Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Opera böngésző (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-02-19 17:17:02

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17951) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Valami nem okés :(

Amióta felraktam az új Win-t az opera elindítása nagyon lassú.
Mindig a tálcán van az ikon és amikor rákattintok már be is dob azonnal, ahogyan más programokba is.

De most amit csinál, legalább 10mp-et kell várni, hogy elinduljon. Ha elindul ki X-elem, megint elindítom, megint 10mp (nem csak ha tálcáról indítom)

Előtte szinte azonnal bedobott és most is bedob minden program ahogy rákattintok, kivéve ez.

SSD-m van és 12.10-es opera. Volna erre valami magyarázat?

(#17952) koti


koti
tag

Szeretnék még valamit kérdezni. Hol tudom azt beállítani, hogy az egyik fülön megnyitott pl. startlap likjeit új fülön nyissa meg, de ebben a böngésző ablakban? Hasonló kérdés, a jobb egér másolat a fülről megnyit egy új böngészőt holott egy új fület szeretnék a megnyitott mellett. Az is megoldás lenne, ha az egyik gépen jól működő beállításokat átvihetném a másik gépre. Köszönöm

(#17953) koti válasza koti (#17952) üzenetére


koti
tag

Visszaolvastam, de sajnos itt nem találom a beállításokat. Vajon akkor hol vannak?
Windows Vistán és Windows 7-ben: C:\Users\<felhasználónév>\AppData\Roaming\Opera\Opera\profile
Az OP. Win 7.

(#17954) Zoli133


Zoli133
őstag

Sziasztok, mióta 12.10-es opera van fennt, azóta miután bezárom az utolsó fület nem nyílik meg automatikusan a gyorshívó, kerestem a beállítást de nem találtam, hol tudom beállítani, hogy megnyíljon a speed dial az utolsó fül bezárása után?

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#17955) AtHoS válasza koti (#17953) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Beállítások / Haladó / Fülek / További fül beállítások -> "Ablakok nyitása fülek helyett" mellett nincs véletlenül pipa?

A beállítások tárolási helyét meg tudod nézni, ha a címsorba beütöd opera:config vagy Menü / Súgó / Opera névjegye

Át lehet tenni a beállításokat egyik gépről a másikra, ha a profil könyvtár tartalmát átrakod illetőleg, ha csak az Opera beállításokat akarod átrakni és mást nem (pl. nem akarod átrakni a speed dial-t, könyvjelzőket, stb..), akkor a profil könyvtárból csak az operaprefs.ini fájlt másold át.

Viszont lehetnek galibák, ha a két gépen nem egyeznek meg a könyvtárbeállítások, stb..

Itt egy használható kis program a böngészők biztonsági mentegetésére: favbrowser

Win7 alatt van egy olyan érdekes dolog, hogy adminként vagy nem adminként indítva az operát más-más profil könyvtárat használ, ha prgfiles könyvtárba lett telepítve és UAC is aktív.

Én ezt kiküszöböltem úgy, hogy USB módban telepítettem D meghajtóra (így a profil könyvtár az opera telepítési könyvtárába kerül), majd ezt követően ismét elindítom a telepítőt és normál módban ugyanebbe a könyvtárba telepítem. A második telepítésre azért van szükség, mert Win7-nél csak megfelelően telepített programok lehetnek alapértelmezett alkalmazások.

read-only mode on the forum

(#17956) Armahun


Armahun
addikt

Azt be lehet állítani valahol, hogyha F11-el kiteszem teljes képernyőre, akkor ne írogassa ki, hogy ESC-vel kiléphetek?
Nagyon idegesítő.

[ Szerkesztve ]

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#17957) dqdb válasza Armahun (#17956) üzenetére


dqdb
Topikgazda

opera:config#UserPrefs|ShowFullscreenExitInformation

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#17959) koti válasza AtHoS (#17955) üzenetére


koti
tag

BINGOO!! Nagyon köszönöm AtHoS-nak. :C

(#17960) koti


koti
tag

Őrület, most a minialkalmazások sora tűnt el az Operából. Hogyan lehet visszatölteni, hogy használhassam?

(#17961) Armahun válasza dqdb (#17957) üzenetére


Armahun
addikt

Köszönöm.

MÁS:A keresősor nálatok működik rendesen?
Googlenél hol ad találatot, hol csak egy fehér képernyő van.

