Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-09 12:29:47

LOGOUT.hu

"Itt a tavasz szele, és a nyúlpörkölt hihi, haha, huhu, hehe..."

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#68351) CPT.Pirk válasza hcl (#68349) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Való igaz, nálunk is így volt. Ha nem takarítottam ki nyári gyakorlatok alatt 100 Codegent, akkor egyet sem. Egyébként kétféle Codegen volt, az öregebbekben át volt kötve rövid zárral az összes betáp szűrő alkatrész, a későbbiekben meg nem, sőt még az atx csatira forrasztott CLC szűrő tag is megvolt bennük.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#68352) UHHH


UHHH
senior tag

költözés miatt gyorsan MA elvihetné valaki:
50 collos LED LCD tv

Huawei 4G+ router eladó: https://hardverapro.hu/apro/huawei_b525_s-23a_lte_cpe_cat6_fuggetlen_4g_sim_ka/friss.html

(#68353) Bandus99 válasza UHHH (#68352) üzenetére


Bandus99
őstag

En ugyan nem tervezek televiziot vasarolni, de manapsag nem alap elvaras, hogy legyen rajta utp bemenet?

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#68354) hcl válasza Bandus99 (#68353) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Elvárásnak lehet, de nem feltétlen van az egyszerűbbeken. A kijelző mérete meg csak egy dolog :)

Mutogatni való hater díszpinty

(#68355) UHHH válasza Bandus99 (#68353) üzenetére


UHHH
senior tag

na de kerlek: meddig tart venni hozza egy parezer forintos raspit/android szart? lasd a2d2 szosszenetet lejjebb.
volt 3d smart tv-m, eletemben nem hasznaltam rajta az utp-t. a 3d-rol nem is beszelve. na, meg van egy wifis blueray lejatszom, azt se hasznalom, azt is eladom.

[ Szerkesztve ]

Huawei 4G+ router eladó: https://hardverapro.hu/apro/huawei_b525_s-23a_lte_cpe_cat6_fuggetlen_4g_sim_ka/friss.html

(#68356) Bandus99 válasza UHHH (#68355) üzenetére


Bandus99
őstag

par ezer ft-ert en vennek adroid szart, ami kepes mondjuk lejatszani es kitenni TV kepernyore online videokat.

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#68357) Bandus99 válasza hcl (#68354) üzenetére


Bandus99
őstag

Namost ha ez egy 70k Technika televizio lenne nem is hianyolnam az UTPt... de ez nem az a kategoria

[ Szerkesztve ]

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#68358) UHHH válasza Bandus99 (#68357) üzenetére


UHHH
senior tag

az 50 collos smart philips az ketszerennyibe kerulne. :)

Huawei 4G+ router eladó: https://hardverapro.hu/apro/huawei_b525_s-23a_lte_cpe_cat6_fuggetlen_4g_sim_ka/friss.html

(#68359) torma1981 válasza UHHH (#68358) üzenetére


torma1981
veterán

Smart a legnagyobb hülyeség. Semmi értelme. Egyedül a wifi ami jó.

(#68360) fudi2002 válasza hcl (#68349) üzenetére


fudi2002
veterán

Nekem a kedvem elment a velük való próbálkozással. Amióta XFX van (Seasonic beles), azóta a gondok tovaszálltak.. Lehet nekem csak kettő döglött, de abban az időben mikor 30 körül adta az FSP a 700w körüli Gold tápját, no ott is ment a köpködés. Lehet nem csak én voltam velük gondban...

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#68361) UHHH válasza fudi2002 (#68360) üzenetére


UHHH
senior tag

amikor a kiba nehez chieftec ARANY szinu 500-as szuper profi tap is megdoglott, akkor keseredtem el vegkepp...

[ Szerkesztve ]

Huawei 4G+ router eladó: https://hardverapro.hu/apro/huawei_b525_s-23a_lte_cpe_cat6_fuggetlen_4g_sim_ka/friss.html

(#68362) Vertigo18 válasza torma1981 (#68359) üzenetére


Vertigo18
addikt

Nekem tök jó, amikor a fiam ráfekszik a gépemre, akkor jó dolog a TV elé leülni és előszedni egy gombnyomással a YouTube-ot, ott meg megnézni pár Dancsó Petit, vagy forrasztás alapismeretek videót... :B

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#68363) hcl válasza fudi2002 (#68360) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Ja, ezek a durva nagy teljesítményűek persze, hogy kevésbé tartósak. Az gondolom egy elkefélt széria volt.
A 3-400W-osak GLN és társaik örök élet + egy nap (néha kondenzátorcserével :DDD ). Seasonic, Corsair, stb. is jók, csak én meg sosem vettem ilyen drága cuccot a gépeimbe, elvolt az olcsóval is. Őszintén szólva saját gépben ventilátor zörgésénél nagyobb bajom táppal még nem volt.

