Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-09 12:29:47

LOGOUT.hu

"Itt a tavasz szele, és a nyúlpörkölt hihi, haha, huhu, hehe..."

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47501) hcl válasza s7evcsenko (#47500) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

+ az drágább is.
Illetve eddig sem lehetett fórumban hirdetni...

Mutogatni való hater díszpinty

(#47502) Silenzio


Silenzio
addikt

Samsung Galaxy S eladó. Minimális zsebkopással, jó állapotban, töltővel, adatkábellel, hibátlanul. Független, bármilyen romot ráteszek. Pécsieknek 33K.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#47503) mormota válasza rnrn (#47492) üzenetére


mormota
senior tag

nemcsak itt foglalkoznak vele, sajnos máshol is szenzáció:(

Illusztrálok, tehát vagyok

(#47504) sutszi válasza hcl (#47501) üzenetére


sutszi
veterán

Thinkpad fórumba szoktam rendszeresen járni ezért onnan tudok mondani érdekes példát mert nemrég kavarták a trutyit belőle...
Volt, hogy házigazda írta be, hogy keres ezt-azt. (még korábban..)
De rendszeresen van olyan, hogy valakinek van valami eladni való, vagy keres valamit, DE ott ez eddig senkit nem zavart még, mert sokszor így találták meg emberek a számításukat...(Ráadásul sokszor OFF-ba téve van ez beírva)
Aztán nemrég valakinek viszketett és szólt a moderátor topikban...laza volt. kb a semmiért kezdték el neutralizálni a fél topikot...
Nem tudom máshol mi a helyzet, de az új HA miatt gondolom most rálépnek az emberekre, hogy már jó előre odatereljék őket...

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#47506) Silenzio


Silenzio
addikt

Galaxy S képekkel.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#47507) Bandus99 válasza s7evcsenko (#47500) üzenetére


Bandus99
őstag

en sem tudom pontosan miert eroltetik a ne utalj elore dolgot.
csak felvetesem van, ha mar utanvet akkor minimalisan kell neki tenni az ugy erdekeben, fel kell adni minimum egy csomagot el kell menni postara stb stb. nem eleg csak egy cimet megadni ahova utaljon.

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#47508) hcl válasza Bandus99 (#47507) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Előre utalásnál is meg kell adni egy valós bankszámlát...

Mutogatni való hater díszpinty

(#47509) #21346560


#21346560
törölt tag

Jah, én is azért nem értem, mert ha utánvéttel küldöm, akkor is lehet a csomagban féltégla, s csak akkor veszi észre, ha már kifizette.... postás nem fogja visszaadni a pénzt....

(#47510) blasko92


blasko92
őstag

Utánvéttel is tud küldeni egy téglát.

(#47511) Silenzio válasza Bandus99 (#47507) üzenetére


Silenzio
addikt

Az utólag utalással miért nincs bajuk? Mert akkor a károsított, aki elküldte a cuccot előre, és lesheti a pénzét, legalább a címet tudja? A címmel épp annyira mennek, mint egy bankszámlaszámmal. Nyomra vezethet. Vagy nem.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#47512) hcl válasza Silenzio (#47511) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Az ritkább, és akkor sem biztos, hogy azon a címen lakik... Csak oda van bejelentve.

Mutogatni való hater díszpinty

(#47513) aneda


aneda
aktív tag

Monitor kalibrálást hol tudok Pécsett csináltatni?

Az oroszok már a spájzban vannak!

(#47514) Oliverda válasza Enszuke (#47505) üzenetére


Oliverda
félisten

Így van. Neked elárulom, hogy bannereket és más hirdetéseket is szabad kitennie egy házigazdának, sőt még cikkeket is, mivel ennek köszönhető, hogy egyáltalán tudsz még hol ócsárolni minket megállás nélkül.

A következő beszólásodnál pedig jön a korábban beígért, jól megérdemelt néhány napos ban, mivel tovább itt nem szeretnénk megtűrni egy olyan vendéget, aki rendszeresen a szőnyegünkre piszkít!

