Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14201) m3ss válasza aleister (#14199) üzenetére


m3ss
veterán

az nem baj, nem akarok parhuzamosan mast nezni. csak nem lenne baj ha a masik szobaban is lenne hd adas...

csak upc-s mediacarddal mukodik a dolog?

(#14200) Mercutio_ hmm akkor lehet kiprobalok vmi ilyesmi hdmi switchet..

[ Szerkesztve ]

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#14202) j.bravo válasza m3ss (#14201) üzenetére


j.bravo
addikt

Az nem gond hogy ha (hiába csak egyet néztek egyszerre) csatornát akarsz váltani akkor a másik szobából át kell menni a upc dobozos szobába? :)
Vagy a távirányító jelét (is) át tudod lőni valahogy?

Whatever.

(#14203) m3ss válasza j.bravo (#14202) üzenetére


m3ss
veterán

ralatni a halobol a belterire is, kb 5m-re vagyunk tole. picipeco.

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#14204) Mercutio_ válasza m3ss (#14201) üzenetére


Mercutio_
félisten

Majd jön Ropi és megmondja menne-e vele, én ilyennel nem foglalkoztam :(

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#14205) aleister válasza m3ss (#14201) üzenetére


aleister
veterán

Akkor az a legegyszerűbb megoldás.

Más: megönt jött valami modi a Nikonba. Szerintem IYF hívta.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#14206) Real_Necro válasza aleister (#14205) üzenetére


Real_Necro
veterán

Várható volt...

De gondolom más is észrevette, hogy mióta olyan erős moderálás van Nikon topicban, azóta itt fellendült az élet... ;)

Meg egy kis infó: [link]

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#14207) aleister válasza Real_Necro (#14206) üzenetére


aleister
veterán

Az ötlet jó, de a kivitelezés nekem nem tetszik. Olyan mintha modolt lenne.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#14208) Mercutio_ válasza aleister (#14205) üzenetére


Mercutio_
félisten

Besírt a kisgyerek? :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#14209) Real_Necro válasza aleister (#14207) üzenetére


Real_Necro
veterán

Közben találtam egy fajántos vidit is. Én már így is elszédültem: [link]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#14210) aleister válasza Mercutio_ (#14208) üzenetére


aleister
veterán

Sanszos. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#14211) Real_Necro válasza Real_Necro (#14209) üzenetére


Real_Necro
veterán

Bejövősek a skac képei, meg a helyek ahol járt: [link]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#14212) gab.m válasza aleister (#14205) üzenetére


gab.m
senior tag

Ahelyett, hogy ezt az idióta trollt banolnák a picsába, aki egyszerűen rombolja a fórum életét, a mi kommentjeinket törlik.... :W

-- Eladó cuccok: Világítástechnikai szett, Slik állvány Giottos fejjel, Dell U2312HM IPS monitor --

(#14213) aleister válasza gab.m (#14212) üzenetére


aleister
veterán

Sajna a modnak igaza volt, mert mi offoltunk. Jogos volt a törlés. Az más kérdés, hogy az egész probléma forrása az általad említett ...khm...entitás. Leginkább őt kéne megszüntetni.
A tökéletes ignorancia megoldás, de sajna páran reagálnak a kommentjeire, és ezt biztatásnak veszi nemamibarátunk. Egy topic szintű összefogással ezt meg lehetne oldani.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#14214) Real_Necro válasza aleister (#14213) üzenetére


Real_Necro
veterán

"Egy topic szintű összefogással ezt meg lehetne oldani."

Nem hinném, nem közösítheted ki... és mindig lesz valaki régi vagy új, aki reagálni fog rá...