Mutogatni való hater díszpinty

(#68364) Tegla80 válasza Bandus99 (#68356) üzenetére


Tegla80
addikt

Ez igy van,de az plusz egy kutyu,plusz par e ft,plusz tavirda,plusz stb,mig ha van "net csati" rajta akkor csak tv es az amin kuldod ra a tartalmat a felallas.
Alap netes dolgokra mar boven hasznalhato a tv-k altali smart,szoval erre is jok mar.
Amugy maga a tv, nem sokkal tobb,mint az emlegetett technika.....ez egy belepo kategorias(50Hz) tv,amit raadasul philips logoval lattak el......ez a philips meg koztudottan nem az a philips ami volt anno es amire gondol(emlexik) a nep. De ilyen a blaupunkt,sharp akai,stb nev is mar....aki koveti,tudja. Jah,amugy a technika samu kijelzot hasznal, regebbit,de samut. ;)

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#68365) UHHH válasza Tegla80 (#68364) üzenetére


UHHH
senior tag

tv-knek szarul megy az update, lasd webos elotti smartok, satobbi, egy androidos kutyut meg barmikor lecserelsz masra, igy jobban tudod up to date tartani a teknolodzsit.
a nagy integraltsagnak is megvan a hatranya.
bar most a 4k a meno, csak eleg szar a stream savszelessege a muholdon. :)

[ Szerkesztve ]

Huawei 4G+ router eladó: https://hardverapro.hu/apro/huawei_b525_s-23a_lte_cpe_cat6_fuggetlen_4g_sim_ka/friss.html

(#68366) djdaniel


djdaniel
senior tag

2db hagyományos tv ingyen elvihető.

Orion T20MS, működik, távirányító nincs hozzá, elvileg távirányító nélkül nem lehet beállítani a csatornákat.

Valamilyen Samsung (scart csatlakozó van rajta) működik, távirányító nincs, csatornákat kézzel belehet állítani, viszont nem jegyzi meg.

Helyileg kertvárosban a rózsadombon található, szállításban nem tudok segíteni.

(#68367) Exian válasza torma1981 (#68359) üzenetére


Exian
őstag

"Smart a legnagyobb hülyeség. Semmi értelme. Egyedül a wifi ami jó."

A Smart-ba beletartozik a Youtube, vagy Youtube kliens van a Smart mentes pl. Samsung TV-ken is?

Csak mert ha csak a Smart funkciós TV-ken van Youtube kliens, akkor nekünk pl. fontos a Smart és nem a legnagyobb hülyeség, mivel "élő" TV adások helyett nagyrészt Youtube megy. TV-ről max. felveszek időnként, de erről már beszéltünk, mert olyankor sohase megy semmi, ami érdekelne, amikor épp tudnék TV-zni.

Illetve gondolom a Smart része a webböngésző is. Na azt is sokat használjuk a TV-n, mert bizonyos dolgok nincsenek Youtube-on, hanem csak különböző webes videómegosztó oldalakról érhető el, és azt viszi szépen a TV a webböngészőben.

Tudom, lehet nem Smart TV-hez android dobozkát kötni és akkor az visz mindent (Youtube, meg webet normálisabban), de a hideg kiráz ettől, hogy bármi vackot rakjak még pluszba a TV-hez, direkt szerettük volna megoldani simán a TV-vel. Pedig tisztában vagyok vele, hogy sokkal gördülékenyebb egy Android felület és egyébként gondolkodom is rajta, hogy az egyik érintőkijelző törött tabletemet befogom a célra, mert másra (normál használatra) amúgy is alkalmatlan.

Viszont nekünk bevált a Samsung Smart része (Youtube és webböngésző, a többi alkalmazás persze használhatatlan), úgyhogy amíg működik jól, addig szerintem marad ez.

