Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21951) t_a_m_a_s


t_a_m_a_s
őstag

Urak,

GoT évadzáró megvolt?

Holnap majd jól beletépünk...

(#21952) #40935168 válasza t_a_m_a_s (#21951) üzenetére


#40935168
törölt tag

22-23 tehát épp megy.

(#21953) Balinov válasza t_a_m_a_s (#21951) üzenetére


Balinov
félisten

most kolcsonzom, megnezzuk a meccset aztan usanka gana elott gyorsan meg is nezzuk szerintem.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#21954) Mercutio_ válasza t_a_m_a_s (#21951) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ma hulla vagyok, holnapra tervezzük.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#21955) t_a_m_a_s válasza Mercutio_ (#21954) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

K*rvajó volt. Ez az egész évad tutira sikerült. Akkor majd holnap kidumáljuk

Holnap majd jól beletépünk...

(#21956) t_a_m_a_s válasza Balinov (#21953) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Bali, a kolléga már délelőtt kikölcsönözte... ;) :)

Holnap majd jól beletépünk...

(#21957) spanyoll válasza t_a_m_a_s (#21955) üzenetére


spanyoll
addikt

Szpojler ha még nem látta valaki az uccsó részt:

Há jóú vót de bennem maradtak kérdések, nem is kevés.
Miért megy a Varys a Tyrionnal (vagy megy egyáltalán vele? mit akar jelenteni ez a kutyaketrecénél való üldögélés).
A sárkányok mint állatok nem utálják meg a csajszit mert hopp bezárta őket pár évre, de legalábbis hosszú időre?
Tyrion oké , hogy fel volt háborodva, de minek kockáztatta a szabadulását? Teljesen fölösleges.
Shae miért akarta kicsinálni Tyriont? Egyértelmű, hogy még szereti, még ha más kardján is lovagol.
Az pedig full bullshit szerintem, hogy Brienne kicsinálta a kutyát, nehogymár.
Ez legalább akkora bullshit halál ahogy meghalt az a biszex pöcs.
Hova megy a Tyrionos hajó amúgy? Én Dornera tippelek, de meglássuk.

Spoiler off

Egy biztos, el kell olvasnom a könyveket, mert esélytelen, hogy én várjak jövő tavaszig a folytatással :D

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#21958) Real_Necro válasza spanyoll (#21957) üzenetére


Real_Necro
veterán

Te figyu bakker.

Attól mert nagy fekete betűkkel kiírod, hogy spojler, attól még óvatlan ember csak beleolvas véletlenül és máris elcseszted neki a meglepetést. Hanyagoljuk már ezt, hogy de csak azért is leírom, lesz@rom ki látta ki nem stílust, hagyjunk neki egy kis időt kipörögni, köszi. :R ;)

Torrentes oldal oké hogy rendelkezik "spojler" gombbal, de itt sajnos nincs, hogy kitakard, ez meg baromira rossz megoldás rá és felettébb idegesítő... :U

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#21959) fi:zi'k válasza Real_Necro (#21958) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Szerintem korrekt módon kiírta egy egész sorba, hogy aki nem akarja, az ne olvassa. :)
Lehetne még fokozni a kiemelést, stb, de ez így már elfogadható szinten van. Én is elkezdtem olvasni a hsz-t, és elolvasva az első mondatot, átugrottam a végére, ahol már az szerepelt, hogy spoiler off.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#21960) Real_Necro válasza fi:zi'k (#21959) üzenetére


Real_Necro
veterán

Nem mindenki olvas soronként, nekem fotomemóriám van. :P :DDD

Mondjuk én kb hazaérek és előbb megnézem, utána jövök fórumra, de többiekre gondolva, főleg úgy, hogy T_a_m_a_s is írta, hogy holnap beszéljük ki, nem fair. ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#21961) spanyoll válasza Real_Necro (#21958) üzenetére


spanyoll
addikt

.
.
.
.

Akkor legközelebb így emelem ki, hogy a lusta olvasók is lássák!

.
.
.
.

