sziasztok! Lenne egy nagyon összetett kérdésem.
Adott egy Super Slim PS3 (12GB) alap verzió és hát kevés ez a tárhely most adódott egy lehetőségem egy 1TB külső HDD vételére. Nos a kérdésem az lenne tudom használni a PS3 -hoz? Ha jól emlékszem egy fórumon azt olvastam, hogy csak fat32 -re formázott HDD -t kezel?. Szóval a segítség amire szükségem lenne a már említett 1TB méretű küldő HDD -t kezeli? Illetve, hogy filmeket miként tudok általa lejátszani? Megoldható, hogy több patriciót is használjak? Az 1TB elegendő lenne a PS3 -hoz filmek zenék képek és persze a játékok telepítésére + még ugye a netbookhoz is nagyszerű lenne ha más adataim is tárolhatnám rajta (nyilván nem egyszerre használnám a két készüléken). Ami még érdekelnel a játék telepítése után lassabban tölti őket a külső HDD -ről? Filmek esetében .MKV formátum lejátszására van megoldás? Mint ha azt is olvastam volna, hogy ha jól emlékszem 4GB -nél nagyobb fájlokat nem kezel a fat32? Mit gondoltok, hogyan tudnám megoldani? Előre is köszi mindenkinek aki segít. És még annyit tennék hozzá, hogy nem egyéb megoldásokat vagy alternatívákat keresek hanem konkrétan az 1TB külső HDD PS3 -on való használata vagy használhatósága érdekel. Köszi és szép napot.

[ Szerkesztve ]

(#51235) dilipok válasza psthreefan (#51234) üzenetére


dilipok
veterán

osszefoglalo megvolt? :U

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#51236) erahurka válasza psthreefan (#51234) üzenetére


erahurka
félisten

Külső HDD-t nem tud játékokhoz kezelni. Filmet csak avi-t meg ilyeneket játszik (tehát MKV felejtős), felirat támogatás nincs.
Partíciós meg fájlrendszer dolgokat nem tudom, majd a többiek.

(#51237) ldave


ldave
félisten

Erről jut eszembe, az 160 GB-os gépembe cseréltem a lemezt egy 500-asra. Ezt a 160 GB-os hdd-t más be tudja építeni a gépébe? Csak amiatt kérdem, mert ha jól tudom valami digitális zár van rajta, szóval csak az a gép látja alapra, amiben aktiválva lett.

A Slime draws near! Command?

(#51238) erahurka válasza ldave (#51237) üzenetére


erahurka
félisten

Szerintem ha leformázod látni fogja.

(#51239) psthreefan válasza dilipok (#51235) üzenetére


psthreefan
csendes tag

Szia igen elolvastam de nem találtam választ a kérdéseimre de ha te megtaláltad benne nyugodtan idézhetsz. Üdv. :U :R

(#51240) Brian_GT válasza psthreefan (#51234) üzenetére


Brian_GT
őstag

Hello, MKV-t nem tudsz rajta lejátszani csak avi-t. Rendes Bluray filmeket akár 3D-ben is kifogástalanul viszi.
HDD esetében max annyit tudod használni, hogy amíg zenét töltesz fel a ps3-ra vagy mentést mentesz ki, adattárolásra és, hogy azt lássa rendszer hdd-nek nem. Csak és kizárólag a belső beépített hdd-t kezeli és játékok telepítésére sincs lehetőség, mint xbox esetében. Telepít fel bizonyos adatokat minden játék kisebb-nagyobb méretekben, de az nem minősül feltelepítésnek. Lemez nélküli játék ps3-on csak a store-ból letöltött digitális tartalmakkal működik.

Röviden, nem tudod használni semmilyen megoldással a külső hdd-d és filmet sem tudsz nézni rajta (mkv).

[ Szerkesztve ]

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#51241) dilipok válasza psthreefan (#51239) üzenetére


dilipok
veterán

parancsolj:

Adott egy Super Slim PS3 (12GB) alap verzió és hát kevés ez a tárhely most adódott egy lehetőségem egy 1TB külső HDD vételére. Nos a kérdésem az lenne tudom használni a PS3 -hoz? -> A gép belsejében egy teljesen szabványos 2,5”-os merevlemez kapott helyet, melynek cseréjét akár magunk is elvégezhetjük

a jól emlékszem egy fórumon azt olvastam, hogy csak fat32 -re formázott HDD -t kezel? -> kereso... [link]

Szóval a segítség amire szükségem lenne a már említett 1TB méretű küldő HDD -t kezeli? -> nem emlitettel konkret tipust, de lasd elso kerdes

Illetve, hogy filmeket miként tudok általa lejátszani? -> osszefoglalo, multimedia resz

Megoldható, hogy több patriciót is használjak? -> nem (ez valoban nincs benne...)