(#68368) a2d2 válasza Exian (#68367) üzenetére


a2d2
addikt

Youtube +1
Minden nap használjuk.
Viszont részünkről ennyiben ki is merül a smart tv.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#68369) CPT.Pirk válasza Exian (#68367) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Nálunk pl. a WebOS-es Smart LG TV-n a youtube kliens alapból elérhető a belső hálón, nagyon egyszerűen rá lehet dobni videót a telókról, nem kell párosítani semmit. A nem smart de youtube képes Pana TV-n meg el kell ehhez indítani a Yt klienst, majd ott kézzel összepárosítani a klienst a telefonnal.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#68370) Exian válasza CPT.Pirk (#68369) üzenetére


Exian
őstag

Jah én is úgy használom, hogy a tabletemen fent van a BubbleUpNP, ezzel látom az ÖSSZES, a hálózaton lévő DLNA/UPNP eszközöket és megosztásokat és tudok a tabletről indítani a TV-re lejátszást.

Tök kényelmes, gyakorlatilag a TV-hez (távirányító) hozzá sem kell nyúlni.

(#68371) CPT.Pirk válasza Exian (#68370) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Igazság szerint a tabletet se használom szívesebben mint a TV-t, mindkettőt nehézkes kezelni. Nálam a számítógép monitora is egyben a TV, így ezt a sok szívást egyből ki lehet hagyni, a géphez meg van egy univerzális távirányítóm. Ilyen módon nem érdekes, hogy a hálózat sávszélessége elég-e az adott film lejátszásához, meg nem is kell külön NAS-ra költeni.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#68372) yerico válasza UHHH (#68358) üzenetére


yerico
senior tag

A Philips eladta a tévé üzletágát is, ezért most már nincs sok különbség egy Technika, Blaupunkt. Philips vagy éppen Grundig tévé között. A boltokban az alsó sorokban kell keresni.

(#68373) nesa


nesa
veterán

dállvány valakinek?

2500ft

(#68374) Laca1212 válasza Bandus99 (#68353) üzenetére


Laca1212
őstag

És az új ára sem sokkal több volt. Nem lesz ezt egyszerű eladni ennyiért...

(#68375) UHHH válasza Laca1212 (#68374) üzenetére


UHHH
senior tag

direkt felemeltem az arat egy huszassal most, mert lehet megis kiprobalom az uj helyen, tul jo ez ahhoz, hogy elkotyavetyeljem. talan be tudom rakni valahova. bar ha eddig se hasznaltam, lehet eztan sem fogom.

[ Szerkesztve ]

Huawei 4G+ router eladó: https://hardverapro.hu/apro/huawei_b525_s-23a_lte_cpe_cat6_fuggetlen_4g_sim_ka/friss.html

(#68376) Bandus99 válasza Exian (#68370) üzenetére


Bandus99
őstag

Nekem már megérte a progi miatt ez az eszmefuttatas, a pár hsz.
Viszont meg kérdezek.
Vannak ugye 30k ért duál bootos tabletek. Ezek tetszenek nekem főleg hdmi kimenet miatt.
A kérdés be lehet állítani hdmi jatszon le pl webes tartalmat közben a tablet képernyője kapcsoljon ki.

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#68377) Exian válasza Bandus99 (#68376) üzenetére


Exian
őstag

Tabletje válogatja. Nekem az egyik tabletem Beállítások/HDMI menüjében ott van, hogy X másodperc/perc után kapcsolja ki a tablet kijelzőjét HDMI kapcsolat esetén, a másik tabletemen meg nincs ilyen opció, annak megy folyamatosan a kijelzője. Pedig mindkettő szinte szűz gyári Android 4.4.2, csak az egyik X márka, a másik meg Y márka átirata, egyikbe belerakták, másikba nem.

DE! Valószínűleg erre simán van alkalmazás, amivel kikapcsolható a tablet kijelzője úgy, hogy a HDMI kimenet aktív maradjon. Utána kellene olvasni.

EZ pl. erre jó elvileg, viszont csak root-olt rendszerrel megy.

[ Szerkesztve ]

(#68378) air válasza Laca1212 (#68374) üzenetére


air
nagyúr

Nekem már az elején gyanús volt ez a 120eFt körüli félár.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#68379) UHHH válasza air (#68378) üzenetére


UHHH
senior tag

kedves fikazo: ismet mondom hogy 100 rugo volt, csak felemeltem, mert megprobalom megis megtartani, tul jo ez ahhoz, hogy fosert-szarert eladjam.