Amúgy bocsi ha elolvasta volna valaki, nem hinném, hogy itt lehetne jobban jelezni azt, hogy spoiler jön :)

[ Szerkesztve ]

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#21962) Real_Necro válasza spanyoll (#21961) üzenetére


Real_Necro
veterán

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#21963) Balinov válasza t_a_m_a_s (#21956) üzenetére


Balinov
félisten

:)) barcsak inkabb azt neztuk volna a Nigeria-Iran helyett...legalabb nem fogadtam volna es buktam volna 2,5€-t.. :W sztem holnap vagy szerdan nezzuk meg...most alvas (esetleg USA-Ghana elso felido)

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#21964) #40935168


#40935168
törölt tag

Hát ez kurvajó volt, uhh veszem meg a könyveket én is :D :D :D

Spoiler on és válasz spanyollnak:
+%!/=!%/=!%=!%=!%/=!%/=!%/=!%/=!%/=!%/=!%/=!%/=+%!/=!%/=!%=!%=!%/=!%/=!%/=!%/=!%/=!%/=!%/=!%/=+%!/=!%/=!%=!%=!%/=!%/=!%/=!%/=!%/=!%/=!%/=!%/=
Miért megy a Varys a Tyrionnal (vagy megy egyáltalán vele? mit akar jelenteni ez a kutyaketrecénél való üldögélés). Mert meghúzták a harangokat Királyvárban, ergo felfedezték, hogy a király halott. Le roi est mort, vive le roi :D Neki összeáll a kép, hogy a tőpe csinálhatott valamit és inkább vele megy, mert a taktika most azt diktálja. Persze én nem olvastam, szóval a filmből ez jön le.
A sárkányok mint állatok nem utálják meg a csajszit mert hopp bezárta őket pár évre, de legalábbis hosszú időre?Kit érdekel ? Szerintem ott fognak megdöglenni. Kettőnek annyi. A harmadikat az ötödik évadban levadásszák majd.
Tyrion oké , hogy fel volt háborodva, de minek kockáztatta a szabadulását? Teljesen fölösleges. Bosszú. Szerintem jól tolta. Kijárt mindenkinek, bár nem az öreget lőttem volna meg, hanem a királynét.. (miután jól leszúrom, muhaha ;] )
Shae miért akarta kicsinálni Tyriont? Egyértelmű, hogy még szereti, még ha más kardján is lovagol.Szerette is, de utálta is Sansa Stark miatt. És végeredményben ő mégiscsak egy kurva. Volt. :D
Az pedig full bullshit szerintem, hogy Brienne kicsinálta a kutyát, nehogymár.Na az kemény jelenet volt nagyon, csak pislogtam, atyaég, ki mikor döf már kibe, de nem, csatt, paff, súlyos nagyon :)
Ez legalább akkora bullshit halál ahogy meghalt az a biszex pöcs.Arya Stark érdekesen otthagyta meghalni a Sanyit. Azt hittem, bírja annyira, hogy ledöfi. De nem. Pech. :D
Hova megy a Tyrionos hajó amúgy? Én Dornera tippelek, de meglássuk. Nem tudom. De a törpének meg kellett menekülnie, és ez így jó !!!! +%!/=!%/=!%=!%=!%/=!%/=!%/=!%/=!%/=!%/=!%/=!%/=+%!/=!%/=!%=!%=!%/=!%/=!%/=!%/=!%/=!%/=!%/=!%/=+%!/=!%/=!%=!%=!%/=!%/=!%/=!%/=!%/=!%/=!%/=!%/=+%!/=!%/=!%=!%=!%/=!%/=!%/=!%/=!%/=!%/=!%/=!%/=
Spoiler off :)

(#21966) fi:zi'k válasza Fandango (#21965) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

#25 Trollies. :DDD

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#21967) Mercutio_ válasza spanyoll (#21961) üzenetére


