Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-09 12:29:47

LOGOUT.hu

"Itt a tavasz szele, és a nyúlpörkölt hihi, haha, huhu, hehe..."

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#68801) hcl válasza Exian (#68797) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Továbbértékesítés? Hol adták el, azt nem írják?

Szép MS világ, ugye :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#68802) csucsbicep válasza Exian (#68800) üzenetére


csucsbicep
nagyúr

Kések mennyit bírnak kb, illetve teljesen sima lesz a borotválkozás után az arcod?

(#68803) Zewa válasza csucsbicep (#68799) üzenetére


Zewa
senior tag

Én 13k-ért vettem aprón egy ilyet, 0km-est. Gyakran vannak fenn új, bontatlan készülékek jóval a piaci ár alatt, érdemes figyelni a kínálatot. Az árához képest elég jó, de a 3 nap felett, előszőr szakállnyírózni kell, utána jön a babasegg missió. Elég sokat kell tologatni mire olyan lesz mint a pengés de akkus, sokáig bírja szóval el lehet sétálgatni vele a lakásban. Próbáltam komolyabb körkéses Philipset és Braun 760-t is és nekem az utolsó megoldás sokkal jobb begyere.

Van topicja is, ahol találsz 1-2 infot.

ps.: Egyhamar átszoktam a borostára, és csak a szakállnyíró részét használtam, így ~1-1,5év alatt elkopott. Most ilyet használok erre a célra, ami szemtelenül olcsó volt (<5k postával) és remekül bevált. (nem húz, vág rendesen és jó sokáig bírja egy feltöltéssel)

#68800 Exian : Édesapám kapott ajándékba egy ilyet. Kipróbáltam én is és azt mondtam hogy ejha! Tényleg érezhetően jobb de 60-70k mondjuk kicsit erős érte.

[ Szerkesztve ]

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#68804) Exian válasza csucsbicep (#68802) üzenetére


Exian
őstag

Mint írtam (bár utólag szerkesztve, bocs, ha nem láttad), kb. 2 évig jók a kések. Én mondjuk már előtte cseréltem, de a leírás szerint napi használattal 2 évente kell cserélni. Mondjuk lehet, hogy az enyém is már elment 2 évet, annyira nem figyeltem.

Nekem sima lesz teljesen, 1-2 rakoncátlan szőrszál mindig akad, de csak akkor, ha már úgy 4-5 miliméter hosszúságúra hagyod a szőrzetet.

Ha minden nap le van tolva vele, akkor totál sima lesz az arcod, az tuti. Én ezt szeretem benne. Nem kell minden nap összekennem magam habbal, krémmel, akármivel, nem kell pengékkel szenvedni, meg parázni, hogy megvágom magam (én rendszeresen összekaszaboltam magam, bármilyen pengés borotvát használtam...), ezzel nincs ilyen veszély egyáltalán.

Csak boltban ne akarj késfejet venni, mert piszok drágán adják, majdnem annyi, mint egy új komplett borotva (8500 Ft körül adják, igaz nem csak a 3db körkést, hanem az egész fejegységet, de azt kvázi sohasem kell cserélni).

Mint írtam, eBay-ról rendeltem "gyári" késeket 1000 Ft-ért a 3db-ot és adtak hozzá 3db tisztítókefét is.

Zewa: én is próbáltam olyat is ("hengerkefés"), nekem az nem vált be, nekem a tuti ez a 3 körkéses cucc. Nem fixek a kések, mozognak mindenfelé, ahogyan az arc megkívánja. De szerintem mindenkinek más a szőrzete is :) Van, akinek meg talán ez a fajta nem jó, ami nekem van.

[ Szerkesztve ]

(#68805) Magnum_ válasza Zewa (#68803) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Azt az AEG fanszorzetnyirot hol vetted? Azt is apron?

pino szőrvágó :D

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#68806) csucsbicep


csucsbicep
nagyúr

Asszony nem szereti ha borostás, mert ugye bök. Szóval 1-2 naponta tuti letolnám. Az egyik ok pont ez, amiért, jobb lenne, mint a cserélhető pengés hagyományos(amihez szintén nem olcsó a penge).

Néztem ezt a topikot, de ott meg java részt drágábbakat használnak. 10K körül nem is érdemes szerintük venni. Pedig annál többet nem akarok rászánni.

(#68807) Exian válasza csucsbicep (#68806) üzenetére


Exian
őstag

Hidd el, érdemes. Az enyém is max. 10e volt, ajándékba kaptam, de amiket láttam nagyon hasonlókat, 10e vagy az alatt voltak.

Igen, nekem is ez volt a másik gondom a sima cserélhető pengés vackokkal: havonta simán ráköltöttem annyit, vagy többet a pengékre, mint most 2!!! évente.

