Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13851) aleister válasza j.bravo (#13849) üzenetére


aleister
veterán

AztaQrva! Erre nem voltam felkészülve, így reggel. :) :R

(#13850) Mercutio_
Nekem sem. Csak névleg van a rendezvény nevében a C.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#13852) fi:zi'k válasza Mercutio_ (#13846) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Pont azon morfondíroztam, hogy ez vmi promó színésznő lehet ezzel a névvel. Olyan sokat nem tévedtem. :DDD

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#13853) aleister


aleister
veterán

Csak, hogy ne egyedül fájjon:

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#13854) Byk01 válasza aleister (#13853) üzenetére


Byk01
senior tag

Fordítva van a flakonon a felirat :P

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#13855) *Ropi* válasza aleister (#13853) üzenetére


*Ropi*
félisten

Ajjajajjajjj... :DDD

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#13856) aleister válasza Byk01 (#13854) üzenetére


aleister
veterán

Mert ez egy önvédelmi fegyver. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#13857) #40935168


#40935168
törölt tag

Ezt már vki okosította, az eredetije "színes" és jó a felirat is :DDD :))

(#13858) aleister válasza #40935168 (#13857) üzenetére


aleister
veterán

Mondjuk nem értem minek kellett hozzányúlni?

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#13859) #40935168 válasza aleister (#13858) üzenetére


#40935168
törölt tag

Passz, nem tudom. Én így színesben "loptam" FB ismerőstől :)

(#13860) j.bravo


j.bravo
addikt

Skacok, melyik volt az a vállszíj, ami bevált nektek?
c-strap, vagy mi?

bocs hogy szegről-végről fotós kérdés :DDD

aleister, Ropi, t_a_m_a_s, mintha nektek lett volna, de persze emlékezhetek rosszul...

[ Szerkesztve ]

Whatever.

(#13861) Mercutio_ válasza j.bravo (#13860) üzenetére


Mercutio_
félisten

Blackrapid vagy klónjai?

Van otthon egy kínai cuccom, még pentaxhoz vettem 4k-ért ha gondolod kölcsön adom kipróbálni.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#13862) Real_Necro válasza j.bravo (#13860) üzenetére


Real_Necro
veterán

Erre gondolsz? [link]

Nekem is fölöslegben van, nem jött be, inkább veszek helyette egy nyakbaakasztósat, amin nem virít a felirat. Ragasztottam rá egy gumi réteget is, hogy ne forogjon el. Szóval én is kölcsön tudom adni. ;)

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#13863) spanyoll


spanyoll
addikt

Urak, segedelmetekre lenne szükségem!

Szitu: van egy domain amit a godaddy hostol. Az a domain át van irányítva squarespacere, tehát a custom domain létezik. Ehhez kéne egy mailcím, ami kisspista@customdomain.org módon kéne megoldani, de az igazi az az lenne, hogy három custom domain lenne. A kérdés a következő: melyik a legolcsóbb és legjobb olcsóbb árkategóriában ami tud ilyet és van valami jó webes felülete ahol meg lehet nézni a maileket?

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#13864) aleister válasza j.bravo (#13860) üzenetére


aleister
veterán

Igen, jól emlékszel. Nekem ilyen pár forintos Caden van, és tökéletesen bevált.
Ritkán hallom, hogy írná más, hogy fotós túrázik. Én gyakran megyek ilyenre, és a 10-15km-es túráknál is teljesen észrevétlenül kezeli a szereléket ez a szíj. A nyakszíj erre alkalmatlan.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#13865) crey válasza spanyoll (#13863) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Én a web-servernel hostoltatok faternak.

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#13866) aleister válasza spanyoll (#13863) üzenetére


aleister
veterán

Egy darabig bohóckodtam ilyen ingyenes szarokkal. Jelenleg évi állatdúrva 5-6000 forintot fizetek egy 15-20 oldalt kiszolgálni képes host-ért.
Szerintem invesztálj ennyit bele, és ne keserítsd meg az életed.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#13867) spanyoll


spanyoll
addikt

@crey & @aleister:

Vagy én fogalmaztam rosszul és félreértettetek vagy én értettelek titeket félre, DE nekem nem host kell, hanem egy custom email provider. A domain godaddys, a hosting meg az oldal az pedig squarespaces, ami nem ingyenes, de cserébe elég jó kis cumó :)
Ehhez kéne egy email kiszolgáló, amivel meg tudom oldani, hogy a már meglévő hostinghoz (squarespace) kerüljön egy de inkább több custom mailcím :)

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#13868) TayRol


TayRol
veterán

srácok,

nincs valakinek eladó monitora 23'-as méretben 30-35e körül?

alapból a Ropi által ajánlott Dell-t néztem, de lehet hogy kell még egy, egy olcsóbb.

(#13869) Larry303 válasza spanyoll (#13867) üzenetére


Larry303
addikt

ezt most nem értem...a meglévő hostinghoz nem jár x darab custom postafiók?
azt hogy a domaint ki tartja fent jelen esetben mindegy...ahova mutat az mx ott létrehozod a postafiókokat
mail szolgáltatást kaphatsz "klasszikus" tárhely nélkül is, de uott leszel.
vagy több domainről lenne szó?