[ Szerkesztve ]

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#17962) Ndruu válasza koti (#17960) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Kiszedték őket. Már híresztelték egy ideje, hogy megszűnik a widget support, most úgy látszik meg is lépték.

Vissza lehet őket varázsolni a leírás szerint, bár én nem próbáltam, mert nincs egy widgetem sem.

Harrrr!!!!

(#17963) koti válasza Ndruu (#17962) üzenetére


koti
tag

Köszönöm. Azt hiszem akkor megleszek nélküle. Bár érdekes, hogy azonos verzióban az egyik gépen van a másik gépen nincs ilyen lehetőség. A verz. 12.10

(#17964) Predator2


Predator2
addikt

Helló

Az alábbo felirat jelenik meg a Youtube-on ha egy videót akarok megnézni [link]

Ha kikapcsolom a az ExtendTube nevű kiterjesztést akkor eltűnik, denekem szükségem van arra a kiterjesztésre.

Mi akar ez lenni? És mit tehetek h megférjenek egymás mellett?

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#17965) Vangelis


Vangelis
nagyúr

A fene vinné el.

A gmail hol bejön hol nem....

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#17966) Ndruu válasza Predator2 (#17964) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

A kiterjesztésbe került bele ez a piros figyelmeztető.

A Youtube-on mindig változtatják a kinézetet, a legújabb most az Experimental UI. Itt van egy leírás, ahol a leírja, hogy lehet a youtube-os cookie-t kicserélni (nekem nem sikerült). Töröld a youtube-os kukikat, szerintem utána jó lesz és visszakapod a "régi" kinézetet.

Harrrr!!!!

(#17967) DeathAdder válasza DeathAdder (#17951) üzenetére


DeathAdder
veterán

Csak Windows install lett belőle :Y
De azóta már jó :F

(#17968) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Hát ezt nem hiszem el :W

Már megint csinálja, elég volt egy restart hozzá :(((

(#17969) Sk8erPeter válasza Vangelis (#17965) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Ha más böngészőnek maszkolod az Operát, akkor is?

Sk8erPeter

(#17970) Sk8erPeter válasza DeathAdder (#17968) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Az Operát is teljesen, elölről újrahúztad, vagy valami korábbi állapotot hurcolászol?
Próbáld már meg USB-s változattal is, ott is csinálja-e.

Sk8erPeter

(#17971) DeathAdder válasza Sk8erPeter (#17970) üzenetére


DeathAdder
veterán

Ööö teljesen újrahúztam a gépet, letöltöttem a legfrissebb Operát, jó volt, gyors volt.
Bemásoltam a /User stb.. Local és Roaming mappákba a formatálás előtt elmentett Opera tartalmakat és még mindig jó volt.
Aztán telepítések stb.. különböző okokból több restart után már megint lasssú volt.

Letöröltem teljesen az Operát és a Local/Roaming tartalmakat is töröltem, majd ismét telepítettem egy szűz Operát, de még mindig ugyanolyan lassú :(((

(#17972) Sk8erPeter


Sk8erPeter
nagyúr

Sziasztok!

A jsFiddle másnál is teljesen összeesik?
Korábban működött, de most így néz ki, például:

http://jsfiddle.net/Sk8erPeter/24QXS/

Opera - jsFiddle bug

Opera 12.02, x86, Windows 7 x64.

Valahogy így kéne kinéznie, mint Chrome-ban, FF-ben, IE8-ban (!):

Chrome - jsFiddle

[ Szerkesztve ]

Sk8erPeter

(#17973) Sk8erPeter válasza DeathAdder (#17971) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

OK, akkor ahogy már javasoltam, most próbáld meg az Opera USB-s változatával.

Például:

http://www.opera-usb.com/downloadold.htm

12.02

Sk8erPeter

(#17974) AtHoS válasza Sk8erPeter (#17972) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Nálam OK, szépen megjelenik. Az asdasdads szövegek felett pedig folyton beugrik egy javascript üzi

XP, 12.11 beta RC b1655

read-only mode on the forum

(#17975) M_AND_Ms válasza Sk8erPeter (#17973) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

A gyári telepítő is tud USB-s (portable) módban települni

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#17976) Sk8erPeter válasza AtHoS (#17974) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Istenem, de hülye vagyok, tesztelési célból ki volt kapcsolva a JavaScript, még korábban úgy hagytam... :W
Bocsánat a kérdésért, ez kicsit égő volt. :B

Az alert() meg normális, az az elvárt viselkedés (lásd a kódot).

