Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50051) ubbconfig válasza RangerFox (#50048) üzenetére


ubbconfig
aktív tag

ahogy gondolod, ha nálad ez járható út

(én mindig párhuzamosan több játékkal tolom, a hangulatomtól függően...ha csak mindig egy game lenne a ps mellé, tuti becsavarodnék :) )

[ Szerkesztve ]

(#50052) dunc válasza RangerFox (#50048) üzenetére


dunc
nagyúr

Nem jó a 12GB pack, 500gb kell venni,mert szükség van rá.

(#50053) Nayrobi válasza RangerFox (#50043) üzenetére


Nayrobi
őstag

Én nem vennék 12 gigásat, haver most vett és nem csak az a baj, hogy ez kevés, hanem hogy rohadt lassú is. Elvittem neki a Raget, hogy majd toljuk coopban, feltelepítette a 8 gigát kb 20 perc alatt, utána mondta, hogy töröljem le neki, mert ki szeretne próbálni pár másik játékot is, és a törlés is eltartott vagy 10-15 percig. Netre fel se másztunk, mert akkor még a peccsekkel is szívtunk volna...

(#50054) Brian_GT válasza RangerFox (#50046) üzenetére


Brian_GT
őstag

De a patchek nem kérés alapján működnek meg kedv szintjén. Rányomsz a játékra és kéri hozzá, hogy van patch, szedem le. Nem szeded le nem tudsz játszani!!! Ez nem pc, hogy ha van felrakom ha nem-nem.
+ pont azok a dolgokért vannak a patchek amikért esetleg szétvágnád a játékot inkább annyira bugos stb... viszont a patch meg már orvosolja lehet.

Mi itt nem valami bolt támogatásával vagyunk, hogy annyira toljuk a HDD-s verziókat, csak éppen patch nélkül használhatatlan a gép is maga, hisz őt is frissítened kell azért ha nem is olyan gyakran, mint egy játékot de kell... meg a játékok is.
Ezért javasoljuk, hogy akinek csak SS-re van pénze, az max vegye meg arra az 1-2 játékra amivel addig tud játszani, de rögtön kezdjen el gondolkodni azon, hogy vesz bele hdd-t vagy van neki otthon elfekvőben... nem akarjuk megmondani mit csinálj, de a leírásod alapján amiképp használni akarod a ps-t, lesz egy szép szobadíszed max.

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#50055) #49155328 válasza Brian_GT (#50054) üzenetére


#49155328
törölt tag

Patch nélkül is lehet játszani, ha kört nyomsz mikor rákérdez.

(#50056) Brian_GT válasza #49155328 (#50055) üzenetére


Brian_GT
őstag

Azt per én nem tudtam mivel eszembe sem jutott nem felrakni.

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#50057) #49155328 válasza Brian_GT (#50056) üzenetére


#49155328
törölt tag

Felrakok én is mindent, csak mondom hogy lehet patch nélkül is futtatni a játékot.

(#50058) Zsüll


Zsüll
tag

Sziasztok!

Csinált már valaki ez alapján dual play 3d szemüveget aktív (Samsung) tv-hez? Bemutatja szépen az egyik szemüveg készítését, nade a másik szemüveg!? Azt tükrözni kell? Lehet elmondja közben, de nem értem az angolt :(
Más: tud valaki ajánlani jó linket ahol játékok végigjátszáshoz találni leírásokat?
Köszi

[ Szerkesztve ]

(#50059) MasterMark válasza Zsüll (#50058) üzenetére


MasterMark
titán

Nyilván, igen. De én nem erőltetném ezt a Dual Play-t, mert csak széthúzza a képet.

Switch Tax

(#50060) RangerFox válasza Nayrobi (#50053) üzenetére


RangerFox
veterán

Hiszen a 12 gigásban SSD van, ami sokkal gyorsabb mint az 500 gigás HDD kiszerelés. Ott a géppel van a baj... Amúgy most találtam ezt , ennyi pénzért pedig jónak tűnik.

(#50061) spawn21 válasza RangerFox (#50060) üzenetére


spawn21
veterán

Ennyi erővel vehetnél bele micro sd-t, hisz az is gyors . Lol

Ne érted, hogy csak jót akar mindenki Neked?