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#13870) t_a_m_a_s válasza j.bravo (#13860) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Az az amit (#13862) Real_Necro linkelt! Az én céljaimnak megfelel, aleister kartács is nagy megelégedéssel használja, Andrisnak és Throménak is ilyenje van.

Holnap majd jól beletépünk...

(#13871) spanyoll válasza Larry303 (#13869) üzenetére


spanyoll
addikt

A squarespace nem kifejezetten hosting oldal, hanem inkább egy olyan hosting, ami ad egy fasza online szerkesztőfelületet is a honlapodhoz, ebben viszont nincs benne a mail hosting. A miértjét nem tudom, de nincs olyan szolgáltatásuk, ezért kéne egy harmadik fél akinél meg lehet oldani, hogy custom mailcímeket generáljak a domainhoz.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#13872) Studi válasza aleister (#13847) üzenetére


Studi
addikt

Az Olympus Nude workshopon Barabás Edit jutott nekünk, szerintem ebben is jobb a MILC! :P :D

(#13873) j.bravo válasza Real_Necro (#13862) üzenetére


j.bravo
addikt

köszi mindenkinek, kölcsön, próba érdekelne, ha beválik meg is veszem szívesen ha eladó; írok majd ha nem mobilról leszek

Whatever.

(#13874) aleister válasza Studi (#13872) üzenetére


aleister
veterán

Hát nemtom. Ez a fiús sztálj nekem annyira nem jön be.

Egyébként pont ebben a pillanatban kaptam mélt. Most már csak Fotóműtermek hétvégéje az esemény neve. Szóval jöhet bármely rendszer tulajdonosa. :)

Baaaaz+. Ott vagyok az egyik képen. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#13875) Mercutio_ válasza TayRol (#13868) üzenetére


Mercutio_
félisten

45 :(

Minőségi hamburger? [link]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#13876) Studi válasza Mercutio_ (#13875) üzenetére


Studi
addikt

Falnám! :K

(#13877) TayRol válasza aleister (#13874) üzenetére


TayRol
veterán

hátsó sorban látom, figyelsz ezerrel.:D

(#13878) Studi válasza aleister (#13874) üzenetére


Studi
addikt

Ízlések és pofonok... :)

Hogyé' egy ilyen hétvége, nem találom az árát. :(

(#13879) TayRol válasza Studi (#13878) üzenetére


TayRol
veterán

3800 pínz.

(#13880) Byk01 válasza Mercutio_ (#13875) üzenetére


Byk01
senior tag

Rosszul fogja :)[link]

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#13881) aleister válasza TayRol (#13877) üzenetére


aleister
veterán

Jaja. :)
Ma már nem ismernél meg. Visszatértem a farkastestvéreim közé, és metálloboncot növesztettem. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#13882) TayRol válasza Mercutio_ (#13875) üzenetére


TayRol
veterán

dehát 51 az új ára, engedhetnél még egy 10-est. :D

szerk: az miben nyilvánul meg?

aleister: D800-hoz kemény külső dukál.:)

[ Szerkesztve ]

(#13883) Mercutio_ válasza TayRol (#13882) üzenetére


Mercutio_
félisten

De az enyémre van pixelgarancia is.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#13884) aleister válasza TayRol (#13882) üzenetére


aleister
veterán

Na akkor még szükség lesz 10 kiló izomra, meg egy abrosznyi tetoválásra. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#13885) fi:zi'k válasza Mercutio_ (#13861) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Én is megpróbálhatnám, mielőtt nagyon berendelnék belőle? :)

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#13886) #40935168


#40935168
törölt tag


:))

(#13887) Larry303 válasza spanyoll (#13871) üzenetére


Larry303
addikt

ez esetben a domain fentartónál jelezni kell, vagy ha van admin felület akkor az mx et beállítani vmi 3. félhez akinél bérelsz mailboxokat...
nem tudom mennyit fizetsz most az oldal hostolásáért, de én a helyedben átvinném valahova, hogy egy helyen legyen...
mi plesket adunk az ügyfeleknek, baromi jó felület, és mind levelezésre, mind site hostra tuti

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#13888) *Ropi* válasza j.bravo (#13873) üzenetére


*Ropi*
félisten

Van két duplám: az egyiket kölcsön tudom adni. :U

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#13889) JohnyBlue


JohnyBlue
őstag

Te Freddy!

Az addig rendben van, hogy tudjuk kikről nem beszélünk előtted illetve még csak nem is gondolunk rájuk. Az is teljesen érthető, hogy az annó oldalt felgépelt hajú úriember műveit sem csípolod. Emiatt róla sem beszélhetünk, sőt még azon embereket se szeretjük, kik már hallották a rádióban. Ezen információk birtokában kérdezem én, hogy a klipben szereplő úriemberrel akkor, hogy állsz ?

https://ipollo.com/?ref=johnyblue

(#13890) spanyoll válasza Larry303 (#13887) üzenetére


spanyoll
addikt

Biztos, hogy nem viszem/visszük el onnan. Az online felület amit adnak meg a szerkesztőfelülete végre egy user friendly valami ami faszás designokat is ad cserébe. Egy mail részletkérdés, akkor megpróbálom megoldani valami harmadik oldallal, csak nem tudom kikkel...