Huawei 4G+ router eladó: https://hardverapro.hu/apro/huawei_b525_s-23a_lte_cpe_cat6_fuggetlen_4g_sim_ka/friss.html

(#68380) Zewa


Zewa
senior tag

Sziasztok!

Keresek Karbon mintás fóliát, mindössze 26*40cm kéne belőle minimum. Bármilyen szín érdekel, kivéve fekete vagy zöld.

Valakinek van esetleg HP 630 akkuja elfekvőben? Főleg rossz érdekelne.

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#68381) air válasza UHHH (#68379) üzenetére


air
nagyúr

Egyrészt akkor sem jön ki a félár.
Másrészt mi volt a fikázás?
Mégcsak nem is én "rontottam" az üzletedet.
Bocs, hogy megjegyzést tettem egy nyílt fórumban.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#68382) Engineer086 válasza torma1981 (#68336) üzenetére


Engineer086
Modder

Köszi, két ünnep között majd utána járok! :)

Megragadnám az alkalmat, hogy minden Kedves Fórumozónak békés boldog karácsonyt kívánjak! :)

Szádvár rád vár: www.szadvar.hu-https://www.facebook.com/szadvarert.barati.kor/

(#68383) UHHH válasza air (#68381) üzenetére


UHHH
senior tag

semmi gond, szabad orszag! :) happy hanukat vagy karacsonyt minden kedves es kedvetlen forumtagba!

Huawei 4G+ router eladó: https://hardverapro.hu/apro/huawei_b525_s-23a_lte_cpe_cat6_fuggetlen_4g_sim_ka/friss.html

(#68384) Exian válasza Engineer086 (#68382) üzenetére


Exian
őstag

Köszi, Neked is meg mindenki másnak is boldog, békés karácsonyt!

(#68386) Exian válasza hcl (#68385) üzenetére


Exian
őstag

Köszi! A naptárat Te gyártmányoltad? Fotók/kivitelezés.

Kinyomom, laminálom, lespirálozom, falrakirakom :) Kösz!

(#68387) szkorhetz


szkorhetz
őstag

Nincs valakinek Intel Socket 1150-hez való gyári rézmagos hűtője, amitől olcsón megválna, akár már holnap?

Köszi! :)

[ Szerkesztve ]

(#68388) dunc válasza szkorhetz (#68387) üzenetére


dunc
nagyúr

Szerintem nekem van.

(#68389) hcl válasza Exian (#68386) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Én, bár az ideire többen fanyalogtak :) Ja, ha valaki tud spirálozni, annak jó :)

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#68390) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Boldog karácsonyt mindenkinek! :K

(#68391) newwave0507


newwave0507
tag

Kellemes Ünnepeket mindenkinek!

Gondolataink saját elménk börtönébe zárnak. Félelmeink emelik egyre magasabbra a falat, melyet csak a tudatosság képes lebontani.

(#68392) torma1981


torma1981
veterán

Boldog karácsonyt kedves fórum társak. :-)

(#68393) nesa


nesa
veterán

Boldog karácsonyt mindenkinek!

(#68394) rnrn


rnrn
tag

Boldog Karácsonyt mindenkinek! ;)

(#68395) Dluinet


Dluinet
nagyúr

Boldog Karácsonyt!

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#68396) HoldChore


HoldChore
tag


ludas-matyi.com

"Ha valamit ésszerűsíteni akarsz bízd lusta emberre!" https://www.facebook.com/gaming/LongJohnHolmesStream/

(#68397) RZozo


RZozo
aktív tag

Boldog karácsonyt kívánok!

(#68398) nesa válasza HoldChore (#68396) üzenetére


nesa
veterán

En ezt kertem 2,4jtd, szerinted? :O

[ Szerkesztve ]

(#68399) torma1981 válasza nesa (#68398) üzenetére


torma1981
veterán

Sziasztok. Netán valaki Sports Directől rendelés? Most 10% minusz minden árából. Ide Pécsre 3200Ft a futár.
Nem akar még rendelni valaki? Oszlana a postaköltség.

(#68400) moriak válasza torma1981 (#68399) üzenetére


moriak
tag

Személyes átvétel a most nyílt üzletbe nincs lehetőség?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.