Hirdetés

2024. június 24., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4387) #40935168 válasza crey (#4384) üzenetére


#40935168
törölt tag

Túl akartátok automatizálni - de így is bőven kijárt sok embernek az egyes igénylő topic-okban, hogy NEM, nem lehet, nem jó, stb.. sokszor még részleteztétek is, miért nem.

Engem a link-tenger zavart meg.

"Először olvasd el ezt" -> oké, van 5 percem, kell az avatar, megcsinálom. Lekattintom, uhh.. alhivatkozás-hegyek: a) olvasd el ezt, ha nem tetszik b) olvasd el ezt, és opcionálisan c) tudnivalók és d) nagyon fontos ..

Szóval ránéztem és brrr, hátamon a szőr, végül legyintés, áhh, hagyjuk. Most is ha laikusként betévedek a topic-okba, elolvasom a szabályzatot nagynehezen, és közben: "open in new tab" majd "open in new tab" .. nyitogatom a linkeket. Oké, fő szabályzat elolvasva, lássuk mi az első tab, amit a háttérben előbb megnyitottam - és már el is vesztem addigra.. te jó ég, 5 percre ezt mire is nyitottam ? :DDD

Aztán jött valaki innen és leírta a lényeget kb. 3 sorban. Ezt Ti is megtehettétek volna az 1-es topic-ban, anélkül, hogy körbelinkeltétek volna az arcképigénylés témát.

Valszeg fontos volt, hogy leírjátok a szabályokat, csak egy "aknamezőnek" látszik messziről és a laikus megijed, úúúristen, nehogy rossz helyre lépjek, mert jön egy mod és leolt :) (A valóságban nem így van, csak az ember hiszi ezt). IRL kb. egyenesen átsétáltam az egész folyamaton, semmi akna nem robbant semerről. :D

Szóval amilyen egyszerű valójában az egész, olyan bonyira sikerült a leírás és a navigáció. Nem tartom magam hülyegyereknek (aztán lehet, most mást gondolsz rólam - feel free) :DDD de nem volt erre agyi kapacitásom meló után. Írogattam a kis kedvenc totyikjaimba inkább 1-2 dolgot aztán irány a CS :) egy órácskára.

Téged neveztelek most meg, de nem Neked szólt (lehet, nem is Te alkottad az igénylés szabályzatát). :U Szóval no offense... :B ;) ;) Kicsit multisra vettétek :DDD : a dolgok egyszerűek, a dolgok leírása viszont olyan bonyolult, hogy végül pont azért siklanak el az emberek a folyamatok felett, mert amikor messziről ránéz, jön a szívroham. Aztán jön a PROJEKT :DDD ami nem kevés erőforrás árán az adott processzt végül leegyszerűsíti arra a szintre, ahogy az a valóságban kinéz. ;) Uff. ;) :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.