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#13891) Studi válasza JohnyBlue (#13889) üzenetére


Studi
addikt

Jesszus, ezt így reggelre... Rosszabb, mint a tegnapi Kiszeltündém! :D

Nekem amúgy nincs semmi bajom Ákossal. Popzene, és mint olyan, egyszerűnek kell lennie, és követnie a trendeket. Viszont talpon van már több évtizede, ami a popzenében mindenképp megsüvegelendő. Nagyképű, elszállt, igen. De neki talán már van mire, még mindig garantálni tudja a teltházat.
Az akusztikus zenéit én is szívesen hallgatom, talán mert a zenében erősen érezhető, hogy sokat dolgozik Jamie Winchesterrel, aki nekem nagy kedvencem.

(#13892) Mercutio_ válasza Studi (#13891) üzenetére


Mercutio_
félisten

Egy - Freddy76 most ne nézz órai - nemzetközileg elismert zenekar hazai klonjaként híressé vált - és profi managementtel megtámogatott - majd spúrság /többi tag más irányba ménese miatt ugyanezt a vonalat szólóban tovább toló figura, aki mára kiuresedett és önmagát ismétli.
Ami elismerendő benne az az, hogy a kezdeti évek alatt a koncertek és bulik mellett eltanulta a profiktol az egész management tevékenységet, studiozast, kiepitette a megfelelő kapcsolatokat koncert szervezokkel, stb.
De ez szvsz attól, aki már korai zenekari interjúja során is fontosnak tartotta a közönséggel tudatni, hogy a közgázra jár és sikerült a szigorlata el is várható :DDD

A népszerűsége manapság 2 dologra épít : nosztalgia (a mai 30-as - 40-es korosztály fiatalságának részét képezték az agyonjatszott számai és ez a réteg jelenleg "a középosztály") és a" jobboldali értékrend"/politikai kötődés kidomboritasa.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#13893) spanyoll válasza Studi (#13891) üzenetére


spanyoll
addikt

A telt ház csak annyit jelent, hogy még mindig sok ember van aki megeszi a szart. Az egyszerűsége meg akkor lenne hiteles ha nem adná elő, hogy ő valami világmegváltó tudást ad át és milyen kibaszott elmélyült. Szerintem.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#13894) Real_Necro válasza spanyoll (#13893) üzenetére


Real_Necro
veterán

Voltam DM koncerten, tökig áztunk az esőben, nagyon jó volt. Mennék máskor is...
Voltunk "Kapcsolat" (m)Ákos koncerten is, tökig gázoltunk a törött üvegcserepekben (mert ugye ingyenes rendezvényre bárkit beengednek), nekem annyira nem jött be, max 1-2 szám. Ellenben Bonanza-t meg szívesen hallgatok, van pár nagy kedvenc szám tőlük.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#13895) Mercutio_ válasza Real_Necro (#13894) üzenetére


Mercutio_
félisten

"Ellenben Bonanza-t meg szívesen hallgatok, van pár nagy kedvenc szám tőlük."
Öregszel és ez a nosztalgia :DDD
Valamint bonanszás időkben direktebb volt a nyúlás a kedvelt DM-számok effektjeiből :K

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#13896) Real_Necro válasza Mercutio_ (#13895) üzenetére


Real_Necro
veterán

Nem, én már régebben is szívesen hallgattam. :P

Ha nosztalgia kell, feldobok ilyet bakeliten: [link] ;]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#13897) Mercutio_ válasza Real_Necro (#13896) üzenetére


Mercutio_
félisten

Persze, mert azon nőttél fel és már most visszasírod a VBK-s időszakot :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#13898) Byk01 válasza Real_Necro (#13896) üzenetére


Byk01
senior tag

Ha már kigondoltam, leírom B+, ez ütős volt, nem voltam felkészülve rá így péntek reggel :)

Egyébként nem értem, hogy egy növendék tehén antipátiája miatt hogy lehet egy fotós fórumon ignorálni egy együttest, amelyik ilyen számot is letett a lemezjátszóra ... még ha ügyvéd is az a boci :P

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#13899) JohnyBlue válasza Real_Necro (#13896) üzenetére


JohnyBlue
őstag

Én ha nosztalgiázok akkor ezen album zenéjére bólogatok :)

Amúgy az énekes mukiról valahogy te jutottál eszembe ;] :DDD Az a sárga nacija meg a mintás felsője huhh :R

https://ipollo.com/?ref=johnyblue

(#13900) spanyoll válasza Real_Necro (#13894) üzenetére


spanyoll
addikt

Merő véletlenségből nem ilyen 2006-2009 körüli időben történt ez a DM koncertes elázásod? Csak mert én is valahogy nyáron voltam DM koncerten és én is rommááztam és én is nagyon jól éreztem magam :D

"Super perfundo on the early eve of your day."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.