Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-09 12:29:47

LOGOUT.hu

"Itt a tavasz szele, és a nyúlpörkölt hihi, haha, huhu, hehe..."

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47951) Sir Riccio válasza plaszy (#47949) üzenetére


Sir Riccio
addikt

Köszönöm nektek, igazából a termékről érdekelne a vélemény, nem vagyok különösebben otthon az SSD-k világában. :)

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#47952) plaszy válasza Sir Riccio (#47951) üzenetére


plaszy
őstag

Akkor 1 kis olvasnivaló.

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#47953) Sir Riccio válasza plaszy (#47952) üzenetére


Sir Riccio
addikt

Köszi! :R

(#47954) Enszuke: Ezt is köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#47955) Silenzio válasza Sir Riccio (#47951) üzenetére


Silenzio
addikt

Nekem ebből a 60-as van, kiválóan teszi a dolgát. Windows 7 8 másodperc alatt bootol, Windows 8 5 másodperc alatt. A többit meg leszarom. :)

(#47952) plaszy: az elméleti rész hasznos, de a gyakorlatira nem tudom, szükség volt-e valaha. Nekem 3 db Windows 7 telepítésből 3x voltak optimálisak az alapbeállítások, csak a hibernációt kellett lelőnöm. Persze lehet, hogy más Win verzióknál bütykölni kell még egy sort...

[ Szerkesztve ]

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#47956) HoldChore válasza FuckeR19 (#47940) üzenetére


HoldChore
tag

Nem kell a ZTE Balde-dhez erősebb akksi és egy szép szilikontok? Megmaradt a régi telefonomról, mert 2 akkut rendeltem. 1750 mAh. Ha kell akkor kitalálom az árát. A Vaterára akarom feltenni.

"Ha valamit ésszerűsíteni akarsz bízd lusta emberre!" https://www.facebook.com/gaming/LongJohnHolmesStream/

(#47957) FuckeR19 válasza HoldChore (#47956) üzenetére


FuckeR19
senior tag

nem kösz

hirdetéseim: tiny.cc/prohardver -------és------- tiny.cc/aprod

(#47958) FuckeR19


FuckeR19
senior tag

1155ös procit keresek olcsón :) Keret 15-20K

hirdetéseim: tiny.cc/prohardver -------és------- tiny.cc/aprod

(#47959) hoax válasza FuckeR19 (#47958) üzenetére


hoax
aktív tag

i3-2100 van 20K-ért!

Don't panic!

(#47960) stfx válasza Sir Riccio (#47947) üzenetére


stfx
aktív tag

Hardveraprot is erdemes nezegetni, en 2 hete onnan fogtam ki az utolso bontatlan 830-as samsungot.

(#47961) FuckeR19 válasza hoax (#47959) üzenetére


FuckeR19
senior tag

ment privát

hirdetéseim: tiny.cc/prohardver -------és------- tiny.cc/aprod

(#47962) Silencer83


Silencer83
addikt

van 1 ilyenem, szinte bontatlan 1ev MediaM garancia 59.900 ft volt, 5 napos keszulek

2x1ghz dualcore cpu, 4.1.1 Android, 8mp kamera, DUAL sim, gyonyoru 5" kijelzo.
kartyafuggetlen , hofeher , 2akksi 2 hatlap ajandek!

csere v elado. ertelmes hv-t telot beszamitok

[link]

[ Szerkesztve ]

(#47963) hoax válasza FuckeR19 (#47961) üzenetére


hoax
aktív tag

Ezt túl is tárgyaltuk...

És ha már itt tarunk...
Van egy 8GB Kingston kit eladósorban 11K-ért!

[ Szerkesztve ]

Don't panic!

(#47964) Exian válasza Silenzio (#47955) üzenetére


Exian
őstag

"Windows 8 5 másodperc alatt."

Akkor az én 7 éves HP laptopom a 160GB-s SATA hdd-vel ahhoz képest elég jó, most direkt lemértem, 9-10mp a Win8 :) Az XP volt vagy fél-egy perc...

