Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51701) Elims válasza TazLeacher (#51700) üzenetére


Elims
veterán

Erről beszéltem..nem fogok újra belemenni a témába.

Enginev: rád bízom -természetesen :-) -,vagy plus-ról veszel játékot vagy lemezesen.

(#51702) james001


james001
veterán

Wolf Among Us-t próbálta már valaki? Gondolom kb. ugyanaz mint a The Walking Dead. (mármint a játékmenete)

[ Szerkesztve ]

https://psnprofiles.com/kazama001

(#51703) blazsey2 válasza james001 (#51702) üzenetére


blazsey2
senior tag

Én megvettem,és nem bántam meg.
Csak ajánlani tudom.

PSN ID:blazseydr

(#51704) ProdyG


ProdyG
senior tag

lenne egy láma kérdésem: DS3 gamepadot hogy érdemes tölteni, ami a legkímélőbb az akksi számára?
merítsem le teljesen, mielőtt teletöltöm, vagy mehet össze-vissza? van valami szabály erre? köszi

(#51705) #49155328 válasza ProdyG (#51704) üzenetére


#49155328
törölt tag

Mivel lithiumos így tök mind1 hogy mikor töltöd.

(#51706) Elims válasza ProdyG (#51704) üzenetére


Elims
veterán

Ahogy FpsTunker is írja,bármikor lehet.
Ami lényeg,hogy ne merítsd le kikapcsolásig.
(Én! egyébként csak a ps3-ban töltöm és amikor jelez,hogy merülőben van.Érdemes új lithium-os akksit így tölteni az első 5-10töltésnél.)

(#51707) ProdyG válasza Elims (#51706) üzenetére


ProdyG
senior tag

köszi mindkettőtöknek, nekem többször lemerült már full-ra, akkor ezeket kerülöm a továbbiakban.

(#51708) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Bármit írok be, ezt hozza ki

The Online ID must contain alphanumeric characters, can include underscores or hyphens and must be between 3 and 16 characters in length. The first character must be a letter of the alphabet.

Hiába van benne betű, szám, alsóvonal
enginev3-HUN
enginev3_HUN

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#51709) #49155328 válasza enginev3.0 (#51708) üzenetére


#49155328
törölt tag

Próbálj mást mivel foglalt lehet.

[ Szerkesztve ]

(#51710) #49155328 válasza enginev3.0 (#51708) üzenetére


#49155328
törölt tag

Szerintem az "engine"-nel lesz a probléma, kb. az 50. félét próbálom és nem engedi.
Több mint valószínű hogy vannak olyan szavak amiket nem lehet nickként regisztrálni. :(

[ Szerkesztve ]

(#51711) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Akkor Qwertizo lettem
Valaki hozzá tud adni a listához? :)

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#51712) mr.dana


mr.dana
aktív tag

Üdv ! aki szokott FIFAzni úgy emlékszem a 14 hez nem kellett online kód ugye ?? haverom venne használtan , de nem mert a kód miatt ... :F de én tökre úgy emléxem most nem volt .. tudja valaki SOS ban ?? Köszi !!

(#51713) Elims válasza enginev3.0 (#51711) üzenetére


Elims
veterán

Nekem azt írja,hogy nincs ez a név beregisztrálva.

Szerk.: az 3ngine... nem tetszett volna esetleg?

[ Szerkesztve ]

(#51714) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Mért lehet hogy a menuben működik egy kontroller ami nem gyári, de a gran turismoban pedig nem irányítja az autót, de egész addig jó míg el nem indul a verseny onnantól semmi reakció

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#51715) james001 válasza blazsey2 (#51703) üzenetére


james001
veterán

Gondolkozom hogy megvegyem-e,de az a baj a 2. epizódra nincs most pénzem,csak 7 fontom maradt a profilomon. Hány epizódos lesz azt nem tudod?
Majd vagy ezt vagy a DmC Devil May Cry-os Vergil's Downfall dlc-t veszem meg... Nem tudom melyik hosszabb :D

https://psnprofiles.com/kazama001

(#51716) leslieke válasza pomk (#51689) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ezek egyike se érdekel. Nem éri meg. :D

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#51717) Tegla80 válasza leslieke (#51716) üzenetére


