Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#59851) snyper990 válasza detroitrw (#59849) üzenetére


snyper990
őstag

LAN-on keresztül nem megy telefonvonal, úgyhogy csak akkor kell megnézned, ha végképp nem hiszel nekünk... De akkor meg eleve kár itt kérdezni...:)

(#59852) MeroM válasza snyper990 (#59847) üzenetére


MeroM
senior tag

DDNS be nekem az volt mindíg hogy fizetnem kell egy idő után ?! Van esetleg olyan ami ingyenes?

(#59853) Vasti74 válasza MeroM (#59852) üzenetére


Vasti74
aktív tag

Amikor utoljára néztem, a noip.com úgy működöt, hogy az ingyenes verziónál havonta rá kellett kattintani a "meghosszabbításra": a regisztrált e-mail címre küldött mindig pár nappal előtte levelet, benne a link, klikk, OK, és kész.
Ilyen-olyan eszközökhöz is jár néha ilyen szolgáltatás, pl. NAS, NVR.

(#59854) snyper990 válasza MeroM (#59852) üzenetére


snyper990
őstag

[link]
De először is nézd meg a routeredben, hogy melyik támogatott, és az alapján válassz az egyiknél egy ingyenes csomagot

[ Szerkesztve ]

(#59855) pruzsi


pruzsi
őstag

Üdv!
Van egy asus routerem amin van usb bemenet,ha pendriveot csatlakoztatnék rá ....képet videót eltudnám érni mondjuk tv-n?

[ Szerkesztve ]

(#59856) MasterMark válasza MeroM (#59852) üzenetére


MasterMark
titán

duckdns.org

Switch Tax

(#59857) MaCS_70 válasza snyper990 (#59838) üzenetére


MaCS_70
Topikgazda

Ezt nem kellett volna... :) Vagy öt perce ezen a "belefrankensteinizáltá"-n röhögök.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#59858) snyper990 válasza MaCS_70 (#59857) üzenetére


snyper990
őstag

Örülök neki :D

(#59859) Essejó válasza MeroM (#59852) üzenetére


Essejó
veterán

Duck dns ingyenes, 2 éve beállítottam, azóta se kellett piszkálni, se havonta levelezni velük.

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#59860) lorcsi


lorcsi
veterán

Az adataimnal levo konfiggal kapcsolatban egy anomaliaba utkoztem:
egy éves win10-em van ( 256os ssd-re telepitve)
ha a hálózati beállításokat akarom állítani a gépházban kidob :F
többszöri próbálkozásra is, elszáll a win azon része
net amúgy stabil
és gondolom ebből kifolyólag azt írja nem legál a win..és az outlook sem :Y
Masik lan kartyat is tettem mar a pci portba, fel sem ismeri.

hallottatok már hasonló problemről ?
Mi lehet a gond ?

Egyik pillsnatban meg minden jol mukodott, a masikban meg semmi

(#59861) snyper990 válasza lorcsi (#59860) üzenetére


snyper990
őstag

Csak egy megérzés, de szerintem nem azért írja azt, hogy nem legális a Windows, mert kidob a beállításokból, hanem épp fordítva. Ha net van, akkor aktiváld a Windowst, és akkor hátha helyrejön

(#59862) lorcsi válasza snyper990 (#59861) üzenetére


lorcsi
veterán

kaptam egy tippet, h frissítési problem van,
ránéztem win update-ban és ezt dobta:

"Fontos biztonsági és minőségi javítások hiányoznak az eszközön.
Nem sikerült telepíteni a frissítéseket, de később újból próbálkozunk. Ha nem szűnik meg a hiba, és megoldást keresne az interneten vagy az ügyfélszolgálathoz szeretne fordulni segítségért, a hibakódnak (0x8007042c) hasznát veheti."

net az van
több kulccsal is próbáltam aktiválni a wint..de hibát dobott

alaplapi hálókártyával van net
PCI kártyával nincs :Y (de ha másik ssd-n lévő win7 bootolok..akkor itt is van net)