Mercutio_
félisten

Van filmes topic ott leírod - szintén spoiler felirattal - ami a kicsi szíved nyomja itt meg csak linkeled, ennyi az egész.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#21968) t_a_m_a_s válasza Mercutio_ (#21967) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

de mi nem merészkedünk más topikokba, ez a mi kis játszóterünk... ;] :D

Amúgy, ha már én dobtam fel a GoT témát: van itt egy "hardcore" rajongótábora a filmnek, gondoltam azok meg az évadzáró rész megnézésével nem késlekednek napokat... Kurva jó volt az egész évad, főként a tavalyi lapos széria után. Engem is nagy mértékben tolt a könyvolvasás felé, annyi nyitott cselekményszál maradt, hogy iszonyúan kíváncsi vagyok a folytatásra. Tirion még mindig a legjobb arc! Én az öreget is csíptem, dehát ez van, hullanak a főszereplők:))
Most még kiolvasom a Lovasi könyvét, aztán asszem neki is állok a Trónok harcának:)

Az is mi durva már, hogy életrajzi könyvet írnak fiatalkorom nagy kedvencéről... Már akkor sokkot kaptam, hogy hogy öregszem, amikor megvettem a 20 éves jubileumi Kispál CD-t, most meg ez a könyv... B*sszus, tényleg vén sz*rdarab vagyok... ;)

Holnap majd jól beletépünk...

(#21969) Mercutio_ válasza t_a_m_a_s (#21968) üzenetére


Mercutio_
félisten

SPOILER!!! Négy!!! :D

Újabb MS ciki [link]

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#21970) Real_Necro válasza t_a_m_a_s (#21968) üzenetére


Real_Necro
veterán

SPOJLER ON

/!=Q+/!+/!(+"%/=!%+"(=!%=+!%=+"%!=+"%!+"%(=!/!=Q+/!+/!(+"%/=!%+"(=!%=+!%=+"%!=+"%!+"%(=!/!=Q+/!+/!(+"%/=!%+"(=!%=+!%=+"%!=+"%!+"%(=!/!=Q+/!+/!(+"%/=!%+"(=!%=+!%=+"%!=+"%!+"%(=!/!=Q+/!+/!(+"%/=!%+"(=!%=+!%=+"%!=+"%!+"%(=!/!=Q+/!+/!(+"%/=!%+"(=!%=+!%=+"%!=+"%!+"%(=!/!=Q+/!+/!(+"%/=!%+"(=!%=+!%=+"%!=+"%!+"%(=!/!=Q+/!+/!(+"%/=!%+"(=!%=+!%=+"%!=+"%!+"%(=!

Ki gondolta volna, hogy az öreg Tywin Lannister és a Véreb egy részen belül sz@rás után ugyanarra a sorsra jut? :DDD :D

/!=Q+/!+/!(+"%/=!%+"(=!%=+!%=+"%!=+"%!+"%(=!/!=Q+/!+/!(+"%/=!%+"(=!%=+!%=+"%!=+"%!+"%(=!/!=Q+/!+/!(+"%/=!%+"(=!%=+!%=+"%!=+"%!+"%(=!/!=Q+/!+/!(+"%/=!%+"(=!%=+!%=+"%!=+"%!+"%(=!/!=Q+/!+/!(+"%/=!%+"(=!%=+!%=+"%!=+"%!+"%(=!/!=Q+/!+/!(+"%/=!%+"(=!%=+!%=+"%!=+"%!+"%(=!/!=Q+/!+/!(+"%/=!%+"(=!%=+!%=+"%!=+"%!+"%(=!/!=Q+/!+/!(+"%/=!%+"(=!%=+!%=+"%!=+"%!+"%(=!/!=Q+/!+/!(+"%/=!%+"(=!%=+!%=+"%!=+"%!+"%(=!/!=Q+/!+/!(+"%/=!%+"(=!%=+!%=+"%!=+"%!+"%(=!

SPOJLER OFF

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#21971) Real_Necro válasza fi:zi'k (#21966) üzenetére


Real_Necro
veterán

#22 Mennyi fotósra igaz... :P :D

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#21972) Lassú Víz válasza Fandango (#21965) üzenetére


Lassú Víz
őstag

#26 Ne csinálj "x klisé amit kerülj el" videót.

Becslések szerint kb. 880 milliárd fotó készül 2014-ben. Ekkora halmazból merítve minden klisé. Nem létezik olyan beállítás amiből ne lenne még rengeteg.