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#47515) s7evcsenko válasza Oliverda (#47514) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Tudod, nem épp tartom jogosnak sem ezt, sem pedig a linkelt topikban kapott kritikára a túlzott reakciódat! :(
Monduk azt nem tudom, hogy Enszuke hányszor, és miket szólt be...
Lehet, hogy úgy van ahogy írod, és a kedvünkért tesztelt dolgokat árulod, de azt se felejts el, hogy ha nem tesztelsz semmit, akkor nem látogatja senki az oldalt, vagyis ez erősen adok-kapok elven alapszik! :K
Így viszont az érvelésed már nem annyira kerek...
Viszont sokkal egyszerűbben és barátibban le tudnátok rendezni a hasonló észrevételeket azzal, hogy ha a szabályzatba beleírnátok, hogy "kivétel ez alól a házigazda és a VIP" vagy valami hasonló kis kiegészítés.
Kétlem, hogy ezután bárki is a szemetekre hányná a dolgot, ezáltal nem kellene magyarázkodnotok, sem feleslegesen idegeskednetek! ;)

[ Szerkesztve ]

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#47516) Macka válasza s7evcsenko (#47500) üzenetére


Macka
veterán

Vagy nem veszi át...

(#47517) Oliverda válasza s7evcsenko (#47515) üzenetére


Oliverda
félisten

Rossz esetben saját zsebből veszünk meg cuccokat, amit pár nappal később 20%-os bukóval kell eladjunk. Mindezt azért, hogy anyagot tudjunk gyártani, amit te vagy bárki ingyen elolvashat, ahányszor csak kedve tartja.

"de azt se felejts el, hogy ha nem tesztelsz semmit, akkor nem látogatja senki az oldalt, "

Ez abszolút nem így van. Az oldal pedig nem egyenlő a fórummal, mert bármennyire is hihetetlen, ez két teljesen különálló dolog.

"Viszont sokkal egyszerűbben és barátibban le tudnátok rendezni a hasonló észrevételeket azzal, hogy ha a szabályzatba beleírnátok, hogy "kivétel ez alól a házigazda és a VIP" vagy valami hasonló kis kiegészítés."

Pár száz emberből most kettőnek szúrt szemet. Korábban pedig senkinek. Szerencsére a többség belátja és megérti, hogy miről van szó, és nem azért jár ide, hogy lépten-nyomon minket támadjon.

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#47518) hcl válasza Oliverda (#47517) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Mondjuk én azt hittem, hogy több dolgot kaptok tesztelésre boltoktól, cégektől... :(

Mutogatni való hater díszpinty

(#47519) Oliverda válasza hcl (#47518) üzenetére


Oliverda
félisten

Jó lenne... Talán hamarosan lesz erre fix partner, de a boltok többsége nem ad kölcsön bizonyos cuccokat, mert elmondásuk szerint később nem tudják eladni, ha kibontjuk. VGA-t és alaplapot szoktak adni, de a proci, hdd, ssd hármas sajnos már nehéz kérdés. Az Intel és az AMD pedig általában csak a csúcsmodell processzorokból küld mintákat.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#47521) s7evcsenko válasza Oliverda (#47517) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Én nem támadtalak, félre ne érts, és abszolút nem is zavar sem a Te, sem más hirdetése...
Pusztán javasolni próbáltam valamit.
Itt nem arról van szó, hogy ki látja be és ki nem, mert ez csak hozzáállás kérdése, csak ha már van egy szabály, akkor az mindenkire vonatkozik, ha nem írod le, hogy kire nem...
Mert ugye így olyan, mint ha lennének egyenlőek és még egyenlőbbek...
Mindig lesz olyan ember aki ezt szóvá fogja tenni, és sajnos a szabályzat alapján igaza is van, még ha teljes mértékben el is fogadható az érvelésed...
(ám ha ezt eddig tényleg csak két ember tette szóvá, akkor egy kicsit hirtelen haragú vagy nem? :B )

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#47522) Oliverda válasza s7evcsenko (#47521) üzenetére


Oliverda
félisten

Igen, sajnos manapság egyre kevésbé lehet az emberek józan eszére, esetleg empátiájára hagyatkozni. Ha a kisujjadat nyújtod, akkor a karod kell nekik. Lassan át kell mennünk "amerikába", ahol egy ideje már azt is bele kell írni a mikrosütők kézikönyvébe, hogy nem lehet állatot szárítani benne, máskülönben a hülyék belerakják, és utána perelnek mert megdöglött a cirmi.