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#14215) m3ss


m3ss
veterán

entitas :DDD :C ;]

inkabb hallgassatok egy kis muzsikat.. :K

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#14216) aleister válasza Real_Necro (#14214) üzenetére


aleister
veterán

Ha nem szól hozzá senki, akkor előbb-utóbb megunja, hogy a süket falnak beszél. Az újaknak meg mindig kell szólni, hogy ne foglalkozzanak vele. Vagy beleírni az 1-es hsz-be. :D
Érted...szakmai info nem lenne benne, csak hogy "ne reagálj IYF-re". :)

(#14215) m3ss:
Hosszas idő óta az első jó szám itt. :)

Szeretném viszonozni. :)

[ Szerkesztve ]

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#14217) Freddy76 válasza aleister (#14216) üzenetére


Freddy76
addikt

Múltkor ezt hallgattam az irodában, amikor megjött a kollégám egy ügyféllel, aki végrendeletet módosítani jött... Aztán kiderült a pasiról (60 körüli), hogy anno nagy Led Zeppelin meg Black Sabbath rajongó volt, de ez már neki kicsit nehéz volt...

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#14218) Real_Necro válasza aleister (#14216) üzenetére


Real_Necro
veterán

Húb+ :D

Ez kegyetlen... :C

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#14219) #40935168 válasza aleister (#14216) üzenetére


#40935168
törölt tag

Ezt kiherélték v mi ? Huh bakker..

Az előzőkhöz: én néha szólok a trolibuszhoz, de akkor mostantól befogom. Összefogáspárti vagyok :U :K ;]

A Nikon topic-ból meg kb. az életet ölték ki az elmúlt 1-2 hónapban. Lett belőle egy kőkemény szakmai száraz semmi, a hangulat meg átjött ide. Kíváncsi vagyok, ez kap-e modit és mikor :)

[ Szerkesztve ]

(#14220) t_a_m_a_s válasza #40935168 (#14219) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Na jó, de az egy szakai topik... :)

Jó élet van itt, Crey meg nem k*cs*gösködik velünk :C

Holnap majd jól beletépünk...

(#14221) crey válasza aleister (#14216) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Szeretném, ha törlődne ez a szar az emlékeimből.... tényleg itt van némi zene is. (nagyon jóféle ez a csapat, nézzétek meg több alakításukat is :) (pl. a Human Jukeboxot)

Valamint régi, de jó...

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#14222) Freddy76 válasza #40935168 (#14219) üzenetére


Freddy76
addikt

Folyamatosan ez a bajom. Nincs középút, basszus, győzelem, vagy halál. A nikon topik is ilyen, vagy tükunalmas vérszakmai sivatag, vagy egy lepukkant zajos kocsma. Értelmesen moderálni nem lehet. Dumálni nem lehet. Beszólni valakinek kicsit nem lehet. Nikon kérdésre nikon válasz, különben radír.

Amúgy szerintem ez nem Crey műve.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#14223) #40935168 válasza Freddy76 (#14222) üzenetére


#40935168
törölt tag

Na végre. El sem hiszem, hogy egyet gondolunk. Ugyanez a bajom. Kényes az arany középút, de megtalálható és korábban pont így ment a Nikon topic is. 1-2 kis beszólás, off, utána egy kis szakma és milyen szépen elvoltunk, nagyon szerettem. :K Szerintem sem Crey volt (lehet tévedünk, de ő utána mindig ír egyet, hogy srácok, izé, ez a modi most egy betűt sem hagyott ott, csak gyepa és pá).

(#14224) aleister válasza #40935168 (#14219) üzenetére


aleister
veterán

Nade milyen rüszkét szerzett magának a klipphez. Mellesleg nagyon tehetséges a művésznő. Igaz a mozgáskultúráján még lenne mit csiszolni. :)

Egyébként ne érts félre...nem akarok én senkit semmire buzdítani, mindössze felvázoltam egy lehetőséget a kiiktatására. Én régóta így teszek. A többi rajtatok áll. :)

(#14217) Freddy76:
Jó is a SoaD! Ez egyébként még nem is annyira vészes tőlük.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#14225) crey válasza #40935168 (#14219) üzenetére


crey
MODERÁTOR

A Nikonban elszaladt veletek a ló, oldal hosszan megy az (amúgy jogos) oltogatás. De a szakmait nem erre találták ki. Megjegyzem a nagy részét nem én töröltem ezerrel (bár ma délelőtt pont de), de tényleg a trolibuszozás már nem kellene oda. :)
Ide meg minek kellene moderátor? Ez egy OFF-topic, itt kiélhetitek magatokat, erre van :) Itt lehet ekézni akár IYF-t, de persze a szabályok adta kereteken belül. :)