(#59863) snyper990 válasza lorcsi (#59862) üzenetére


snyper990
őstag

És Win 7 alatt megy a PCI kártya? Biztos vagy benne, hogy az a kártya működőképes?
Azt sem tudhatod, hogy a frissítés nem az aktiváció hiánya miatt futott-e hibára... Szerintem sanszos. De innentől ez itt off topik.
Honnan szedted az aktiváló kulcsokat? Lehet, hogy egy nagy adag szürkeimportos kulcsot letiltott a Microsoft. Minden joga megvan hozzá, és megmagyarázná az anomáliát

(#59864) lorcsi válasza snyper990 (#59863) üzenetére


lorcsi
veterán

Megy win 7 alatt, tokeletesen..automatice driverezte..minden flottul

Licencnel barmi lehet, de utana kaptam 4et..mind erre a hibara futott ki

(#59865) DEJVID válasza Gubek-Einste (#59831) üzenetére


DEJVID
őstag

Idővel az a terv.
Szóval padláson modem, ebbe dugva a 3 földszinti mesh router működni fog?
A mesh hálózatnál jól értem, hogy gyakorlatilag ugyanazt a wifi hálózatot teríti, nem ragad rajta egy AP-n az eszköz, a váltás pedig észrevétlen (vpn, távoli elérés pl nem szakad meg)?

(#59866) karcsi421


karcsi421
újonc

Sziasztok
TP-Link Archer C6 AC1200 routerhez milyen jelerősítőt érdemes venni?
Érdemes tp link márkájút venni vagy lényegtelen?

(#59867) Essejó válasza karcsi421 (#59866) üzenetére


Essejó
veterán

Konkrétan mire gondolsz? Mert lanon rádughatsz egy Ap-ot és erős wifit szór, de ha wifin akarod csatlakoztatni, akkor kb a vett jel felével szórja tovább.

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#59868) Doky586 válasza karcsi421 (#59866) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

jelerősítőt nem érdemes venni.

(#59869) Gubek-Einste válasza DEJVID (#59865) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Szóval padláson modem, ebbe dugva a 3 földszinti mesh router működni fog?
Igen

A mesh hálózatnál jól értem, hogy gyakorlatilag ugyanazt a wifi hálózatot teríti, nem ragad rajta egy AP-n az eszköz, a váltás pedig észrevétlen (vpn, távoli elérés pl nem szakad meg)?
Igen, ez a mesh hálózat lényege, hogy egységes a hálózat kezelés.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#59870) Gubek-Einste válasza karcsi421 (#59866) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Ha repeater-re/range extender-re gondolsz akkor olyat ami OneMesh kompatibilis mert így egységes hálózat kezelés megvalósítható.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#59871) alwinka


alwinka
csendes tag

Sziasztok! UPC (már vodafone) net+kábel TV van itthon. Jelenleg 500-as a net. Csak a UPC wifis modeme van itthon, ami egyben router is. Minden szobába a UPC modemtől cat5e kábelen megy a net, de minden szobába egy net kábel van behúzva. Az egyik szobában két eszközt szeretnék rákötni (egy PC+ egy laptop) a kábelre. Kicsit visszaolvasva addig jutottam, hogy talán egy switch kéne nekem ehhez. Jól gondolom? Ha igen, milyen típust ajánlanátok? Később nincs kizárva, hogy az 500as netet 1000re emeljük.
Segítségetek előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#59872) Patice válasza alwinka (#59871) üzenetére


Patice
nagyúr

Igen, egy switch-re lesz szükséged.
Gigabites modellt keress, akár Hardveraprón is érdemes szétnézni, egy 5 portos modell pár ezer forintból megvan akár újonnan is.

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#59873) kutga


kutga
nagyúr

Hölgyek/Urak!

Anyáméknak, emeletes tégla lakásba nemrég vásároltam egy TP-LINK Archer C5 V4 típusú routert, amire egyből Padavan firmware-t tettem fel. Ez az eszköz a földszinten van elhelyezve, 2,4 GHz-en szórja a wifit a lakásban, de az emeletre sokszor már nem ér fel, ezért oda beállítottam a régi Openwrt-s WR841N routert, ez alapján, repeaterként, ugyanazt a wifit szórják, a két router vezeték nélkül van összekötve.