[ Szerkesztve ]

iPhone 13p

(#50062) Nayrobi válasza RangerFox (#50060) üzenetére


Nayrobi
őstag

Szerintem nem ssd van benne, amúgy most találtam ezt a cikket és jól tippeltem, 20 perc a Rage telepítése, a törlés pedig 10, tehát nincs baj a géppel.

(#50063) ubbconfig válasza RangerFox (#50060) üzenetére


ubbconfig
aktív tag

akkor vedd meg, mire vársz? Magadat már rég meggyőzted, hogy elég neked a 12 gigás is...

(#50064) RangerFox válasza ubbconfig (#50063) üzenetére


RangerFox
veterán

Tévedsz, nem győztem meg magamat semmiről..........

(#50065) MasterMark válasza RangerFox (#50060) üzenetére


MasterMark
titán

Nem SSD van benne ez biztos. Hanem valószínűleg egy sima flashmemória, mint a pendrive.

Switch Tax

(#50066) ubbconfig válasza RangerFox (#50064) üzenetére


ubbconfig
aktív tag

eddig minden hsz-ed arra irányult, hogy a12gigás neked miért elég, sőt már kerestél is magadnak használtat...amiket mi leírtunk a 12 giga ellenében, azt mind ignoráltad. Akkor? Mondom, nekem hullára nem fáj, ha veszel egy ilyet, de itt többen nem így döntenénk. Ennyi. Majd 1 hónap után afelől kezdesz el itt kérdezősködni, hogy hogyan lehet nagyobb hdd-t beleheggeszteni a ps-be...

(#50067) RangerFox válasza ubbconfig (#50066) üzenetére


RangerFox
veterán

Pusztán azért nem áldoznék rá 60k-t, mivel a generáció legvégén van a konzol... Már kijött az utódja, a Ps4, az SONY áltatja a játékosokat azzal hogy még 4-5 évig jönnek ki említésre méltó játékok rá, de nem így lesz. Még jövőre talán, de utána meg már semmi sem lesz.. Az általam felsorolt játékokon kívül mással meg nem is játszanék.... Nem győztem meg magamat semmiről sem, ha meggyőztem volna magamat róla, akkor már rég nem itt írosgatnék... Amúgy nem heggeszteni kell a HDD-t....

(#50068) Pepeninho


Pepeninho
őstag

Sziasztok!

Mitől lehet az, hogy bizonyos játékokat nem olvas a gép? Játékok milyensége között nincs különbség. Pl. a Fifa14 megy simán, viszont az egyszerű Ps Move indítója, vagy a Bioshock nem.
A gép teljes tisztítás után sem lett jobb.

Ps4, p30 pro

(#50069) spawn21 válasza RangerFox (#50067) üzenetére


spawn21
veterán

Szerintem senki sem ért Téged

iPhone 13p

(#50070) RangerFox válasza spawn21 (#50069) üzenetére


RangerFox
veterán

:F

(#50071) ubbconfig válasza RangerFox (#50067) üzenetére


ubbconfig
aktív tag

a témához az utolsó hsz részemről és befejeztem...
a mostani hsz-ed pont egyfajta önigazolása annak, hogy a 12gigást kell venned (szerinted), itt a mi véleményünk nem oszt, nem szoroz. Újabb érveket hoztál fel a döntésed igazolására ( ps3 szerinted meddig lesz támogatva, 60k-t ez neked nem ér, itt a ps4, alig játszol majd néhány játékkal stb). Számomra ez azt jelenti hogy meggyőzted magad, már csak egy utolsó bólintásra vársz a fórumtársaktól. Ha vársz, lehet hogy még lesz ilyen is...

a hdd nem heggeszteni kell? nem mondod...

(#50072) RangerFox válasza ubbconfig (#50071) üzenetére


RangerFox
veterán

Te teljesen félreértesz engem. Nem koptatom a billentyűzetemet hogy ecseteljem. Amúgy éppen most rendeltem meg ezt :DD
Amúgy a HDD heggesztést te mondtad, gondolom szarkazmusból...

