Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21201) gab.m válasza Real_Necro (#21197) üzenetére


gab.m
senior tag

A Moto G nekem is szimpi volt, de hivatalos gari arra sincs, és egy tizessel több lett volna, mint az edigitalos ár a Lumia 630ért.
Érdekes dolog ez az app kérdés, én nem vagyok nagy app-buzi, bár lehet, hogy pont azért, mert kezdetben a windows phone limitjei miatt nem szoktam rá, most meg már lehet, hogy lenne ilyen olyan flinc-flanc cucc, csak épp leszarom. Facebookot használok, levelező klienst, böngészőt, navigációt, otp smartbank-et, meg persze az alap telefon funkciókat és zenelejátszót.

-- Eladó cuccok: Világítástechnikai szett, Slik állvány Giottos fejjel, Dell U2312HM IPS monitor --

(#21202) Balinov válasza j.bravo (#21193) üzenetére


Balinov
félisten

annyit en is sajnalok ra, elhiheted. Volt Hero/Legend/Sensation/OneS (S4-el)/Most meg az One (M7). a legtobbet a Hero-ert fizettem, asszem valami 180€-t, Legendre ingyer kicsereltek 3 het utan, aztan a kovetkezok mind 100€ korul voltak, elofizuhosszabbitassal.

Ami szvsz nagyot fog durrani az az OnePlusOne lesz. high end Snapdragon, 3GB ram, tarhely,microsdslot es ahogy nezem EU-s ara fuggetlenul valahol 350€ korul lesz

/

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#21203) Balinov válasza t_a_m_a_s (#21199) üzenetére


Balinov
félisten

eskuszom a "bicajozáshoz"-t becsajozásnak olvastam.. :B

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#21204) madgie válasza gab.m (#21201) üzenetére


madgie
titán

Pár éve WP7-es telefonom, egy Omnia 7, maga a rendszer borzasztóan tetszett (ami furi, mert az asztali Win8-at meg utáltam), csak hát Samsung volt, mindenféle X aktás furcsaságokkal.

Az öcsémnek Lumia 520-a van, az is elég ár/érték bajnok cucc (illetve most már az 525 az), csak nekem is szúrja a szemem a szegényes app kínálat.

Balinov: OnePlusOne-nál még mindig ilyen szociálismegosztós, telefonösszetörős előrendelés van?

[ Szerkesztve ]

(#21205) t_a_m_a_s válasza Balinov (#21203) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

NA ahhoz pont nem fasza a 6233... :DDD

Holnap majd jól beletépünk...

(#21206) *Ropi* válasza t_a_m_a_s (#21205) üzenetére


*Ropi*
félisten

Dehogynem, csak idősebb a célcsoport. :DDD

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#21207) Balinov válasza madgie (#21204) üzenetére


Balinov
félisten

megmondom oszinten, nem tudom :(

Ropi: megint megnyerted a trollbajnoksagot :C

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#21208) Real_Necro válasza madgie (#21200) üzenetére


Real_Necro
veterán

Defy+-t csak azért kellett anno rootolni meg CM7-et raktam rá, mert a gyári úgy volt sz@r ahogy... Ellenben G-re jókat ír, az meg a legkevesebb, hogy nincs magyar nyelv... a kínain se nagyon lenne.. Dual engem nem izgat, inkább kijelző, androidos appokt, OTG. netelni nem igazán szoktam, max levelek. FB nincs, GPS-re meg még jó a Defy+, ahhoz van gyári tartóm is... :B

Elolvasgatom ezt a Motot, kíváncsi vagyok rá. Azért az X ára elég húzós a G után.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#21209) j.bravo válasza madgie (#21200) üzenetére


j.bravo
addikt

Sose romoltam még... :DDD agyalok rajta de sose volt annyi időm egyben hogy az összes háttérirodalmat elolvassam, mindent letöltsek-feltepepítsek (nyugis időszakban céges gépen ezen akadt meg a dolog, valamelyik környezet nem tudott csomagokat leszedni, azóta persze lehet hogy totál máshogy van), és aztán még neki is ugorjak.
Láma lettem, na.
Pedig egyszer tényleg neki kéne állni, annyit megér...