Így a földszinten és az emeleten is megfelelő a jelerősség, az eszközök váltanak a kettő között, de a váltásnál mindig van egy kis gondolkodási idő. A kérdésem az lenne, hogy az Openwrt oldalon is írják a wds vagy mesh megoldást, ha az jobb, azokat meg lehetne valósítani ezzel a konfiggal?

Let the Zone take me if I am.

(#59874) Viktoár


Viktoár
addikt

Sziasztok

TP-Link Archer C5 V1.2 AC1200 routerem van, bridge módban, mind a 4 LAN port használatban van. A LAN1 -be megy a modemből a kábel és a másik 3 LAN porton lógnak a gépek. Kellene egy 4. LAN port is, megoldható hogy a WAN portot használjam erre a célra?

Üdv:Viktor

(#59875) Dzsekó válasza Viktoár (#59874) üzenetére


Dzsekó
addikt

Ha alapból nem tudja a gyári fw, akkor tolj rá egy DD-WRT-t, az tudja. Assign WAN port to switch előtt pipa be.

(#59876) amargo


amargo
addikt

Sziasztok,

Lenne egy bugyuta kérdésem,
PoE+ os switch vettem a kameráknak, van mar itthon egy TP-SG108PE.
Most elegendő volt egy 4+1 port-os is ezért az SG105PE-t néztem ki, de rendelésnél sikerült az SG1005P-t venni, és nem jövök rá mi a különbség.
Elvileg ez csak PoE lenne, de a doboza szerint PoE+ és 65W-t bír össz teljesítményben.

Igazából nem tudom mi lehet, akkor a hátránya?

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#59877) MasterMark válasza amargo (#59876) üzenetére


MasterMark
titán

Ugyanaz a két link.

Switch Tax

(#59878) Vasti74 válasza amargo (#59876) üzenetére


Vasti74
aktív tag

A 105PE egy "Easy-Smart-Switch", az 1005P meg buta ;-)
A PoE+ maximum 30W-ot tud egy eszköznek adni, a PoE 15W-ot.
A 105PE-nek jóval nagyobb teljesítményű a tápegysége, több "villany" jut összesen az eszközöknek.

[ Szerkesztve ]

(#59879) amargo válasza Vasti74 (#59878) üzenetére


amargo
addikt

de pont az a fura, hogy a 1005P-re is PoE+ van írva és 65W össz teljesítményt tud, az adatlapon én is látom, hogy csak 15W bír per port, mondjuk az elég is lenne.
Mivel a dobozt kibontottam sajnos ezért láttam rajta, hogy a táp is nagy 70W felett ad ki magából. A PE se tud ennél többet az össz teljesítmény ott is max 70W akárhány lehet. Holnap megnézem a 108PE-t mekkora tápot kaptam ahhoz, de szerintem ugyan ezt.

Amit nem tudok eldönteni, hogy ip kameráknak jó ez is vagy cseréljem PE-re :)

MasterMark, jogos SG105PE: [link]

[ Szerkesztve ]

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#59880) snyper990 válasza Viktoár (#59874) üzenetére


snyper990
őstag

Ha jól sejtem, hogy az a „bridge mód” valójában access point mód, akkor olvass utána, sok router tudja AP módban LAN-ként használni a WAN portját, bár nem biztos, hogy a tied is. Ha tudja, akkor csak átdugod a „modemből” jövő kábelt a WAN portba, így ugyanúgy fog működni, de felszabadul egy LAN port, és nem kell firmware-rel szenvedni

(#59881) Ezekiell


Ezekiell
veterán

Ha már kérdeztem, milyen rendszert vegyek (Unify vs Omada vs Mikrotik), akkor beszámolok kicsit a döntésről és kezdeti tapasztalatokról is:

Omada mellett tettem le a voksom. Unify egyszerűen túl drága, Mikrotik meg túl bonyolult. Szóval az alábbi cuccokból áll a rendszer:
- Omada Software Controller: egy Synology DS220+-on fut dockerben
- ER605 Router
- TL-SG3428 JetStream Managed Switch
- 2 darab EAP610 Access Point

A későbbiekben ehez még jöhet egy PoE switch is talán, de az majd egyszer, nem fontos perpill.

