Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21851) fi:zi'k válasza Fandango (#21843) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Használták már több helyen, én a Borderlands 2 főcímeként hallottam először.

(#21845) Freddy76
Pofántörölnéd és beperelnéd. ;]

Amúgy meg lásd madgie hsz-ét. ;)

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#21852) Mercutio_ válasza Real_Necro (#21176) üzenetére


Mercutio_
félisten

Megjött már a G4S-ed?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#21853) fi:zi'k válasza Mercutio_ (#21852) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Inkább vegyen Mi3-at. :D

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#21854) Real_Necro válasza Mercutio_ (#21852) üzenetére


Real_Necro
veterán

Nem, végül letettem róla és Moto X lesz. :B

Szerk:

(ha sikerül jó áron találnom)

Madgie:

Valahogy úgy... :D Bár azt még nem mesélted mennyire jó rajta a GPS... ;)

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#21855) madgie válasza Mercutio_ (#21852) üzenetére


madgie
titán

Megmutattam neki a Jedi trükköt a Moto X-nél oszt lehidalt :))

(#21856) Mercutio_ válasza fi:zi'k (#21853) üzenetére


Mercutio_
félisten

5" már nagy nekem.

madgie: e? :D

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#21857) Freddy76 válasza madgie (#21846) üzenetére


Freddy76
addikt

Azt írtam, hogy az engem drónnal fotózó köcsögöt.

Én amúgy az átlagnál érzékenyebb vagyok a magánszférámra, és igen, kurvára zavarna, ha a strandon egy fotózó drón röpködne felettem. Szólnék, ez biztos. Mondjuk pofozkodni nem kezdenék (alapos ok nélkül, legalábbis). Sőt, ki is tiltanám ezeket az eszközöket a strandokról (és sok más helyről is). A drónról fotózás nekem már túl közeli rokonságban van a Nagy Testvérrel.

Aki a tengert, vagy a partot akarja nagytotálban fotózni, menjen ki a kék órában, vagy keressen olyan partszakaszt, ahol nincsenek strandoló népek.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#21858) madgie válasza Real_Necro (#21854) üzenetére


madgie
titán

GPS-szel nincs gond sem ennél, sem a G-nél, hála Istennek. Gyorsan pozíciót talál, én a csillagfotóknál is gyakran használom, belövöm, mennyivel jár a horizont alatt a Hold, a Tejút melyik része van felettem, stb.

(#21859) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Darwin él :D

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#21860) Real_Necro válasza Mercutio_ (#21859) üzenetére


Real_Necro
veterán

Bele azért nem halt, de ütődött... :D Fater egyszer mutatta a rögzítőket G Astra-nál, tényleg nem egyszerű művelet.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#21861) Lassú Víz válasza Freddy76 (#21857) üzenetére


Lassú Víz
őstag

A Nagy Testvér is mindig ott repked feletted, csak kissé magasabban. :))

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#21862) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Kutyus tetsznek még a milf-ek? ;]

Ja, ha valaki nem tudná: PC-n google-ben is futtatható a 2048 :K

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#21863) Mercutio_ válasza Mercutio_ (#21862) üzenetére


Mercutio_
félisten

Bocs, rossz a 2048 link :B

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#21864) fi:zi'k válasza Mercutio_ (#21856) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Nem is neked mondtam. :P
Amúgy tényleg nagy, a Mi3 meg pláne (akkor mint a Sony Z1). Mellette, de főként kézbe véve a Nexus S eltörpül.

(#21862) Mercutio_
Asszem Playen is fenn van.

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#21865) #40935168 válasza Mercutio_ (#21862) üzenetére


#40935168
törölt tag

Szerintem ezzel nem vagyok egyedül, egy szép érett nő kinek nem ?
De nem alternatíva számomra, ha családot szeretnék, mellesleg ők fiatalabbak már sosem lesznek, de egy fiatallal kezdve ha ügyes az ember, csodás idomított saját milfje lehet.. :DD :)) :)) :))

(#21866) Mercutio_ válasza #40935168 (#21865) üzenetére


Mercutio_
félisten

Látom lassan te is megvilágosodsz ;)

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#21867) zolka78 válasza Freddy76 (#21857) üzenetére


zolka78
senior tag

Engedd el, és nyisd ki azt a whisky-t. Az Ausztrálok 6-0 verték a Franciákat. Bár ez így elég gyér de ez van.

Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

(#21868) Studi válasza Mercutio_ (#21859) üzenetére


Studi
addikt

Pedig ékszíjat nem bonyolult cserélni. :DDD

(tudom, tudom, ez nem vezérműszíj...)

(#21869) Real_Necro válasza Studi (#21868) üzenetére


Real_Necro
veterán

Inkább motorozzatok: [link] :DDD

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#21870) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Bringások, ez milyen perverz cucc már? :U és hogy csaj is legyen, meg fotózás (ja az itt off :B ) és persze kocsi ;]

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#21871) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Most néztük az "Enemy" c. filmet. Ha valaki már látta, árulja el nekem légyszives mi is volt most a lényeg?

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#21872) #40935168 válasza Mercutio_ (#21870) üzenetére


#40935168
törölt tag

Elég pervi :) Nem mai darab, de nagyon szép :)

(#21873) Mercutio_ válasza Real_Necro (#21871) üzenetére


Mercutio_
félisten

Így látatlanul is arra tippelnék, hogy kitől van a gyerek, illetve melyik pasi van végül vele :U

Az nem semmi, hogy 7 pontos 2010-es filmhez nincs magyar felirat :O

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#21874) madgie válasza Mercutio_ (#21873) üzenetére


madgie
titán

Feliratok.info-n csak négy verziót látok :))

(#21875) Mercutio_ válasza madgie (#21874) üzenetére


Mercutio_
félisten

:B
Azzal az oldallal egy időben gondok voltak és leszoktam róla, de akkor ezek után újra használom:R

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#21876) fi:zi'k válasza Mercutio_ (#21875) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Ja voltak vele gondok, de egy jó ideje már üzemképes. :K

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#21877) Balinov


Balinov
félisten

P*csaba Campbellel meg Duarte-val, ha birtak volna vagy 7 percet varni megtizenotszoroztem volna azt a masfel eurot, amit arra tettem, hogy Uruguay folyamatosan vezet a 10-ik, 20ik,30-ik es a 60ik percben :W

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#21878) *Ropi* válasza Studi (#21868) üzenetére


*Ropi*
félisten

Ez egy régi WV bogár, ugye?

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#21879) *Ropi* válasza Mercutio_ (#21873) üzenetére


*Ropi*
félisten

Szinkron van hozzá. :))

[ Szerkesztve ]

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#21880) fi:zi'k válasza Mercutio_ (#21870) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Az a perverz cucc egy régi pályaváz/pályabringa.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#21881) Studi válasza *Ropi* (#21878) üzenetére


Studi
addikt

Igen, az az.

(#21882) gab.m


gab.m
senior tag

Mi ez a nagy pangás? Gyorsan, linkeljetek csajokat, unalmas a melo :)

-- Eladó cuccok: Világítástechnikai szett, Slik állvány Giottos fejjel, Dell U2312HM IPS monitor --

(#21883) fi:zi'k válasza gab.m (#21882) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Ne':

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#21884) Lassú Víz válasza gab.m (#21882) üzenetére


Lassú Víz
őstag

Nem csajokat fotózol? Az tényleg unalmas :(

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#21885) *Ropi* válasza gab.m (#21882) üzenetére


*Ropi*
félisten

;] :))

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#21886) Real_Necro válasza gab.m (#21882) üzenetére


Real_Necro
veterán

Tanulj egy kis koreográfiát: [link] :D

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#21887) Studi


Studi
addikt

SQUASH!

M3ss jelezte, hogy nem tud holnap jönni, többiek kérlek jelezzetek, hogy tudjuk hány pálya kell! :) (aki lemond annak kell a pályát is lemondania! :P )

(#21888) Mercutio_ válasza Studi (#21887) üzenetére


Mercutio_
félisten

Már amikor először írtad hét közben jeleztem, hogy megnyekkent a jobb bokám és nem tudok emiatt menni (szóval ez most nem jelzés, csak emlékeztető, ha esetleg felületesen olvastad volna korábbi hsz-eimet ;) )

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#21889) Studi válasza Mercutio_ (#21888) üzenetére


Studi
addikt

Nem nagyon érdekel miket írogatszValahogy átsiklottam felette, köszi az emlékeztetőt! :R :DDD

szerk: amúgy pedig jobbulást!

