Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#58051) Studi válasza |AP| (#58048) üzenetére


Studi
addikt

Erre szokta mondani tanult kollégám, hogy nem zsömle kicsi... :DDD

Amúgy ha tényleg sportsdirectes cuccok (ránézésre igen), akkor goto valamelyik itthoni boltjuk, megnézed, felpróbálod, majd megrendeled a neten. :K

(#58052) |AP| válasza Studi (#58051) üzenetére


|AP|
veterán

nem kapcsoltam össze eddig a sportsdirect-tel, de valóban :)
Így más, be lehet menni üzletbe próbálni...

(#58053) Mercutio_ válasza L4mie (#58046) üzenetére


Mercutio_
félisten

Szerintem inkább provokáld ki - úgy, hogy ne lehessen belekötni - hogy megint elguruljon a gyógyszer, hátha kitiltjak a fenébe ;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#58054) Balinov


Balinov
félisten

Zeneseg, - Hetfoi munkaundor, monoton baszakodos feladat ala meloban fulessel hadd szoljon!

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#58055) fi:zi'k válasza Fandango (#58049) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

:K

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#58056) aleister válasza Balinov (#58054) üzenetére


aleister
veterán

Hú Bali, ez a muzsika elkergetett innét mindenkit. :)
Én most erre vagyok rápörögve. Lightos kis metalcore. Igazi fülbemászó radio edition. :)
A kicsit keményebbre vágyóknak itt van ez ugyanerről az albumról.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#58057) |AP| válasza aleister (#58056) üzenetére


|AP|
veterán

én biztos öreg vagyok már, de falra mászok ettől a mostanában divatos stílustól... metálnak nyálas, popzenének hörgős... nekem sehogy sem adja :)

Beleöregedtem a stoner muzsikába... ITT is egy remek példa, egyenesen Görögországból, Torrente hasonmás énekessel :)

A műfaj nagy öregjei pedig: [link] (és ebben még seggek is vannak :) )

Ők pedig itthonról [link]. Ha nem jön be a stílus, hang nélkül akkor is érdemes megnézni :)

[ Szerkesztve ]

(#58058) aleister válasza |AP| (#58057) üzenetére


aleister
veterán

Jó is a stoner! Én hosszútávon nem tudom hallgatni, de vegyes összeállításokban kedvelem.
Az AA csak az új énekessel/albummal ilyen. Erre utaltam a radio edit-tel. :)
Az előző pont annyira kemény, amennyire kell.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#58059) Balinov válasza aleister (#58056) üzenetére


Balinov
félisten

nem kellett nagyon kergetni, mert nem volt kit :) elegge uborkaszezon van most azokban a topikokban, amiket kovetek :)

Van itt valaki, aki otthon van az androidos Tasker-ben? Kene beloni 1-2 action-t, de nekem ez egyenlore kinai..

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#58060) aleister válasza Balinov (#58059) üzenetére


aleister
veterán

Ebben lehet valami.
Nekem most sikerült email fiókot törölni nagy nehézségek árán, szóval most kicsit pihentetem a droidot. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#58061) jjeahh válasza |AP| (#58057) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Ha te öreg vagy, akkor én lassú jazz kedvelőként mi vagyok, múmia? :DDD

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#58062) |AP| válasza jjeahh (#58061) üzenetére


|AP|
veterán

majd kinövöd :DDD

(#58063) spanyoll válasza Balinov (#58054) üzenetére


spanyoll
addikt

Ez finom, utómunkázáshoz jó lesz. Most volton vicces volt a kakkenmakken, megint olyan csatak készen volt a pultban, hogy magam sem értem, miképp maradt bent és nem esett ki onnan :D

@pollai: A stoner jó dolog! Ahogy ali, úgy hosszú távon én sem tudom tolerálni, de 1-1 album erejéig simán imádom.

@ali: Az nem kemény zene amit linkeltél. Ha már kemény rock, akkor általában keresek ilyen élvezhetetlent és abból 1-1 szám. Ha már olyat hallgatok akkor az üssön :D

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#58064) Balinov válasza spanyoll (#58063) üzenetére


Balinov
félisten

:) akkor a Berling Calling nem volt kamu, inkabb oneletrajzi cucc:)

Amugy ez meg kellemes, rendszeresen hallgatom ezt is. Little Boots @ The LAB LA...