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#21973) aleister válasza Fandango (#21965) üzenetére


aleister
veterán

"Black and white border collie". :DDD
Kééész ez az ember! :)

(#21946) *Ropi*:
Én őszintén drukkolok az Ubernek. Mindig is utáltam a taxisokat. Vicces nézni, hogy háborognak az ellen, hogy a rabló, átbaszós, semmittevős életkéjüket egy valóban okos alkalmazás fenyegeti.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#21974) spanyoll válasza Real_Necro (#21962) üzenetére


spanyoll
addikt

A csávó arca valami zseniális, kevés dolog van amin ennyire tudok röhögni indokolatlanul :D
Ez pl ilyen, de nem tudom miért :DDD

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#21975) m3ss válasza aleister (#21973) üzenetére


m3ss
veterán

"rabló, átbaszós, semmittevős életkéjüket"
sztem itt sem kellene altalanositani...btw ismersz taxisokat? nem egy aranybanya am :N

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#21976) Studi válasza m3ss (#21975) üzenetére


Studi
addikt

Főleg hogy felénk a taxisok egy része már szinte alvilágnak tekinthető, így a normálisan, tisztességesen dolgozók igencsak kiszorulnak. De ez társadalmi/bűnügyi probléma, és nem csak a taxisokat érinti.

(#21977) Byk01 válasza Fandango (#21965) üzenetére


Byk01
senior tag

Menő a Barbie az asztalán :D

Az megvan, hogy a naplementés képek között ott volt a Lánchíd is?

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#21978) Lassú Víz válasza aleister (#21973) üzenetére


Lassú Víz
őstag

Van igazságod, de a sofőröknek legyen személyszállításhoz érvényes jogosítványuk, és orvosi alkalmasságijuk, ne lépjék túl a vezetési időt. Az autók legyenek kifogástalan műszaki állapotban a megfelelő hatóság által tanúsítva. És végül de nem utolsó sorban vegyék ki a részüket a közteherviselésből.

Ezek után, hogy mennyiért vállalja a fuvart és milyen márkájú autóval, döntse el a verseny. Ez az alkalmazás a taxisoknak csak az életszínvonalát csökkenti, a diszpécserek munkáját viszont feleslegessé teszi és nem ők tüntettek...

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#21979) fi:zi'k válasza aleister (#21973) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Sok tróger van közöttük, ez biztos, de tényleg nem szabad általánosítani. Egyébként én sem komálom a taxisokat, mert kb csak. De ettől még nem örülök, hogy egy usánka degeszre keresi magát.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#21980) spanyoll válasza fi:zi'k (#21979) üzenetére


spanyoll
addikt

Ja, vannak kivételek, nekem is van egy taxis haverom még Siófokon, ő pl egész emberi :D
Amúgy pedig a maradék 90% amelyik nem képes együtt élni a többi közlekedési eszközt használókkal (bringás, autós, gyalogos és akárki) az megérdemli a ubert.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#21981) L4mie


L4mie
veterán

btw: srácok valamki be tudja linkelni a fotósok fejlődésének a vicces diagramját

:D már ha tudjátok melyikre gondolok.

oké megvan

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#21982) m3ss


m3ss
veterán

megjott vegre az adapterem..hat ez ilyen formaban nem vmi okos megoldas :DDD raadasul sok ez a 18 mpixel apscn...sigmaval pixelszinten siralmas. es hat az 50-es sem olyan nyitva mint 5d-n...raadasul 50-essel nem sieti el a fokuszalast...sztem kis doffal mozgo temara oriasi crop nelkul kb hasznalhatatlan lesz, de majd kiderul. megjott a vakum is, 13 nap alatt kinabol, rekordgyanus :K

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#21983) Novics


Novics
senior tag

Srácok most én is jönnék egy IT-s kérdéssel. Ismerősömék telenor hipernetet használnak, és egy tl-mr3220-as routerük van. Ez nem támogatja a 4g modemet - zte mf820 - így eddig csak úgy volt net, hogy a számítógépen keresztül megosztották a router felé, az meg terítette wifin. Na én próbáltam egy firmware frissítést - mert azt mondták, hogy majd jön ki olyan, ami támogatja a modemet -, de nem készítettem a backupot. :W A router még mindig nem támogatja a modemet, de már a net megosztás sem megy. Egyedül a routerbe piszkáltam bele, a gépen minden beállítás maradt - egy ip változás volt, de azt visszaírtam - de nem megy a megosztás. A lapos meg az asztali látja a routert, vidáman pingelik is egymást, a hálózat él és virul, csak a net nem.