Tegla80
addikt

:C :DD

Sony® & PlayStation®

(#51718) dani3l válasza leslieke (#51716) üzenetére


dani3l
őstag

Szerintem eleb szubjektiv. En pont nemreg fejeztem be az Uncharted 1-2-t, ugyhogy pont kapora jött, hogy tölthettem is le egyböl a harmadikat, különben vettem volna meg. Szoval csak ezzel az egy jatekkal megterült az eves + tagsag majdnem fele.. Egyebkent a mostani kinalatbol egyiksem erdekel különösebben, de ha mar ingyen van, csak kiprobalom (majd, egyszer, ha lesz idöm..), aztan meg az is lehet, hogy megtetszik valamelyik, ez lemezes jatekkal nem ilyen egyszerü. Ha csak 4-5 olyan jatekot talal az ember egy evben, ami megtetszik neki, mar megterült a Plus ara. Nekem pl az Outland nagy kedvencem lett, ami szinten plusos volt anno es anelkül biztos, hogy soha nem is hallottam volna rola..
Akinek meg esetleg több tagu a csalad, annak plane jobban megeri, mivel valoszinü mindenkinek mas az izlese, igy mas-mas jatekot fognak talalni maguknak.
Havi szinten az a kb 1300 Ft (lassan durvan egy cigi ara, ha valakit ez erint) szerintem egyaltalan nem nagy összeg..

Mielött valaki belem kötne, erzekeltem a szarkazmust, nem is veresen komoly valasznak szantam, csak leirtam a velemenyem, ha mar eppen erröl esett szo. :))

[ Szerkesztve ]

(#51719) #49155328 válasza dani3l (#51718) üzenetére


#49155328
törölt tag

Prepaid kártyával csak 12990/év azaz 1083 ft/hó :K

[ Szerkesztve ]

(#51720) Buster17


Buster17
addikt

Külföldön vett fifa 13-ban lesz magyar szinkron?

[ Szerkesztve ]

(#51721) Itsu


Itsu
tag

na még mindig szenvedek a ps3 l2,r2 gombal,ebayen találtam egy ilyen dolgot,ez lehet a hiba http://www.ebay.com/itm/PS3-Controller-L2-R2-Trigger-Spring-SIXAXIS-DUAL-SHOCK-Replacement-Part-/170889629460 ,nekem az 1ik oldala kisebb mint a másik,és le van kerekítve, így remélem nem tört le. ilyet lehet szerezni valahonnan az országban?

(#51722) blazsey2 válasza james001 (#51715) üzenetére


blazsey2
senior tag

5 epizódos lesz.
1 epizód átlag 1 óra.
Legalábbis az első két epizód nagyjából ennyi volt.

PSN ID:blazseydr

(#51723) Elims válasza Itsu (#51721) üzenetére


Elims
veterán

Ha jól emlékszem itt a hardveraprón is árulnak vmi ilyesmit.Vaterán is biztos van,de az ebay-ről sokkal olcsóbban megkapod.Az itthoni eladók is onnan veszik..

(#51724) pomk


pomk
őstag

Rockstar Games leárazás elindult. -75%!! :)
Pont jókor jött, most nézegettem a Red Dead Redemption-t.

[ Szerkesztve ]

(#51725) semetka válasza pomk (#51724) üzenetére


semetka
őstag

Hol van leárazva? 24 font Store-on még mindig.

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#51726) james001 válasza blazsey2 (#51722) üzenetére


james001
veterán

Végül a DmC dlc-t vettem meg,a Wolf-ból majd ha kijön a hiányzó 3 epizód akkor megveszem majd.

https://psnprofiles.com/kazama001

(#51727) pomk válasza semetka (#51725) üzenetére


pomk
őstag

Kaptam róla emailt. PS-en beléptem storeba és ott is ott volt. Külföldi accountom van.
Most vettem meg az alap játékot és az Undead DLC-t 9,99$-ért.

(#51728) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Miért írja azt a 605mb letoltesre hogy nincs elég helyem, mikor van még 8GB szabad tár

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#51729) Tirexi válasza enginev3.0 (#51728) üzenetére


Tirexi
addikt

Azért mert előbb letölti a telepítőt és aztán kicsomagolja aztán feltelepíti és kész már csak 3GB szabad helyed marad ami meg a működéshez kell. :K

(#51730) enginev3.0 válasza Tirexi (#51729) üzenetére


enginev3.0
félisten

De tegnap még elkezdte letölteni csak megszakítottam

Egyébként engiinev3 néven vagyok, remélem így már megtaláltok :)