[ Szerkesztve ]

(#21890) Mercutio_ válasza Studi (#21889) üzenetére


Mercutio_
félisten

Kösz, piszkosul bosszant amúgy a dolog, lehet valahogy a gyógyulást gyorsítani? (ezoTV-s ráolvasás nem játszik :N)

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#21891) Studi válasza Mercutio_ (#21890) üzenetére


Studi
addikt

Szalagsérülést nem nagyon. :( Ha nagyon fáj, akkor valami fájdalomcsillapítós tapaszt nyomj rá. Flektor a sláger, de én a Salonpast jobban szeretem, normálisabban ragad, és nincs olyan vastag zselés réteg rajta, ezért kényelmesebb viselet. Nem fog kelleni egy egész tapasz a bokára, el se fér, vágj belőle valami kisebb csíkot.

(#21892) Real_Necro válasza Studi (#21891) üzenetére


Real_Necro
veterán

Esetleg Flektor gél, párom most pont azt használja 2 hete szintén jobb bokára külső szalagra, mellé polcolás, ha fel van dagadva, valamint jó még a borogatás, rögzítésre meg bokarögzítő harisnya. Sajnos ínszalag meg ínhüvely baromi lassan gyógyulnak.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#21893) A Zéé válasza Studi (#21891) üzenetére


A Zéé
addikt

kinesio tape-el, vagy valami rögzítővel lehet vmennyire tehermentesíteni a sérült szalagot, és úgy lehet lassan újra terhelni. Amúgy arra tényleg csak az idő a gyógyír. Szalagsérüléssel óvatosan kell bánni, mert könnyű újra rásérülni, és akkor csak rosszabb lesz.

(#21892) Real_Necro
+1 a flectorra, ha fáj, én is azt használtam ilyen fóliás bugyolálásban, amikor kicsit oda volt a bokám.

[ Szerkesztve ]

Just a simple Lineman...

(#21894) Balinov válasza Mercutio_ (#21890) üzenetére


Balinov
félisten

palinkaval borogatni, belsoleg. ;)

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#21895) Real_Necro válasza A Zéé (#21893) üzenetére


Real_Necro
veterán

Párom most éppen ezért van 2 hete itthon betegszabin... menni még nehezen tud, de holnap már dolgozni kell... :(((

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#21896) Studi válasza Real_Necro (#21892) üzenetére


Studi
addikt

Hmmm, csak nekem gyanús, hogy Mercutio_val épp egyszerre léptek félre sántultak le? :DDD

Ahogy Ákos mondta valamelyik koncertlemezén (Freddy76 ne figyelj!): "az ín- és minden egyéb hüvelygyulladással nagyon kell vigyázni!" :DDD

Nekem amúgy a jobb lábfejem zúzodott, amikor belerúgtam az előzőnél 15 centivel kintebb lógó új kanapéba (gyerekkel a hátamon, rohanva, 2m magas tükörrel nem sokkal előttünk, hogy izgalmasabb legyen), azóta is fáj, pedig ennek már 4-5 hete. Fallabda közben kifejezetten éreztem. :(

(#21897) Balinov válasza Real_Necro (#21895) üzenetére


Balinov
félisten

deep heat kenocsot probald ki. Pfizer termek, nagyon jo, van kenocs belole, spray, meg tapasz. Igaz, otthon nem vettunk meg, csak itt, de ahogy nezem a linken aruljak MO-n is.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#21898) A Zéé válasza Real_Necro (#21895) üzenetére


A Zéé
addikt

az nem jó. Nem elszakadt neki? 2 hét egy sima húzódásnál már elég kellene legyen ahhoz, hogy a sima gyaloglás menjen. :F

Just a simple Lineman...

(#21899) Real_Necro válasza A Zéé (#21898) üzenetére


Real_Necro
veterán

Nem, ez nem kicsit komplikáltabb, volt műtét meg autóbalesetes előzménye is... szóval nem sima húzódás sajnos. 2 hete mondta meg neki dokija, hogy ez már egész életében végig fogja kísérni, szóval sportok kizárva, egyelőre örülünk ha a járás megy.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#21900) fi:zi'k válasza Balinov (#21897) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

3x olvastam el mire rájöttem, hogy nem throat. :))

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.