Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-09 12:29:47

LOGOUT.hu

"Itt a tavasz szele, és a nyúlpörkölt hihi, haha, huhu, hehe..."

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#68201) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

Van most eladó

- 80GB IDE winyóm

- 230W gagyitápom (nem csak gépbe érdemes :) )

-Fujifilm J37 kompakt fényképezőgépem (új akkuval, töltővel, SD-kártáyval, kábellel, és ez USB-ről tölti az akkuját)

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#68202) s7evcsenko válasza torma1981 (#68200) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Én se szeretem az LG-t. Nem tudnám megmondani miért nem, de szerintem sosem fogok LG-t venni. ;]

blaca83:
Nekem van egy H6400-esem, nagyon jól szuperál, szép a képe és adnak hozzá szemüveget. :B

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#68203) a2d2 válasza torma1981 (#68200) üzenetére


a2d2
addikt

Nekünk is 3 éve LG van és nagyon szeretjük.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#68204) Exian válasza s7evcsenko (#68202) üzenetére


Exian
őstag

Én sem vagyok LG párti, nem mintha ez bárkit kellene, hogy izgasson. Konkrét okát én sem tudom, illetve de: nagyon régen, még a 2000-es évek környékén még zenéltem, stúdiómunkáztunk sokat. Valahogy akkoriban a CD írós, majd a kezdeti DVD írós korszakban nagyon nagyon szívtam sokat az LG CD/DVD írókkal.

Tudom ilyen nem létezik, de én akkor is esküszöm rá, hogy ráadásul az LG íróval írt audio CD-k szarabbul szóltak :D :DDD :DD

[ Szerkesztve ]

(#68205) fudi2002 válasza s7evcsenko (#68202) üzenetére


fudi2002
veterán

Én tudom :)
A színei eltérnek a valóságtól. Normális értékre nem hozhatóak, valamelyik színtartomány mindig sántít. Ilyen a samsung is, túlzó színekkel. Azon szoktam mosolyogni mikor mondják is hogy mennyivel szebb a képe, persze hogy focimeccsen a ződ világít és rikít, illetve a focisták feje narancs színű, az nem gyanús senkinek... :)

Sony/Panasonic/ennyi.

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#68206) Tegla80 válasza torma1981 (#68200) üzenetére


Tegla80
addikt

Amiert sokan masok sem es ez az ips panel gyenge feketeszintje....identol mar vesz masoktol va panelt,igy arul is ilyen tv-t,de mivel nem kovetem az lg-t,igy nemtok rola nyilatkozni/ajanlani.

Samu van a kornyezetemben 2db ami 3eves,nincs veluk baj......a h6400 amugy a tavalyi bestbuy tv,amit meg iden is lehet kapni,mert gyartjak.Ami nem is baj,mert iden a samubol (J szeria) jo fhd-t ami nem ivelt nem lehet mast kapni hivatalos mo-i beregelheto samu garival.

Igen a Sony sokaig elegge tularazott volt,de 1-2 eve mar joval piackepesebb arban adjak a keszulekeiket.Azota partiban is vannak a koreai gyartokkal....A tavalyi es az idei W szeria is jo arban van/volt es a teszteken is jol teljesit/teljesitett. Az idei droid (smart) picit nyogvenyelos volt meg az elejen,de mostanra mar jol hasznalhato sok forumtars szerint.

fudi2002
Ne is mond...egy jobaratom kiemelt uzemmodban nezi a samut.....gyilkos a szememnek mikor ottvagyok,de nem enged hozzanyulni. "Ez igy szep" ,ennyi.

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#68207) #TOTTI


#TOTTI
őstag

Valakit érdekel esetleg egy 1 éve újra cserélt Telekomos iPhone 5C 16Gb Blue, tokban sosem volt, minimálisan zsebkopott, de relatíve szép állapotú. Minden tartozék doboz. 50e Ft-ra gondoltam.

(#68208) Janoska26 válasza s7evcsenko (#68202) üzenetére


Janoska26
Topikgazda

Itthon van Lg és Samsung is, mindkettővel elégedettek vagyunk :Y :)

(#68209) Szilofon válasza #TOTTI (#68207) üzenetére


Szilofon
tag

Ha 35ezret írtál volna,már ma el is hoztam volna :)

Remek napom volt, egészen addig, amíg fel nem keltem.

(#68210) winfos


winfos
tag

Sziasztok!

Valakinek esetleg egy OnePlus Two 4GB/64GB EU? Full karcmentes, hibátlan, 3 hónapos, dobozában, minden tartozékával. 2év garis.

110.000 lenne az ára hétvégén, ha nem megy az apróra.

köszönöm

(#68211) #TOTTI válasza Szilofon (#68209) üzenetére


#TOTTI
őstag

Velem lehet alkudozni, a telefon nincs használatban...

(#68212) Macka


Macka
veterán

Ha már Oneplus.... :DDD
Nekem meg egy ONEPLUS ONE van, 64 Gb, hibátlan, üvegfólia, nillkin tok, 1 éves, garanciális. Árat pü-ben várok.