Valami ötlet?

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#21984) madgie válasza spanyoll (#21980) üzenetére


madgie
titán

Hja, pont Siófokon b*szott kijönni a taxis értünk :D

(#21985) aleister válasza m3ss (#21975) üzenetére


aleister
veterán

Természetesen itt is igaz, hogy akinek nem inge, ne vegye magára.

Azt egy szóval sem mondtam, hogy full miller az összes taxis. Őszintén megvallva engem az nem érdekel, hogy mennyire tudnak megélni belőle. Őket sem érdekli, hogy én mennyire tudok megélni a munkámból. Ez mindenkinek a saját szocproblemje.
Az viszont igen, hogy amikor Pesten pl a buszpuhoz rendelek taxit, akkor automatikusan turistának = hülyének néznek. Kerülővel menne a taxis, belevisz a dugóba, stb. Volt már rá példa, csak majd 10 év pesti lét után kicsit belémtört a csóka bicskája.

Az meg, hogy számla miegymás nélkül egy max 5 perces útért 2000-et kérnek megint csak elgondolkoztató. Mert ebbe ugye nincsen adózás, diszpécseri díj, stb. Max 100 forint a gázolaj ekkora távon amortizációval együtt.

(#21978) Lassú Víz:
A cikkben szó volt róla, hogy beállíthatod az igényelt gépjármű minőségét. Ami gépkocsi az utakon fut, az nyilván a műszaki vizsgán átment. A közteherviselés meg szoftveresen szépen megoldható. Bár amint ez a mocskos állam belenyúl valamibe, akkor lesz vége a mókának.

Annak örülök, hogy az Oszkárt még nem akarta semmilyen tolvaj politikus szétbaszni.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#21986) Studi válasza m3ss (#21982) üzenetére


Studi
addikt

Viccesen néz ki. :D
Ha lenne otthon egy konverter, megmutatnám a 4/3-os 50-200SWD-t az Olympus E-PM2-vel. :D

szerk: four-thirds.org segítségemre van, behúzott zoommal, napellenző nélkül: :DDD

[ Szerkesztve ]

(#21987) fi:zi'k válasza Studi (#21986) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Pentax Q10 + 560 F5.6 :DDD

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#21988) Lassú Víz válasza fi:zi'k (#21987) üzenetére


Lassú Víz
őstag

:C Ezt a fényfütyit nehéz lesz überelni.

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#21989) aleister


aleister
veterán

Mai meglepi: rendeltem múlt hó végén egy 77-es adaptergyűrűt kb 1.5 usd-ért. Erre ma jön egy érdeklődő levél, hogy megkaptam-e? :)
Egyrészt határidőn belül vagyunk, másrészt filléres dolog. Nagyon lelkiismeretes az eladó. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#21990) t_a_m_a_s válasza Real_Necro (#21970) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

SPOJLER ON

/!=Q+/!+/!(+"%/=!%+"(=!%=+!%=+"%!=+"%!+"%(=!/!=Q+/!+/!(+"%/=!%+"(=!%=+!%=+"%!=+"%!+"%(=!/!=Q+/!+/!(+"%/=!%+"(=!%=+!%=+"%!=+"%!+"%(=!/!=Q+/!+/!(+"%/=!%+"(=!%=+!%=+"%!=+"%!+"%(=!/!=Q+/!+/!(+"%/=!%+"(=!%=+!%=+"%!=+"%!+"%(=!/!=Q+/!+/!(+"%/=!%+"(=!%=+!%=+"%!=+"%!+"%(=!/!=Q+/!+/!(+"%/=!%+"(=!%=+!%=+"%!=+"%!+"%(=!/!=Q+/!+/!(+"%/=!%+"(=!%=+!%=+"%!=+"%!+"%(=!