Hát akkor ki lehet számolni, hogy melyik éri meg jobban. Nem beszélve arról, hogy nincs maszatolás vele.

Kényelmes. De hogy Neked konkrétan be válna e, erre garanciát nem tudok vállalni :)

[ Szerkesztve ]

(#68808) Zewa válasza Magnum_ (#68805) üzenetére


Zewa
senior tag

Innen rendeltem. Visszakerestem a visszaigazoló emailt és 2015. 07. 20 -n rendeltem 4490Ft-os bruttó áron, 890-es postával. Summa 5380,- és 1 nap alatt itt volt. (Ajánlom mert jól vág és nagyon alacsony az önkisülése az akksinak, pedig NiMH.

csucsbicep: Nagy királyság pedig amikor rohansz valahova és öltöny, ing, díszhuszárruha fel és a kocsiban tologatod az arcodon a borotvát. A pirosnál néztek már emiatt furcsán rám de az a pár perc nagyon kellett amit nyertem vele. :D

[ Szerkesztve ]

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#68809) csucsbicep válasza Exian (#68807) üzenetére


csucsbicep
nagyúr

Ezt néztem ki: [link]. Medián kivül van vmi más bolt, ahol érdemes megnézni hátha olcsóbb?

[ Szerkesztve ]

(#68810) greenity válasza csucsbicep (#68809) üzenetére


greenity
aktív tag

[link]

"Egy mosolynál jobb a több"

(#68811) Exian válasza csucsbicep (#68809) üzenetére


Exian
őstag

Ügyes vagy, rögtön megtaláltad pont ugyanazt a típust, ami nekem van :) Csak az enyém kék-fehér színben pompázik, de tök ugyanez.

(#68812) csucsbicep válasza Exian (#68811) üzenetére


csucsbicep
nagyúr

Igen, valószínűleg ezt veszem, köszönöm a segítséget nektek. :)

Ui. eladó CTG500 táp 5K.

(#68813) Kaics válasza Bandus99 (#68780) üzenetére


Kaics
tag

Köszi! Két hét múlva meg is tudják csinálni. Lássuk a medvét! :D

(#68814) Bandus99 válasza csucsbicep (#68812) üzenetére


Bandus99
őstag

Mostanaban Tescoban egy csomo minden le van arazva. Lehet kozte akar elektromos borotva is

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#68815) newwave0507


newwave0507
tag

Sziasztok!

4 után pár percel indulunk Pécsre, nagyjából 5 óra környékére vagyunk Tesconál, de hívni fogunk mindenkit!

Gondolataink saját elménk börtönébe zárnak. Félelmeink emelik egyre magasabbra a falat, melyet csak a tudatosság képes lebontani.

(#68816) air válasza torma1981 (#68724) üzenetére


air
nagyúr

A következő SD rendelésbe beszállnék egy Slazi táskával.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#68817) #TOTTI


#TOTTI
őstag

Érdekel valakit egy pár hete újra cserélt Xperia Z3 Compact? Telekomos, kártyafüggetlen, ugyan előfizetés hűség van rajta, de részlet nincs. Elől-hátúl fólia, doboz és bontatlan tartozékok megvannak. Állapotára tekintettel 80e Ft. körül gondoltam. Videokártyát, R7 260-tól felfelé beszámítok, esetleg magasabb kategóriájú 24-27"-os monitorra csere is érdekel.

[ Szerkesztve ]

(#68818) newwave0507


newwave0507
tag

Köszönjük szépen a vásárlást mindenkinek mégegyszer! Örültünk, hogy még több topic taggal ismerkedhettünk meg személyesen! Jó #mosási-t :DD

Gondolataink saját elménk börtönébe zárnak. Félelmeink emelik egyre magasabbra a falat, melyet csak a tudatosság képes lebontani.

(#68819) air válasza air (#68816) üzenetére


air
nagyúr

Illetve ha valaki csatlakozna, szívesen vállalom a rendelést és a logisztikai részt.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#68820) endib


endib
tag

volna egy eladó mobil akksim, vadi új, i9500hoz, 2500ft
[link]

[ Szerkesztve ]

(#68821) Zewa válasza endib (#68820) üzenetére


Zewa
senior tag

ha megtudja közelíteni ezt a 3Ah-t akkor érdekel. :U

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#68822) newwave0507


newwave0507
tag

Volna 2DB reloop RSP-12 hangfalam, szegény kis végfokom megadta magát :(. valaki nem tud nekem hozzá olcsón erősítőt, végfokot? Köszi!