(#68213) Ajándékok


Ajándékok
aktív tag

Teclast X98 Pro tablet eladó 9.7" 2048x1536, memória 4gb, 64gb, Android 5.1 és Win10, Cherry Trail X5 Z8500. Csak kipróbáltam. 60k

És itt a többi hirdetés is kicsit összetömörítve

[ Szerkesztve ]

Nagy raktár kis helyen! Anyagáron eladó ~200m hosszú rakódófelületű gördülő polc rendszer. A helyigénye csak 3.6m*1.4m. Akár egy lakáscserét is megspórolhat vele!

(#68214) Exian válasza Ajándékok (#68213) üzenetére


Exian
őstag

Hogyan érkezett? A Win10 aktiválva van rajta?

(#68215) Ajándékok válasza Exian (#68214) üzenetére


Ajándékok
aktív tag

Igen, aktivált

Nagy raktár kis helyen! Anyagáron eladó ~200m hosszú rakódófelületű gördülő polc rendszer. A helyigénye csak 3.6m*1.4m. Akár egy lakáscserét is megspórolhat vele!

(#68217) a2d2 válasza dunc (#68216) üzenetére


a2d2
addikt

Azt mondd meg hogy írsz ezzel í-t?

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#68218) Szilofon válasza #TOTTI (#68211) üzenetére


Szilofon
tag

Akkor mehet?

Remek napom volt, egészen addig, amíg fel nem keltem.

(#68219) a2d2 válasza Ajándékok (#68213) üzenetére


a2d2
addikt

Valós [link].
20-ért viszem azonnal :DDD

Amúgy jó kis gép. Elgondolkoztatott hogy eladom a fenébe a PC-m.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#68220) dunc válasza a2d2 (#68217) üzenetére


dunc
nagyúr

Van rajt ;)
Alt Gr I azt hiszem ;) Alt GR J í Alat gr I Í

[ Szerkesztve ]

(#68221) a2d2 válasza dunc (#68220) üzenetére


a2d2
addikt

Pár éve kaptam egy hasonló világítós microsoftot karácsonyra feleségemtől, de kb 2 napot bírt ki nálam, mert folyamatosan a shift-et nyomogattam rajta.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#68222) Exian válasza dunc (#68220) üzenetére


Exian
őstag

Ugy van. Én megszokásból minden billen így használom az Í-t, mert évekig dolgoztam olyan billel, amin nem volt fizikailag, teljesen megszokható. Szerencsére elég ritkánt használt ékezetes betűknk az í.

(#68223) emre válasza dunc (#68216) üzenetére


emre
veterán

Az egeret postáznád is? :D
mod:
Meg a hangszórót is. :B

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#68224) dunc válasza emre (#68223) üzenetére


dunc
nagyúr

Melyik hangszórót? (postázni csak utalás után szoktam ahogy a vásárló szokta kérni a költségére) Írj privátot.

(#68226) aneda válasza Exian (#68087) üzenetére


aneda
aktív tag

Köszönöm a felajánlást, élnék vele! :)
Többit privátban...

Az oroszok már a spájzban vannak!

(#68227) dunc


dunc
nagyúr

Egér, kishangfal eladva.

[ Szerkesztve ]

(#68228) CPT.Pirk válasza dunc (#68225) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Hasonlóan remek videó a "valódi fénykardról". :DDD http://index.hu/tech/2015/12/18/elkeszult_a_valodi_fenykard/

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#68229) torma1981 válasza CPT.Pirk (#68228) üzenetére


torma1981
veterán

Valaki megnézte már a filmet? Cinema city honlapon nem is lehet jegyet foglalni. Még 30-ra sem. Nem hiszem hogy az összes jegyet eladták.

[ Szerkesztve ]

(#68230) balintdavid válasza torma1981 (#68229) üzenetére


balintdavid
tag

Urániában még a mai napra is van :D

kazuár

(#68231) torma1981 válasza balintdavid (#68230) üzenetére


torma1981
veterán

Ja első sor mi?

(#68232) RZozo


RZozo
aktív tag

Én vasárnapra foglaltam páholyt :D

(#68233) Bigemperor


Bigemperor
senior tag

Eladó szobaantenna [link] ,
Sony táska kamerához [link] ,
Sony akku videokamerához [link]

(#68234) torma1981 válasza RZozo (#68232) üzenetére


torma1981
veterán

Én majd jövőre nézem meg max. Annyira nem sürgős. :-)

(#68235) a2d2 válasza Exian (#68222) üzenetére


a2d2
addikt

Mi van Csabi, csúszik a film? ;)

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#68236) RZozo


RZozo
aktív tag

Ha már közeleg a karácsony.
Van egy eladó 200 db-os LED-es karácsonyfaizzó sor, amiből 4-5 LED megégett (egyébként a többi hibátlan, csak asszony újat akart), és van egy fém fekete karácsonyfatalp. együtt a kettő jelképes összegért, 1000Ft-ért vihető. Képeket az érdeklődőknek privátban küldök.

