Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#52301) fefe9 válasza Mercutio_ (#52295) üzenetére


fefe9
tag

Decathlon-os cuccokat nézted már? Azok sem rosszak szvsz.

#52286, t_a_m_a_s: +1, csak nálunk 5:30-kor kelt :)

[ Szerkesztve ]

--- https://flic.kr/ps/37w6iv ---

(#52302) jjeahh válasza spanyoll (#52297) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Nos én heti minimum egyszer, de általában inkább kétszer mászok erdőben sziklára fel, szikláról le :B De ha ennyire dicséritek, akkor biztosan jó, csak kissé baltával faragták a "dizájnját", sosem volt még ilyen munkavédelmi stílusú bakancsom :D Ha valakinek még valami eszébe jut ami jó, bármi jöhet, nem sürgős és azért szétnéznék még. Ha mást nem találok, akkor viszont macska lesz, vagy egy újabb palladium.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#52303) madgie válasza jjeahh (#52302) üzenetére


madgie
titán

Kicsit munkavédelmis, ja, de szeretem, mert borzasztó légpárnás a túrázás is benne. Itt egy hülye benne :D (meg itt)

(#52304) madgie válasza madgie (#52303) üzenetére


madgie
titán

(#52305) jjeahh válasza madgie (#52303) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Á nem, csak eddig tök meggyőztetek, erre most kicsit elbizonytalanítottak a képeid :DDD Mármint ha ilyen nyári szerkóban hordod a bakancsot és nem rohad le a lábad, akkor félek, hogy -30 fokos hidegben az én lábam ropogósra fagyna benne :D De remélem nincs igazam... Na jó, akkor egy egyszerű kérdés, ami valszeg elárulja mennyire meleg a cucc: télen éjszaka nyakig hóban mentél ki már csillagfotózni benne? :D

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#52306) madgie válasza jjeahh (#52305) üzenetére


madgie
titán

Persze, hogy mentem, csak ebben megyek ki. Amikor az átlag utcai cipőben már kopogósra fagyott a lábam, ebben még faja. Amúgy ezeknél a képeknél sem volt az a vad meleg, csak nem vittem normális meleg cuccokat magammal, így muszáj volt szoktatni magam a hűvösebbhez.

(#52307) Lassú Víz válasza madgie (#52306) üzenetére


Lassú Víz
őstag

Pálinkát se? :)

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#52308) madgie válasza Lassú Víz (#52307) üzenetére


madgie
titán

Az vót, hogynelettvón :)

(#52309) Mercutio_ válasza madgie (#52303) üzenetére


Mercutio_
félisten

Studi dúrván lefogyott :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#52310) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#52311) madgie válasza Mercutio_ (#52310) üzenetére


madgie
titán

Studi durván lefogyott? :D

(#52312) zool1 válasza spanyoll (#52297) üzenetére


zool1
őstag

Tud annyit... ;)

(#52313) Studi válasza madgie (#52311) üzenetére


Studi
addikt

Kopaszodó szakállas szemüveges az szerinte én lehetek... Nézdd el neki, olyan rossz már a szeme, hogy Panát dícsér. :DDD

(#52314) Mercutio_ válasza madgie (#52311) üzenetére


Mercutio_
félisten

De mostmár tudod miért megy neki a nepperkedés, üzlet után ingyen KV:DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#52315) aleister


aleister
veterán

Necrooooo!

Nem lesz február 14-ig WD., :Y :((

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#52316) Real_Necro válasza aleister (#52315) üzenetére


Real_Necro
veterán

Tudom, ezért néztük meg hét végén az elmaradt 4 rész Strain-t... mert ugye az sem lesz egy darabig.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#52317) zool1


zool1
őstag

:DDD

(#52318) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Szifon fanok!

iPhone 6s-re milyen tokot érdemes rakni? Legyen óccó, strapabíró, dizájnos, de ne legyen bumszli. ja és érjen ide még idén... ha lehet. :D

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#52319) TayRol válasza Real_Necro (#52318) üzenetére


TayRol
veterán

Goto Speedshop. Most vettem Spigent asszonynak, van egy csomó verzió, 4-8e ft-ig. Ha meg sok a lé, akkor mindenféle iBoltban tizenezer ft-okért bármilyent.

