Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13751) Studi válasza crey (#13740) üzenetére


Studi
addikt

Igen
Nem
Igen és jobb
Nem
:DDD

(#13752) Freddy76 válasza crey (#13740) üzenetére


Freddy76
addikt

Semmi érdekes nem volt.
1. Freddy beszólt a modiknak, akik ész nélkül takarítanak a Nikon topikban.
2. Pfejj. Most köptem egyet.
3. Volt, Necro vett is egy milcet.
4. Nem tudjuk, Ropi viccei általában olyan gyengék, hogy ott már nehezem állítható fel rangsor.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#13753) crey válasza Freddy76 (#13752) üzenetére


crey
MODERÁTOR

megjegyzem, kivételesen nem én voltam a takarító brigád.

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#13754) Real_Necro


Real_Necro
veterán

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#13755) t_a_m_a_s válasza Freddy76 (#13752) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

A világért sem akarok flémelni, valszeg kimaradtam valamiből... Mi a bajság a DM-el, hogy még csak megemlíteni sem merik a többiek?

Holnap majd jól beletépünk...

(#13756) t_a_m_a_s válasza Real_Necro (#13754) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

spiccen vagyok Hajnalka... :DDD :DDD

Holnap majd jól beletépünk...

(#13757) JohnyBlue válasza Real_Necro (#13754) üzenetére


JohnyBlue
őstag

Nem értem :O

https://ipollo.com/?ref=johnyblue

(#13758) Byk01 válasza JohnyBlue (#13757) üzenetére


Byk01
senior tag

Nem vagy egyedül

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#13759) fi:zi'k válasza Byk01 (#13758) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

És párban sem vagytok.
Ez már így tömeg. :D

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#13760) Byk01 válasza fi:zi'k (#13759) üzenetére


Byk01
senior tag

Ha már tömeg vagyunk, megyünk tüntetni, és megdöntjük a ...

... Hajnalkát (de egy igazit) :D

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#13761) Freddy76 válasza JohnyBlue (#13757) üzenetére


Freddy76
addikt

Az ember politikus, akit baszogatnak Paks miatt, meg amiatt, hogy miért nem megújuló energiákba fektetik a pénzt, erre Hajnalka is napelemes gépet használ.

Ez valószínűleg arra reflektál, amit egy kormányzati díszfasz mondott a parlamenti vitában, miszerint nem érti, hogy miért nyomja az ellenzék a napenergiát, és mi a bajuk az atommal, amikor végsősoron a nap energiája is a nap belsejében folyó nukleáris folyamatokból származik. Nem kis teljesítmény ekkora baromságot úgy elmondani, hogy az ember úgy tűnjön, komolyan is gondolja. Mert azt, hogy tényleg komolyan gondolta, nem akarom elhinni, mert ha ilyen vezetőink vannak, ez az ország megérett Mordor sötét hordáinak rohamára.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#13762) fi:zi'k válasza Freddy76 (#13761) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Már régen megértett rá...csak lehet már azok sem akarnak idejönni.
Mondjuk az orkok már itt tanyáznak egy ideje, de csak szaporodnak. :U Ez lenne a lassú megszállás?

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#13763) madgie válasza Freddy76 (#13761) üzenetére


madgie
titán

Hogy belefűzte a paksaméta szót :))

fizik: tegnap szabin voltam, volt dolgom a főtéren... hát aki dolgozik, azt nem látni, akit meg látni, az 80% ork. Sokan, millió fiatal, komoly jövő elé nézünk.

[ Szerkesztve ]

(#13764) Studi válasza madgie (#13763) üzenetére


Studi
addikt

És a suhintásnál is "gond" a hangutánzó szó. :D Jók ezek a napirajzok. :)

(#13765) crey


crey
MODERÁTOR

Nem tudom, hogy rajtam és Zééé-n kívül van-e itt NFL őrült, de ezen besírtam annyira szemét.

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#13766) TayRol válasza crey (#13765) üzenetére


TayRol
veterán

jelen.:D

(#13767) crey válasza TayRol (#13766) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Lehetett volna fotóstali superbowl nézéssel összekötve :O

[ Szerkesztve ]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#13768) TayRol válasza crey (#13767) üzenetére


TayRol
veterán

néztem. egy darabig, aztán felhúztam magam... (tehát nem Seattle drukker vagyok...)

(#13769) spanyoll válasza t_a_m_a_s (#13755) üzenetére


spanyoll
addikt

Nem tudom, én nem vagyok valami nagy fan, egy koncertjükre is csak úgy kerültem el, hogy azt máig sem értem, de valaki tényleg elmagyarázhatná :D
(mondjuk nekem Ákos ilyen, mint freddynek a dm...)

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#13770) crey válasza TayRol (#13768) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Én már a főcsoport döntőben felhúztam magam. Tehát nem Broncos drukker vagyok. :DDD
Btw. az év meccse viszont az NFC döntő volt, akárki akármit mond.

