Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-09 12:29:47

LOGOUT.hu

"Itt a tavasz szele, és a nyúlpörkölt hihi, haha, huhu, hehe..."

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47401) bnss


bnss
veterán

Javaslom, hogy most mindenki üljön le a családjával ebédelni, nyugodjon le, mielőtt komolyan eldurvulna a helyzet. Köszönöm!

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#47402) krizmo_ válasza HoldChore (#47394) üzenetére


krizmo_
addikt

Nem gondolkozunk egyformán, és ne akard, hogy mindenki úgy gondolkozzon, mint te.
Szerinted elég egy gyereknek a minimum, de van aki ennél többet akar adni....hiába vagy 50 éves, ha nem foglalkoztál olyan dolgokkal, mint egy 20-30 éves.
Hidd el nekem én nem egy gyermek sorsát, lelki fejlődését, pszichikai állapotát ismerem.... Ebből kifolyólag azt is tudom, hogy mi következik abból, ha egy gyermek nem kap megfelelő szellemi/testi táplálást. És azt is tudom, hogy miért nem elég neki egy fagolyó, és itt nem konkrétan arra gondolok, hogy kár okoz magának vele fizikailag, vagy esetleg más gyereket nyom vele fejbe...ez ennél sokkal komplexebb dolog.
Szerintem nem az ilyen begyöpösödött gondolkodás viszi előre az embert, hogy egy gyereknek nem kell semmi.
Ez pont azt mutatja meg, hogy mennyire nincs felelősségteljes gondolkodás a gyermekvállalás mögött.
Ezen a szinten biztosan nem jártál és a gondolkodás módodból kifolyólag nem is fogsz, és ezt most nem sértésnek szánom. De aki szerint egy gyereknek elég egy fagolyó az nem gondolkodik másként később sem, és valószínűleg minden helyzetből a minimumot hozza ki.
Amúgy ez nem egy közösségi oldal....az egy másik történet...
Ne fájjon neked ha más többre vágyik (és itt nem feltétlen az anyagi javakra gondolok), nem kell senkit lehúzni, csak mert szerinted az a helyes.

(#47403) sutszi válasza Inception (#47400) üzenetére


sutszi
veterán

Szerintem az ne akarja osztani az észt ebben a témában akinek nincs gyereke!

Te láttad a fentebbi hozzászólásom végén a matekpéldát. Nincs gyerekem, de ettől még tudhatom mivel jár. Tévedek?

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#47404) Inception válasza sutszi (#47403) üzenetére


Inception
tag

Tartom magam a mondathoz.Elméletben én is sok minden tudok,de a gyakorlat más.Tévedek?

(#47405) sutszi válasza Inception (#47404) üzenetére


sutszi
veterán

Ok. Lelövöm a poént. Havi szinten a fizetésem 20% kellene még ahhoz, hogy fedezni tudja a kiadásokat. Honnan szerzem be? Várom a gyakorlatban ezt, hogy oldod meg?

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#47406) TRob1 válasza sutszi (#47403) üzenetére


TRob1
veterán

Nem jó a matekpéldád. Ugyanis ha jön a gyerek, jön egység is hozzá. ;)

ui: Jah, sosem kerestünk jól, mégis eszik a 2 gyerek változatosan, van mindig ruhájuk is (túl sok is), a játékoktól nem lehet mozdulni, boldogok, jól érzik magukat, fejlődnek, imádom őket... igaz hogy nincs új autónk meg ájfón5ünk, de ezeket valahogy kibírjuk. Gyerekek nélkül viszont sokkal-sokkal kevesebbek lennénk...

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#47407) sutszi válasza TRob1 (#47406) üzenetére


sutszi
veterán

Igazad van tényleg rossza példa. Mert a teljes családi 2fő által termelt jövedelemmel számoltam. (10)
Csak, hogy a te oldalad felé húzzak, a kieső fizetés legyen csak 3 egység...Még sokkal rosszabb a helyzet.
A családi pótlék és gyes/gyed egy vicc. Még a kieső fizetést sem fedezi...
Szóval még rosszabb a helyzet mint felvázoltam.