[ Szerkesztve ]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#14226) aleister válasza #40935168 (#14223) üzenetére


aleister
veterán

Pont ezt írtam nem is olyan rég. A moderálás nem egy orvosi szike, amivel halálpontosan lehet vágni OFF és ON között, hanem egy kibaszott pallos, ami visz OFFot, félOn-t.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#14227) Real_Necro válasza crey (#14225) üzenetére


Real_Necro
veterán

Azért a trolli szerintem jó poén volt: :DDD

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#14228) #40935168 válasza crey (#14225) üzenetére


#40935168
törölt tag

(#14229) Studi válasza #40935168 (#14223) üzenetére


Studi
addikt

Úgy tűnik ebben (is!) jobb a MILC! A micro4/3 topikban is mindig elkalandozunk, de aztán kisebb hisztik után szépen visszatér a topik e rendes kerékvágásba. :P :DDD

(#14230) Freddy76 válasza Studi (#14229) üzenetére


Freddy76
addikt

Na ja. Mert ott a nagyfőnök (Parci), aki szinte csak azt a topikot látogatja rendszeresen, és amikor múltkor Philoxenia modi szólt, hogy az offnak vége, mindenki itt offoljon, akkor Parci visszaírt, hogy nem ám úgy...

Diszkrimináció :DDD

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#14231) aleister válasza Studi (#14229) üzenetére


aleister
veterán

Pite ott van? :)
Mostanában nem látom a nyikonban.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#14232) crey válasza Real_Necro (#14227) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Tudom, felsírtam rajta én is. :DDD

De hogy megértsétek, a szakmaiban általában miért van ilyen szigor: A szakmai topic azért is van, ha bejön egy baltaarcú, mert szeretne egy új Nikon DSLR-t, amikor rákeres, és elkezdi visszaolvasni a threadet, akkor ne kelljen már két oldalt lapozni két releváns poszt között, mert hónapokkal azelőtt a csapat két oldalt szentelt annak, hogy Erikákat, IYF-ket oltogatott.

Mert ok, hogy annak aki napról-napra ott fórumozik, annak belefér hogy épp Ropit szidjuk a fénymásolója miatt, de ezek a fórumtémák egyben tudás tárnak is minősülnek, amit ezek a civódások eréggé szét tudnak barmolni. :)

[ Szerkesztve ]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#14233) Studi válasza crey (#14232) üzenetére


Studi
addikt

Baltaarcú úgyse olvas vissza, kérdez egyből! :DDD

(#14234) Mercutio_ válasza aleister (#14231) üzenetére


Mercutio_
félisten

Hajjaj..... :(((

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#14235) crey válasza Studi (#14233) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Én speciel mindig keresek. Aztán ha nem találom, akkor kérdezek. Persze az igazi Baltaarcú máshogy működik, de induljunk ki abból, hogy a PH! felhasználók nagyobbik része intelligens. :)

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#14236) aleister válasza Mercutio_ (#14234) üzenetére


aleister
veterán

:)
Nekem mondjuk nem volt sosem bajom vele. Igaz elkezdte ezt a fujis dolgot nagyon promotálni a nikonban, akkor nemigen olvastam a topicot.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#14237) Studi válasza aleister (#14236) üzenetére


Studi
addikt

Nekem sem volt vele gondom, igaz én teljesen immunis vagyok valamiért a Fuji gépekre, az ezt tartalmazó hozzászólásokat automatikusan görgetem tovább. :DDD

(#14238) Mercutio_ válasza aleister (#14236) üzenetére


Mercutio_
félisten

Nekem kicsit sok volt a Fuji rajongásból;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#14239) crey


crey
MODERÁTOR

Bazz, ami a kezdőben megy képelés, és kritika néven, kb. már a szánalom kategória.
Nemtudom, lehet hogy csak engem zavar, de a képek zömét úgy törölném onnan, ahogy van. Ráadásul van egy-két "hozzáértő", aki tényleg piedesztálra emeli még a legrosszabb fotókat is.

