Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • spanyoll

    addikt

    válasz Freddy76 #35502 üzenetére

    Az ilyenekkel én is hasonlóan vagyok. Tudjátok, hogy peace&love, de amikor pályán vagy máshol látom az útról másokat letoló (veszélyesen) meg agresszívkodva szabálytalankodókat akkor azért én is rájuk szórom a fekete mágia összes patkányvelőben áztatott nyúllábát.
    Ma is m7 Siófok-Budapest, német rendszámos Porsche 911 úgy tolt le belső sávból kocsikat (akik nem 120-szal mentek, hanem 150-nel), hogy már vártam, hogy biza itt valami pördülés lesz. Le lehet tessékelni a belső sávból azokat, akiknek nem indokolt ott lenniük, de ilyen 1-méteres követési távolsággal tolni le szegény 1.2-es motorú suzukist, aki megelőzte a középső sávban szerencsétlenkedő furgonost, azért undorító. Komolyan ilyenkor bennem van a vágy, hogy legyen egy nagyon olcsó de nagyon biztonságosan összerakott kocsim, és ha ilyet látok, akkor bizony szépen ráfékezzek pont annyit, hogy egy karcolás nélkül kiszálljunk a kocsiból, de ő otthagyjon 1millát a karosszériásnál és az idegességtől talán még szívrohamot is kapjon a mocskos szutykos férge.
    Bocs, felbasztam magam utólag is.

    "Super perfundo on the early eve of your day."

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés