Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-09 12:29:47

LOGOUT.hu

"Itt a tavasz szele, és a nyúlpörkölt hihi, haha, huhu, hehe..."

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#68751) Zewa válasza rnrn (#68749) üzenetére


Zewa
senior tag

Vásárcsarnokban közép-tájon 1standnál volt pár héttel ezelőtt. Érdemes körülnézned.
Tudom megvan a Jalapeno varázsa, de én a helyesben sima paprika-krémlevest csinálnék és chilivel ízesíteném. :) Esetleg elfáradnék az Apollóba és ott fogyasztanék egy küblivel. (szerintem igen finom) A városi legények miatt már nem olyan csípős a levesük mint a hőskorban de szerencsére van pluszban házi extra csípős szószuk. = )

Dluinet: Robertonak ilyenkor már csak szárított chilijei vannak és jellemzően ő amúgy is a bitang-erős kategóriát képviseli, amiből nem igazán lehet levest főzni. (azaz lehet csak ehetetlen lesz. : D)

[ Szerkesztve ]

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#68752) hcl válasza Zewa (#68751) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Én meg megettem az összes paprikát (bár nem jalapeno volt), meg amúgy sem lett az a brutál erős, csomónak alig volt íze. Aztán mikor leszedtem egy olyat, ami olyan volt, amilyennek kellett volna, hát lángot fújtam. :D
Bár mostanra elfogyott :(

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#68753) newwave0507


newwave0507
tag

Sziasztok!

ARIEL 4,55L folyékony mosógél 2500ft.

LENOR öblítő 4,7L kék/sárga/fehér 2500ft.

Van pár darab, nagyon jó áron! Pénteken megyünk fel Pécsre, akinek kell jelezzen, viszem személyesen!

Privátban elértek! :)

[ Szerkesztve ]

Gondolataink saját elménk börtönébe zárnak. Félelmeink emelik egyre magasabbra a falat, melyet csak a tudatosság képes lebontani.

(#68754) blaca83


blaca83
őstag

Tervezett mostanában valaki komolyabb notbook vásárlást játékra vagy munkára?
Baráti áron és a gyártói garancián felül 1 vagy 2 év EXTRA garanciával tudok most a segítségetekre lenni egy ismerősön keresztül! ;)

Akinek kell valami az írjon privit. :))

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#68755) Exian


Exian
őstag

Tudom, hogy ez nem tápegységes topik, de múltkor volt már téma: 500-600W között milyen tápegységet ajánlotok, nem annyira full bika géphez?

Az alábbi géphez kellene: i5-6500 cpu, 8GB ram, 1xSSD, 1xHDD, 1xODD, 1xVGA (nem kell neki külön táp). Nagyjából ennyi. 13-18e között.

Akár konkrét típusajánlattal.

Igaz napi szinten foglalkozom a témával (számítógépjavítás), de mostanában annyira nem vagyok kibékülve a tápokkal, hogy komolyan mondom, nem tudom, mi az, ami tutira jó, már ha van olyan. Meg tápot viszonylag ritkán cserélek és főleg régebbi gépekben csak, viszont pont belefutottam pár elég gyenge tételbe mostanában...

Hátha van itt olyan, aki napi szinten épít be tápokat és van rálátása jobban hosszabb távon, hogy mik bírják jobban.

[ Szerkesztve ]

(#68756) Visormail válasza Exian (#68755) üzenetére


Visormail
addikt

Chieftec CTG

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#68757) Exian válasza Visormail (#68756) üzenetére


Exian
őstag

Köszi!

(#68758) RZozo válasza Exian (#68755) üzenetére


RZozo
aktív tag

+1 a Chieftec CTG-nek
Chieftec CTG 400W-os nálam egy hasonló, de erősebb videokártyás (külön tápos) összeállítást is elbír gond nélkül.

(#68759) Dluinet válasza RZozo (#68758) üzenetére


Dluinet
nagyúr

akartam írni, hogy egy jó 350-400W-os tápnak simán el kel vinnie (még 80%-os terheltségen), kivéve ha a VGA önmagába 150W-ot eszik

tehát nem minden az össz watt

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#68760) Ajándékok válasza Exian (#68755) üzenetére


Ajándékok
aktív tag

Tartom a korábbi ajánlatom: "Árulok fsp 300W tápot. Tedd azt a gépbe és ha csak ezek vannak benne és nem bírja a táp teljes terhelésen (maximum 10-20% tuninggal), akkor ingyen a tiéd."

Nagy raktár kis helyen! Anyagáron eladó ~200m hosszú rakódófelületű gördülő polc rendszer. A helyigénye csak 3.6m*1.4m. Akár egy lakáscserét is megspórolhat vele!

(#68761) Exian válasza Ajándékok (#68760) üzenetére


Exian
őstag

Köszi, de sajnos ez a pálya nem megy, mindenképp új kell, mivel garanciában cserélik a tönkrement tápot, és - mivel javítani és cserélni ugyanilyenre nem tudják - lehet választani bármi mást.

(#68762) hcl válasza Exian (#68761) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Nem bika géphez nem ajénlana senki 600W-os tápot :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#68763) Exian


Exian
őstag

Teljesen más téma: valószínűleg nem fognak ugyanott próbálkozni egyhamar, de a Honvéd kórház parkolójában ma délelőtt autót loptak, egyik ismerősömét. Bement egy kisebb vizsgálatra, 20 perc, mire kiment, a kocsinak már csak a hűlt helyét találta. A Honvéd kórház saját parkolójából vitték el!

(#68764) Exian válasza Visormail (#68756) üzenetére


Exian
őstag

Még egy kérdés táptémában: A Chieftec APS széria az milyen? Ismerősöm kérdezi, mert lehet, hogy ilyenre is tudják cserélni és most választania kellene, hogy CTG vagy APS?

Konkrétan ERRŐL lenne szó.

[ Szerkesztve ]

(#68765) a2d2 válasza Exian (#68763) üzenetére


a2d2
addikt

Az kemény. Kamera nincs arra felé?

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#68766) Exian válasza a2d2 (#68765) üzenetére


Exian
őstag

Pont ott nincs. De már elkezdték összegyűjteni a környéken lévő kamerák felvételeit, legalábbis ezt mondták ismerősömnek, amikor rögtön bement az ottani rendőrörsre (ott van ugye pont a kórház mellett). Valahol ott a közelben van itt-ott térfigyelő. De szerintem sovány vigasz...

A legdurvább persze az az egészben, hogy a srác nem pécsi... ritkán jön csak ide, már rég elköltöztek valami közeli faluba. De most az említett kis vizsgálatra le kellett jönnie Pécsre. És persze minden holmija a kocsiban maradt (pénztárca, bankkártya, személyi, minden, ez persze az ő legnagyobb hülyesége volt, hogy ott hagyta). A vizsgálatra csak a beutalót vitte.

Úgyhogy szerencsétlennek arra sem volt pénze, hogy hazautazzon busszal/vonattal!!! :Y

Azért is jött hozzám, hogy segítsem már ki annyival, mert hiába ment a bankba, személyi nélkül nem tud még pénzt sem levenni.

(#68767) Tanczi01 válasza Exian (#68763) üzenetére


Tanczi01
tag

Milyen autó volt?

(#68768) Bigemperor


Bigemperor
senior tag

Skacok!

Volna egy eladó szép fehér (bútorlapos) számítógépasztalunk, nem kicsi, van rajta hely.
Az eladás oka kényszerűség, mivel kiságyat, komódot nem tudnánk hova tenni, ha maradna.
Van különálló billentyű és alsó mozgatható rekesz része is, számítógépháznak fakk, de ez inkább kisebb házakhoz jó, nem a ma divatos óriásokhoz.
Ha valaki tervezne ilyet venni, kérem gondoljon rám, este várhatóan feldobom a hirdetést képekkel.
Árban kb. 10e-re gondoltam, ez a nagyságrend várhatóan.
Hálás köszönet.

(#68769) endib


endib
tag

Van valakinek elfekvőben ilyen hp nyomtató adaptere?
[link]

(#68770) Kaics válasza aneda (#68188) üzenetére


Kaics
tag

A kozmetika végül egy 3-as osztályzatot érdemel. Biztos csak emberhiány volt a két ünnep között. Nem volt alapos a tisztítás, de legalább jó arcok - ma már ez is valami.

Ezúttal a szélvédőt, ablakokat fóliáztatnám. Tudnátok ajánlani valakit? (Nem baj, ha nem olcsó, de jó legyen legalább.) :D

(#68771) s7evcsenko válasza Exian (#68763) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Milyen autó volt? :U

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#68772) newwave0507


newwave0507
tag

Még egyszer beírom, mert holnap megyünk fel.

ARIEL 4,75L folyékony mosógél 2500ft.

LENOR öblítő 5L kék/sárga/fehér 2500ft.

Van pár darab, nagyon jó áron! Pénteken megyünk fel Pécsre, akinek kell jelezzen, viszem személyesen!

Akit érdekel, az kérem holnap délig jelezze, hogy mennyi kellene neki. Nem kötelező megvásárolni, meglehet nézni, illetve bele is lehet szippantani :))

Képek;

Privátban elértek!

[ Szerkesztve ]

Gondolataink saját elménk börtönébe zárnak. Félelmeink emelik egyre magasabbra a falat, melyet csak a tudatosság képes lebontani.

(#68773) Dr. Gonzο válasza endib (#68769) üzenetére


Dr. Gonzο
senior tag

Nekem lehet van valahol a szekrény aljában. Ha hazaértem megnézem.

(#68774) torma1981 válasza newwave0507 (#68772) üzenetére


torma1981
veterán

Szia. Eredeti? Nem kotoszkodesbol de elég olcsó.

(#68775) newwave0507 válasza torma1981 (#68774) üzenetére


newwave0507
tag

Szia! Semmi bajj, nyugodtan. Be írom ide, hogy legalább mindenki tudja. Barátnőm rokonainak vittünk 2 db komplett szekrénysort - illatszer , minden egyéb szépségápolási termékekkel foglalkoznak Nagyatádon , Ők látnak el nagyobb központoknak tisztítószerekkel, egyéb termékekkel , tőlük kaptunk rengeteg mindent. Ennek nagy részét elosztottuk a családban, tartottunk meg magunknak- Ezt lerövidítve, 6-6 karton mosógél, öblítőnk van felesben :) , így gondoltuk eladjuk , és félretesszük ami marad ebből. Ők nagykeren keresztül vásárolják a cuccokat, mindent., nyilván én nem tudom a beszállító címét, sem nevét.

Ezért írtam le mindenkinek, nézze meg, képeket is raktam fel, szagolja meg, ha tetszik elviszi, ha nem nem. Nem tudok senkinek adni számlát, hogy ez kimondottan erről a helyről származik, nem tudjuk mi sem a pontos helyet, de mivel számlásként adják el, kétlem hogy hamisított lenne, szerintem Ők sem keresik a bajt. Mi nem kértünk róla számlát :).

Az egész család ezt használja, finom az illata, a ruhák csupa jók tőle , és nem mentek össze, bármi egyéb.

Még egyszer nagyon fontos, megnézed, megszagolod, ha nem tetszik nem kell elvinni. Bárkinek lehet bármi véleménye, nekünk nincs rajta haszon, nagyker áron megy el körülbelül, de most mit kezdjünk ennyivel :) Köszönöm.

Gondolataink saját elménk börtönébe zárnak. Félelmeink emelik egyre magasabbra a falat, melyet csak a tudatosság képes lebontani.

(#68776) newwave0507 válasza newwave0507 (#68775) üzenetére


newwave0507
tag

Más, több ember kérdezte a talit, TESCO lenne a legjobb, kérlek titeket hogy a db szám mellé telszámot is írjatok, köszönöm!

Gondolataink saját elménk börtönébe zárnak. Félelmeink emelik egyre magasabbra a falat, melyet csak a tudatosság képes lebontani.

(#68777) endib válasza Dr. Gonzο (#68773) üzenetére


endib
tag

szuper :)

(#68778) Dr. Gonzο válasza endib (#68777) üzenetére


Dr. Gonzο
senior tag

pm ment

(#68779) Silenzio


Silenzio
addikt

Eladó egy Gigabyte GTX950 OC 2 GB kártya..

December 18-ai vásárlás, a garipapír Giannihoz szól. A hocinesze tárgya jelenleg a gépemben duruzsol Budapesten, szóval, ha valaki megvenné, reggel 7-ig írjon nekem privátban, mert bizonytalanra nem viszem el. Alkudni csak úgy, ahogy szűzlánnyal üzekedsz, finoman, gyöngéden. Ha rossz árat mondasz, huss, elillanhatok, és elmúlhat kapcsolatunk hímporos varázsa tán örökre...

A kártyával semmi gond nincs, gond azzal az 50 ezres telefonszámlával van, amit be kellett fizetnem. Ezért adom el.

Apropó telefon, ugyanitt eladó lehet egy iPhone 6 64GB gold karcmentes Telekom függő mobiltelefon is, minden szirszarral és 4 hó garival, letiltás ellen adás-vételi nálam alap. (Ez minden telefonnál alap kéne hogy legyen, mert a szolgáltató a független telefont is letiltja, ha a tulaj azt mondja, ellopták.) Egyelőre nem hirdetem, akit érdekelhet, jelentkezzen nálam.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#68780) Bandus99 válasza Kaics (#68770) üzenetére


Bandus99
őstag

Én a racvarosi u elején voltam foliaztatni.
Gondom nincs a.fóliával majdnem másfél éve van fent.

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#68781) Bandus99 válasza newwave0507 (#68772) üzenetére


Bandus99
őstag

Engem érdekelne 1-1db

Öblítőből kék, ha az nincs akkor fehér.

A gondom az mikor és melyik Tescónál?
Esélyes hogy éppen dolgozom és nem tudok elmenni
Esetleg vki ismerősök közül aki amúgy is vasarolna venne nekem én meg hétvégén elmennék érte?

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#68782) Exian válasza endib (#68769) üzenetére


Exian
őstag

Van két HP nyomtatóadapterem, ez a 3 pines fajta. DE! Az egyik meg van, az nem jó az én nyomtatómhoz. A másik nincs meg, ami kellene nekem is az én nyomtatómhoz.

De így most nem tudom, hogy melyik fajta az, amit megtaláltam múltkor. Ha az a fajta, ami nekem pont nem kell, de a tiedhez jó, akkor oda tudom adni. A különbség csupán a pinek formájában van, nem úgy vannak a lekerekítések, ezért nem jó egyik a másikhoz.

Holnap ránézek és lefényképezem, hogy melyik fajta.

(#68783) newwave0507 válasza Bandus99 (#68781) üzenetére


newwave0507
tag

Kaics is így van, de pécsen belül ha könnyen odatalálok, akkor elviszem max,de sok helyre nem szeretnék futkározni ha nem nagy bajj . Urán TESCO a találka idáig! :)

Gondolataink saját elménk börtönébe zárnak. Félelmeink emelik egyre magasabbra a falat, melyet csak a tudatosság képes lebontani.

(#68784) newwave0507


newwave0507
tag

Megszeretnék kérni mindenkit, aki még nem írt telefonszámot az írjon PMben, mert van aki leírta a darabszámot, de nem írt telszámot.

Gondolataink saját elménk börtönébe zárnak. Félelmeink emelik egyre magasabbra a falat, melyet csak a tudatosság képes lebontani.

(#68785) Bandus99 válasza newwave0507 (#68783) üzenetére


Bandus99
őstag

Sokat segitene ha egy tervezett idopontot is irsz ;)

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#68786) newwave0507 válasza Bandus99 (#68785) üzenetére


newwave0507
tag

Bocsánat, 2:20ig dolgozom , késő délután, kora este!

Gondolataink saját elménk börtönébe zárnak. Félelmeink emelik egyre magasabbra a falat, melyet csak a tudatosság képes lebontani.

(#68787) newwave0507


newwave0507
tag

Mindenki számát felírtam aki idáig írt, mindenkinek telefonálni fogok Lőrincnél, és akkor ha lehet akkor az Uráni Tesconál találkozzunk. Remélem jól mondom, az van a Kika mellett :F :) . Holnap délig mindenki írhat, vagy hívhat -> 06307685905.

Gondolataink saját elménk börtönébe zárnak. Félelmeink emelik egyre magasabbra a falat, melyet csak a tudatosság képes lebontani.

(#68788) emre válasza Bigemperor (#68768) üzenetére


emre
veterán

Most már lassan megnézném.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#68789) Bigemperor válasza emre (#68788) üzenetére


Bigemperor
senior tag

Szóval ehun vóna a számítógépasztal: [link]

(#68790) Exian


Exian
őstag

Emberek, ismét hozzátok fordulok érdekes kérdéssel, hátha van valakinek tapasztalata ebben is.

Adott egy laptop. Boltban, újként volt vásárolva, rajta gyárilag előretelepítve a Win 8.1 a HDD-n. Telepítőlemez nem volt hozzá.

A HDD viszont rejtélyes módon elhalálozott olyan szempontból, hogy a partíciók eltűntek, de lehet, hogy a júzer pucolta le, lényegtelen. A lényeg az, hogy töküres a HDD, viszont teljesen hibátlan.

Van valami mód arra, hogy visszakerüljön rá hivatalosan a Win 8.1? Hiszen azzal volt vásárolva, emiatt drágább is volt a gép egy kicsit, mint a Windows nélküli verzió.

Lehet vajon a Microsoft-tal ilyenkor egyezkedni, hogy mittudom én, akár a gép szériaszáma alapján megnézik, hogy ez a példány valóban Windows-zal lett vásárolva?

Matrica, kód, ilyesmi nincs semmi a gép hátulján.

Mi a megoldás szerintetek?

(#68791) air válasza Exian (#68790) üzenetére


air
nagyúr

A recovery partíció is eltűnt?
Ha még garanciális, akkor próbálj meg a szerviztől telepítő médiát kérni! Hasonló témában én korábban a Lenovotól kaptam.
Vagy megpróbálhatod ezt is: Windows 8.1 telepítő letöltése közvetlen a Microsofttól
Bár ezt én még nem használtam.

Ha nincs matrica a gépen, az azért egy picit gyanús. Annak szerintem mindenképpen kellene lennie, ha hivatalos Windows volt rajta. Az akku alatt sincs matrica? Az én céges Dellemen oda "dugták".

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#68792) Exian válasza air (#68791) üzenetére


Exian
őstag

Köszi az infókat.

Őszintén szólva, még nem néztem meg a gépet, lehet, hogy csak a rendszer partíció lett törölve vagy tűnt el, lehet, hogy meg van a recovery partíció, akkor elvileg nem lesz gond.

De lehet, hogy minden lepucolódott róla.

Közben olvasgattam és azt írták a Microsoftnál is hivatalos forrásból, hogy ilyen esetben a hardvergyártó szervize vissza tudja rakni a gyári merevlemezre a recovery partíciót. Csak azt nem tudom, hogy ezt ingyen végzik e, de majd megkérdezem.

Matrica: nincs sehol. Akkut nem lehet kiszedni, belső akkuja van, nem leszedhető.

Viszont a gép dobozán rajta van, hogy + Win 8.1, és biztos, hogy rajta is volt gyárilag, mivel én kapcsoltam be annak idején először a gépet, én állítottam be a gyári rendszert az első induláskor. Tehát rajta volt valóban.

[ Szerkesztve ]

(#68793) hcl válasza Exian (#68792) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Matrica nincs -> már gyanús. Vigye oda ahol vette.

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#68794) Exian válasza hcl (#68793) üzenetére


Exian
őstag

Majd megnézem jobban, de én nem láttam rajta.

Viszont azt is olvasom, hogy nem feltétlenül kell a matrica:

"Windows 8-as laptopoknál általában a BIOS-ban tárolva van a Product Key.
Ezeknél már nincsen COA matrica."