Merci: factory reset volt már, akkor javult is kicsit. Ezzel is az a bajom hogy a gyors és kényelmes backup+restore műveletét se sikerült még elsajátítanom, és egyesével pakoltam vissza az appokat, na az szipi-szopi volt (pedig nem használok nagyon sokat).

gab.m: hiperfokális meg dof kalkulátor van winphone-ra? Meg kulturált fájlkezelő? Illetve stopper (nyilván van) meg edzés-időzítő (időzíthető meló-pihi ciklusokkal)? A tényleg fontos az kb. ennyi.

Whatever.

(#21210) gab.m válasza madgie (#21204) üzenetére


gab.m
senior tag

Nekem is az első az Omnia 7 volt. 1 év és 3 hónap után nem bootolt be egyszerűen a cucc :) A sufnigari meg persze, hogy csak egy évig tartott.. Rohadt egyszerűen választottam akkor azt a telefont, vagyis inkább a rendszert: bementem egy MediaMarktba, és megnéztem mit tud az akkori csúcs android, meg a WP. Hát a WP köröket vert gyorsaságban az androidra, így baromi gyorsan eldőlt a dolog. Ráadásul akkor kezdték el kifuttatni az Omnia 7-et, így elég jó áron jutottam hozzá.

J.bravo: fájlkezelő egyáltalán nincs, ez egy nagy érvágás. A sportos app témákban meg nem vagyok kompetens, de megkockáztatom, hogy van. Dof meg hiperfokális izé is van, bár nem tudom, hogy ezek mennyire fontosak :)

[ Szerkesztve ]

-- Eladó cuccok: Világítástechnikai szett, Slik állvány Giottos fejjel, Dell U2312HM IPS monitor --

(#21211) Balinov válasza j.bravo (#21209) üzenetére


Balinov
félisten

elvileg van olyan lehetoseg, hogy google sync. Mikor az One lett az One S helyett bekapcsoltam, felmentem wifire, megadtam a g's accomat es leszinkorinzalta play-rol az osszes appot az One-ra, ami az One S-en volt.

Nexus 7-el (root, custom rom utan) ugyanigy volt.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#21212) madgie válasza Balinov (#21211) üzenetére


madgie
titán

Nekem is így volt két guglitelefon között :K

(#21213) Balinov válasza madgie (#21212) üzenetére


Balinov
félisten

ugyeugye.

amugy nemreg elindult megint a hangya, lejart a husegem, elhoznek egy M8-at, de meg egyenlore sokat kene radobni az M7-re (viszont I4S-t ingyer el tudnam hozni, de az meg kinek kell). Remelem az M8 ara is zuhan ebben a konstrukcioban, azt is mar 50€-ert el lehetett par honappal a launch utan hozni.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#21214) t_a_m_a_s


t_a_m_a_s
őstag

nesztek! :)

Holnap majd jól beletépünk...

(#21215) j.bravo válasza Balinov (#21211) üzenetére


j.bravo
addikt

Kontaktokkal oké, ugyanígy jártam el, az appok újra letöltögetésétől hullott a hajam kifelé.

gab.m: lehet élni nélkülük :) de ha van, akkor szinte semmi nem zárja ki a wp-t. Na jó, a fájlkezelő hiánya az igen. Simán usb-n gépre dugva lehet fel-le másolni fájlokat, vagy muszáj felhőzni?

[ Szerkesztve ]

Whatever.

(#21216) gab.m válasza j.bravo (#21215) üzenetére


gab.m
senior tag

Jaa, az megy, persze, csak a telefonon nincs fájlkezelő, meg usb otg.

-- Eladó cuccok: Világítástechnikai szett, Slik állvány Giottos fejjel, Dell U2312HM IPS monitor --

(#21217) Real_Necro válasza Balinov (#21213) üzenetére


Real_Necro
veterán

"...I4S-t ingyer el tudnam hozni, de az meg kinek kell..."