[ Szerkesztve ]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#14240) aleister válasza crey (#14239) üzenetére


aleister
veterán

Ne is mond!

Régebben bent voltam az egyetem fotókörében is. Idő hiányában már klubozni nem megyek, de az FB csoportot még látogatom. Most lesz kiállításuk. Hosszas válogatás után elég ...khm...középszerű képek kerültek be. Erre az egyik srác csinált egy olyan plakátot hozzá, hogy "2013 legjobb 33 képe". :)
Finoman jeleztem, hogy egy ilyen szubjektív hobbihoz kicsit nagyobb szerénységgel kéne hozzáállni. Erre az volt a válasz, hogy ő marketinget tanul, és igen is jó az agresszív hirdetés. Na mondom, én meg marketingben dolgozom 10 éve, és higgye el, hogy jelen esetben nem jó. :)

Ez pár napja volt. Nevek és előtörténet nélkül gondoltam rá, hogy feltegyem ide a képeket egy egy szavas igen/nem osztályozást kérve a nagyérdeműtől, de végül letettem róla.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#14241) Mercutio_ válasza crey (#14239) üzenetére


Mercutio_
félisten

"Minek jársz ide vadász..." ;]

aleister: Én nem tudom honnan ered, de a mai korosztály a minimális tudást a maximális arccal/arroganciával olyan szinten kombinálja, hogy néha kinyílik a virtuális bicska :B

Real_Necro: Nekem ez tetszett amikor balf*sz módon csinálta meg a ceruzaelemes AF-tesztet, majd miután kijavították pár nappal később már ő osztotta az észt a cerkás tesztelés témában :DD

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#14242) Real_Necro válasza crey (#14232) üzenetére


Real_Necro
veterán

Értem én, csak pont arról beszéltünk korábban, hogy ha bejön egy baltaarcú, akkor ne a sületlenséget olvassa, vagy hogy éppen valaki mekkora májer (közben meg nem az). Mi tudjuk, más nem fogja és tényként kezeli... ha már szakmai fórum...

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#14243) Balinov válasza crey (#14239) üzenetére


Balinov
félisten

huh, lehet at kene olvatoskodnom a haladoba a spanyoll kepekkel a kezdo helyett?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#14244) crey válasza Balinov (#14243) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Szerintem igen. Kritikát bőven fogsz kapni, de sokat fejlődtél. Csak tudod, figyelj oda a szokásosra - a kék csúszkát ragaszd le :DDD

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#14245) Mercutio_ válasza Balinov (#14243) üzenetére


Mercutio_
félisten

Vagy átnevezni a topicot "Tehetségtelen Kezdő....."-re :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#14246) Real_Necro válasza Balinov (#14243) üzenetére


Real_Necro
veterán

Simán, jó lett az a panoráma is, bár kicsit sok volt nekem az ég... :)) Valaki anno írta, hogy ő azért is képel haladóba, hogy a nagyoktól tudjon fejlődni. Tök igaza volt.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#14247) aleister válasza Mercutio_ (#14241) üzenetére


aleister
veterán

Az hatalmas volt. :DDD
De mennyi ilyen keresztje van ennek az embernek te atyaúristen. Meg az utólagos magyarázkodásai. Pl amit a jogtiszta oprendszer kapcsán csinált ebben a topikban. ...így belegondolva nem is kéne kiutálni, mert akkor hova lenne a szórakozásunk. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#14248) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Tegnap volt a Rambo-s video, itt egy szép gyűjtemény:

[link]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#14249) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Léptem Gozsdulni, "aki magyar velünk jön" :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#14250) fi:zi'k válasza Freddy76 (#14230) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

A kávés topikban is elég aktív. :K

A kettős mérce meg elég furi. :U

(#14239) crey
Mint a múltkori svájci képek?

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.