[ Szerkesztve ]

(#50073) Pepeninho válasza RangerFox (#50072) üzenetére


Pepeninho
őstag

Miért nem vettél akkor ps4et már? :F

Ps4, p30 pro

(#50074) RangerFox válasza Pepeninho (#50073) üzenetére


RangerFox
veterán

Mert nem lehet rendelni. Meg sok mindent be kell pótolnom Ps3-on.

(#50075) speter33 válasza RangerFox (#50074) üzenetére


speter33
aktív tag

Szvsz vegyél 12 gigásat! Mindenre elég :DDD
A hegesztés átvitt értelemben hegesztés :U
BÚÉK Mindenkinek, főleg a jó kis PS3-nak :R

[ Szerkesztve ]

(#50076) Tigi válasza speter33 (#50075) üzenetére


Tigi
őstag

Boldog új évet kívánok mindenkinek. :)

Azt mondtam, hogy ne fütyülj!!!

(#50077) spawn21


spawn21
veterán

Fagyásmentes Boldog új évet Mindenkinek! :R

iPhone 13p

(#50078) Pepeninho válasza Pepeninho (#50068) üzenetére


Pepeninho
őstag

Valaki erre?

Ps4, p30 pro

(#50079) Brian_GT


Brian_GT
őstag

B.U.É.K. Mindenkinek

[ Szerkesztve ]

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#50080) speter33 válasza Brian_GT (#50079) üzenetére


speter33
aktív tag

Uhh, sör mellé most jöhet :D

(#50081) Edgeri


Edgeri
senior tag

BUÉK mindenkinek!

Üdv, Edgeri

(#50082) Hardver Arc


Hardver Arc
senior tag

Hali!
Elöször is B.U.È.K :D
Másodszor.. megjött a ps3 ss 500gb gèpem mèg tegnap ès pendrive-ra tettem pár filmet de divx/avi.. ès a pendrivet látta a ps3 de a filmeket rajta nem.. vègülis lehet rajta akkor nèzni avi/divx filmeket csak gondolom programot kell hozzá leszedni?
Net mèg sajna nincs bekötve úgyhogy egy darabig nem tudok semmit letölteni :/

(#50083) ldave


ldave
félisten

Januar Sale van angol PSN boltban, érdemes körbenézni. Elég sok játék van 15 font alatti áron.

A Slime draws near! Command?

(#50084) ldave válasza ldave (#50083) üzenetére


ldave
félisten

Na, egy ideje az angol (és az amcsi) Amazon is elkezdett PSN-es digitális tartalamkat árulni, többek között feltöltőkártyákat is. Próbaképp megnéztem, hogy magyar bankkártyával lehet-e ilyesmit venni. Elsőre nem sikerült, mert ahhoz a kártyához, amivel fizetni szerettem volna egy magyar lakcím van rendelve és azt nem fogadta el. Eztuán beregisztráltam a kártyát egy angol címmel és így elfogadta a rendszer, sikerült vennem egy 5 fontos kártyát, amit már hozzá is adtam a PSN fiókomhoz.

A Slime draws near! Command?

(#50085) james001


james001
veterán

BÚÉK minden PS3 tulajnak :D

https://psnprofiles.com/kazama001

(#50086) Pepeninho


Pepeninho
őstag

Sziasztok! Kezdek ráparázni, hogy szar P-t vettem. Mint írtam rapszódikus módon olvas és nem olvas játékokat! Orvosolható a hiba, vagy buktam a történetet?

Ps4, p30 pro

(#50087) Brian_GT válasza Pepeninho (#50086) üzenetére


Brian_GT
őstag

Korábban szerintem azért nem kaptál rá választ, mert senki nem akart megtéveszteni a tippelésekkel.
Mivel azt írod, hogy van amit olvas van amit nem...én azt mondanám első körben vidd el azokat a címeket amit nem olvas, egy haverhoz és nézzétek meg ott...vagy ha nincs ilyen ismerős akkor vidd be egy konzol boltba és minden további nélkül megnézik neked ingyen.
Ha ott kiderül fut mind, akkor máris szűkült a kérdéskör és tudni vélhető, hogy a géped a ludas.
Akkor jöhet a szerviz vagy ha jól olvastam, hogy új a géped...akkor go vissza garba, de ott legalább már tudod védeni magad vele, hogy megnézted és a játékok jók. Már meggyorsítottad a szervizidőt.