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#51731) dilipok válasza enginev3.0 (#51730) üzenetére


dilipok
veterán

nem maradt esetleg valahogy a listaban valami feltelepitett adat a megszakitas miatt? Esetleg valami unidentified game vagy valami hasonlo cimszoval? A game data-nal nezd

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#51732) erahurka válasza pomk (#51727) üzenetére


erahurka
félisten

Na ne! Egy hónapja vettem meg 7000-ért :W

(#51733) enginev3.0 válasza dilipok (#51731) üzenetére


enginev3.0
félisten

Megnézem, ha megtalálom majd :)

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#51734) Tegla80 válasza erahurka (#51732) üzenetére


Tegla80
addikt

Ez sajna ilyen néha.

(Plusz itt jön elő megint a PS plus,mert nekem pl a plus miatt van meg "ingyiben" ez is :B ,mint a BF3 ,AC3,U3,FC3,Crysis2,Hitman.Borderlands1-2 és még a kukim tudja mik is vannak abban az eddigi közel 60 gammában. :B És csak másfél éve vok plus-os. sajna )

Sony® & PlayStation®

(#51735) enginev3.0 válasza Tegla80 (#51734) üzenetére


enginev3.0
félisten

de egy év múlva lejárnak az ingyenes játékok nem?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#51736) trufa12 válasza pomk (#51724) üzenetére


trufa12
addikt

az nagyon nagy game ! mai napig .

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#51737) eddie17 válasza enginev3.0 (#51735) üzenetére


eddie17
addikt

Addig játszhatsz velük amíg plus tag vagy. Akár megszakítással is.

(#51738) erahurka válasza enginev3.0 (#51735) üzenetére


erahurka
félisten

1 év alatt csak kijátssza az ember. Ha meg kell a multi megveszi olcsóért miután lejárt a pluszos változat.

Más: PC-n még mindig nem megoldott, hogy ha PS kontrollerhez rendelem a bluetooth adaptert akkor tudjam másra is használni (pl. fájlküldés telefonra stb.)?

Igazából egyáltalán nem használom a bluetooth-t a gépemben úgyhogy simán összehozhatnám de valahogy nem akaródzik. Pedig az lesz végül mert 1500-2000 forint alatt nem nagyon találok USB adaptert sehol.

(#51739) Tegla80 válasza enginev3.0 (#51735) üzenetére


Tegla80
addikt

nem így van.
amig él az előfizud a plus ra , addig eléred a játékokat is,amiket addig beraktál a letöltési listádba.
(ha innen örökre lesz plus-od akkor örökre a Te gammáid,digitben . Amik majd 2015 ben a PS4 en is használhatók lesznek majd a Gaikai val. )

Sony® & PlayStation®

(#51740) #49155328 válasza Tegla80 (#51739) üzenetére


#49155328
törölt tag

Amik majd 2015 ben a PS4 en is használhatók lesznek majd a Gaikai val. )
Nem kéne előre a medve bőrére. :(
Jó lenne ha így lenne de szerintem fizetős lesz a gaikai.

(#51741) Tegla80 válasza #49155328 (#51740) üzenetére


Tegla80
addikt

Bizonyos díjat (psn szerűt) Én spec adnék érte,ha azon múlik.
De sztem a plus-hoz lesz valahogy az is kapcsolva (pl "plus extra"),mert PS4 en a nélkül sincs már semmid úgymond.
(amcsiban indul még idén,ha igaz.Majd ott meglessük. ;) )

Sony® & PlayStation®

(#51742) nixyt


nixyt
csendes tag

Sziasztok.
Nem találkozott valaki azzal a problémával, amivel én?
Szóval van ps3-on a mostani új, 4.55 Firmware, ami nálam szétcseszte az olvasót.
Egyszerűen nem játszik le semmilyen Blue Ray lemezt. :(
Elég gázos így a helyzet, mert online játékokon kívül nem birok játszani. :W
Egy 40 Gigás Fat gépem van.
Szóval valaki találkozott ezzel, vagy tud rá megoldást?
Már le frissítettem a gépet teljesen, de a helyzet nem lett jobb.