Valahogy mindig Little Boobs-nak olvasom :DD

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#58065) m3ss válasza aleister (#58058) üzenetére


m3ss
veterán

na vegre vki jo zeneket linkel :DDD bring me horizont nem hallgatsz?
vmelyik nap megint racuppantam erre az arctic monkeys szamra, imadom.
hozok mar vmi zenet a tobbieknek is :P

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#58066) aleister válasza spanyoll (#58063) üzenetére


aleister
veterán

Nekem ez már kemény. :)
Gondolom mindenkinek más a tűréshatára e téren (is). Ha már hörögnek egy muzsikában, és ráadásul torzított gitárral is kísérik, akkor nálam már kiérdemli ezt a jelzőt. Igazad van abban, hogy az igazán durva death vagy black banda mellett mondjuk labdába sem rúg. Mondjuk a Deicide állva hagyja a zöldnél. :)

(#58065) m3ss

Végre valaki, akinek tetszik! :)
Nem ismerem őket, de beteszek tőlük egy albumot YT-n, abból baj nem lehet. :)

[ Szerkesztve ]

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#58067) aleister


aleister
veterán

Sry a spamért, de tán ez szélesebb körben bejön a nagyérdeműnek. NE nézzétek meg a címét...szvsz kellemes meglepetés. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#58068) Studi válasza aleister (#58067) üzenetére


Studi
addikt

Ezt a cím megnézése nélkül is két hang után fel lehet ismerni. :K Amúgy jól hangzik, de nekem ez egy kicsit lassú, altatós.

(#58069) aleister válasza Studi (#58068) üzenetére


aleister
veterán

:K
A Seether-nek vannak egyébként is ilyen melankolikus számai. Hallgasd meg pl a Broken-t, amit az Evanescence énekesnőjével duetteznek.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#58070) t_a_m_a_s válasza Balinov (#58054) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Vótmá :) Egyébként azóta nyomatom én is a melóban ;)

Bali, múltkor milyen volt az egy napos füredi szállás az Annabellában?

Jah, amúgy meggyöttünk a 1,5 hét nyaralásból (Füred offkorsz), bírtam volna még egy cseppet... Rídonliban veletek voltak lélekben... ;)

[ Szerkesztve ]

Holnap majd jól beletépünk...

(#58071) Balinov válasza t_a_m_a_s (#58070) üzenetére


Balinov
félisten

Szia Tamás, osszessegeben nem volt rossz. Par cimszo:

Pozitiv:
szallas 3-ikon volt, a tagore feloli oldalan az epuletnek
parkolas OK volt, kaptunk valami ablakba kihelyezendo matricat
szoba tiszta volt, melegviz megfelelo mennyisegu, de olyan nyomas volt,hogy siman lehetne a csapot
vizesvagonak hasznalni
sajat strandja van a nagystrand mellett, szepen rendezett vol akkor majusban, valszeg szezonban kicsit zsufolt, mert azert eleg piciny.
Kaja jo volt (vacsora ill. reggeli bennvolt a foglalasban), all you can eat stilusban, finom volt, pincerek is normalisak voltak (bar volt egy szegeny szerencsetlen feju srac, de o is ok volt).
Majus kozepen nincs ugyan meg elet nagyon, de qrva csendes volt, jot aludtunk

Semleges:
Vacsoraban benne lehetett volna legalabb 1 sor vagy egy pohar bor, azert fizetni kellett. valami 300/dl, vorosborot kertunk, de elegge keritesszaggato kaliberut kaptunk, kicsit fajt tole a fejem
1 busznyi nemet, meg 2 busznyi holland nyugger epp akkor volt szallovendeg, amikor mit ottvoltunk
Nem okoztak kulonosebb zavart, bar megmondom oszinten a vacsinal es reggelinel kicsit zsufolt volt toluk az etkezo
CRT TV volt a szobaban, nem is tul nagy (kb olyan 43cm) kicsit sok helyet foglalt, csatornavalasztek OK volt.
CSekkinkor fizettunk, kartyaval, megkerdeztek EUR vagy HUF alapu. Pirospont ezert, aztan masnap reggel kicsekkolaskor zavar tamadt az eroben es hozta a srac a terminalt (lathatoan ujonc volt) aztan a portasmanager mondta neki, nyugodtan hagyd a helyen, gepre nezve lattam, hogy erkezeskor fiezttek mindent a kedves vendegek.