Setup, kezdeti tapasztalatok:

Netkábel routerbe be, router összeköt switchel, switch meg az AP-kkal meg a többi eszközzel. Mivel szoftveres controller fut, ráadásul dockerben egy NAS-on, így először ki kellett bogozni a NAS IP-jét - ez relatív egyszerű volt a Synology Finderrel. Ezután már simán elértem az Omada Controllert, ahol adoptáltam az eszközöket, beállítottam a PPPOE-t és a Wifi, és kész is!
Na hát ez elviekben így néz ki, gyakorlatban meg a switch adoption failelt, mert valamiért nem a default username/password volt a switchen beállítva, szóval ott szoptam egy jó órát a factory resettel, mert se a Putty, se a Tera Term nem volt hajlandó csatlakozni normálisan USB porton a switchhez - végül a HyperTerminal működött, és a boot menüből resetelni tudtam az accountokat a switchen.

Ezek után viszont azonnal ment minden, szóval egyelőre elégedett vagyok. A komolyabb beállítgatás (VLANok, ruleok, stb) majd hétvégén.

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#59882) amargo válasza amargo (#59879) üzenetére


amargo
addikt

Nézegetem én ezt az sg1005P-t, vicces mert v4.0-t kaptam, ilyet nem is találtam a honlapon, találtam egy datasheet-et: [link]
- Working with IEEE 802.3af/at compliant PDs, expands your network
- Supports PoE Power up to 30 W for each PoE port
- TL-SG1005LP supports PoE Power up to 40 W for all PoE ports, and TL-SG1005P supports up to 65 W

Még nem léptem be a switch-be, de ezt unmanaged-nek írják, azaz nem lehet pl VLAN-t létrehozni benne külön, erre nincs is szükségem. Amúgy már elindítottam, hogy visszaküldöm (alza), de ha nem kell akkor nem kavarok.. ezért rugózok rajta.

Most úgy látom fogom tudni használni ezt is az IP kameráknak.

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#59883) amargo válasza amargo (#59882) üzenetére


amargo
addikt

csak feldugtam az eszközt és az unmanaged annyit jelent (bár sejthető volt), hogy nem elérhető az eszköz konfigurálásra. [link]
Akkor marad a cucc, mert amúgy PoE tekintetében hozza az elvárásokat.

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#59884) Viktoár válasza Dzsekó (#59875) üzenetére


Viktoár
addikt

Sajnos alapból nem tudta a router, feltettem a hozzá való DD-WRT -t. Ez alapján sikerült is beállítani mert amúgy elvesztem a beállítások között annyi van. :)
Lehet hogy csak placebó, de érzésre sokkal gyorsabb/gördülékenyebb a net PC-n és telefonon is. Ráadásul működik a WAN port is LAN portként így nem kell semmit sem vennem hogy a negyedik vezetékes eszközt használni tudjam. :C

Köszönöm a segítséget! :R

Üdv:Viktor

(#59885) humigabi válasza Ezekiell (#59881) üzenetére


humigabi
aktív tag

Szuper!

Végre egy fórumtárs, aki rajtam kívül Omada-t használ!

:C :C :C :

humigabi

(#59886) MaCS_70 válasza amargo (#59883) üzenetére


MaCS_70
Topikgazda

Nem elérhető konfigurálásra, ergo VLAN-okat nem fog tudni kezelni.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#59887) Zοltta


Zοltta
senior tag

Sziasztok, usb Wi-Fi adaptert keresek.
Asztali PC-hez, sajnos vezetékezés nem jöhet szóba.