(#47406) TRob1
Nem értem, hogy jön ide az iPhone5?

[ Szerkesztve ]

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#47408) TRob1 válasza sutszi (#47407) üzenetére


TRob1
veterán

Majd egyszer talán rájössz... csak nehogy túl késő legyen.

szerk: Mit nem értesz??? Vkinek ilyesmik a fontosak, ezekre költ, vki meg a gyerekre (nem kell szó szerint érteni az ájfón5-öt, ez csak épp egy kiragadott manapság "menőnek" számító költséges ipari hulladék, ami nélkül nem élet az élet - mondhattam volna ezer más dolgot is). Ilyen egyszerű.

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#47409) Exian válasza TRob1 (#47406) üzenetére


Exian
őstag

Kösz, ezt a hozzászólást írhattam volna én is. Gyakorlatilag ennyiről van szó nálunk is... csak 3 gyerekkel.

(#47410) HoldChore válasza krizmo_ (#47402) üzenetére


HoldChore
tag

Megnevettettél :)

"Ha valamit ésszerűsíteni akarsz bízd lusta emberre!" https://www.facebook.com/gaming/LongJohnHolmesStream/

(#47411) blasko92


blasko92
őstag

Sziasztok!

Holnap bontom költözés miatt az egyedi ~200l-es akváriumomat, saválló acél tetővel, saját készítésű kovácsoltvas állvánnyal, és szintén egyedi készítésű külső szűrőházzal, cakumpakk, világítással, szivattyúval, szűrőberendezéssel, halak, víz és növények nélkül.
Képeket, és részleteket holnap (vagy még ma) írok.

(#47412) Exian válasza blasko92 (#47411) üzenetére


Exian
őstag

És mi lesz az ára? Épp tervezzük, hogy készítünk egy akksit, bár egy kicsit nagynak tűnik a Tied, de hátha... szóval majd valami árazás érdekelne. Meg persze képek.

(#47413) krizmo_ válasza HoldChore (#47410) üzenetére


krizmo_
addikt

Nyilván, akik nem értik miről van szó, kínjukban mindig nevetnek....
De most már tényleg hagyom a témát veled, mert nem érdemes....van az a szint, ahova nem süllyedek le....

(#47414) Inception válasza sutszi (#47405) üzenetére


Inception
tag

Én meg tudom oldani és meg is oldottam.De nem írom ide be.

(#47415) blasko92 válasza Exian (#47412) üzenetére


blasko92
őstag

Méreteket tudok adni, meg képet is tudok gyorsan lőni róla, hogy kb milyen, de akár személyesen is el lehet jönni megnézni.
Árban úgy 70-80K körül gondoltam mindennel együtt (ugye halak, és növények nélkül)

Csinálok picasan egy albumot, és belinkelem, oda töltöm majd fel a képeket.

(#47416) sutszi válasza TRob1 (#47408) üzenetére


sutszi
veterán

Akkor mégis csak te vagy az aki nem érted...vagy nem nekem kellett volna válaszolnod.
Én sehol nem beszéltem arról, hogy a gyerek helyett másra költöm a pénzt...

Tök világosan leírtam mi a gond. Ha most hó végén 0 forintom marad akkor, hogy vállaljak gyereket? Erre a kérdésre még senki nem adott nekem választ, csak jön a hülye iPhone hasonlatokkal...

Na minegy... :( Tényleg zátonyra futott a téma.

Szerk:

(#47414) Inception :)) :DD

[ Szerkesztve ]

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#47417) HoldChore válasza krizmo_ (#47413) üzenetére


HoldChore
tag

Ez egy közösségi oldal, mert a köz! olvassa, nemcsak te.

Nem az a lényege a mondandómnak, hogy puritán módon kell élnie egy gyereknek, hanem az, hogy legyen gyere!. Ha már van gyerek, akkor fel fog nőni, de van!. Ha arra várnak a fiatalok, hogy előbb 20 évig csak magukat szórakoztatják, majd szülnek ketten egy gyereket, de csak akkor, ha fagolyónál bonyolultabb játékot is tudnak neki venni, akkor kihal a nemzet.