:DDD

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#21218) Balinov válasza j.bravo (#21215) üzenetére


Balinov
félisten

nem csak a kontaktokat, appokat is leszinkronizalta.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#21219) j.bravo válasza gab.m (#21216) üzenetére


j.bravo
addikt

Első körben a telefonos fájlkezőre gondoltam, csak aztán eszembe jutott hogy mintha valamikor olvastam volna olyasmit hogy pendriveként se látja gép, vagy kliensprogram kell, vagy felhővel wifin bohóckodni... remélhetőleg ez régen volt és azóta ez már van a wp-ben

Whatever.

(#21220) gab.m válasza j.bravo (#21219) üzenetére


gab.m
senior tag

Igen, az volt régen, hogy csak Zune-on keresztül lehetett pakolni rá, de most ha rádugod, rögtön feltelepíti a gép a szükséges cuccokat és utána meghajtóként látja és lehet rá pakolni meg szinkronizálni.

-- Eladó cuccok: Világítástechnikai szett, Slik állvány Giottos fejjel, Dell U2312HM IPS monitor --

(#21221) madgie válasza Balinov (#21213) üzenetére


madgie
titán

i4S? Az utolsó normálisan összerakott almafón. Abban még acél vót, nem holmi alumónijum :D

(de komolyan, volt fekete i5-öm, attól megsérült a festék rajta, ha ferde szemmel néztem rá)

(#21222) Balinov válasza madgie (#21221) üzenetére


Balinov
félisten

I5-t is hozhattam volna fel peldakepp, azt is el lehetne olcson hozni, de nekem az Alma nem jon be. nem is nezem. Amugy i4s jo kis cucc, csak not my cup of tea...

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#21223) madgie válasza Balinov (#21222) üzenetére


madgie
titán

Jó áron el tudnád adni vadiújan, meglenne az M7/M8 árkülönbözet, nem? :)

(#21224) Balinov válasza madgie (#21223) üzenetére


Balinov
félisten

az meg, de kene varni megint 12 honapot, hogy kedvezmennyel el tudjak egy ujabb keszuleket hozni. Raadasul a Meteoros (az a szolgaltato) szifonok halozatfuggok, mig az osszes HTC, ami toluk van gyarilag KF.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#21225) Freddy76


Freddy76
addikt

Érdekes ez a telefontéma... Kövezzetek meg, de nekem az iPhone-on kívül semmi sem jó... Próbáltam, az Androidnak több napi esélyt adtam, de sírtam egy hét után is. Nem kell. Semmi nem kell. Szifon kell.

Asszem veszek egy 5s-t.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#21226) Balinov válasza Freddy76 (#21225) üzenetére


Balinov
félisten

senki nem fog megkovezni, Freddy. ez nem egy szifon/WP/droid fan topik amugy sem.

Tegnap este megkostoltam viszont a Leffe-t. Elso korty, tyuha, leert a kisuveg, huha. ez kiba***t jo!

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#21227) Throme válasza Freddy76 (#21225) üzenetére


Throme
veterán

Ilyenkor szokták azt mondani más fórumokon - ahol helyettesítsd be a szifont a canikonnal - hsz huszárok, hogy bedőltél a marketingnek, megtéveszt a reklám, mikozben Neked azért kell a szifon mert az tetszik....
Ezt nagyon "imádom"

Szóval marketing!! :D

(#21226) Balinov : én meg ittam lasko-t (nemtok olyan skodás s-t írni most). Le volt!van értékelve és gondoltam veszek.
....csak úgy elmondtam... ha már sör ;)

[ Szerkesztve ]

(#21228) Mercutio_ válasza t_a_m_a_s (#21199) üzenetére


Mercutio_
félisten

De kell, különben ha bebaszcsizol hogy találsz haza a kocsmából? :DDD
Monnyuk lehet, hogy baszcsizhatja a GPS a "következő lehetőségnél fordulj balra" - t ha assetudom hol a balra :D

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#21229) Studi válasza Freddy76 (#21225) üzenetére


Studi
addikt

Nincs ezzel baj, sokkal cikibb, hogy Nikont vettél OM-D után! :P :DD

Abszolút megszokás kérdése amúgy, én droidossal kezdtem az okostelefonosdit, ezért nem hiszem, hogy kézreállna az Iphone, párom WP-s Nokiáját meg bottal se piszkálnám. De ha valamelyik másik rendszerben kezdek, akkor valószínűleg az Androidot lenne nehéz megszoknom.
Az Apple ráadásul igen megosztó cég, sokan veszik, vagy épp nem veszik a körülötte kialakult hype miatt.