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#50088) Pepeninho válasza Brian_GT (#50087) üzenetére


Pepeninho
őstag

Köszi. Van ami futott a géoen régebben, szóval tuti a gép a gáz. Sajna zsebbe nyúlós a történnet,mert nem újonnan vettem.

Ps4, p30 pro

(#50089) Hardver Arc


Hardver Arc
senior tag

Üdv!
Az normális hogy a ps3 menüje ahol ilyen csillámok vannak a háttèrbe vagy mi.. az a háttèr szürke de ha rá megyek pl a game-ra akkor 3mp múlva szìnes lesz de csak ha ott hagyom.. ha tovább lèpek pl a musikra akkor megint szürke a kèp.. a ps3 1napos.. egyèbkènt ha indìtom a játèkot minden szuper szìnes..
De gondoltam hogy a tv a ludas egyelőre egy 9èves sìkkèpernyős hagyományos tèvèm van... ès csak a piros fehèr sárga kábelel van csatlkoztatva.. probáltam scart átalakìtóval is de azzal ugyanolyan..

(#50090) Shadowfax válasza Hardver Arc (#50089) üzenetére


Shadowfax
addikt

Ez teljesen normális! A game-nél azért lesz színes a kép, mert a játék háttérképét teszi oda. Ez egy gyári dinamikus téma az időtől és a dátumtól változik. Most épp szürke, mert tél van és sötét. :D
De át tudod állítani a Theme menüben valami vidámabbra.

(#50091) Hardver Arc válasza Shadowfax (#50090) üzenetére


Hardver Arc
senior tag

Uhh de király :) köszi
Meg valami virágos tèma is van benne... Elöző kèrdèsemre is tudsz válaszolni? Eggyel fentèbb

[ Szerkesztve ]

(#50092) Shadowfax válasza Hardver Arc (#50082) üzenetére


Shadowfax
addikt

Háromszög és "display all". Így látnia kell a filmeket.

(#50093) Edgeri válasza ldave (#50083) üzenetére


Edgeri
senior tag

Köszi! Egy Xcom-ot lehet bevállalok.

Üdv, Edgeri

(#50094) Pepeninho


Pepeninho
őstag

Na, most már semmit nem olvas. Beszoptam. Valaki tud Pesten olcsó helyet egy olvasófej cserére?

Ps4, p30 pro

(#50095) Hardver Arc válasza Shadowfax (#50092) üzenetére


Hardver Arc
senior tag

Uhh nagyon köx.. :D ez is bejött..
Hát nem bántam meg hogy meg vettem :)
Milyen okos szerkezet ez. 23èvesen jól levagyok maradva a konzolok terèn.. bezzeg anno nintendom sárga kazis volt vagy 50 mert ugye a kontrollert mindig főthözz bassz...am mondjuk azèrt ennèl a 10.000ft;os karnál 10szer meggondolom hogy megèri e felkúrni az agyam ha jáccok vagy inkább pihentessem a gèpet amèg le nem nyugszok.. xd

[ Szerkesztve ]

(#50096) #49155328 válasza Hardver Arc (#50095) üzenetére


#49155328
törölt tag

Nintendo soha sem volt sárga kazettás, maximum a piacos kínai.

(#50097) spawn21 válasza #49155328 (#50096) üzenetére


spawn21
veterán

Az nem a sega volt?

iPhone 13p

(#50098) #49155328 válasza spawn21 (#50097) üzenetére


#49155328
törölt tag

A Sega fekete volt a Nintendo meg szürke.

(#50099) akos90


akos90
tag

Tv vásárlás elött vagyok. Nem vagoyk nagy TV szakértő! Kinéztem 2 tv-t. Melyik lenne alkalmasabb játékra?

Samsung UE32F5000 vagy Philips 32PFL3088H

(#50100) james001 válasza #49155328 (#50098) üzenetére


james001
veterán

Nintendo-ra is voltak sárga színű kazetták,még a NES idejében. Meg úgy egyébként még az N64 is kazettás volt,persze arra már szürke színűek voltak.

https://psnprofiles.com/kazama001

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.