(#17975) M_AND_Ms :
vágom, de most teszt gyanánt gyorsabb letölteni a kész változatot, nem? :)

Sk8erPeter

(#17977) DeathAdder válasza Sk8erPeter (#17973) üzenetére


DeathAdder
veterán

Na akkor mondom :DDD

Ahogyan M_AND_Ms is mondta a gyári telepítővel csináltam először Portable (USB) módban és ugyanaz volt a helyzet mint most.
Egészen pontosan bezártam egy nyitott Operát és egy nyitott Firefoxot.
Majd újból megnyitottam őket, elsőnek Opera aztán Firefox (ez után 8x kiikszeltem és beléptem a Firefoxba, mire kegyeskedett megnyílni az Opera), szóval ez biztosan nem normális szerintem

Aztán amit linkelték 12.02 -t kicsomagoltam az asztalra és az azonnal bevág ha rákattintok a parancsikonra :Y

Ez nekem magas :N

(#17978) M_AND_Ms válasza Sk8erPeter (#17976) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Az is kész. A telepítés elején megkérdi, hogy akarod. Nem kell bohóckodni semmit sem.

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#17979) Predator2 válasza Ndruu (#17966) üzenetére


Predator2
addikt

most tettem fel a 12.02-es verziót és amikor először rákattintottam már így jött be
ha törlöm kukikat akkor nem megint ez a kinézet fog majd betöltődni?

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#17980) Sk8erPeter válasza DeathAdder (#17977) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Hát én sem vágom.
Akkor használd ezt a változatot. :D

(#17978) M_AND_Ms :
vágom, vágom.
De több idő letölteni a telepítőt, meg klikkelni párat, mint letölteni azt a zipelt szart. :D
De mondjuk érthetetlen okból megoldotta neki a paráját.

Sk8erPeter

(#17981) rt06


rt06
veterán

az mitol lehet, hogy a legutobbi frissites (kb egy hete) ota nem mukodik a bongeszoben az alt+space menu elohozas? ha jol latom, nincs erre a billentyukombora beallitva semmi a bongeszon belul

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#17982) Zoli133 válasza Zoli133 (#17954) üzenetére


Zoli133
őstag

Érdekes, nem változtattam semmit, mert nem találtam erre vonatkozó beállítást, de most mégis jó, remélem marad is.

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#17983) Dluinet válasza rt06 (#17981) üzenetére


Dluinet
nagyúr

nekem simán alt -ra jön a főmenü
helyi menü meg a billentyűzet menü gombjára (jobb ctrl-tól balra) ugrik elő

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#17984) rt06 válasza Dluinet (#17983) üzenetére


rt06
veterán

nem az a menu, hanem ami a cimsorban levo ikonra kattintva jon elo minden windoze-os ablakon, mar win95 ota (teljes meret, kis meret, mozgatas, bezaras)

[ Szerkesztve ]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#17985) sing1ep1ayer


sing1ep1ayer
őstag

Mióta frissítettem a 12.10 x64-gyel még ide sem tudok belépni. Minden alkalommal megkapom a "Sikeres belépés, rögtön továbbítunk" üzenetet, aztán szépen visszatölti a bejelentkezési oldalt. :W Ezt kénytelen voltam foxi alól megírni... szégyen. :)

(#17986) Zoli133 válasza sing1ep1ayer (#17985) üzenetére


Zoli133
őstag

Én most 12.10es x64es opera alól írok, itt minden rendben. Nálam mobile alól csinál a ph olyat, hogy bejelentkezés sikeres képernyőröl nem irányít tovább de bejelentkeztet, szerintem ez inkább vmi ph bug.

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#17987) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Hogyan tudom alapértelmezett böngészővé kreálni ezt az USB -s verziót?
Be van pipálva a beállításokban, hogy alapértelmezett legyen, de akkor is ha böngészőn kívül egy linkre kattintok, akkor azt explorerben nyitja meg :(((

Esetleg Win7 alól kellene beállítani?