Na meg a Pats-Broncos. Foxboroughban. Meg a Ravens-Viking havas meccs :)

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#13771) TayRol válasza crey (#13770) üzenetére


TayRol
veterán

jaja, az utóbbi kettő. :K

(#13772) Byk01 válasza crey (#13765) üzenetére


Byk01
senior tag

Nálunk annyira amerikai foci van, hogy az asszonyból tavaszra elvileg zebra lesz, mert nem értette az egészet, hát gondolta, megtanulja a szabályokat :)

Nálunk is a főcsoportdöntőkön volt a felhúzás. Bár mi annyira gyengék voltunk, hogy már fel sem húztam magam rajta. Bezzeg asszony fent maradt az NFC döntő végéig, aztán szentségelt az utolsó 23 mp miatt :)

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#13773) Real_Necro válasza fi:zi'k (#13762) üzenetére


Real_Necro
veterán

Troll is van: :DDD

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#13774) A Zéé válasza Byk01 (#13772) üzenetére


A Zéé
addikt

az komoly :D Tervez is fújni a bajnokságban?

Just a simple Lineman...

(#13775) j.bravo válasza Balinov (#13749) üzenetére


j.bravo
addikt

Lecsaptam volna rá, ha előbb tudom; egy hónap múlva megyünk Rómába Fiumicino-ba és már lefoglaltuk :(
Tényleg, Freddy bácsi (tudom, bácsi az öregapám), tényleg írnál nekem egy Róma-listát a must kihagyhatatlan dolgokról? :R

[ Szerkesztve ]

Whatever.

(#13776) Studi


Studi
addikt

NFC-t az én telefonom is tudja, de mégsem értem miről beszéltek! :F :DDD

(#13777) Real_Necro válasza Studi (#13776) üzenetére


Real_Necro
veterán

Elmagyarázom képekben: ;]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#13778) Byk01 válasza A Zéé (#13774) üzenetére


Byk01
senior tag

Igen
A múltkor voltunk Kaposváron a West Bowlon, ott ismerkedett a hangulattal meg a gyakorlattal, a hétvégén meg Pestszentimrén hordozta délután a kísérletjelzőt (meg nyilván szokta tovább a légkört).

Mi meg majd megyünk, és dokumentálunk, meg jól érezzük magunkat a gyerekekkel (és ráküldöm őket arra, aki az anyjukat meri szidni) :D :D :D

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#13779) Freddy76 válasza spanyoll (#13769) üzenetére


Freddy76
addikt

Á, Ákos még rosszabb. Számomra érthetetlen. Szar zene, dagályos, kínrímekkel terhelt, bölcselkedő-okoskódó dalszövegek, broáf.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#13780) Studi válasza Real_Necro (#13777) üzenetére


Studi
addikt

Most már mindent értek! Hol lehet figyelemmel kísérni ezt a sportot? :C

(#13781) A Zéé válasza Byk01 (#13778) üzenetére


A Zéé
addikt

West Bowlon én is ott voltam, csak mint játékos :B
Nem irigylem azért, szokták kapni az ívet rendesen a bírók (bár néha jogosan). De azért a bírónéniklel általában mindenki kicsit tisztelettudóbb :) Mindenesetre kitartást neki, az elején elég nehéz dolog.

Just a simple Lineman...

(#13782) Balinov válasza Freddy76 (#13761) üzenetére


Balinov
félisten

mar kozelednek, Borsodot pl. mar majdnem teljesen elfoglaltak

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#13783) Balinov válasza A Zéé (#13781) üzenetére


Balinov
félisten

basszus, beszeltek itt, kedvet kaptam egy kis rugby-hez...meg is nezem, mikor lesz legkozelebb a Croke Park-ban vagy az Avivaban egy Six Nations fordulo..

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#13784) A Zéé válasza Balinov (#13783) üzenetére


A Zéé
addikt

a rögbi az nekem olyan, mint a baseball. Néztem, néztem, de csak nem tudtam megérteni a szabályokat, anélkül meg nem értem mi megy a pályán. Pedig a baseballt még a Coach is próbálta megszerettetni velünk, cuccokat is hozott, meg próbáltunk játszani is.

Just a simple Lineman...

(#13785) Balinov válasza A Zéé (#13784) üzenetére


Balinov
félisten

hat, itt amerikai rogbi ugye nincs, csak rendes. sky sports vagy ESPN nincs a kabelen (bar lehet van ESPN..nem tudom)..nameg egy elmeny lehet egy ilyen arenaban nezni egy jo kis Ir - Wales/Skocia/Anglia/Francia/Ausztralia/NZ meccset nezni.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#13786) spanyoll válasza Freddy76 (#13779) üzenetére


spanyoll
addikt

Most rengeteget nőttél a szememben kérlek :DDD

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#13787) Freddy76 válasza spanyoll (#13786) üzenetére


Freddy76
addikt

Oh, köszönöm. De a tuctuc zenét is rühellem ám :DDD .

Bali: pedig a mostani kurzus igencsak kedveli...