- 20 e ft alatt
- 500 as net mellé, legyen két sávos
- leginkább játszok, emiatt fontos lenne a stabil jel vétel is
- a router kb 2 szobával arrébb van ami tégla fal

Köszi a választ

Csak egy srác vagyok a nagy világból.

(#59888) SP4C3 válasza Zοltta (#59887) üzenetére


SP4C3
veterán

Router-t, client mode-ban! 100x többet ér, mint bármelyik fostos kínai USB-s "wifi adapter".

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#59889) Vasti74 válasza amargo (#59879) üzenetére


Vasti74
aktív tag

Azt szokták mondani, hogy amiről nem tudod, hogy mi, arra nincs is szükséged ;-)
Szóval ha a mostani switch-ed menedzselhető, de még sohasem jelentkeztél be az admin felületére azért, hogy valamit beállíts, akkor nem kell menedzselhető switch-et venned.
A portonkénti maximum 15W biztosan elég lesz, szerintem egy kamera 5W körül fogyaszt maximum... De meg kell nézni a kameráid leírását, tuti, ami fix.

(#59890) MaCS_70 válasza Zοltta (#59887) üzenetére


MaCS_70
Topikgazda

- leginkább játszok, emiatt fontos lenne a stabil jel vétel is

Akkor kábel, ha nem lehetetlen.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#59891) Gubek-Einste válasza Zοltta (#59887) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Ezek közül kellene az egyikkel csinálni egy mérést a helyi viszonyokról és képernyőmentés berakni a 2,4/5 GHz-s csatorna képről.
Milyen router-rel lenne használva?

Ajánlottak:
USB-sekből Asus USB-AC53/AC54/AC55/AC56, TP-Link Archer T4U/T4UH/T4UHP/T4U Plus//T9UH

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#59892) Patice válasza humigabi (#59885) üzenetére


Patice
nagyúr

Csatlakozom most már én is. :D

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#59893) humigabi válasza Patice (#59892) üzenetére


humigabi
aktív tag

:C :R

humigabi

(#59894) Zοltta válasza Gubek-Einste (#59891) üzenetére


Zοltta
senior tag

Köszi.

Közben a mai nap be kötötték hozzánk az 500mb-os netet, és kaptunk egy ilyen routert.
Pickup szolgáltató. ( Kom Eszt Megye )

HALNy HLE-3GM

Ha jól olvasom a gyártói oldalon akkor EasyMesh képes és ezzel lehetne mesh hálozatot is akár létrehozni ?
Ebben még kezdő vagyok ,de gondolom azt jeleni ,hogy több ilyen eszközt össze kapcsolva jobbb a lefedetség?

A kérdésem lenne a következő.

2 Szintes a családi ház tégla épitésű, és ezt a routert a föld szinti szobába kötötték be ..
De nekem a szobám pont az emlitet szoba fölött van.

És mivel vezetéket a két szint között nem lehet húzni, így olyan megoldást keresek, amivel, úgy mond a felső szinten lévő 2 Pc-t teljesen le tudnám fedni/ meg támogatni.

Ez a két adapter már régebb óta megvan és jelelnleg ez szolgáltatja a két gépnek a netet.
És ennél jobb megoldást keresek, amivel többet kitudnák hozni sebességben.

TL-WN725N

TL-WN821N

Az müködhet, ha még 1 routert be iktatok a felső szobába, ahol található a 2 pc ?
És kapna a két gép jobb adaptert?

Igen tudom kábelezni jobb ,de Asszony nem akar kábelt látni... De azt hagytam utoljára elösször a vezeték néküli felé indulnék..

Routerből melyik az ami valóban tartja is a sebességet. 1 szint fölött?
- Ár kb 20k alatt
- 2,4 / 5 ghz képes

Ezek közül melyik éri meg jobban ?
- Ár 8k / db ár körül szeretnék
- 2,4 / 5 ghz képes

- Ajánlottak:
USB-sekből Asus USB-AC53/AC54/AC55/AC56, TP-Link Archer T4U/T4UH/T4UHP/T4U Plus//T9UH

Köszönöm a segitséget :)

Csak egy srác vagyok a nagy világból.

