Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Opera böngésző (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-02-19 17:17:02

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4001) RpPRO válasza birno (#3999) üzenetére


RpPRO
őstag

Esetleg megadnad a linket? Egy katt feler fel ora magyarazassal. ;)

Helló biztos úr. Nem alkohol vagyok befolyásoltsága felett. Néha összeszavakat a keverem.

(#4002) erdoke válasza RpPRO (#4001) üzenetére


erdoke
titán

Miből gondolod, hogy hozzáférésed van az általa említett intranethez? :)

A legjobb aláírás a héten

(#4003) h_143570 válasza birno (#3999) üzenetére


h_143570
addikt

Ha jol emlekszem az IE -eseteben van lehetoseg az oldal biztonsagi tulajdonsagainak kirasaban. IE6 es 5.5 koernyeken egy lakat feliratu kicsi ikonra szokot elojonni. Ott meg tudod nezni, hogy milyen azonositasi megoldast hasznal a kerdeses oldal. Majd be tudod allitani a Ctrl-F12 / Halado / Biztonsag / Biztonsagi Protokolok / Reszletek resznel.

(#4004) RpPRO válasza erdoke (#4002) üzenetére


RpPRO
őstag

My name is Bond. James Bond. :DDD

Helló biztos úr. Nem alkohol vagyok befolyásoltsága felett. Néha összeszavakat a keverem.

(#4005) birno válasza h_143570 (#4003) üzenetére


birno
addikt

Nem igazán látok semmilyen kis lakatot és az IE-nek maszkolás sem segít rajta.
FF alatt is néztem, ott is azt adja, hogy nincs engedélyezve a biztonsági protokoll, de hogy melyik...
Ott nem is találtam hol lehet beállítani, mert a Haladó-Titkosítás résznél nincs részletes lista, máshol meg nem láttam.
Mindegy, még úgysem az igazi a 9.50, vannak benne apró idegesítő dolgok, remélem a véglegesben már menni fog minden, nagyon várom. :)

(#4006) h_143570 válasza birno (#4005) üzenetére


h_143570
addikt

A mellohelyen meg IE6 van, holnap megnezem, hogy pontosan mere fele tudod megnezni a biztonsagi tulajdonsagokat.

(#4007) birno válasza h_143570 (#4006) üzenetére


birno
addikt

Köszi, már így is nagyon sokat segítettél. :R

(#4008) h_143570 válasza birno (#4007) üzenetére


h_143570
addikt

Na meg is van, a biztonsagos oldalra lepve a jobb also sarokban a foldgombb mellet meg kellene jelenie egy kicsike kis lakatnak arra duplan katintva meg kellene mutatnia a biztonsagi tulajdonsagokat. Ha ez nem jonne be akkor jobb klik az oldalon barhol majd tulajdonsagok.

(#4009) birno válasza h_143570 (#4008) üzenetére


birno
addikt

A Public Key lenne az?
Ott RSA(1024bit)-et ír.
A Signature algorithm meg md5RSA.
Opera-nal csak 256bit-eseket látok max.

(#4010) h_143570 válasza birno (#4009) üzenetére


h_143570
addikt

Mi a pontos kiras?

(#4011) Casanova*


Casanova*
veterán

szasztok! nagyon szemetel az operám. legutóbb ,Ccleaner-en 3 giga szemetet töröltem le. mindennap takarítom a rendszert. [link] mi lehet a gond??? miért szemetel ennyire?

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#4012) cousin333 válasza Casanova* (#4011) üzenetére


cousin333
addikt

Ne netezzél és akkor megszűnik ;].

Viccet félretéve, gondolom az a 3GB nem csak az Opera cucca volt. Ctrl + F12, Haladó, Előzmények, gyorsítótár a Lemezen, ezt állítsd be valami kisebb értékre. Amúgy néha nézz errefelé,és nyomd meg a Törlés most gombot. Ezen kívül az ideiglenesen letöltött (nem Mentés, hanem Megnyit választásakor) fájlok is itt maradhatnak. Letöltesz Megnyitással egy filmet, az már elég nagy lesz.. Időnként esetleg a sütiket is törölheted.

"We spared no expense"

(#4013) cousin333


cousin333
addikt

Új build b9694! Vannak benne új hibák is sajnos, de néhány korábbi javítása is. Sőt, nálam még egyszer se fag

"We spared no expense"

(#4014) Casanova* válasza cousin333 (#4013) üzenetére


Casanova*
veterán

köszi cimbora!