Ha úgy gondolkodok mindenki, ahogy most te, akkor ez a sors vár a nemzetre, ha viszont úgy, ahogy én, akkor nem. Ennyi a titok.

"Ha valamit ésszerűsíteni akarsz bízd lusta emberre!" https://www.facebook.com/gaming/LongJohnHolmesStream/

(#47418) Exian válasza sutszi (#47416) üzenetére


Exian
őstag

"Ha most hó végén 0 forintom marad akkor, hogy vállaljak gyereket?"

Na, ez az, amit mi sem értünk: amikor még csak ketten voltunk a feleségemmel, ugyanennyit kerestünk, mint most (na jó, kevesebbet, de olcsóbb is volt minden): hó végén anyám adott rendszerint kölcsön... egyszerűen el ment minden "baromságra" a pénzünk. Most meg, 3 gyerek és kapaszkodjatok meg!!! Van megtakarításunk! Ha nem is sok, de 7 évnyi "befizetgetés" után kitudtunk venni 450e-t, amiből az autónkat csináltattuk meg, meg vettünk 1-2 szükséges holmit. Igaz, hogy most is van szülői segítség, de az általában "extra luxus" dolgokra megy el, nem a hétköznapi szükségletekre.

[ Szerkesztve ]

(#47419) HoldChore válasza sutszi (#47416) üzenetére


HoldChore
tag

Dehogy futott zátonyra :) Nézd, hogy lehet folytatni érdekes szemszögből. :)
Mennyi pénznek kellene maradnia, hogy gyereket csinálj?
Mennyi pénzt költesz havonta lakhatáson és étkezésen kívül, mindenféle felesleges dolgokra?
Mit tennél, ha véletlenül gyereked születne egy nőtől?

"Ha valamit ésszerűsíteni akarsz bízd lusta emberre!" https://www.facebook.com/gaming/LongJohnHolmesStream/

(#47420) #21346560


#21346560
törölt tag

Keresek minimum 19"-os TFT monitort! Ajánlatokat privátba kérnék!

(#47421) zsolt19900


zsolt19900
őstag

milyen színes ez a fórum :P

micsoda beszélgetés áradatot tud elindítani 1-1 kérdés ill. hsz :)

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#47422) sutszi


sutszi
veterán

(#47417) HoldChore
A közösségi oldal mint fogalom csak azóta létezik mióta létrejött a myspace, iwiw, facebook, linkedIn, twitter...stb
Ez egy FÓRUM. Ez a neve...nem kell átnevezni semmit mert neked így tetszik.

(#47418) Exian
Hát érdekes tapasztalat...

(#47419) HoldChore
Ezt próbálom leírni, de senki nem hiszi el nekem. Nem költünk felesleges dolgokra. Amennyiben szétrozsdásodott és hullófélben lévő mosógép cseréje felesleges akkor mégis...
6 évre visszamenőleg van vezetve a költségvetésünk...tudom mikor mire mennyi ment el...kevés nálunk tudatosabban vásárló ember van.

Olyan nincs, hogy nekünk véletlenül gyerekünk szülessen!!! Mi tervezzük a gyereket és nem becsúszik.
Ajánlom figyelmedbe a 9 hónap című műsort és Ceizel professzor mondatait...

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#47423) TRob1 válasza sutszi (#47416) üzenetére


TRob1
veterán

Jah, bocs, az utóiratot nem kifejezetten neked szántam már, azt általánosságban írtam... :) Azért is írtam később is, hogy valaki ilyesmikre költ, más meg a gyerekekre. Nem pont rád értettem. Lehet hogy Te éppen nem, de nagyon sok emberrel be lehetne helyettesíteni azt a Valaki szót. Ezzel csak azt akartam érzékeltetni, hogy azért akad bőven ember aki épp az anyagiak miatt nem vállal gyereket - legalábbis arra fogja -, miközben minden egyébre bőven futja... vagy akár nem bőven, de akkor meg hitelből bevállalja.