Negativ (lehet csak nekem)
szobaban nincs wifi, csak a hallban. 3ikon a folyoson meg volt hangyafsznyi wifi terero, de amint becsuktad a szobat, az ajto becsukta a wifit is
Szobaajtol. Spejzkulcsos, nem tul biztonsagos megoldas. Semmi magneskartya, kb egy combosabb vallmozdulattal be lehet tolni az ajtot. Nem biztos,hogy szezonban ott mernem hagyni a szobaban napkozben a cuccokat, mig mondjuk a pocsomet aztatom
Erkelyen nincs hamutarto, bar sorosdobozzal megoldottam
Furdokad. Lehet csak a mi szobankban, de a furdokat olyan kurva magasan van, hogy az en magassagommal kb ugy szalltam be/ki, mintha egy ilyen lorol szallnek le
A bor szar volt a vacsihoz, de azt mar irtam

Szoval annyi penzert sztem jo, baromi jo helyen van, jo volt a kaja, de foszezonban lehet inkabb egy panziot keresnek onellatassal

udv
B

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#58072) Mercutio_ válasza t_a_m_a_s (#58070) üzenetére


Mercutio_
félisten

2 napja túrja sofőröm a netet, de nincs értelmes klímás szállás balcsin a vízhez közel vagy annyiért ami már majdnem külföldi 6 nap :W

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#58073) spanyoll válasza Mercutio_ (#58072) üzenetére


spanyoll
addikt

Az a legrosszabb, hogy ilyenkor mindig eszembe jut, hogy mennyire segítenék, meg néha kérdezik is ismerősök, hogy mivel siófoki gyerek vagyok akkor tudok-e valami szállást, de az a baj, hogy rohadtul nem. Aki ismerős és ad ki lakást, az vagy horror vagy betelt. Olyat tudok esetleg, ami 6-7 perc sétára van a víztől, zöldövezet és nyugis. Rákérdezzek?

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#58074) Mercutio_ válasza spanyoll (#58073) üzenetére


Mercutio_
félisten

Dobj egy linket priviben hol van helyileg, lehet az már nekónk távoli:R

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#58075) Balinov válasza Mercutio_ (#58074) üzenetére


Balinov
félisten

6-7 perc már sok? Öregszel? 😁

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#58076) Mercutio_ válasza Balinov (#58075) üzenetére


Mercutio_
félisten

1-200 m-re voltak eddig a kéglik amikben voltunk :B dög melegben se vasúton átmászni, se dombra fel-le nemgyerebe :N

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#58077) spanyoll válasza Mercutio_ (#58076) üzenetére


spanyoll
addikt

Akkor mindegy, ez az utcaszinttől 7-méternyi magasságban lévő dombon van. :D
Amúgy nem tudom te merre mászkálsz, de a vasúton nem kell átmászni, egy ideje vannak átjárók is ;]

[ Szerkesztve ]

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#58078) Mercutio_ válasza spanyoll (#58077) üzenetére


Mercutio_
félisten

Spangli ne fárassz, tudod, hogy értem az atmaszast :O

Akkor mégse küldöd a linket?

ALL: De vevő vagyok ilyen péntek este/szombaton repcsi felszáll, transzfer ide, szálloda/apartman (esetleg +1 óra vonat valamerre tovább) és 4-5-6 nap vízpart nem aranyáron tippekre is :R

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#58079) Forchalad


Forchalad
tag

Kihirdették a National Geographic utazásos fotóversenyének nyerteseit. A győztes fotónak meg van a hangulata, bár nekem annyira nem "bejövős"...