(#21230) Real_Necro válasza Freddy76 (#21225) üzenetére


Real_Necro
veterán

Az első bekezdésre még azt írtam volna, hogy ok, neked az tetszik, ízlések és pofonok... :P ;]

Itt cégnél repkednek a szifonok, minden vezetői teló az. Utálom a szőkenős menüjét, az egyetlen gombját, a beállításait, a bugjait... Sokáig szenvedtünk miattuk, mert gondoltak egyet és nem voltak hajlandóak szinkronozni anyacéges mailszerverrel. Ehhez mérten baromira túlárazott (mint egyes androidos készülékek is). Szóval nekem vele van rossz tapasztalatom.

Én egyébként windóz mobillal kezdtem, volt egy Sierra Wireless Voq-om:

Ronda volt, de míg fősuliról utaztam hazafelé buszon, tudtam msn-ezni akkori barátnőmmel. Első okosom meg ez a kis Defy+, de meg is szerettem az androidost, főleg a rengeteg alkalmazás miatt. :B

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#21231) madgie válasza Freddy76 (#21225) üzenetére


madgie
titán

Három iPhone típuson vagyok túl, tudom, miről írsz. Nekem csak az 5/5s iránya nem jön be, az az anyagspórolós nyiknyak valami a 4/4s mokány monolitjaihoz képest. Közben az iOS 7 is elég felemás lett (80%-ban telitalálat, de 20 tömény hányinger), ezért ugrottam most éppen a droidra. Ezzel sincs semmi baj, sőt, jegyezd meg John Milton, stock droid jó droid. Nem a Samsung-féle bloatware az Android, hála Istennek.

(#21232) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#21233) Novics válasza Freddy76 (#21225) üzenetére


Novics
senior tag

Egy darabig én is használtam szifont, de az egy levetett 3G volt. Nagyon össze volt rakva, igazán minőségi cucc volt. Ettől függetlenül nem szeretem én sem a hájpot körülötte. Én már csak ezért sem vennék ilyet. Nomeg az ára miatt. :) Persze ha egyet hozzám vágnának, akkor nem dobnám vissza, de annyi pénzt nem ér. Mint ahogyan a BB Z10-ért sem adtam volna 150 ezret, de 75-ért már jó vételnek tűnik. Most ez a kiszemeltem, bár azt hiszem, hogy most az SPD pedál és cipő vásárlás elviszi a lóvémat. Bár a legnagyobb gond az, hogy megszűnik a csövezési lehetőségem, amikor suliba megyek, plusz még a menetjegy elszámolás lehetősége is. Összébb kell húznom magamat... :O

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#21234) ccs2929


ccs2929
senior tag

Ha valaki /milces/ szeretne fényerős obit venni a közeljövőben! ;]

Flickr: http://goo.gl/V53ntj Ha korrekt volt az üzlet,akkor várom az értékelést!

(#21235) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Skacok, ezek az új Adobe Camera RAW Converter-ek önállóan nem működnek, kell alájuk mindenképpen PS6/CC? (utóbbit assetom micsoda :B )

ccs2929: Ezt inkább a mikrós topicba, bár ott se lesz sok sikere ekkora batárnak :N