[ Szerkesztve ]

(#47965) Exian válasza Exian (#47928) üzenetére


Exian
őstag

Nos megoldottam a problémát (több monitor egy géphez). Végül is kiderült, hogy a gépben nincs AGP slot, így a két kimenetes AGP kártya lehetősége kiesett.

Jött viszont az ötlet, hogy berakok egy sima mezei PCI VGA kártyát, az lesz a másodlagos kártya, az elsődleges az integrált vga. Na ez végül is össze is jött, működik a dolog, DE kellene egy kis segítség.

A sima progikat áttudom húzni egyik monitorról a másikra. De pont ami kellene, a TV tuner képét megjelenítő program, na azt pont nem lehet áthúzni :D Egyszerűen megakad az elsődleges képernyő szélén és nem megy tovább...

Hogyan tudom azt megcsinálni, hogy rögtön a másik képernyőre dobja a programot? Mert akkor nem lenne gond, nem kéne áthúznom a másik monitorra.

Tud ebben valaki segíteni? Vagy keresek olyan TV tuner progit, amit átlehet húzgálni a másik monitorra, ha esetleg valaki már találkozott szintén ezzel a problémával, és van rá progija!

Köszönök minden tippet, ötletet!

(#47966) gergobaby


gergobaby
aktív tag

Csáó! Délután 4ig veszek jó áron (max 20k) működőképes asztali konfigot!! Privát, vagy 06304809041

(#47967) FuckeR19 válasza Exian (#47965) üzenetére


FuckeR19
senior tag

régebben hasonlót próbáltam, nekem áthúzta a programot viszont ahogy át lett téve másodlagos monitorra elfeketedett a kép és csak hang volt

hirdetéseim: tiny.cc/prohardver -------és------- tiny.cc/aprod

(#47968) OrangeBud


OrangeBud
tag

Keresek:
-Xbox360 vagy PS3 jóáron :D
-Samsung smart tv-be wireless lan adaptert.

Eladó:
-Core i7-2600s 2.8GHz 2hetes,Bluechip garis. 75k vagy csere boxra,ps3-ra

(#47969) Exian


Exian
őstag

Keresek MindigTV-hez CA modult! Tehát, amibe a kártyát beköll dugni, majd azt a TV-be :)

(#47970) Exian


Exian
őstag

Van itt valaki, aki szokott Bp-re járni és a 9. kerületből eltudna nekem hozni valamit? :) Természetesen nem kérem ingyen. Sajnos az illető, akitől vennék valamit, nem hajlandó postázni, de nekem kéne nagyon a cucc. Nem nagy/nehéz dologról van szó, mindössze egy VGA kártyáról!

Ha valaki bevállalná, jelezzen kérem. Nem sürgős a dolog, eleve minimum 20 nap múlva lehetne a cuccért menni, de ha csak később jön össze, az sem baj.

[ Szerkesztve ]

(#47971) Macka


Macka
veterán

(#47972) goodboy007


goodboy007
senior tag

Eladó mindenféle vacak és gyári LGA-775 hűtő.

"propriocepció és peroneus aktiváció a kulcsszó, mert az emelést nem előzi meg excentrikus kontrakció, magyarul stretch-reflex vagy miotatikus (excentrikus megnyúlási) reflex." - Zola007

(#47973) Debilon válasza goodboy007 (#47972) üzenetére


Debilon
addikt

nagyobb képeid nem voltak? :DDD

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#47974) hcl válasza Exian (#47965) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Jobb gomb a asztalon, tulajdonságok, stb., stb... ...kiválasztod, hogy a másik monitor legyen az elsődleges, vagy megcseréled a két kábloszt. Meg más TV progival is lehetne próbálni.
(Súgok, Linux, TVtime.)

Mutogatni való hater díszpinty

(#47975) hcl válasza goodboy007 (#47972) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

A winyó milyen, mennyi?

@Debilon : Ezeken legalább látni, mi van ott...

Mutogatni való hater díszpinty

(#47976) littlejohnny


littlejohnny
tag

500GB koruli, SATAs, lehetoseg szerint garos vinyot keresnek...

[ Szerkesztve ]

(#47977) Exian


Exian
őstag

Autósokhoz SOS kérdés!