[ Szerkesztve ]

"Az első pohár után olyannak látod a dolgokat,amilyenek. A második pohár után olyannak látod őket, amilyennek szeretnéd őket. A harmadik pohár után olyannak látod őket, amilyenek valójában." Oscar Wilde

(#58080) L4mie válasza Forchalad (#58079) üzenetére


L4mie
veterán

Hát nem egy capa ösztöndíj szinvonal, tényleg ott végül lett valami abból, hogy miért azokat a shift+del pályázatokat válogatták be?

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#58081) madgie válasza Forchalad (#58079) üzenetére


madgie
titán

Qrvajó az a kép :)

(#58082) Studi válasza madgie (#58081) üzenetére


Studi
addikt

+1
Én a rókásért is rajongok, ha nem lenne ott olyan k... hideg én is csinálnék ilyet. :DDD

(#58083) Real_Necro válasza Studi (#58082) üzenetére


Real_Necro
veterán

Rókáznál? :DDD

A 11 szerintem kakukktojás...

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#58084) aleister


aleister
veterán

Én az utolsót kukáznám, de a többivel nincs bajom. Hangulatilag leginkább a havas hegyi kép tetszik.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#58085) t_a_m_a_s válasza Balinov (#58071) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Köszi Bali, ez részletes lett :)

Mi Füreden mindig a Lido-ban szállunk meg (már amikor sikerül), mert ez Móniéknak céges üdülő, jóárasítva van. Persze más lépték, összesen 27 szoba, családiasabb, de én is pont abba gondoltam bele, hogy egy ergya beltéri ajtó meg egy 1000 Ft-os szar zár "őrzi" az összes cuccunk... És azért van mit: minimál fotós cucc, laptop, tablet, 3 telefon...
A wifi, ha nincsenek túl sokan, akkor fasza, de hétvégén, full ház közeli állapotban nem sok hasznát vettem, maradt a mobilnet. Amúgy kb ugyanez az élmény mint amit írtál, úgy látszik kb ez a ***-os sztenderd.

Holnap majd jól beletépünk...

(#58086) Forchalad válasza Studi (#58082) üzenetére


Forchalad
tag

Nekem a rókás a favorit. Amúgy nem tudom mennyire néztétek meg azt az oldalt amit linkeltem. Van még egy jó cikk a bezárt OPNI-ról. (Országos Pszichiátriai és Neurológiai Intézet) Elég rémisztő hangulata van annak a helynek, az a kép a hosszú folyosóról...!

"Az első pohár után olyannak látod a dolgokat,amilyenek. A második pohár után olyannak látod őket, amilyennek szeretnéd őket. A harmadik pohár után olyannak látod őket, amilyenek valójában." Oscar Wilde

(#58087) fi:zi'k válasza Forchalad (#58086) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Bemész egy random, nem modern kórházba és ugyanezt látod, csak nyilván ennyire rossz állapotban (még) nincs.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#58088) Real_Necro válasza t_a_m_a_s (#58085) üzenetére


Real_Necro
veterán

Nem piszkálásból, de te szoktad hangoztatni, hogy "köldökzsinórról leválasztva" lehet igazán pihenni... manapság meg lételem lett a pihenésnél is a wifi... :P ;)

Egyébként pár éve görögben is olyan ócska zár volt az ajtón a hotelben, hogy a fotós cuccot pl az ajtó melletti beépített szekrény legfelső polcára raktam néha fel, amit székről én is alig értem el... :D

Ha picivel mentek nyaralni, szoktatok vinni utazóágyat, vagy bababarátok ezek a szállások és jó az amit adnak?

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#58089) Forchalad válasza fi:zi'k (#58087) üzenetére


Forchalad
tag

Az a durva, hogy ez kb tényleg így van :S

"Az első pohár után olyannak látod a dolgokat,amilyenek. A második pohár után olyannak látod őket, amilyennek szeretnéd őket. A harmadik pohár után olyannak látod őket, amilyenek valójában." Oscar Wilde

(#58090) Balinov válasza t_a_m_a_s (#58085) üzenetére


Balinov
félisten

Nagyon ugy tunik, ilyen szinvonal mellett kb meg spanyoloknal is max ** lenne...Vicces, de ahova majd 08/20 utan megyunk nagyszulokkel, Pocsossel Nemeth Panzio fureden kb ugyanez a szinvonal. Azt leszamitva, hogy mi a 3 halos "lakosztalyt" vesszuk ki. Voltunk ott jopar eve szilveszterezni, ott meg az emlekek elhalvanyulasa utan is jobb komforterzetem van..