Ami még érdekelnel a játék telepítése után lassabban tölti őket a külső HDD -ről? -> csak belso hdd-re van lehetoseg jatekot tarolni

filmek esetében .MKV formátum lejátszására van megoldás? -> osszefoglalo, multimedia resz

mint ha azt is olvastam volna, hogy ha jól emlékszem 4GB -nél nagyobb fájlokat nem kezel a fat32? Mit gondoltok, hogyan tudnám megoldani? -> osszefoglalo, multimedia resz

csak ennyit talaltam meg. Biztos ez a nehany apro reszlet elkerulte a figyelmedet, mikozben alaposan atbongeszted az osszefoglalot... :U Majd utanajarok szivesen a problemaidnak...

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#51242) Elims válasza psthreefan (#51234) üzenetére


Elims
veterán

Szia!

Én azt írom le,amit én tudok.. :-)
Feliratot/mkv-t is lehet Nézni (!) playstation-on.
Ps3 media server-rel. Ezt a számítógépre kell telepíteni.
Ha mkv-t szeretnél nézni akkor elindítod a media server-t a gépen és a ps-en kiböngészed a server-en keresztül azt a mappát a számítógépeden(!),amelyikben a film van majd play és nézed.
Feliratot úgy tudsz lejátszatni ps-en,ha mondjuk van a számítógépeden egy xy.avi és egy xy.srt fájlod,hogy szintén media server,megkeresed a mappát (abban együtt legyen a .avi és a .srt),háromszög és nem play,hanem copy.
Így felmásolja a ps-ed winchester-ére az avi filmet Ráégetve a felirattal. (elég sokáig másolja így...ha nincs mellette felirat pikk-pakk átmegy.)
Ez 100%,én nap mint nap megcsinálom.

Mondjuk azt fixre nem tudom,hogy külső winchester-nél is így van-e,belsőnél biztos. (nekem is 12gb-os ps van benne egy winchester-rel)

Az 1tb elég lenne laptopra is,ps-re is.

Dilipok: :-)

Szerk.: jó dolog az a media server,nekem is itt ajánlotta vki, Mégegyszer köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#51243) dilipok válasza Elims (#51242) üzenetére


dilipok
veterán

no offense, nagyon rendes vagy, hogy ezt leirod, de szinte ugyanez van az osszefoglalban ;) Ezert batorkodtam odairanyitani a kerdezot. Tenyleg rendes dolog amugy toled :R

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#51244) Tigi


Tigi
őstag

Sziasztok

Megrendeltem az 1 éves PS+-t.
Kérdés, hogy az aktiválásához nem kell bankkártya ugye?
Simán beírom a kódot a megfelelő helyre és kész.
Csak mert nincs hozzárendelve a profilhoz bankkártya.

Előre is köszi :R
üdv.

Azt mondtam, hogy ne fütyülj!!!

(#51245) Elims válasza dilipok (#51243) üzenetére


Elims
veterán

Van hozzá türelmem. :-)
Ha majd nekem is 7e hozzászólásom lesz,lehet,hogy türelmetlenebb leszek. ;-)

Tigi: azt mondom,100%,hogy csak beírod a kódot és kész.
Nem kell hozzá bankkártya.
Ha véletlenül tévednék,javítson ki vki.

(#51246) dani3l válasza Brian_GT (#51240) üzenetére


dani3l
őstag

Ezt annyiban pontositanam, hogy mkv-t is kezel, csak kb tizböl egyet, de lehet akkor mar sokat is mondtam.. (mivel az mkv csak kontener, a benne levö audio/video stream kodolasatol függ, mi kezeli, meg mi nem)
Nekem pl a teljes sw clone wars sorozat abban van meg es nagy meglepödesemre azok mennek, mondjuk ezen kivül talan ha 1-2 film akadt eddig, amit meg lejatszott.
Szoval marketinges szemszögböl nezve tudja az mkv-t is.. :D

Viszont jo, hogy irtad a blurayt, kivancsisagbol meg is nezem, halozaton keresztül le tudja-e jatszani, bar több mint valoszinü a wifi igencsak szük keresztmetszet lesz..

(#51247) Brian_GT válasza dani3l (#51246) üzenetére


Brian_GT
őstag

Nos igen, ez kb mkv típustól függ...ha már valami minőségi kódolás nagyobb bitrátával stb szerintem akkor a 10-ből 1et is elbukja. De hát sztem a ps nem is erre van kitalálva.

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#51248) leslieke válasza Elims (#51242) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Dlna képes tv-hez nem se másolgatni, se a ps-t bekapcsolni. :))

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#51249) Tigi válasza Elims (#51245) üzenetére


Tigi
őstag

Köszi, az én elképzelésem szerint se kell.

Azt mondtam, hogy ne fütyülj!!!

(#51250) viktor82


viktor82
őstag

üdv
Magyar ps3 accontom van viszont a visa kártyám szlovák sehogy nem fogadja el valami megoldás van erre? :W

”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.