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#47424) sutszi válasza TRob1 (#47423) üzenetére


sutszi
veterán

Ok. Így más.

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#47425) blasko92 válasza Exian (#47412) üzenetére


blasko92
őstag

Teljes méret:
Magasság állvánnyal együtt: 176cm
Szélesség: 80cm
Mélység: 40cm

Akvárium méretei:
Szélesség: 80cm
Mélység: 40cm
Magasság: 60cm

Szűrőház méretei:
Szélesség: 55cm
Mélység: 39cm
Magasság: 29cm
(6db elválasztó fallal, ebben megy végig a víz kígyózva, a szűrőház az akvárium alatti polcon van, függönnyel eltakarva)

Állvány méretei:
Magasság: 101cm
Szélesség: 80cm
Mélység a lábaknál: ~57cm
(Az állvány kézi készítésű, kovácsolt vas díszítésekkel, még édesapámmal ketten csináltuk.
Kis érdekesség, hogy az anyaga egyébként az egykori Mecsek Áruház korlátja volt :) )

Picasa album (Később jön egy normális fotómasinéria, azzal lövök jobb képeket.)

[ Szerkesztve ]

(#47426) Exian válasza blasko92 (#47425) üzenetére


Exian
őstag

"Picasa album (Később jön egy normális fotómasinéria, azzal lövök jobb képeket.)"

Erre a Google:
"Sajnáljuk, nem rendelkezel hozzáféréssel ehhez az oldalhoz. That’s all we know."

:) :(

Állítsd be, hogy nyilvános.

[ Szerkesztve ]

(#47427) blasko92 válasza Exian (#47426) üzenetére


blasko92
őstag

Ne haragudj, nem tettem publikussá, de már javítottam :R

(#47428) Dluinet válasza blasko92 (#47427) üzenetére


Dluinet
nagyúr

még mindig rossz, esetleg ellenőrizd a böngésződ privát módjában

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#47429) blasko92 válasza Dluinet (#47428) üzenetére


blasko92
őstag

Nem mentettem el a nyilvánost :(((

Na harmadjára :))

Pikacsa

(#47430) hcl válasza HoldChore (#47419) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Khm. Az eredeti kommentedre csak annyit, hogy igen, a gyerek nem eszik sokat, de nézd meg, mennyi minden kell az ellátásához. (Babakaja, babakocsi, dokihoz hordani, gyógyszerek, pelenka, babaruhák, cumi, meg kismillió dolog.)
Illetve pl. én itthon a télen nem nagyon fűtök, mert anélkül is van 18-20 fok -egy újszülöttet nem tennék ennyibe.

Mutogatni való hater díszpinty

(#47431) Exian válasza zsolt19900 (#47421) üzenetére


Exian
őstag

"milyen színes ez a fórum
micsoda beszélgetés áradatot tud elindítani 1-1 kérdés ill. hsz"

Így van, és most íme, egy újabb "vitaindító" :D

2-3 hónappal ezelőtt lecserélték a villanyóránkat. Az EON lecserélte az analóg villanyóránkat és megáldott minket egy ilyen csúcs-szuper digitális nyavajával, amiben állítólag GSM modul is van, így nem jönnek leolvasni, hanem hónap végén (vagy köv. hónap elején inkább?) elküldi be a központba az óraállást a cucc.

Na most, én csak azt nem értem, hogy: amióta lecserélték, az első hónapban az eddigi 188-190KW fogyasztásunk lement 135KW-ra (december), januárra pedig 131KW-t mutat (ma olvastam le). Hogy a csudába lehet ez? Az analóg óra ennyit nem tévedhet, nem? Én nem bánom persze, lassan 1 havi díjat vissza fogunk kapni, de felettébb érdekes. Ráadásul épp ez a két hónap volt extrém, mert azért volt egy karácsony, extra sütögetéssel-főzögetéssel (villanytűzhely...), na meg a villanyt se este 8kor kapcsoljuk fel.