Pécsett melyik kúton van a legpontosabb keréknyomás mérővel ellátott pumpa? :)

Elegem van a vicikvacak pumpákból. Múltkor is egyik kúton 2.2-re fújtam az első gumikat, rá egy héttel mentem gumishoz, azt mondja - már ránézésre -, hogy ezek bizony laposak. Megmérte, alig volt bennük 1.5 bár!

1 hete meg olyan *MV kúton voltam, ahol ilyen kézi mobil fújó van, úgy be volt fagyva, alapból 2.8 bart mutatott...

Holnap viszont hosszabb útra megyünk, szeretném rendesen felfújni a gumikat. Tuti, hogy kevés van bennük, már érezni lehet.

Szóval, hova érdemes Pécsett menni, melyik kúton van jó mérővel rendelkező fújó?

(#47978) Dluinet válasza Exian (#47977) üzenetére


Dluinet
nagyúr

veszel keréknyomás mérőt

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#47979) Exian válasza Dluinet (#47978) üzenetére


Exian
őstag

Jó... meg pumpát, tudom :) Mert önmagában nem sokat ér egy mérő. Ráadásul ami hiteles és pontos, nem olcsó. Meg most holnap hajlani indulásig hol vegyek? :(

De azért kösz a tippet, nyilván hosszú távon igazad van, kell egy jó mérő + pumpa...

Egyéb ötlet az eredeti kérdésre?

[ Szerkesztve ]

(#47980) Ance válasza Exian (#47977) üzenetére


Ance
őstag

Én a Szigeti úton lévő MOL kútra szoktam járni. Ott még nem volt ilyen problémám.

Mondjuk ha a 2.2 helyett 1.5-re fújt gumi közötti különbséget nem veszed szemmel észre, akkor inkább gumishoz menj. :D

(#47981) Exian válasza Ance (#47980) üzenetére


Exian
őstag

Nem vettem észre, mivel mindig nagyjából ott szoktam fújni. És a mérőjük szerinti 2.2-re. De mindig is gyanús volt, szemre is kevésnek tűnt mindig... de azért nem akartam annyira "túlnyomni", még is csak lélektani határ az óra szerinti 2.2 :) Ami ezekszerint közel sem volt annyi valójában...

Egyébként éppen ezért IS mentem gumishoz, hogy nézze már meg, hogy én vagyok a hülye, vagy a kúton lévő pumpa, vagy a gumin rossz, vagy mi. Meg egy kis centírozás is volt.

[ Szerkesztve ]

(#47982) air válasza Exian (#47979) üzenetére


air
nagyúr

Egyébként viccet félretéve, tényleg az a legtutibb ha beszerzel például egy ilyet:

Szivargyújtóról megy, akár útközben is használható.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#47983) Ance válasza air (#47982) üzenetére


Ance
őstag

Jól néz ki. Ár? Bolt?

(#47984) goodboy007 válasza hcl (#47975) üzenetére


goodboy007
senior tag

A vinyó 160-as PATA, de nem működik. Minden más jó, de az nem.

"propriocepció és peroneus aktiváció a kulcsszó, mert az emelést nem előzi meg excentrikus kontrakció, magyarul stretch-reflex vagy miotatikus (excentrikus megnyúlási) reflex." - Zola007

(#47985) Janoska26


Janoska26
Topikgazda

van 1db 400-as IDE samsung vinyóm, 100/100-as 5000-ért ha érdekel valakit ;)

(#47986) Bla82 válasza Exian (#47981) üzenetére


Bla82
tag

Én már a gumisokban sem bízok. Tavaly pontosabban már tavaly előtt rakattam új téli gumit a kocsimra nagynevű országos hálózattal rendelkező cégnél mindenféle szírszar garanciával és mind a 4 gumi más nyomású volt, pedig ott álltam a srác mellett aki csinálta és meg is kérdezte mennyire állítsa be a nyomást, ua. arról a fejről nyomata fel mind a 4-et. 1 jó, 2 túlfújt nem is kevéssel egy meg lapos volt. Család másik autóján 3 éve volt nyári gumi cseréltetve egy kisebb magán szereldében, de ott sem volt jobb a helyzet.