[ Szerkesztve ]

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#13788) Balinov válasza spanyoll (#13786) üzenetére


Balinov
félisten

Freddy-nek politikusnak kellett volna mennie, nem "zug"ugyvednek. Akos/DM, egykuta, Freddy megint telibetrafallt :R

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#13789) spanyoll válasza Freddy76 (#13787) üzenetére


spanyoll
addikt

Az mindegy, azt elnézem neked nagy kegyesen :D

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#13790) Byk01 válasza A Zéé (#13781) üzenetére


Byk01
senior tag

Akkor jó eséllyel rajta vagy valamelyik képemen :)

Ne félj, a játékvezetők (bíró a tárgyalóteremben van :) ) tudják, mikor kapják jogosan :)
Mondta, hogy amikor Kaposváron a döntőben beállították táblázni, megszeppent kicsit a veszprémi srácok között ... kétszer akkorák voltak, mint ő :)

Én régen voltam pár rögbi edzésen, de nem volt igazán nagy a látogatottság, aztán el is kerültem otthonról, így az megszakadt. A szabályok nagy vonalakban megvannak, de nézni nem igazán szeretem tévében (élőben meg nem járok ki)
A krikett volt még nagy homály nekem, de mióta van 20twenty a(z) Eurosporton, az is tisztul valamelyest. A baseballal még nem kerültem kapcsolatba.

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#13791) A Zéé válasza Byk01 (#13790) üzenetére


A Zéé
addikt

Predators mezben a 76-os számú leszek én :) Ha vannak jobban sikerült, publikus képek, akkor azokat megköszönném!
Az a döntő az elég rusnyára sikerült, a leggázabb meccs volt, amin az elmúlt 8,5 évben pályára léptem :(

Just a simple Lineman...

(#13792) Mercutio_ válasza Freddy76 (#13787) üzenetére


Mercutio_
félisten

Jah, a politikai indittatású "Új törvény" albuma óta különösen megy a dörgölődzés. Ez a cikknek a végefelé a legérdekesebb, ahol a befolyt jogdíjak, és azok felosztása a téma ;]

A másik amin röhögök, hogy a borászok tetemes része jobboldali irányúltságú, miközben szintén nem kevesen úgy alapozták meg vagyonukat/pincészetüket, hogy vagy volt államigazasági funkcik/(kis)főnökök voltak, és/vagy onnan jutottak sz*rér-hugyér a szőlőterületekhez.

A Zéé/Byk.01: Mirőlbeszééélteeeek? Az egész amcsifocit úgy ahogy van nem értem mire jó :DDD

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#13793) crey válasza Mercutio_ (#13792) üzenetére


crey
MODERÁTOR

amerikai focit nem bántod, mert kilövöm alólad Csikócsőrt (Buckbeak if you prefer the english one)! :P

[ Szerkesztve ]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#13794) Mercutio_ válasza crey (#13793) üzenetére


Mercutio_
félisten

:DDD :DD igenis dzsini! :R
Legközelebb told el magad egy sörözésre, aztán elmagyarázod mi a játék menete/lényege ;)

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#13795) crey válasza Mercutio_ (#13794) üzenetére


crey
MODERÁTOR

(Demagóg márír mód ON): Hát egyrészt soha nem hívtatok....
Másrészt mikor van a következő? :)

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#13796) Byk01 válasza A Zéé (#13791) üzenetére


Byk01
senior tag

Holnap este jutok géphez, megnézem. Csapatfotó tuti van.

Van ez így. Mondjátok azt, hogy a Denver titeket utánzott :)

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#13797) A Zéé válasza Mercutio_ (#13794) üzenetére


A Zéé
addikt

télleg ne bántsad! :D
Szerintem az egyik leginkább csapatra építő csapatsport, és épp ezért talán az egyik legigazságosabb is, pláne az a szisztéma, ahogy kinn usában űzik, menedzselik. Bár amikor belevágtam, ezt még nem tudtam, azóta viszont már tudom, hogy ez volt az egyik olyan döntésem az elmúlt 10 évből, amit nem bántam meg :)

Maga a játék amúgy iszonyat unalmas, amíg nem érted az alap szabályokat, meg amíg nem csap meg kicsit a "szele" :) Ahogy az usából jött edzőnk is mondta: addig nem tudod értékelni, amíg nem élsz benne.

(#13796) Byk01
Köszi! Az jó lenne, mert amióta nincs "hivatalos" fényképzsonglőrünk, azóta alig van 1-2 kép dokumentálni a dolgokat :(

[ Szerkesztve ]

Just a simple Lineman...

(#13798) madgie válasza Mercutio_ (#13792) üzenetére


madgie
titán

"A CD-t ingyen kellene adni, promóciós célból, és ha tetszik a zene, akkor elmész az élő koncertre, és kifizeted a belépő árát, ami valóban a zenekaré, nem nyúlja le a stúdió és a kiskereskedelem."

Ez hülye. Vagy csak azt hiszi, mindenki rólinsztónsz.

(#13799) crey válasza madgie (#13798) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Hülye ott a zeneipar több szereplője is. Btw. a "lenyúló kiskereskedelem" a legjobb. Mert sokkal jobb, ha pl. az Apple nyúlja be egy az egyben az egészet az iTuneson keresztül.... ^^

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#13800) Larry303 válasza Balinov (#13788) üzenetére


Larry303
addikt

ezért az egykutyáért kérvényezek neked 1nap silence-t creynél :DDD

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.