Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51551) j.bravo válasza rbalint88 (#51539) üzenetére


j.bravo
addikt

Nekem csak két hetes de tökre nem szoktam hozzá és nem annyira komfortos. Némi trimmelés lehet hogy muszáj lesz.

Grat fizik úrnak a teszterré/publikálóvá váláshoz, Necronak a lakásadásvételhez!

Whatever.

(#51552) madgie válasza j.bravo (#51551) üzenetére


madgie
titán

Nálam no shave 21st century van :DD

(#51553) Utka válasza madgie (#51552) üzenetére


Utka
tag

Hosszú szakállas időszak után egy kánikulai napon elmentem borbélyházba beretválásra...:K
utána a 40°C kánikulában fázott a képes felem. :Y :D

Víg napot polgártárs! Nem értek a lovakhoz.

(#51554) Mercutio_ válasza madgie (#51552) üzenetére


Mercutio_
félisten

Már keresik az utódod ;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#51555) Studi


Studi
addikt

2-1!

:C :R :C :R :C :R :K

(#51556) Novics válasza Studi (#51555) üzenetére


Novics
senior tag

Nem gondoltam volna. Még első félidőben átkapcsoltam, és néztem nagyot, hogy 1-0. Ezek szerint sikerült megtartani az előny. Háááát... Végre nem csak nézőként jutnak ki a fiúk! :C

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#51557) |AP| válasza Studi (#51555) üzenetére


|AP|
veterán

:R Köszönöm! (mindenkinek, akinek ehhez köze volt)

(#51558) *Ropi*


*Ropi*
félisten

Hülyék ezek a terroristák: minek strapálják magukat lövöldözéssel meg robbantgatással, amikor elég lenne megvárniuk egy Windows összeomlást? :))

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#51559) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Szerdán jön valaki?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#51560) m3ss válasza Mercutio_ (#51559) üzenetére


m3ss
veterán

en jelentkeztem. elotte fotozasom van, remelem odaerek...sztem studi is jon.

#51555) Studi :C ez szep teljesitmeny volt. vegre mutattak vmit a jatekosok is, nem gondoltam volna a sorsolaskor, hogy ez lesz a vege...

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#51561) Studi válasza Mercutio_ (#51559) üzenetére


Studi
addikt

Lassú víz biztos, m3ss is említette, én egy határozott talánt tudok mondani, rajtam kívülálló körülményektől függ.

(#51562) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Almás készülékek mellé milyen otthoni routert ajánlanátok? (Tp-link kihúzva)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#51563) aleister válasza Real_Necro (#51562) üzenetére


aleister
veterán

Bármilyet. :)
A routernek aztán kurvára mindegy mi kapcsolódik rá. :)

szerk: esetleg valami konkrét fícsört akarsz használni?

[ Szerkesztve ]

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#51564) Real_Necro válasza aleister (#51563) üzenetére


Real_Necro
veterán

Nem, kollégának kell valami, ami szifont is eszik. Nekem otthon tp-link van, az androidhoz tökéletes, de szifonoknál sajna ez nem mondható el.
Egyébként most cégnél éppen azzal szopunk, hogy almás cuccok levelezései bacnak folyamatosan frissülni, későn érkeznek meg levelek. Android szépen megy.. Gyanakodtak iOS verzióra is, de van itt 8.0.2-től 9.1-ig minden. Egyikkel sem jó. Aztán most jön majd esetleg levelező progi csere, mert lehet a gyári nem akarja...

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#51565) madgie válasza Real_Necro (#51564) üzenetére


madgie
titán

Gmail-es címekre késik a levél?

(#51566) Real_Necro válasza madgie (#51565) üzenetére


Real_Necro
veterán

Nem, cégesre.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#51567) *Ropi* válasza Real_Necro (#51564) üzenetére


*Ropi*
félisten

A TP-Linkek Qualcomm chipsetje a húnyó a 2.4 GHz-es sávon, ami miatt nem szeretik bizonyos eszközök.