(#68237) CPT.Pirk válasza torma1981 (#68229) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Én majd hétfőn nézem meg, eredeti nyelven 2D-ben az Urániában. Féltem tőle, hogy 3D-s tucat film lesz belőle. Meg az is igaz, hogy az Urániás 3D-s szemüvegektől fáj az orrnyergem mert nehezek, valamint a vastag keret eléggé tükröződik, becsillan rajta a fény alul ami piszok zavaró.
Igaz ami igaz, a plázás 3D is elég bajos (pl. gyakran fényerő hiányos), de oda legalább vihetem az itthoni minőségi passzív szemüvegeket.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#68238) Lomha 8V válasza dunc (#68216) üzenetére


Lomha 8V
addikt

TV-re is lehet kötni? És ha lehet, akkor a TV-t halkítva-hangosítva működik? Hülyén fogalmaztam, de talán érted. :D

(#68239) M_AND_Ms válasza CPT.Pirk (#68237) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Az urániás szemüvegről le tud esni az a gumis rész, ami pont az orrodra ül fel. Lehet pont egy ilyet fogtál ki?
(Nekem egyszer pont a kezdés előtt esett le, kereshettem a sötétben a földön)

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#68240) CPT.Pirk válasza M_AND_Ms (#68239) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Azt hiszem 3 3D-s filmet láttam az Urániában, de nekem nem rémlik gumi egyik szemüvegről sem. :F

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#68241) M_AND_Ms válasza CPT.Pirk (#68240) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Piros színe van.

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#68242) #TOTTI


#TOTTI
őstag

iPhone 5C eladava...
Ugyanitt Z3c is eladó, ha valakit érdekel, független, Telekomnál vásárolt...

[ Szerkesztve ]

(#68243) a2d2 válasza CPT.Pirk (#68237) üzenetére


a2d2
addikt

Nekem ez volt az első aktív szemüveges filmem, és megfájdult a szemem a végére. Meg valóban sötétített.
Legközelebb maradok a 2D-nél én is.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#68244) NovaBlue


NovaBlue
aktív tag

(#68245) Exian válasza a2d2 (#68235) üzenetére


Exian
őstag

Ott voltál? :) Csúszott rendesen, de ezúttal nem bántuk.

Amúgy én is mindig megbánom 3D-t urániában, minden bajom van tőle. Főleg, hogy sötétít. Meg anyira nem egy nagy szám, semmi húde extra 3D látvány nincs, vagy csak én nem látom.

Mondjuk az Everest az tetszett, szép tájképek voltak, hosszú snittekkel, az látványos volt.

(#68246) a2d2 válasza Exian (#68245) üzenetére


a2d2
addikt

Ja. Szerintem sem volt semmi extra, sem a 3d sem a film.
Ismét nem sikerült felnőni az 5. epizódhoz.
Azért egyszer mindenképp nézhető :)

[ Szerkesztve ]

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#68247) M_AND_Ms válasza Exian (#68245) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

A fejfájásod az aktív 3d-re való érzékenységedből adódik, ez egyéni dolog. Nekem ilyenem nincs és állítom, hogy az Uránia jobb minőségű, mint a Pláza.
Az aktív technológia megtartja film felbontását és nem felezi le, mint a passzív. Sötétít, de ha megfigyeled nagyobb fénnyel is vetítik ezeket a filmeket. Nekem sokszor volt csalódás a Pláza: 2d filmnél remegett a kép, fordítva szólt a hang (balról szóltak, a szereplő, meg jobbra nézet) Amúgy az Uránia vetítője jóval korszerűbb, a hang messze jobban szól és az ülések sokkal kényelmesebbek (végre nem a, "hogyan üljek, hogy ne fájjon a hátam" megy a filmek felétől)
Én elégedett vagyok az Urániával.
Ha panaszkodnék, inkább az van, hogy többször csúszott a film kezdése.

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#68248) CPT.Pirk válasza a2d2 (#68243) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Nekem a TV-s aktív 3D-s szemüvegek a zavaróak, az Urániástól nem lett semmi bajom.

M_AND_Ms: na olyan még egyikben sem volt. De mindegy, amúgy is nehéz az a szemüveg, nekem meg ráadásul van sima szemüvegem is, arra kell ráhúzni...

Amúgy igen a passzív 3D felezi az egyik felbontást, de szerintem a 3D kép jellege miatt ez nem igazán okoz látható eltérést, ez is tök jól néz ki.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#68249) a2d2 válasza M_AND_Ms (#68247) üzenetére


a2d2
addikt

Nem az a jó hogy balról szól a hang a szereplő meg jobbra néz? A hangforrás mindig erősebb mint az esetleges visszaverődés.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#68250) balintdavid


balintdavid
tag

Urániában én is a 2D eredeti nyelvű adást ajánlom, a szinkron eleve elég tré lett helyenként.
3D-vel nekem sem sok pozitív tapasztalatom van, szemüvegesként eleve nem túl kényelmes, meg a 3D-t sem "látom" annyira. Kedvencem még amikor megkérnek film előtt hogy ne piszkáld a lencsét (és kb fél kiló zsír van rajta, alap hogy letörlöm), meg amikor lenyomják a 3D trailereket 24p-ben, azaz gyakorlatilag szemenként 12 Hz-en amitől jóérzésű ember kidobja a taccsot :D

kazuár

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.