DE az gondolom naiv gondolat a részemről, hogy feltelepítem a megfelelő verziójú Win 8-at és majd magától aktiválódik az UEFI BIOS-ból kinyert kóddal? :)

Nyilván ez csak akkor működik, ha a gyári recovery partícióról van telepítve a rendszer.

[ Szerkesztve ]

(#68795) a2d2 válasza Exian (#68794) üzenetére


a2d2
addikt

Bios-ból nem tudod kiolvasni a kulkcsot és azt használni win telepítéskor?
Szerintem ez lenne a legkézenfekvőbb, és abba akkor nem is lehet belekötni.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#68796) Exian válasza a2d2 (#68795) üzenetére


Exian
őstag

Jah mint írtam, majd csak délután tudom átvizslatni alaposabban a gépet. Olvastam itt-ott, hogy némely BIOS-ban benne van a kód, bár én ilyet még nem láttam és nehezen tudom elképzelni. Tableteknél már láttam ilyet, de laptopnál még nem. Majd meglesem és akkor kiderül minden.

Illetve annyit már megtudtam az Acer-től, hogy a szervizük fog tudni segíteni visszaállítani, csak kérdés, hogy pénzbe kerül e. Garanciás még a gép, úgyhogy lehet, hogy erre is vonatkozik a garancia, hiszen valamilyen módon meghülyült a HDD partíciós táblája, vagy a júzer gyepálta le, de szerintem ez nagyjából mindegy nekik, nem nagy kaland visszarakni a HDD-re a partíciót.

(#68797) Exian válasza Exian (#68794) üzenetére


Exian
őstag

Na most több furcsaság is van a géppel kapcsolatban, elkezdtem az Acer oldalán pl. a garancia ellenőrzést, és a sorozatszám szerint azt dobja vissza, hogy majd' 5 hónappal korábbi időpontban lett véve a gép, mint valójában. Most vagy eladták már egyszer és visszavett gép ez eleve és az első eladáskor aktiválódott az extra garancia, vagy nem tudom. Igaz, a számlamásolatot be lehet szkennelni és elküldeni, akkor onnantól él a garancia, csak érdekes, hogy miért látja az ő rendszerük úgy, hogy 5 hónappal korábban lett eladva a gép, mint ahogyan véve lett.

Egyébként az Acertől azt írták, hogy 15000 Ft-ért lehet megvenni a telepítőlemezt. Hurrá!

[ Szerkesztve ]

(#68798) Exian válasza Exian (#68797) üzenetére


Exian
őstag

Na most meg azt írták, hogy a kód az "az alaplapon van integrálva" (szó szerint így írták), ha telepítem a megfelelő verziót, akkor magától aktiválódik.

Hát ilyet még nem próbáltam, de egy próbát megér... :D

(#68799) csucsbicep


csucsbicep
nagyúr

Sziasztok!

Merre érdemes borotvát venni? Még nem használtam soha elektromos verziót, csak hagyományost, aminek cserélhető a pengéje. 10-12K szánnék rá max(ami tudom nem sok).

(#68800) Exian válasza csucsbicep (#68799) üzenetére


Exian
őstag

Nekem ILYESMIM van.

Én nagyon szeretem. Ez száraz borotva, nem kell hozzá semmi maszlag. De csak viszonylag kicsi borosta esetén jó. Hosszabbnál tép. Nem arra való. Arra penge + hab kell :) Ez mindennapos, friss borosta letolásra jó, de azért kicsit hosszabbat is leszoktam nyomni vele gond nélkül...

Szóval ez a három körkéses cucc szerintem jó. Nem egész 1000 Ft-ért rendeltem hozzá 3db új körkést ebay-ról. Kb. 2 évig bírja egy kés-szett.

Nekem egy töltéssel 10-15 napig bírni szokta, úgy, hogy majd' minden nap használom.

Előtte mindig hab + normál borotva dolgot használtam, utáltam, állandóan kiütéses volt a pofám, meg minden.

Amióta ez van, elmúlt minden gondom és a borotválkozás "élményszerű".

Amilyen nekem van, azt szoktam látni 10e körül már. Szerintem drágább teljesen felesleges.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.