(#17988) AtHoS válasza DeathAdder (#17987) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Hogy ne kelljen keresni: [link]

read-only mode on the forum

(#17989) DeathAdder válasza AtHoS (#17988) üzenetére


DeathAdder
veterán

Hogy nem vettem észre, átsiklottam rajta pedig csak pár hsz-el feljebb írtad :W

Tehát akkor telepítsem hagyományos módon ugyanabba a mappába amiben a portable van?

(#17990) AtHoS válasza DeathAdder (#17989) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Igen :K

read-only mode on the forum

(#17991) Wolfskin


Wolfskin
őstag

sziasztok,

a 12.01-operába még sikerült bevarázsolnom a bal oldali oszlopba a unit-t, (és kezelte is a ujs-eket), a 12.10-be már nem megy.
nem tudom áttenni valahogy a régiből?

az új opera (12.10) megint elkezdte a gmailben a betűket kicsire váltani ha válaszolok, minden szöveg kicsi lesz. minden levélíráskor át kell váltanom normálra. a beállításokban engedélyezve van a beállítás és ott normálra van téve. a 12.01 nem csinálta, előtte a 11.61 igen. mi lehet ez? ez mitől van?

[ Szerkesztve ]

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#17992) Wolfskin


Wolfskin
őstag

és még annyit, hogy az inbox hiába van kompaktra állítva, óriásiak a távok, a másik fiókomnál egész tűrhetően szoros. ugyanaz a beállítás. ez miért lehet? (talán az az oka, hogy a régiben immár harmadszor 99% a telítettség, és már szorosan vannak a levelek? nagy a levélnyomás? (mail comression) :D

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#17993) sing1ep1ayer válasza Zoli133 (#17986) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

Fura. Ha arra klikkelek itt a te hozzászólásodnál, hogy "Válasz", akkor beléptet és tudok válaszolni, de ha az alattad lévőnél teszem ezt, akkor mindig visszadobál. :W Mindegy.

@ (#17987) DeathAdder
Legbiztosabban úgy oldhatod meg, ha a registryt buherálod. Ha nem értesz hozzá, akkor használd ezt a kódot:

Windows Registry Editor Version 5.00

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\RegisteredApplications]
"Opera Internet Browser"="Software\\Clients\\StartMenuInternet\\Opera\\Capabilities"

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Clients\StartMenuInternet]
@="Opera"

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Clients\StartMenuInternet\Opera]
@="Opera"

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Clients\StartMenuInternet\Opera\Capabilities]
"ApplicationDescription"="The Best Internet Experience on any device"
"ApplicationIcon"="\"C:\\Program Files\\Opera\\Opera.dll\",0"
"ApplicationName"="Opera Web browser"

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Clients\StartMenuInternet\Opera\Capabilities\FileAssociations]
".oex"="Opera.Extension"
".htm"="Opera.HTML"
".html"="Opera.HTML"
".xht"="Opera.HTML"
".xhtm"="Opera.HTML"
".xhtml"="Opera.HTML"
".mht"="Opera.HTML"
".mhtml"="Opera.HTML"
".xml"="Opera.HTML"
".torrent"="Opera.HTML"
".bmp"="Opera.Image"
".jpeg"="Opera.Image"
".jpg"="Opera.Image"
".png"="Opera.Image"
".svg"="Opera.Image"
".gif"="Opera.Image"
".xbm"="Opera.Image"
".oga"="Opera.Image"
".ogv"="Opera.Image"
".ogm"="Opera.Image"
".ogg"="Opera.Image"
".webm"="Opera.Image"

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Clients\StartMenuInternet\Opera\Capabilities\Startmenu]
"Mail"="Opera"
"StartMenuInternet"="Opera"

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Clients\StartMenuInternet\Opera\Capabilities\UrlAssociations]
"http"="Opera.Protocol"
"https"="Opera.Protocol"
"ftp"="Opera.Protocol"
"mailto"="Opera.Protocol"
"nntp"="Opera.Protocol"
"news"="Opera.Protocol"
"snews"="Opera.Protocol"

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Clients\StartMenuInternet\Opera\DefaultIcon]
@="\"C:\\Program Files\\Opera\\Opera.exe\",0"

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Clients\StartMenuInternet\Opera\InstallInfo]
"ShowIconsCommand"="\"C:\\Program Files\\Opera\\Opera.exe\" /ShowIconsCommand"
"HideIconsCommand"="\"C:\\Program Files\\Opera\\Opera.exe\" /HideIconsCommand"
"ReinstallCommand"="\"C:\\Program Files\\Opera\\Opera.exe\" /ReInstallBrowser"
"IconsVisible"=dword:00000001