Kutakról meg tényleg nem érdemes beszélni még közelítő mérésre sem jók, legalább is amin eddig mértem.

Nyomásmérő és pumpa az az igazi.

(#47987) nesa válasza Ance (#47980) üzenetére


nesa
veterán

Mostanaban nemis lesz mert leszerelik a mol kutakrol ezt a szolgaltatast, marad az a hurcibalos kalap szar amivel 1 setafikaval 0,2bart birsz nyomni multkor mire kb bealitottam vele vagy 20 kellet elmennem megtolteni... szerinted megyek tobbet ilyen kutra, OMWn is ilyen van mar regota de ott legalabb nemkell minden tolteser 20metert setalni....

Ez mar nem szolgaltatas hanem egy kalap sz@r, azt ellehet mondani hogy van, de azt hogy er valamit aztmar nem.

[ Szerkesztve ]

(#47988) Thomas1 válasza Ance (#47983) üzenetére


Thomas1
őstag

Elvileg 6000 HUF körül már kapható.
Ebay-en kicsit több.

Eladó cuccok: https://tinyurl.com/yayrsbty

(#47989) air válasza Ance (#47983) üzenetére


air
nagyúr

Én ismerőstől vettem, 4000Ft-ért. MOndjuk nekem csak a kompresszor van. A defektjavító folyadék nincs.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#47990) Thomas1 válasza air (#47989) üzenetére


Thomas1
őstag

És ez a kompresszor működik rendesen? Mármint van benne elég erő? Valahogy mindig szkeptikusan állok az ilyen dolgokhoz... :U

Eladó cuccok: https://tinyurl.com/yayrsbty

(#47991) air válasza Thomas1 (#47990) üzenetére


air
nagyúr

Igen.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#47992) Magnum_ válasza Exian (#47977) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Tuti jo a kereked meg a gumid, hogy hetente ellenorizni kell? Az mar regen rossz. Egyebkent a 6oson levo Shellhez jartam, ott jo a keszulek. A Tuzer utcanal.

I humbly and respectfully decline™

(#47993) Exian válasza Magnum_ (#47992) üzenetére


Exian
őstag

Nem kell hetente ellenőrizni. Csak most érzem/látom, hogy lapos, ezért akarom felfújni jól. Vagy legalábbis jobban, mint most van :)

[ Szerkesztve ]

(#47994) Nevil2 válasza Magnum_ (#47992) üzenetére


Nevil2
tag

Jó Barcs felé is a Lukoil kúton...

Én amúgy pár éve vettem egy kompresszort a tuskóban 2500-ért... kb 5x fújtam vele 0-ra leengedett kereket (autón) aztán meghalt... inkább gumis, mint kompresszor...

:))

(#47995) hcl válasza Magnum_ (#47992) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Elvileg illik ellenőrizni 1-2 hetente, szóval nem csinál hülyeséget.

Mutogatni való hater díszpinty

(#47997) Magnum_ válasza hcl (#47995) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Jo garmituraval eleg szezoninkent 2-3x szerintem

I humbly and respectfully decline™

(#47998) hcl válasza Magnum_ (#47997) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Sajnos nem... Főleg, ha pl. nagy a hőingás.

Mutogatni való hater díszpinty

(#47999) Magnum_ válasza hcl (#47998) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Uhh telleg. Befogtam! Jogos!

I humbly and respectfully decline™

(#48000) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Nálatok nem bont a digi, ha megy a torrent?

Jelenség: már a régi érték töredéke a p2p kapcsolatok lehetséges száma a kliensben, mégis szakad a net. Most 80 és 40 a két beállítható érték. Erőltetett titkosítás, upnp, dht, minden van.

Mindeközben ha DC++ -al szedek konstans fel és le maximális sávszélességgel, akkor nincs szakadás, pedig nemrég másfél napon keresztül ment így a töltés.

A router nem borul meg, a syslog szerint külső kérés érkezik a kapcsolat bontására:

...
PPP connection succeeded. 77.234.76.99
LCP RX Terminate Req.
LCP tx Terminate Ack.
PPPoE: Automatically dialing.

...

A Terminate Req a bontási kérés.

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.