(#51743) Tegla80 válasza nixyt (#51742) üzenetére


Tegla80
addikt

szia
kezdem az elején az infóimból.
-Sajna az a széria híres arról,h hajlamos megállni benne az olvasó.
(nekem is volt olyan szériám és cseréltek is benne még gariban annó olvasót. )

-Azonban PS4 nél volt a napokban valaki(pörög ott a topic,nem találom hirtelen a hsz-t) aki az 1.60FW utáni frissítéssel megkapta ezt a ficsőrt.(nem ment az olvasó).
Neten kutakodtunk és arra jutottunk,h:
-vinyó ki,gépen legyalul és vissza,majd pen-ről aktuális FW a gépre fel és olvasó műxik.
Fontos:Minden mentésed szedd le a gépről előtte,vagy plus esetén szinkronizáld fel a felhőbe!!(bár Én akkor is leszedném penre,azt amit enged. Így tuti be vagy biztosítva )
Hogy ez miért lett ilyen annak a pár embernek akinek ilyen,az rejtély,de a megoldás bevált és indultak a játékok,műxik az olvasó.

Nemtom neked melyik verza ütött be,de Én tuti kipróbálnám az általam leírt technikát.
Ha nem segít,akkor valszeg mégis olvasófej cseréd lesz.(ha jól tudom,ennél a szériánál 2 típus volt olvasófejből és azért is cserélték a második verzióra,mert az első volt a "megállós-szériahibás".)
Gép alján a pontos adatok. "CEC....." ha azt leírod,akkor többet tudunk majd segíteni,melyik fej kellene bele.
(de bízzunk a FW újrarakásos sikerben 1enlőre ;) )
Hajrá és írd mire jutottál.

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#51744) Buster17


Buster17
addikt

3,5-ös vinyót valahogy belelehet erőszakolni a superslimbe? Tápkábel és sata kábel hosszabbítással megoldható?

(#51745) Tegla80 válasza Buster17 (#51744) üzenetére


Tegla80
addikt

szia
kb 5 e ft tól lehet kapni itt az aprón használtban 2.5" notiba valót.
Amúgy elvileg megoldható,de ahhoz kell átalakítót is venned.Mert a gépben még megoldod,h rákösd,de a kint levő vége az neked nem lesz jó.Ide kell a "fordító",h rámenjen a HDD. Nameg külső táp is elkél majd mellé. Annó Én is agyaltam rajta,de aztán letettem róla és belsőt kapott mégis. 1szerűbb és praktikusabb is ,mint ott a gép mellett halomban minden kint. :U
Vegyél bele valót,jobban jársz.(elég pl a 160gb is,törölgetni kell a kitólt játékokat,nem őrizgetni. Letöltési listából bármikor meg van utána is. ;) )

jah: a "bele lehet erőszakolni", az meg csak poén volt , ugye??!!! ;]
(amúgy persze, minden +oldható csak az a kérdés,h utána menne e a gép,mert sok mindent ki kellene kapni belőle,h legyen helye az új HDD-nek. :DD )

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#51746) Buster17 válasza Tegla80 (#51745) üzenetére


Buster17
addikt

Belenéztem most a gépbe és full szabvány az egész. Kell bele egy sata kábel és egy ilyen kábel. Így nem megoldható? Gép mellet meg elfér a nagy vinyó, úgy se azt püfölik

(#51747) Tirexi válasza Buster17 (#51746) üzenetére


Tirexi
addikt

Ez engem is érdekel. Próbáld ki aztán mesélj. :)

(#51748) Tegla80 válasza Buster17 (#51746) üzenetére


Tegla80
addikt

sztem ilyen kellene.
meg külső táp is hozzá tutira,mert a benti áram kevés lesz a 3.5" tekerni.

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#51749) Buster17 válasza Tegla80 (#51748) üzenetére


Buster17
addikt

Ha ezzel összekötöm akkor hogy adok neki külső áramot?

(#51750) Tegla80 válasza Buster17 (#51749) üzenetére


Tegla80
addikt

Most hirtelen ezt a képet találtam,biztos van olyan is ami konkrétan neked kell.
"anya-apa" végek legyenek rajta,ennyi,
(de amúgy ha már variálsz és benne vagy,meddig tartana ezen azt a részt elvágni és ráállni a külső táppal :U Picit forrasztasz,szigetelsz,zsugorcsövezel és máris olyan mint ami neked kell,csak "utángyári" ;) )

viktor82
adj neki elég áramot és mennie kell annak.
a notis persze,h megy mert annak elég a gyári amit kap.
A 3.5" os on (is) a matricán ott van rajta,h mennyit igényel áramból,ha megkapja menni fog

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.