"(ám ha ezt eddig tényleg csak két ember tette szóvá, akkor egy kicsit hirtelen haragú vagy nem?)"

Kíváncsi lennék, hogy mennyire lennél nyugodt, ha a te lábtörlődre már tizedjére sz@rna ugyanaz a kóbor kutya.;)

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#47523) tajcsi


tajcsi
senior tag

Örülök, hogy lemaradtam, a "magyarország és az alacsony bérek" részről. Az érdekelne, hogy ismertek -e maszekoló munkást möterembert, akinek van hozzáférése - tud dolgozni waterjet géppel?

MAXIMUS VI Extreme, Z87-WS, 3970X és sok más fimomság nálam...

(#47524) s7evcsenko válasza Oliverda (#47522) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Annak a kutyának már reszeltek volna! ;)

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#47526) Oliverda válasza Enszuke (#47525) üzenetére


Oliverda
félisten

Az a baj, hogy halvány fogalmad sincs a dolgok hátteréről. Tudod, hogy mikor készült a cikk? Nem. Tudod, hogy milyen hardverek és mennyi idő állt rendelkezésünkre, hogy összerakjuk? Nem.

A vádaskodás, a lehazugozás, és a rágalmazás baromi könnyű dolog. Jóval könnyebb mint letenni valami értékelhetőt az asztalra. Utóbbi - jó néhány taggal ellentétben - neked még itt egyelőre nem sikerült.

És akkor most az jön, hogy a következő, a témát, az oldalt, vagy a szerkesztőket taglaló hozzászólásodat néhány napnyi kényszerpihenővel fogjuk jutalmazni. Mert megérdemled.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#47528) Oliverda válasza Enszuke (#47527) üzenetére


Oliverda
félisten

Az ígéret szép szó.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#47529) sutszi válasza Oliverda (#47522) üzenetére


sutszi
veterán

Bocs, de én és szerintem sokan mások próbálják magukat azokhoz a szabályokhoz tartani amit lapcsalád előír. Jelenleg az a szabály, hogy nem lehet hirdetni. Te mégis megtetted...Ez nem olyan mintha a saját szőnyegedre piszkítanál?
Egyébként azt is tök megértem, hogy a tesztek alatt elég nagy figyelmet kap a cucc és így van reális esély, hogy minimális veszteséggel tudjatok kimászni a dologból...De akkor tegyétek helyre a dolgokat. Csináljatok valami kiárusítás rovatot, vagy írjátok bele a szabályzatba, vagy az adott teszthez legyen valahogy hozzáírva...stb Mert ez ami most van nem kerek...
Egyébként a múltkor Parci szerintem tök korrekten reagálta le a dolgot a Thinpad topikban...

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#47530) Oliverda válasza sutszi (#47529) üzenetére


Oliverda
félisten

Egy valamit próbálj megérteni: Nem a saját portékámat népszerűsítettem, hanem a cégét, hogy minél gyorsabban, minél kisebb veszteséggel tudjunk túladni rajta. Arról a cégről van szó, ami nélkül most nem írhatnál ide, nem lenne hetente ingyen 5 új cikk, ingyen hardverapró, meg semmi. Tényleg ennyire nehéz ezt belátni? :(

Saját, privát cuccomat sosem linkeltem vagy hirdettem szakmai topikban.

Parci pedig az ilyen dolgokkal már nem foglalkozik, ő csak a nagyobb disznóságok esetében lép közbe.