(#52320) t_a_m_a_s válasza Real_Necro (#52318) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Mivan, mindenkinek ájtelefonja lesz-lett? :D

[ Szerkesztve ]

Holnap majd jól beletépünk...

(#52321) madgie válasza Real_Necro (#52318) üzenetére


madgie
titán

ebay.co.uk, angol címről valami 0.3mm ultra thin case. Párszázas ajánlat, ahogy mondani szokás :) Rendelsz neki egy visszafogott szürkét meg egy vadpirosat, úgyis az utóbbit fogja használni :))

[ Szerkesztve ]

(#52322) TayRol válasza madgie (#52321) üzenetére


TayRol
veterán

de az csak karcok ellen véd, az enyém meg a leesés ellen is. nemmindegy.:)

(#52323) Real_Necro válasza t_a_m_a_s (#52320) üzenetére


Real_Necro
veterán

Nem telefonálásra, videóra... :DDD

(egyébként meg hozzám vágják elvileg ma...) :B

TayRol:

Ez egész szimpi: [link]

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#52324) Larry303


Larry303
addikt

srácok baszki, kezd tönkremenni a fejlámpám... nem kamu...a bekapcsológomja megadta magát...megmonyákoltam de ki tudja mddig bírja....
szal a lényeg, van vkinek személyes tapasztalata ledlenser fejlámpával?

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#52325) madgie válasza TayRol (#52322) üzenetére


madgie
titán

Jó, akkor ugyanott nem hard case hanem silicone case. Az is megvan fillérekből.

Amúgy nekem múltkor esett le a szifon, ez a nagyon vékony tok volt rajta, meg az üvegfólia, "csak" a fólia repedt meg, a telefonnak kutya baja (pedig a sarkára esett).

(#52326) TayRol válasza Real_Necro (#52323) üzenetére


TayRol
veterán

nem rossz. ilyen van itthon mindkettőnknek. plexi hátlap, és elég komoly, de diszkrét védelem körben. gyerek által tesztelve.:)

madgie: ebayes tokokat nem ismerem, 5-ös iphone óta ez a típusú case-em van, nagyon megszerettem, és tényleg véd, mellette szolid is.

[ Szerkesztve ]

(#52327) Real_Necro válasza Larry303 (#52324) üzenetére


Real_Necro
veterán

Kollégám ilyet vett: [link]

Mellé egy power bank oszt' csókolom.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#52328) madgie válasza TayRol (#52326) üzenetére


madgie
titán

Nekem négyféle ócsó tok van most is, van amelyik egy fillért nem ért (refundoltam is, tehát nem is került végül semmibe), de van, amelyik nagyon baba.

Mindemellett volt normális tokom is, meg most is van egy bőr bújtatós cucc, de nem szeretem, ha nagyon vaskos lesz ez a vékonka kis telefon.

(#52329) TayRol válasza madgie (#52328) üzenetére


TayRol
veterán

én e nélkül a tok nélkül már meg sem tudnám fogni a telefont, annyira vékony.:)

(#52330) Real_Necro válasza TayRol (#52329) üzenetére


Real_Necro
veterán

A gombjai ugye nem fémek a plexisnek?

Ez eredeti lehet?

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#52331) madgie válasza TayRol (#52329) üzenetére


madgie
titán

Pedig úgy a tuti. Tavaly eladtam az i6-ot, leszedtem róla a tokot meg a fóliát és elcsodálkoztam, hogy milyen gyönyörű vékony kis cucc ez.
Azóta minél vékonyabb tokot meg üvegfóliát használok, de így is érezhetően vastagabb a cucc.

(#52332) TayRol válasza Real_Necro (#52330) üzenetére


TayRol
veterán

a linkelt nem eredeti.

nem fém, sőt, síkban vannak. csak egy bemart jel van, hogy "+", "-", vagy "PWR". kivétel a némító, ott ki van vágva.

egy videó róla.

[ Szerkesztve ]

(#52333) Real_Necro válasza TayRol (#52332) üzenetére


Real_Necro
veterán

Az annyira nem gyere be... Jobban szeretem ha ki vannak vezetve a gombok, így benyomásnál nem áll fenn az esélye, hogy több nyomódik be.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#52334) TayRol válasza Real_Necro (#52333) üzenetére


TayRol
veterán

Megértem, ízlések és pofonok. Nekem az nem jön be. Megjegyzem sosem nyomtam még be egyszerre két, vagy akár rossz gombot.