VAGY: esetleg ennyit számíthat az, hogy épp 2 hónappal ezelőtt vettünk új mosógépet? Egyszerűen nem hiszem, hogy ennyivel kevesebb áramot zabálna. Vagy lehetséges ilyen, hogy ennyit számít egy új mosógép? Vízóra állást is írjuk minden hónapban, abban nincs eltérés, dettó annyi fogy a fürdőben hideg víz, mint eddig. De az áram látványosan visszaesett.

[ Szerkesztve ]

(#47432) #21346560 válasza Exian (#47431) üzenetére


#21346560
törölt tag

Miért ne tévedhetne ennyit? Pár év alatt simán "elmágneseződik" a korong!

(#47433) Bandus99 válasza Exian (#47431) üzenetére


Bandus99
őstag

Szomszedomnak kb 5 honapja csereltek villanyorat, azota lecsokkent a fogyasztasa, annak ellenere hogy allitasa szerint ugyanugy el, ugyanazokat hasznalja mint elotte. Lehet a regi oraja mar nem volt az igazi?? Nem ertek en ehhez.

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#47434) Exian válasza #21346560 (#47432) üzenetére


Exian
őstag

Na de ~50KW-nyit tévedhet? Az már basszus, majdnem 3000 Ft ám! Kár, hogy most volt mosógépcsere (persze, örülök neki :) ), így nehéz kideríteni. Mindenesetre érdekes...

(#47435) #21346560 válasza Exian (#47434) üzenetére


#21346560
törölt tag

Bizony annyit!
Nem véletlen cseréli digitálisra! Valszeg több embernél megy mínuszba a fizetés, mint plusszba, nektek szerencsétek volt!

(#47436) Bandus99 válasza Stirlitz (#47390) üzenetére


Bandus99
őstag

Horvath Laszlo

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#47437) Exian válasza #21346560 (#47435) üzenetére


Exian
őstag

Hát, ahogy vesszük azt a szerencsét :) Mert OK, hogy most kiderül, hogy kevesebb a fogyasztásunk és visszakapunk egy kis pénzt, de előtte meg évekig "lehúzott az óra" minket ~3000 Ft-tal? :) Most kapunk vissza majd 1 havi díjat kb, előtte meg évekig ki tudja, meddig fizettünk havi 3000 Ft-tal többet?!

Én sokkal inkább bízom abban, hogy az új mosógép ezek szerint ennyivel energiatakarékosabb. De a választ végül is megkaptam, tehát elvileg létezik ilyen, hogy az analóg órák tudnak "tévedni".

[ Szerkesztve ]

(#47438) blasko92 válasza Exian (#47437) üzenetére


blasko92
őstag

Ilyen esetben én ezt biztos, hogy nem hagynám szó nélkül, hiszen megloptak.
Bár amilyen tróger ez az EON, még képesek lennének megbuherálni az új órádat, hogy a régi értékekhez közelebbit kapjanak....

(#47439) Dodder


Dodder
tag

Sziasztok!

Nemsokára jövök haza,(febr 12) és kellene egy-két dolog. Notiba 2,5-es ide csatolású hdd. nem kell,hogy nagy legyen max 10-20 giga elég. S478-as laphoz kellene processor felfogató keret. Ha valakinek akad elfekvőben kérnék egy privit árajánlattal. lessz egy két dolog amit viszek haza listát dobok majd fel a napokban.

Köszönöm Dodder

Én bízom az emberekben,csak a bennük rejtőző ördögben nem.

(#47440) air válasza Exian (#47437) üzenetére


air
nagyúr

Sajnos nem lehet mit tenni. A régi analóg órákon is rajta van/volt az OMH (Országos Mérésügyi Hivatal) záróbélyegzője (köznevén plomba), így az óra által mért fogyasztás hiteles. Más kérdés az órák pontossága. Ez köszönő viszonyban sincs analóg és digitális órák esetében.
Ezt használják ki a vízközmű szolgáltatók is. Csak ők sokkal arcátlanabbul teszik.
Társasházban adott egy úgynevezett bekötési vízmérő. A házba beérkező vezetéken ezt helyezik el először. Azt a mennyiséget ismerik el hiteles fogyasztásnak amit ez mutat. A fogyasztóknál felszerelt egyedi vízmérők, csak a különbözetfelosztás mértékének meghatározására szolgálnak. Azt mondják, hogy ezek a mérők pontatlanok, (Vajon akkor miért kell őket 6 évente hitelesíttetni? :P ) részletes elszámolás alapjául nem szolgálnak. És itt jön a 20Ft-os kérdés. Vajon ugyanezen mérők hogyan szolgálhatnak elszámolás alapjául egy családi házban?? :Y Nonszensz.