(#59895) snyper990 válasza Zοltta (#59894) üzenetére


snyper990
őstag

A wifi sebességét és stabilitását sokminden befolyásolhatja a használt eszközök típusán túl is. Ha a sebesség és a stabilitás a cél, akkor a legjobb megoldás az lenne, ha megmondanád az asszonynak, hogy ha nem akar kábelt látni, akkor nézzen másfelé...

(#59896) Gubek-Einste válasza Zοltta (#59894) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Ha jól olvasom a gyártói oldalon akkor EasyMesh képes és ezzel lehetne mesh hálozatot is akár létrehozni ?
Nincsen részletezve, hogy ez pontosan mit is jelent így mondani sem lehet róla semmit sem.

Ebben még kezdő vagyok ,de gondolom azt jeleni ,hogy több ilyen eszközt össze kapcsolva jobbb a lefedetség?
Igen és egységes hálózat kezelés is van mesh esetében.

Az müködhet, ha még 1 routert be iktatok a felső szobába, ahol található a 2 pc ?
És kapna a két gép jobb adaptert?

Alapvetően igen.

Igen tudom kábelezni jobb ,de Asszony nem akar kábelt látni... De azt hagytam utoljára elösször a vezeték néküli felé indulnék..
A födém nagyon tudja árnyékolni a wifi-t így könnyen lehet, hogy a kábelezéssel lehet csak rendesen megoldani a dolgot.

Routerből melyik az ami valóban tartja is a sebességet. 1 szint fölött?
- Ár kb 20k alatt
- 2,4 / 5 ghz képes

Asus AC57Uv3 vagy AC1300G+ v3 ami ajánlott lenne de ezekből kettő kell a mesh hálózathoz mert a mesh hálózatok gyártónként változnak, egymással nem kompatibilisek (sokszor még gyártón belül sem).

Ezek közül melyik éri meg jobban ?
Az amelyiknek külső antennája van, 8k-ért egy ilyen sincsen, 10-11k a TP-Link Archer T4U Plus.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#59897) MaCS_70 válasza Zοltta (#59894) üzenetére


MaCS_70
Topikgazda

"Igen tudom kábelezni jobb ,de Asszony nem akar kábelt látni..."

Erről az a régi eset jut eszembe, amelynek a lényegét az asszonyka következő ultimátumszerű feltétele foglalja össze:

"Jó, legyen rendes hifi, de csak ezüst színű lehet, és maximum tíz centis hangfalakkal!"

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#59898) csabyka666


csabyka666
addikt

Üdv mindenki!

Segítséget szeretnék kérni. Jól gondolom, hogy a WDS hálózatban lehet barangolni mobillal anélkül, hogy lekapcsolódna egyikről?

DD-WRT-vel kellene megoldani, ilyenkor WDS AP a fő, és WDS Station-ök a kliensek?
WDS Station-ra tud kapcsolódni további WDS Station?

Köszönöm előre is!

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#59899) Zοltta válasza Gubek-Einste (#59896) üzenetére


Zοltta
senior tag

Köszi, szinte pont ezekre gondoltam, ahogy le irtad.

Ez miben tér el tőle ? A másik Tp-Linknél melyik az ami hasonló?
AC1300G+ v3

Igen azt tudom ,hogy dupla eszkőz által létetsül csak a mesh .

Akkor ezek szerint , jobbnak tartod ,ha külsö antennás 'adaptert' ? Mint a T4u ?

Eleinte ezt néztem ,de mintha a régi össze csukható hagyományos telefonokat ( Motorola) juttatná eszembe :D

Archer T4U Azután már annyira bele zavarodtam az egészbe ,hogy a T9uh-nál megálltam és inkább irtam a forumba.

Csak egy srác vagyok a nagy világból.

(#59900) Zοltta válasza MaCS_70 (#59897) üzenetére


Zοltta
senior tag

Ennyire nem véeszes :D

Csak egy srác vagyok a nagy világból.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.