Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:39:27

LOGOUT.hu

Path of Exile topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25863) Kirk88 válasza duke1981 (#25860) üzenetére


Kirk88
csendes újonc

Szerintem csak simán rossz kasztot választottál. Én is beleestem ebbe a hibába, kezdtem egy double strike-os gladiátort vagy slayert már nem tudom pontosan, de hamar rá kellett jönnöm hogy tier12-13 felett már igen igen csak gyenge megfelelő cuccok nélkül. Utána felhúztam egy agony-crawler gladiátort aminek a clear speedje nagyon rossz(legalábbis a többi karakteremhez képest) a bossokat is "percekig" kell püfölni, de a védelme eszméletlen nem kell különösebb ügyesség hozzá mivel majdnem mindent simán facetankolsz vele. High end cuccok nélkül is abszolút életképes tud lenni, sőt biztosan az ránéztem kicsit az árakra amiket én használok standardon ez a karater nem kerül talán 1exbe se. A cuccok hozzá nagyon olcsóak , ha biztosra akarsz menni azt tudom ajánlani. Azzal mindent meg lehet ölni(nekem csak sirus-t nem sikerült, nyilván gyakorlással azt is meg tudnám csak lassú boss kill sok hiba lehetőség stb..). Delíriumba nem tudom mennyire lehet jó, az biztos hogy a blight mapokra nem ajánlám, bányászni viszont nagyon könnyű vele. Nem farmolod milliomosra magad vele viszont arra tökéletes , hogy összeszedj némi vagyont valami jobb karakterre. Valamint nem feszít szét az ideg, hogy kb percenként halsz. A tapasztaltabb játékosok nyilván tudnak ennél jobbat is ajánlani, de kezdőken vagy olyanoknak akik kb 4 hónapja játszanak korlátolt ismeretekkel, mint magam is ez egy tökéletes választás.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.