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#4015) karaj válasza Casanova* (#4011) üzenetére


karaj
csendes tag

Állítsd be, hogy mindig törölje a gyorstárat kilépéskor.

Ismerd meg az Operát! http://magyaropera.blog.hu/

(#4016) Casanova* válasza karaj (#4015) üzenetére


Casanova*
veterán

már megvan! köszi!

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#4017) frankie!


frankie!
őstag

Kaptam külföldről egy Microsoft fingerprint Readert, aminek nagyon tetszik a hsználata, IE alól felismeri, ha jelszavas oldalra lépek, és beállítás után ezenetúl csak oda kell érintenem az ujjamat, mint a filmekben! :D
De Opera alatt nem működik sajnos. Nincs hozzá valami kiegészítő?

(#4018) AtHoS


AtHoS
nagyúr

Opera 9.25 Build 8827

Link 2

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#4019) Badb0y


Badb0y
addikt

Hogy tudom beállítani operába, hogy vaterán amikor hírdetek, ugyanúgy tudjam használni a leírás menüt, mint explorerbe ? (szövegszerkesztősen)

Minőségi laptopok https://notebookokhu.business.site/

(#4020) cousin333


cousin333
addikt

Új Opera előzetes: Opera 9.50 build 9716!

"We spared no expense"

(#4021) <cyborg>


<cyborg>
csendes tag

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy megoldható-e, hogy ne töltse le a teljes weblapot, mielőttt azt megjelenítené, hanem amint megvan a szöveg azt jelenítse meg.
Válaszaitokért előre is köszönet!

Üdv.: <cyborg>

(#4022) erdoke válasza <cyborg> (#4021) üzenetére


erdoke
titán

Tools/Preferences/Advanced/Browsing: Loading -> Redraw instantly?

A legjobb aláírás a héten

(#4023) <cyborg> válasza erdoke (#4022) üzenetére


<cyborg>
csendes tag

Köszi!
Ez volt az.

Üdv.: <cyborg>

(#4024) Ombi5


Ombi5
őstag

Mai nap Vistara valtottam es mondom visszamasolgatom fontos opera beallitasokat! Erre az tortent,hogy pl wand.dat fajl utan nem reagal semmit se a jelszavaimra ,gyorshivoim sincsennek meg,de miert?! :F

(#4025) Fori23


Fori23
őstag

Nálatok is gagyin megy a PH fórum része? 9.5 betával a középső hsz. oszlopot jó 5mp késéssel adja be. IE és FF-nél 1-2mp. Opera 9.25 most a legjobb, képszerűen egyszerre jelenik meg.

"mert ugye ritkán lát az ember egy futó gépben lángoló vinyót"-wnix

(#4026) erdoke válasza Fori23 (#4025) üzenetére


erdoke
titán

Nálam nem, azonnali újrarajzolás van beállítva.

A legjobb aláírás a héten

(#4027) Fori23 válasza erdoke (#4026) üzenetére


Fori23
őstag

Ez valami más. Címlap, cikkek, összes fórumig villám minden, innen továbblépve- fórumtémák, hozzászólások- kezdődik. De csak a középső oszlopnál.

"mert ugye ritkán lát az ember egy futó gépben lángoló vinyót"-wnix

(#4028) Ombi5 válasza Ombi5 (#4024) üzenetére


Ombi5
őstag

Kozben ez megoldodott!! A gyorshivoba berakott oldalakat melyik beallitas tartalmazza? :R

(#4029) AtHoS válasza Ombi5 (#4028) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Profil könyvtárban a speeddial.ini és a hozzátartozó képek a thumbnails könyvtárban vannak

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#4030) Fori23 válasza erdoke (#4026) üzenetére


Fori23
őstag

Jó kis cumi:( Még újra is raktam, annyira idegesített.
Részben megoldódott. Az oldalbeállításoknál letiltottam a Javascripteket és veszett gyors lett. Viszont ugye pár dolog nem működik. A Sun Java cucca van fent. Érdekes, hogy az opera 9.25-nél nem kavar be.

Ja igen, és Vista32bit, ha számítana vmit.

[ Szerkesztve ]

"mert ugye ritkán lát az ember egy futó gépben lángoló vinyót"-wnix

(#4031) erdoke válasza Fori23 (#4030) üzenetére


erdoke
titán

Nálam is Vista 32, Java pedig valószínűleg van fent, és ha van, akkor Sun. :F

A legjobb aláírás a héten

(#4032) Fori23 válasza erdoke (#4031) üzenetére


Fori23
őstag

Eh:D Tehát a legfrissebb JRE fent van. Csak mert pont azt néztem, hogy Virtual PC-re- ahol nincs ez a probléma- nem tettem fel.