Gondolataink saját elménk börtönébe zárnak. Félelmeink emelik egyre magasabbra a falat, melyet csak a tudatosság képes lebontani.

(#68823) nesa válasza newwave0507 (#68822) üzenetére


nesa
veterán

Outline?
Van 900 as
1500-as
es 2600as reszletek privibe, van hozza nemi hangfal is :K

[ Szerkesztve ]

(#68824) #TOTTI


#TOTTI
őstag

Logitech Z323 2.1 érdekel valakit? 8e Ft-ért oda adom mivel az utódja a Z200 annyiba kerül. Minimálisan volt használatban, nem használom a gépet multimédiára, de szeretnék 1-2-vel kevesebb kábelt! Doboza nincs Pécsen, azt nem tudom adni csak jövő héten, ha szükséges házhoz is szállítom, garancia még fél év van rá.

(#68825) newwave0507


newwave0507
tag

Asus gtx 480 + artic accelero extreme plus

Gondolataink saját elménk börtönébe zárnak. Félelmeink emelik egyre magasabbra a falat, melyet csak a tudatosság képes lebontani.

(#68826) Bigemperor válasza Bigemperor (#68789) üzenetére


Bigemperor
senior tag

Fehér számítógépasztal eladó.[link]

(#68827) Sir Riccio


Sir Riccio
addikt

2016.01.12.-én kedden és 13-án szerdán Pécsett a Jedlik Ányos utcában parkoltam, ahol valaki nekiment az autómnak, egy piros színű Fiat Grande Punto-nak. Először azt hittem, hogy csak a tükröt hajtotta el, de most vettem észre, hogy a tükör magasságában végigkarcolta az autó oldalát is és a hátsó sárvédőív is kapott. Ha esetleg valaki látott valamit, megköszönöm ha szól, szeretném ha a hatóságok közreműködésével tudnám megköszönni az illetőnek. Köszi!

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#68828) Exian


Exian
őstag

Régi, banándugóban végződő Weller pákához keresek tápegységet.

Ilyesmit.

Van esetleg valakinek?

Megtaláltam apám pákáját, de a tápja sajnos nincs meg.

24V-os kellene hozzá. Legalábbis a pákára ez van írva: 24V 50W.

hcl? Ötlet esetleg a helyettesítéshez? Jó lehet hozzá bármilyen 24V-os táp? Gondolom nem kell túl nagy ampert elbírnia.

[ Szerkesztve ]

(#68829) emre válasza Exian (#68828) üzenetére


emre
veterán

Én egy bármilyen 220/24 voltos trafóra kötve használom.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#68830) Exian válasza emre (#68829) üzenetére


Exian
őstag

Kösz, akkor túrok majd.

(#68831) Zewa válasza Exian (#68830) üzenetére


Zewa
senior tag

Ahhh, azzal csak a nyűg van! Inkább add el, és küldj privátban egy kecsegtető ajánlatot. ;]

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#68832) Exian válasza emre (#68829) üzenetére


Exian
őstag

Na most látom a képet is, ugyanilyen az én pákám is. Kösz!

(#68833) Exian válasza air (#68791) üzenetére


Exian
őstag

"Vagy megpróbálhatod ezt is: Windows 8.1 telepítő letöltése közvetlen a Microsofttól"

air kolléga, le a kalappal, ott a pont nálad!!! :D

Ezzel (másik gépen) letöltöttem egy sima szűz telepítőkészletet ISO-ban a Microsoft-tól, a parancsoros diskpart alkalmazással létrehoztam megfelelően egy pendrive-ra a partíciót, kimásoltam rá az ISO tartalmát, telepítettem róla a Win-t az adott Acer gépen, majd mindenféle serial number kérés nélkül aktiválódott a rendszer! Kiszedte a kódot a BIOS-ból. Előtte próbáltam torrent oldalról leszedett, de amúgy legális telepítőt, azzal nem működött, az kért kódot a telepítés során. De a Media Creation Tool-lal leszedett telepítő nem kért és aktiválódott a rendszer.

Ennyit az Acer szervizről! Először leakartak húzni 15.000-tal, aztán ezt megreklamáltam, máris csak 7500 Ft lett a telepítőmédia ára.

Ahelyett, hogy megírták volna, hogy HIVATALOS úton, ingyen megoldható a dolog.

Oké, ebből élnek, én is pénzért járok be a munkahelyemre (majdnem) minden nap, de azért na... nem fizikális javítás lett volna a feladat, csak egy tőlük igazából teljesen független dolog, az oprendszer hivatalos, legális telepítése.