Viszont a levelezés nem frissülésének semmi köze hozzá: az beállítási probléma lesz.

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#51568) Larry303 válasza Real_Necro (#51564) üzenetére


Larry303
addikt

ios egy halom egyidejű kapcsolatot nyit meg a server felé, így elképzelhető hogy ott futsz bele korlátba...
a késés amúgy érdekes kliens oldalnak oly kevés köze van hozzá...
ilyen banális dolgok mint greylisting, spamelés miatti delay stb gondolom már ránéztetek

ja és egy tplink et hsználok otthon minden gond nélkül az ipaddel...2,4ghzen és 5ghzen is hibátlan

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#51569) madgie válasza Real_Necro (#51566) üzenetére


madgie
titán

Kérdés megy-e a Push. Alapból mennie kéne, de a beállításokban rá kéne nézni.

Ja és az értesítési köpontban is érdemes szétnézni, ott is szokott olyan állásban lenni az alap Mail, hogy ne értesítsen.

[ Szerkesztve ]

(#51570) Real_Necro válasza *Ropi* (#51567) üzenetére


Real_Necro
veterán

Fel lettek már tolva 5-re az eszközök, (bár ezek már Ubiquiti-k) de így sem az igazi. Kíváncsi leszek... anyavállalat fő IT-sa szerint náluk minden rendben. Most akkor vagy mégsem, vagy az iPhone az új eszközökkel is összeveszik, vagy tényleg app probléma, vagy amire én gyanakszom, az a tűzfalunk...

Madgie:

Jelenleg egy teló sincs a közelembe, ha kollégám visszaért elkérem az övét és leellenőrzöm.

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#51571) aleister válasza Real_Necro (#51564) üzenetére


aleister
veterán

A levelezésnek ehhez nem sok köze van, ha csak nincs direkt tiltva a 25, 110, 465, 993-as portok egyike a routeren. Bár ez esetben egyáltalán nem működne a dolog.
Ha rendben felkapcsolódik a kliens (van net), akkor IOS-on belül kéne valamit állítanod.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#51572) Real_Necro válasza aleister (#51571) üzenetére


Real_Necro
veterán

Net van, az megy szépen, problémamentesen, csak a levelezés szar.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#51573) rbalint88 válasza Real_Necro (#51562) üzenetére


rbalint88
addikt

AirPort-ot vagy TimeCapsule-t. :P Amúgy nekünk TP-LINK Archer C5 van és tök jól megy vele 4féle iPhone és iPad mini is. Előtte a 841N-nel is jól ment.

[ Szerkesztve ]

(#51574) *Ropi* válasza aleister (#51571) üzenetére


*Ropi*
félisten

A Gmailben lekérdezésnél újabban a 1110 és a 2221 is választható...

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#51575) aleister válasza *Ropi* (#51574) üzenetére


aleister
veterán

Hát még, ha tudnád, hogy az egyes szolgáltatók milyen portokat használnak. :)
Az általam felsoroltak a szabványos POP3, SMTP és ezek SSL képes portjai.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#51576) *Ropi* válasza aleister (#51575) üzenetére


*Ropi*
félisten

Tudom, hogy azok a szabványosabbak, ez meg a Gmail szerinti szabvány. :D

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#51577) Mercutio_ válasza Real_Necro (#51572) üzenetére


Mercutio_
félisten

Vegyetek fel egy szakembert...