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Clients\StartMenuInternet\Opera\shell]

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Clients\StartMenuInternet\Opera\shell\open]

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Clients\StartMenuInternet\Opera\shell\open\command]
@="\"C:\\Program Files\\Opera\\Opera.exe\""

- Másold ki és minden sorban, ahol C:\\Program Files\\Opera\\Opera.exe\ van, ott írd át értelemszerűen a saját Opera böngésződ elérési útjára.
- Mentsd el .reg kiterjesztéssel és tetszőleges néven valahová, aztán dupla klikk rá, hogy hozzáadd a registryhez.
- Ha megvan, akkor utána a vezérlőpultban az alapértelmezett programok részen a http, https, ftp.. stb. protokollokhoz ki tudod választani a menüből az Operát.

A folyamat során sehol nem kell újraindítani a gépet.

(#17994) rt06 válasza rt06 (#17981) üzenetére


rt06
veterán

kozben probalgattam, es egyetlen helyen mukodik csak, a speedial kepernyon (ha a fokusz nem a keresomezon van)

masnal is fennal ez a jelenseg?

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#17995) fatal` válasza rt06 (#17994) üzenetére


fatal`
titán

Nálam sem megy, ez bug lesz.

(#17996) Ndruu válasza rt06 (#17994) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Ez a menü?

Alt és Space egyidejű lenyomása "semmit" nem csinál. Az Alt kijelöli a menüsávot a Space pedig megszünteti a kijelölést.
Ha lenyomom az Alt-ot, felengedem és utána nyomom le a Space-t, akkor felhozza a kérdéses menüt.

Nem lett túl jó ez a 12.10. Én is csak azért frissítettem, mert így kilépéskor nem omlik össze a plugin wrapper.

Harrrr!!!!

(#17997) rt06 válasza Ndruu (#17996) üzenetére


rt06
veterán

igen, ez a menu es alt+space egyuttes lenyomasara kellene elojonnie (tetszoleges mas programnal megnezheted, ez a billentyukombinacio ugyanis nem az operae, hanem a windoze sajatja, mar kozel 20 eve)
nalam az alt lenyomasara az opera menuje jon elo, a space ezutan nem csinal semmit

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#17998) Ayg0


Ayg0
senior tag

Üdv!

Nem tudom ismert hiba vagy csak nálam jelentkezik, hogy miután letöltök pl egy mp3 formátumú anyagot és a letöltések fülből az első lejátszás alkalmával az egér mutatója hurcolja magával a fájlt, mint amikor folyamatosan nyomva tartom a bal gombot, hogy mozgatni tudjam valahova az audiot.

Egy statikus képen nyílván nem egyszerű szemléltetni a problémát, szóval elnézést érte, de nem tudom másképp megoldani. Ha nem ismert hiba, hagy kérjek meg valakit akinek a 12.10 van telepítve, hogy nézzen már rá nála is jelentkezik e. Köszönöm!

*javítom magam: minden új lejátszás indítása után hurcolja magával a mutató a fájlt. :F

[ Szerkesztve ]

"A Celeron egy olyan gyár ami az Intelnek készít olcsó, megbízható processzorokat, ezért felesleges a Pentiumokért plussz pénzt fizetni."

(#17999) Wolfskin válasza Wolfskin (#17991) üzenetére


Wolfskin
őstag

nos ezekre senki nem tudja a választ?

és azt tudja valaki, hogy operával hogyan lehet megjegyeztetni gmail fiók belépési adatit (felhasználónév/jelszó)? mert csak a fő mailcímhez jegyzi meg, a második fiókként való megnyitásakor minden alkalommal be kell pötyögnöm az adatokat. az egyik laptopon futó ugyanazon opera (12.10 usb win7 x64) esetében magától alakult úgy, csak ezt nem tudom másik gépemen reprodukálni... :W

ez gmail vagy opera rejtély??? :F (a kérdést mindkét topikban feltettem)

[ Szerkesztve ]

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#18000) M_AND_Ms válasza Wolfskin (#17999) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Egyenesen a másik fiókba lépj be a login képernyőn és akkor annál is rákérdez, hogy mentse-e!

Nálam szépen működik, nincs vele gond

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Opera böngésző (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.