[ Szerkesztve ]

(#68834) hcl válasza Exian (#68828) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Sima trafó, akár egyenirányítás nélkül, 24V jöjjön ki belőle :D

Acer szerviz : No comment! Használjatok windózt :D

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#68835) air válasza Exian (#68833) üzenetére


air
nagyúr

Örülök, hogy sikerült.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#68836) Exian válasza air (#68835) üzenetére


Exian
őstag

Jah.

Illetve, van még egy trükk, pontosabban egy kis program (RW Everything), amivel meg kiolvasható a BIOS-ba égetett Windows kulcs. Így elvileg kóddal is telepíthető, ha olyan telepítőt használok, ami kér kódot. Megnéztem ezzel a programmal, benne van a BIOS-ban a kód. A programban az ACPI ikonra, majd ott az MSDM fülre kattintva jelenik meg legalul. De ez utóbbi rész csak olyan gépen jelenik meg, amelyikbe beégetett Windows kulcs van, másik gépen megnéztem, amin nem volt gyárilag Win, azon meg sem jelenik az a rész.

Ez esetleg hasznos lehet másnak is, akinek gyárilag Windows-zal vásárolt gépe van és nincs meg sehol a kód, így kinyerhető legalább.

(#68837) Silencer83


Silencer83
addikt

van 2db, teljesen uj, ugyan nem egy izomgép - de minosegi alkatreszekbol osszerakott komplett konfig elado

i3 4160 - 3.6ghz
8gb ddr3 1600 Cruical
Asus H81 alaplap
Chieftec GPS-450A8 black smart series
Zalman ZM-T5 fekete ház, ventivel szerelve
1Tb WD HDD

/ ez igy 94.000-re jonne ki webshopos arakbol, 60.000ert viheto.
minden alkatresz dobozos, teljesen uj.

beszmolas nincs, ajandek hp v dell eger+bill et kapsz mellé.

(#68838) Silencer83 válasza Silencer83 (#68837) üzenetére


Silencer83
addikt

mindketto eladva! :C :Y

(#68839) TRob1 válasza Silencer83 (#68838) üzenetére


TRob1
veterán

Ez gyors volt. :D :C

(#68766) Exian:
Milyen autó volt? :F

¤ R'n'R ¤

(#68840) s7evcsenko válasza TRob1 (#68839) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Erre nem fog fény derülni szerintem, Te vagy a harmadik, aki kérdezi. ;]
(ha jól számoltam)

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#68841) Exian válasza TRob1 (#68839) üzenetére


Exian
őstag

Bocs srácok, utána teljesen más téma jött, írtam a sok hülyeséget :D, azt hittem megírtam már: azt hiszem egy 2007-es Ford Focus kombi.

[ Szerkesztve ]

(#68842) Silencer83


Silencer83
addikt

Xbox One !

jatszik valaki rajtam kivul ? lassan 1 eve van már, nehany uj es regebbi jatekom van, elado csere bere???

(#68843) Sz7Cs válasza Silencer83 (#68842) üzenetére


Sz7Cs
aktív tag

Igen :)
Jelenleg a Forza 5 amit eladnék vagy cserélnék, de írd meg, hogy milyen játékokról lenne szó.

(#68837) TheSilencer na erről lecsúsztam! Valami hasonló konfigot tervezünk összerakni, ha lenne még ilyen akkor kérlek jelezd !

[ Szerkesztve ]

(#68844) moriak válasza Silencer83 (#68837) üzenetére


moriak
tag

+1. Kérlek ha lesz még egy ilyen ajánlatod nyugodtan beírhatod vevő lennék rá. :-D

(#68845) hattrickuser


hattrickuser
tag

Eladó Acer eMachines EL1600 [link]

(#68846) air


air
nagyúr

SportsDirect-ből senki semmit akkor a jövő héten?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#68847) a2d2


a2d2
addikt

Sziasztok!

Tavaly beszélgettetek páran hogy van vízszűrő kancsótok. Decemberben mi is vettünk egyet akcióban kipróbálni. Érdeklődnék hogy van-e jó pályátok vízszűrő betétre (bi-flux kell a miénkbe). Eredetit vesztek, vagy van esetleg kompatibilis más gyártótól, ...
Gyorsan rákerestem és 4db-ost találtam 5e-ért: [link]
Köszi!

Miki

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#68848) a2d2 válasza Exian (#68828) üzenetére


a2d2
addikt

Szerintem próbálkozhatsz 19-20V-os laptoptáppal is ha van otthon maradék.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#68849) Dluinet válasza a2d2 (#68847) üzenetére


Dluinet
nagyúr

3e+400ft webox a 3db
érdemes 6db-ot rendelni egyből

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#68850) a2d2 válasza Dluinet (#68849) üzenetére


a2d2
addikt

Köszi, de ez a szimpla, ez máshol is olcsóbb.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.