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#21236) Freddy76


Freddy76
addikt

Hát, ne haragudjatok, de némiképp egyszerű megközelítés szimplán a marketinggel magyarázni azt, hogy nekem bejön az iPhone. Semmilyen más apple cuccom nincs, és ha érdekelne a marketing, akkor én is fullframe vázzal rohangálnék, mert az menő. Az iPhone 3 volt az első szifon, utána volt 4, majd 5, most megint 4 (az ötöst elhagytam...). Leszarom, hogy handrás mit ír a blogján, ez egy jó készülék. Letisztult, egyszerű, de mégis komplex, jó kezelni, használni - teszi, amit tennie kell. Volt samsungom, kollégám valami vadiúj drága galaxy-jét adta oda, de az egy fos az iPhone-hoz képest (és közel ugyanannyiba kerül). Mást még nem próbáltam. Bocs, ez van.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#21237) Lassú Víz válasza Mercutio_ (#21235) üzenetére


Lassú Víz
őstag

Keress Adobe DNG converterre! Úgy tudom az free.

Amilyen nagy batár akkora az ára is... :N

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#21238) t_a_m_a_s


t_a_m_a_s
őstag

Srácok, azért a vidéki életnek is van varázsa. Igaz, egész délután füvet nyírtam, de most ülök a teraszon, ciripelnek a tücskök, nézem ahogy sötétedik, közben szürcsölgetem a sörömet. És tabletről nyomom a netet :DD

Holnap majd jól beletépünk...

(#21239) JohnyBlue válasza t_a_m_a_s (#21238) üzenetére


JohnyBlue
őstag

dobjad a tűzre azt a valamit!

https://ipollo.com/?ref=johnyblue

(#21240) madgie válasza t_a_m_a_s (#21238) üzenetére


madgie
titán

És csípnek a szúnyogok :D

(#21241) #40935168 válasza t_a_m_a_s (#21238) üzenetére


#40935168
törölt tag

Üdv a klubban (tablet outside) :D ;)

(#21242) #40935168 válasza Freddy76 (#21236) üzenetére


#40935168
törölt tag

Utálom az Apple-t, de be kell látni, hogy k*ra igazad van.
Használhatóak a cuccaik, kész. Gyors, pörög, nem fagy, nem gondolkodik, nem szarakodik.

Az androidok óriási fejlődésen mentek át már, mióta kijöttek - de még mindig ultrafosak az almához képest, szvsz. User experience eggyes.

Már csak a kezem alatt lévő négymagos, 2G RAM-os KitKat-ra mókolt tabletből is kiindulva. Nem beszélve az ultrahulladék Sony Xperia SP telómról... :(((

Szóval zárt az Apple eléggé szoftver szinten, meg körülményes sokmindenben, zenelejátszás (utálom a stream-elős, online dolgokat, az iTunes-t úgy ahogy van és még sokminden szarját) .. de hogy betonstabilkurvagyors, az tény.

(#21243) Freddy76 válasza #40935168 (#21242) üzenetére


Freddy76
addikt

Engem nem érdekel, hogy zárt, nem akarom feltörni, nem akarom teleszórni ingyen játékkal, nem akarok fejlesztgetni rajta, és nem akarok mindenféle fejlesztők által kitalált béta izéket feltenni. Nekem az kell, hogy működik. Pontosan, szépen, ahogy a csillag megy az égen.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#21244) madgie válasza #40935168 (#21242) üzenetére


madgie
titán

Mondom, stock droidot kell használni. Azzal kábé annyi gond van, mint az apple-lel. Samsungokkal én is csak szívtam világéletemben.

Mert az utóbbival is van, nekem itt volt a komplett ökoszisztéma (Mac Mini, iPad, iPhone, Apple TV), mégis néha az idegeimre ment. Néha nem megy valamiért az Airplay, nem nem jönnek meg valamiért a levelek (iCloudra)... ez se bolondbiztos rendszer, na.

#21243: na mondjuk erre sem volt képes az iPhone 4, mikor kijött az iOS 7. Olyan lassú volt böngészni hirtelen rajta, hogy a maradék hajam kihullott. Hónapokkal (!) később orvosolták csak a problémát. Tudom, régi hardver, együnk sót.

[ Szerkesztve ]

(#21245) Mercutio_ válasza Freddy76 (#21236) üzenetére


Mercutio_
félisten

Márkás droidos telók a saját átszabott kotványaikkal kalap kakik, és ebben a Samu élen jár.