(#52335) t_a_m_a_s válasza madgie (#52331) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Pont ezt akartam írni, hogy az összes telefont elb*sszák ezek a bufla tokok... OKOK véd meg inkább a tok legyen gatya mint a telefon, de ezek a kecses telefonok tok nélkül igazán szépek.

Necro: Nekem eddig Nillkin tokom volt mindegyik telefonomon, az 5S-re is útban van csájnából. Addig gsmboltos 2000 Ft-os kemény(ebb) fajta műanyagot vettem.

Holnap majd jól beletépünk...

(#52336) TayRol válasza t_a_m_a_s (#52335) üzenetére


TayRol
veterán

az a bajom a Nillkinnel, hogy a legtöbb tokja a telefon sarkait, illetve ha képernyővel lefele van azt nem védi. ami pedig védi, az nagyon bumszli.

(#52337) atok666 válasza Real_Necro (#52318) üzenetére


atok666
őstag

Tokot? Fuj :N

Atok

(#52338) Studi válasza t_a_m_a_s (#52335) üzenetére


Studi
addikt

+1, szép telefon csúnya tokban = csúnya telefon.

Én például kivagyok attól is, amikor a kocsik elejére bőrbugyogót húznak, hogy "szép maradjon". Tehát azért nézik évekig a randa bőrhuzatot, hogy majd amikor eladják, a következő tulaj a szép, kavicsfelverősdéstől mentes autót nézhesse. :F

(#52339) Studi válasza atok666 (#52337) üzenetére


Studi
addikt

Mondja ezt az, akinek még a neve is A tok... :P :DDD

(#52340) atok666 válasza Studi (#52339) üzenetére


atok666
őstag

Hahaha - azt hiszem mara be lehet zarni az internetet :DD

Atok

[ Szerkesztve ]

(#52341) t_a_m_a_s válasza Studi (#52339) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Óbazdmeg... :W

:DDD
:DDD

Holnap majd jól beletépünk...

(#52342) m3ss válasza TayRol (#52322) üzenetére


m3ss
veterán

xiaomit kell venni, az torhetetlen :DDD rengetegszer leejtettem mar mindenfele feluletre, par hete beleesett a kadba, par masodpercet uszkalt. szinte semmi viz nem volt benne, nagyon jol ossze van rakva. nem lehet tonkretenni :N

[ Szerkesztve ]

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#52343) TayRol válasza m3ss (#52342) üzenetére


TayRol
veterán

redmi-je volt asszonynak, nem volt gond vele, bár ő nem is dobálja.:)

(#52344) madgie válasza m3ss (#52342) üzenetére


madgie
titán

Félreérted a dolgot: a Xiaominak nem az a fontos, hogy mindent túléljen a telefonod és ezáltal boldoggá tegyen a strapabírása, hanem az, hogy mindent túléljen a telefon és zavartalanul jelentsen a Kínai Népköztársaságnak :DDD

(#52345) Mercutio_ válasza Studi (#52339) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ma is mindent idehánytatok.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#52346) m3ss válasza madgie (#52344) üzenetére


m3ss
veterán

:D ajjaj. akkor torlok mindent, nehogy benne legyek a kovetkezo fappeningben :DD

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#52347) t_a_m_a_s


t_a_m_a_s
őstag

ezmekkora :)

Holnap majd jól beletépünk...

(#52348) Studi válasza m3ss (#52346) üzenetére


Studi
addikt

Annak mi is örülnénk, ha kimaradnál belőle! :Y :DDD

(#52349) Real_Necro válasza t_a_m_a_s (#52335) üzenetére


Real_Necro
veterán

LG G2-őn Nekeda tokom van. Nem lett tőle bumszli (szerintem) és elég jól védi. Bár szifonra még nem láttam...

A tok: (ez de jó... :DDD ma Studi kapja a Gaz-Emberek Nyugdíjas Alakulata fődíjat)

Eddig majdnem minden telefonomon volt valami védelem. Ennek meg most ki kell húznia 2-3 évet (ügyvezető szerint), így teszek rá(ja). :D

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#52350) Mercutio_ válasza Real_Necro (#52349) üzenetére


Mercutio_
félisten

"Eddig majdnem minden telefonomon volt valami védelem. "
Rakjál fel avast antivirust ;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.