HOGYVOLT

/!=Q+/!+/!(+"%/=!%+"(=!%=+!%=+"%!=+"%!+"%(=!/!=Q+/!+/!(+"%/=!%+"(=!%=+!%=+"%!=+"%!+"%(=!/!=Q+/!+/!(+"%/=!%+"(=!%=+!%=+"%!=+"%!+"%(=!/!=Q+/!+/!(+"%/=!%+"(=!%=+!%=+"%!=+"%!+"%(=!/!=Q+/!+/!(+"%/=!%+"(=!%=+!%=+"%!=+"%!+"%(=!/!=Q+/!+/!(+"%/=!%+"(=!%=+!%=+"%!=+"%!+"%(=!/!=Q+/!+/!(+"%/=!%+"(=!%=+!%=+"%!=+"%!+"%(=!/!=Q+/!+/!(+"%/=!%+"(=!%=+!%=+"%!=+"%!+"%(=!/!=Q+/!+/!(+"%/=!%+"(=!%=+!%=+"%!=+"%!+"%(=!/!=Q+/!+/!(+"%/=!%+"(=!%=+!%=+"%!=+"%!+"%(=!

SPOJLER OFF

Holnap majd jól beletépünk...

(#21991) Balinov válasza t_a_m_a_s (#21990) üzenetére


Balinov
félisten

ilyenkor orulok,hogy a nagytestvir tuzfal ittbenn melohelyen blokkolja az oldalt.. :))

Sracok, YN468-am mar Coverntry-ben van, szoval 7vegere valszeg tenyleg ideer. Elfelejtettem egy szett Eneloop-ot rendelni :B mukodnek ezek ugye rendes ceruzaelemmel is? megha nem is tul gazdasagos (bar amennyit en vakuzni fogok, azt egy alkalommal egy garnitura occo AA is ki fogja birni)

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#21992) Balinov


Balinov
félisten

ontopik offtopik

LGA 1155 socketes lapba I3/I5-on kivul belemegy ugye egy i7-es is?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#21993) L4mie válasza Balinov (#21992) üzenetére


L4mie
veterán

csak picit kalapálni kell

alul nézd

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#21994) Balinov válasza L4mie (#21993) üzenetére


Balinov
félisten

na, megnyugodtam. Havernak kell csucsgamer konfigot osszerakni, ami evekig kihuzza, keret, amit mondott, alapjan i7-ben gondolkozom. vagy egy 3570K-be, hogy azert huzni is lehessen

[ Szerkesztve ]

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#21995) aleister válasza Balinov (#21994) üzenetére


aleister
veterán

I7-tel nem sokkal leszel előrébb, ha csak a játék a cél, mint i5-tel. Szerintem a különbözetet inkább a vga-ba rakjátok bele.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#21996) Balinov válasza aleister (#21995) üzenetére


Balinov
félisten

jaja,kozbe leesett, egy K-s I5-el + high end VGA-val tobbre megy a gémerkém, mint egy high end CPU-val. kulonbozetbol meg mehet SSD+ram+tarolo vinyo

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#21997) fi:zi'k válasza Balinov (#21994) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Évekig kihúzza, ez jó. :C

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#21998) Studi válasza fi:zi'k (#21997) üzenetére


Studi
addikt

No igen, ilyen gémer gépet még nem láttam. (mondjuk az is igaz, hogy 10 éve nem foglalkoztam PC-n játékkal... :DDD)

(#21999) Balinov válasza fi:zi'k (#21997) üzenetére


Balinov
félisten

nekem mondod! majdnem felnyeritettem a telefonba arra a mondatra, hogy nekem 4-5 evig jo gamere gep kell.. :Y :W :C

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#22000) madgie válasza Balinov (#21999) üzenetére


madgie
titán

"4-5 evig jo gamere gep kell"

Konzol? :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.