Lassú víz: Meg is van a DNG Converter 8.5:R

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#21246) Larry303 válasza Mercutio_ (#21245) üzenetére


Larry303
addikt

hát nem tudom...nem egy küytü fordul meg a kezem alatt, tabletek, notik, telók, gépek, és még ezer biszbasz, de én pl soha nem jöttem ki az almával...a windows munkából adódóan must have, így nálam htc+droid a befutó...
maga az, hogy stabil gyors ez tényleg jó dolog, a zárt rendszer szintén...az már nem, hogy nem én döntöm el mit és hogyan, és sajnos a meghibásodás is egyre gyakoribb...az utóbbi egy hónapban jópár rohadó félben lévő alma járt nálunk, persze ez nem is az ő hibájuk, bármilyen hardver elromolhat, csak kevésbé volt jellemző rá régen, mint az ultragagyi pc szegmensre, most ez a két görbe egyre jobban közelít egymáshoz sztem.

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#21247) Mercutio_ válasza Larry303 (#21246) üzenetére


Mercutio_
félisten

Almás cuccal eddig csak futólag találkoztam, idegesített, hogy win-like ablakok, de más működési logika, meg nagyon be akar korlátozni.

Mobilt meg elvből nem veszek ilyen drágát :N

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#21248) *Ropi*


*Ropi*
félisten

Megint öregbítettük hazánk hírnevét. :)

(#21235) Mercutio_: Az ACR csak PS / CC-vel műxik, a DNG converter a standalone.

[ Szerkesztve ]

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#21249) #40935168 válasza Larry303 (#21246) üzenetére


#40935168
törölt tag

Nálam is htc+windows. A htc Sense állat, nagyon szeretem.
De amúgy a droidnak ez lett az átka, hogy kb. minden gyártónak más felülete, más izéje van rá, mindegyik állítja magáról, hogy csilivili, mindent tud, bla bla bla, aztán mikor márkát váltasz, a fejed fogod, máshogy néz ki az ikon, nincs meg az az alkalmazás (vagy nem ingyen), stb stb stb, a full wtf és *anyátok* ..

Tabletben pedig szvsz iparihulladék az összes ARM-os platform, Antutu Benchmark eredmény ide vagy oda. Egyszerűen tetvek mind, vagy egy adott processz képes úgy beragadni, hogy hülyére blokkolja az egészet.

Várom, hogy terjedjen az x86-os platform és hozzá a 8.1, vagy még későbbi Winfosok, sztem az lesz az áttörés és a droidok kapnak egy fülest visszakézből. Mert .. csudaszép és csudajó ám ez a droidvilág, de mocskosul tele van buggal így évek után is. De nagyon.

Tableten agyaltam jó ideje, végül oké, lett egy, anyámnak, amit lenyúltam tőle, mert neki veszek egy iPad Air-t (szerencsétlenen kifogott a droid), az legalább megy, arra nem kell memóriaoptimalizáló lófasz, kislófasz, nagylófasz, mindenféle lófaszsegédprogram, hanem szimplán belakja oszt jóóóó, működik, ahogy Freddy mondja.

Csak a bibi az, hogy én is kezdem magam megkímélni az agyfasztól, meló után k.o. fejjel semmi kedvem még szopni mindenféle kütyüvel otthon. MŰKÖDJÖN, kész, a geek-ek meg szórakozzanak amivel akarnak. (Mondom ezt úgy, hogy kőkocka geek voltam 10 éve még simán).

Ma már a kényelem. Lenyomom a kurva gombot, ugorjon be a böngésző és amikor anigifes mozgó oldalt lapozgatok vagy ilyenek, az szépen folyékonyan reagáljon, az iGo-ról vagy egyéb térképforgató hülyeségekről nem is beszélve. De úgy tényleg folyékonyan, ami nálam 60 fps-nél kezdődik.

(#21250) madgie válasza #40935168 (#21249) üzenetére


madgie
titán

Tabletből iPad :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.