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#47531) TRob1 válasza Oliverda (#47530) üzenetére


TRob1
veterán

Ööö, ezt a poént remélem nem veszed/veszitek hirdetésnek. :D

¤ R'n'R ¤

(#47532) air válasza rnrn (#47492) üzenetére


air
nagyúr

Ha "szeretitek" az ilyen képeket, akkor van egy galérián a Magasházról.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#47533) Oliverda válasza TRob1 (#47531) üzenetére


Oliverda
félisten

Vegyünk egyet és teszteljük? :)

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#47534) #TOTTI


#TOTTI
őstag

Elannék egy Sony Xperia U-t, ha úgy érzik kendtök, hogy érdekes lehet, privátba erdeklődhető! Lejár 5. hóban az előfizum ezért adom el, mert akkor újítok egy másmellyent! Olcsón adom, tokkal, garral. Köszönöm

(#47535) hcl válasza air (#47532) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Utállak, mert én még sosem jutottam fel ;) Jók lettek :)

@Oliverda : Tényleg be kellene venni a feltételek közé, hogy a lapcsalád dolgozói hirdethetnek, és akkor nem kötekedhetne senki :)

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#47538) csucsbicep


csucsbicep
nagyúr

Keresek 2500K/3570K-t sürgősen.

(#47539) Silenzio válasza hcl (#47535) üzenetére


Silenzio
addikt

Nehéz dolog a lépcsőzés, mi?

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#47540) Bigemperor


Bigemperor
senior tag

Eladó komplett PC (asztali gép)

[ Szerkesztve ]

(#47541) Oliverda válasza hcl (#47535) üzenetére


Oliverda
félisten

Relatíve ritkán fordul elő ilyesmi, így csak külön ezt nem fogjuk belevenni a szabályzatba. Ráadásul szerencsére a tagok 99%-a megérti, belátással van, értékeli a munkánkat, illetve azt, hogy ingyen és bérmentve kapja a kontentet. A legtöbbször amúgy is a notórius szabályszegők állnak le ezzel (is) vitatkozni, akiknek már amúgy is van legalább fél kiló vaj a fülük mögött. ;)

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#47542) plaszy


plaszy
őstag

Sziasztok!

Ismét 1 szám.tech.-es kérdésem lenne:

Ebbe az alaplapba, a leírás szerint 24GB a max. RAM. Ezt úgy kell érteni, hogy 6 slot x 4GB? Vagy lehet akár 3 slot x 8GB is?

(Én az 1.-re tippelek, de hátha valaki többet tud erről.)

Köszi!

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#47543) sutszi válasza plaszy (#47542) üzenetére


sutszi
veterán

Az első lesz az valóban....bár érdemes megnézni, hogy van e olyan bios frissítés amivel tudja kezelni a 8 GB-os modulokat is...

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#47544) plaszy válasza sutszi (#47543) üzenetére


plaszy
őstag

Nekem az FF Bios van, de az utóbbi 2 sem szól a 8GB-os modulokról, csak a 3TB-os vincsikről.

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#47545) sutszi válasza plaszy (#47544) üzenetére


sutszi
veterán

Akkor hivatalosan csak 6x4GB-ot tud kezelni...

Esetleg ha van lehetőséged tesztelni 8-as modulokkal akkor egy próbát megér...

SZERK:
Nem lesz jó mégse a 8-as. Első generációs i7-ek az Intel szerint max 24GB-ot kezelnek...

[ Szerkesztve ]

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#47546) plaszy válasza sutszi (#47545) üzenetére


plaszy
őstag

Köszi, akkor a köv. kérdésem, hogy kinek lenne 8GB-os modulja, hogy kipróbálhassam? :D

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#47547) FuckeR19


FuckeR19
senior tag

régi (fémcsík nélküli) 1000es címleteket be lehet váltani valahol a városban?

hirdetéseim: tiny.cc/prohardver -------és------- tiny.cc/aprod

(#47548) Exian válasza FuckeR19 (#47547) üzenetére


Exian
őstag

OTP / Posta?

(#47549) hcl válasza Silenzio (#47539) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

:P :D
Meg a zengedéj, hogy bejuss.
Me' amúgy nem szabad.

@Oliverda : OK, csak szerény javaslat volt emberbarát adminoknak :)

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#47550) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

Akad egy eladó LG GSA-4613 (asszem az) DVD írdám. IDE buszos, szép, jó. Vigyétek :)

Mutogatni való hater díszpinty

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.