(#47438) blasko92
"Ilyen esetben én ezt biztos, hogy nem hagynám szó nélkül, hiszen megloptak."

Ez nem igaz. Magyarázat fent.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#47441) hcl válasza Exian (#47431) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Mosógép, pláne, ha sokat mostok, számít. Nézd meg a réginek a tipkus fogyasztását, meg az újnak.

Tévedni meg minden tud, ami mér. Más kérdés a mennyit. Ezért is van néha óracsere, mert a mérés pontossága az idő múlásával esetleg romlik.

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#47442) Djroberto válasza TRob1 (#47408) üzenetére


Djroberto
tag

Nekünk van 3 kutyánk de gyerekünk nincsen, akkor ha neked nincsen 3 kutyád,kevesebbnek tartod magad?

Ez mekkora hülyeség már. Ha nincsen aston martinod akkor is kevesebb vagy mint akinek van. :F :F

:-)

(#47443) a2d2 válasza Exian (#47412) üzenetére


a2d2
addikt

Hello!

Ha sügérekben gondolkodsz akkor lenne pár eladó nagyon szép zebrasügerem.
Kifejlett példányok, szaporodtak is már.

Ha meg nagy a 200L-es akvárikum, akkor van nekem egy 120L-es JUWEL eladó. Gyári tetővel, világítással, védőkerettel, beépített szűrővel, gyári háttérrel. A front üvegen van 1-2 karc, amúgy nagyon szép akvárium.
25k-ért viheted ha gondolod.

Üdv!

Miki

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#47444) Djroberto válasza HoldChore (#47417) üzenetére


Djroberto
tag

Nem fog kihalni nemzet,mer hálistennek vagy itt egy másik nemzet is akik gyártáják...

át nemzesiesedés lesz.. :C

:-)

(#47445) a2d2


a2d2
addikt

Jól emlékszem hogy van itt valaki aki a notebook store-ban dolgozik?
Vagy pont polip volt az? :)

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#47446) #21346560 válasza Djroberto (#47444) üzenetére


#21346560
törölt tag

Mire gondolsz? A Kárpát mendence azé aki teleszüli? :DDD

(#47447) Djroberto válasza #21346560 (#47446) üzenetére


Djroberto
tag

Hát... szerintem kb 20év és már többen lesznek,akik többen vannak azok pedig uralják.
Az meg senkit sem fog érdekelni,hogy mi jöttünk ide. :R

Ergo,lényegében igen azoké lesz akik telenyomják "kölökkel "

:-)

(#47448) air válasza a2d2 (#47445) üzenetére


air
nagyúr

Ő laptopszalonos volt, ha jól emlékszem.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#47449) TRob1 válasza Djroberto (#47442) üzenetére


TRob1
veterán

Na pont erről beszéltem. Te megveszed ami neked kell, én meg gyereket nevelek inkább.
Amúgy elég szomorú hogy egy gyereket egy kutyához vagy egy Aston Martinhoz hasonlítasz. Ha neked ugyanaz az élmény, akkor hajrá. Nekem viszont se egy autó, se bármilyen állat, se semmi egyéb pénzen megvehető tárgy nem tud akkora élményt, annyi örömöt nyújtani mint a saját gyerekeim. Erről ennyit.

¤ R'n'R ¤

(#47450) a2d2 válasza Djroberto (#47447) üzenetére


a2d2
addikt

Nálunk májusban jön a 3. gyerek, szóval azért nem olyan kilátástalan a helyzet.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.