:D

Studi/m3ss/Lassú Víz: Aki előbb ér oda foglaljon helyet, én tuti megyek, asszony még kérdéses.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#51578) Real_Necro válasza Mercutio_ (#51577) üzenetére


Real_Necro
veterán

Mutass egyet! ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#51579) Mercutio_ válasza Real_Necro (#51578) üzenetére


Mercutio_
félisten

Majd ha azért kapom a fizetésem, hogy a cégeteknek felhajtsak egyet :D

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#51580) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

Urak, köszönöm a gratulációt!
Első próbálkozás, annak minden hibájával. Bár már másfél hónapja elkészült, csak most kerülhetett ki. Mégsem emiatt volt mozgalmas a múlthetem, a cikkel konkrétan alig foglalkoztam. Nagyapám eltávozott, mamám sincs jól (bár őt inkább a történtek viselték meg), apósom kórházba került, sanszos a gerincműtétre. :(

Csöcsös képek: jók, szeressük, de nem kéne versenyt űzni belőle, van erre külön topik. Vagy ha igen, akkor linkelve, esetleg NSFW címkével.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#51581) TayRol


TayRol
veterán

'Estét!

(#51582) t_a_m_a_s válasza fi:zi'k (#51580) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Részvétem :(
Remélem a többiek rendbejönnek...

Holnap majd jól beletépünk...

(#51583) Larry303 válasza TayRol (#51581) üzenetére


Larry303
addikt

lemaradt a kép ;]

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#51584) TayRol válasza Larry303 (#51583) üzenetére


TayRol
veterán

gondold oda.:)

(#51585) zool1


zool1
őstag

(#51586) Real_Necro válasza fi:zi'k (#51580) üzenetére


Real_Necro
veterán

Részvétem.

Nagyanyám 12 éve mondogatja nagyapám távozása után, hogy már hamarosan ő is sorra kerül. Persze elkerülhetetlen, de 85 évesen azért még kertet gondoz, főz és már van 3 dédunokája, akik azért láthatóan feltöltik. Nagyapám sajnos egyik dédunokát sem ismerhette meg, így sokat mesélünk nekik róla. :B

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#51587) Balinov


Balinov
félisten

Fizik, őszinte részvétem.

Itt meg 3xi sürgősségi látogatás után majd 8 órája csepeg Patrikba a sós oldat. Halistennek talán már picit jobban van

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#51588) Real_Necro válasza Balinov (#51587) üzenetére


Real_Necro
veterán

Mi történt? :Y Jobbulást kívánunk!

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#51589) Mercutio_ válasza Balinov (#51587) üzenetére


Mercutio_
félisten

Jobbulást a nyúlgyereknek!

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#51590) *Ropi* válasza Balinov (#51587) üzenetére


*Ropi*
félisten

Mutasd meg ezt Nyuszinak (aki nem McFly) és rögtön jobban lesz! :))

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#51591) Real_Necro válasza *Ropi* (#51590) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ez jobban tetszik. :))

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#51592) aleister válasza zool1 (#51585) üzenetére


aleister
veterán

Áhá!
Most kiderült a féltve őrzött mesterfogás, amivel a jó csajos képeket szerzed. Tudjuk már a titkod. A rejtett misztériumot. A csöcsök kvintesszenciájának lelőhelyét. A vesédbe látunk. A roppant bonyolult keresőszó nem más, mint a "Szexi csajok" :DDD

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#51593) Real_Necro válasza aleister (#51592) üzenetére


Real_Necro
veterán

Nálad még ez nincs bent kedvencek között? :Y

:DDD

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#51594) Byk01 válasza Real_Necro (#51593) üzenetére


Byk01
senior tag

Nála a finomszemcsés anyagok (por) elutasítása van a kedvencekbe téve :D

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#51595) aleister válasza Byk01 (#51594) üzenetére


aleister
veterán

He? :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#51596) Studi válasza aleister (#51595) üzenetére


Studi
addikt

por NO! :DDD

(#51597) rbalint88 válasza aleister (#51595) üzenetére


rbalint88
addikt

A kábszi rossz, értem?! :DDD

(#51598) Larry303 válasza rbalint88 (#51597) üzenetére


Larry303
addikt

ezt a hülyeséget kitől hallottad? :DDD

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#51599) rbalint88 válasza Larry303 (#51598) üzenetére


rbalint88
addikt

valami szipus mondta ;]

(#51600) aleister válasza Studi (#51596) üzenetére


aleister
veterán

:D
Na erre nem gondoltam. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.