Nem rossz az Annabella, de a Danubius lancnal siman bele kene feccolni egy valag penzt, hogy mondjuk elerje a **** besorolast, amit egyebkent szerintem mar az elhelyezkedese reven is siman megerdemelne.

Apropo fured. tagores,kikotos reszen kivul van-e valami jo fenykepezni valo? Tervezem,hogy megnezem vegere eletemben eloszor a belso tot, meg a gejzirkupokat, de mivel aug vegen megyunk, lehet lesz szarabb ido is, szoval kene B tervnek valami fotoznivalo tutitipp..5letek?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#58091) t_a_m_a_s válasza Real_Necro (#58088) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Nem írtam, hogy állandóan a neten lógtam, de amikor kell, jó ha van ;)

Nekünk most adtak utazóágyat, jó volt hogy nem kellett vinni. Sima mezei, összecsukhatós volt, kb ugyanez van nekünk is.
Voltunk már bababarátban is (illetve ****-ban), ott rendes fa gyerekágy volt, illetve a portán babakocsi, kismotor. Ha a kocsiban nem fér el akkor ezek nagyon jól tudnak jönni, ha elfér (amikor van céges kombi a háznál) az asszony úgyis bepakolja ;) Amúgy szvsz 1 év körüli gyereknél a világon semmi értelme kifizetni a gyerekbarát felárat... Neki még mindegy. A gyerekbarátság akkor jön jól, ha szar idő van és szállodán belül le tudod kötni az örökmozgó 3-4-5 éves kölködet.

Holnap majd jól beletépünk...

(#58092) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Nagggyon hipszter:D

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#58093) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Ki mennyire ért smarthoz? Döglődik ez a vinya?

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#58094) Byk01 válasza Forchalad (#58086) üzenetére


Byk01
senior tag

Ha ott vagy, nincs ilyen hangulata. Elég sok rég nem használt helyen jártam már, és egyik sem volt olyan nyomasztó, mint egy fogda (amit akár nem is használnak már ilyen célra) :)

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#58095) *Ropi* válasza Real_Necro (#58093) üzenetére


*Ropi*
félisten

A "raw read error rate" szép nagy szám. Tartós tejet már ne vegyél neki! :N

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#58096) Lassú Víz válasza Byk01 (#58094) üzenetére


Lassú Víz
őstag

Fogdáról jut eszembe, nemrég megnéztük a márianosztrai börtön múzeumot. Hát jobb elkerülni azt a helyet. Aki szembesül egy ilyen BV intézménnyel kétszer is meggondolja milyen stiklibe megy bele. Van ott egy mai cella bemutatásra. Ledöbbentett a csak paravánnal elválasztott, egy oldalról mindig nyitott WC, és kiderült, hogy a 19 fős zárkában is dettó ugyanez a helyzet. Ezt a "luxust" is csak 1984 óta élvezhetik a rabok. Addig küblibe végezhették a dolgukat.

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#58097) Real_Necro válasza *Ropi* (#58095) üzenetére


Real_Necro
veterán

Sikerült minden adatot lementeni róla, de kb 18 órába telt. :B

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#58098) *Ropi* válasza Real_Necro (#58097) üzenetére


*Ropi*
félisten

Ez legalább jó hír. Ahogy az is, hogy ajtókitámasztónak még újrahasznosítható. :D

Azért a kábelezését ellenőrizném, hátha csak az bibis...De minimális az esélye. :N

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#58099) Real_Necro válasza *Ropi* (#58098) üzenetére


Real_Necro
veterán

Elvileg 25-én jár le a 3 év garija...

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#58100) *Ropi* válasza Real_Necro (#58099) üzenetére


*Ropi*
félisten

Akkor vissza kell vinni. :)

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.