"mert ugye ritkán lát az ember egy futó gépben lángoló vinyót"-wnix

(#4033) Fori23 válasza Fori23 (#4032) üzenetére


Fori23
őstag

És ez mindegy is, nem ez az oka. Hanem nem tudom mi. (Ma átnézem józanon is :D )

"mert ugye ritkán lát az ember egy futó gépben lángoló vinyót"-wnix

(#4034) Atti1112


Atti1112
aktív tag

Sziasztok ! Egy gyors kérdés : hogyan tudom megoldani,hogy a sima bal kattintásra egy bármilyen link új fülön (tab) nyíljon meg ? Azt már megoldottam hogy a középső egérgombom tudja ezt, de mivel ez a gördítő kerék és nehezen lehet lenyomni, ezért kéne a sima bal gomb.
Ez azért jó ,mert sima fül bezárás után nem kell megvárni hogy az előző lap újra letöltődjön, mint amikor visszalépsz egy oldalon. Válaszokat előre is köszi.

Segítsetek, ha tudtok ! Köszi !

(#4035) Cathfaern válasza Fori23 (#4032) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

A javának semmi köze a javascripthez. Csak a név megtévesztő :)

(#4036) Fori23 válasza Cathfaern (#4035) üzenetére


Fori23
őstag

Ja, leesett.
Mostanában csak a NOD 3.0-at újítottam. Pedig próbáltam kikapcsolt védelemnél is- és mert nem volt jobb ötletem-, azért lekaptam, restart után látványosan jobb lett. A hsz oszlop "csak" 1-2mp-et késik, de az mégsem 5. Nem tudom mi lehetett, mert nem buzeráltam a NOD-ot, ahogy települt úgy maradt.

"mert ugye ritkán lát az ember egy futó gépben lángoló vinyót"-wnix

(#4037) Atti1112


Atti1112
aktív tag

Up !

Segítsetek, ha tudtok ! Köszi !

(#4038) h_143570 válasza Atti1112 (#4037) üzenetére


h_143570
addikt

Pipatlanitsd a kovetkezott: Ctrl - F12 / Halado / Fulek / Megnyitott fulek ujra felhasznalasa

(#4039) 7 válasza Atti1112 (#4034) üzenetére


7
addikt

Ha csak a középső egérgomb nehezen járása a gond, akkor ajánlom a következőt:

Shift+Klikk
Ctrl+Shift+Klikk

[ Szerkesztve ]

(#4040) frankie!


frankie!
őstag

Meg tudná mondani vki, hogy miért van, hogy akárhányszor belépek majd kilépek a szemét IE7-ből, eszeveszett seekelésbe kezd a winyó? :F

[ Szerkesztve ]

(#4041) 7 válasza frankie! (#4040) üzenetére


7
addikt

Ennek mi köze van az Operához? :U [link]

(#4042) doktordrog válasza frankie! (#4040) üzenetére


doktordrog
aktív tag

Biztos tölti az összes trójait, meg spywaret.

(#4043) frankie! válasza 7 (#4041) üzenetére


frankie!
őstag

Valahogy az operásokban jobban megbízok, mint az exploreresekben... ;) :B

[ Szerkesztve ]

(#4044) 7 válasza frankie! (#4043) üzenetére


7
addikt

Az egy dolog, viszont az Operások nem használnak olyan szinten IE-t, hogy tudják is a megoldást a problémádra :)

(#4045) h_143570 válasza frankie! (#4043) üzenetére


h_143570
addikt

Max annyi, hogy irtsd ki az osszes toolbart. Uritsd ki a bongeszo cachet es vedd vissza ameretet 50mb-re. Ha ezek utan is marad a gond akkor pasz.

(#4046) S W A T


S W A T
senior tag

Ez van olyan biztonságos mint a firefox?

A youtube-t hogyan tudom betenni a kereső szolgáltatások közé ?

A polgármesteri hivatal is alátámasztotta Mónika létezését, üvegcsont betegségét és a gyűjtést. Esztergályos Cecília is segít, video: http://href.hu/x/9x9v Ha Te is segítenél: http://href.hu/x/9wol <<< "Peace, Love, Empathy" by Kurt Cobain >>>

(#4047) S W A T válasza h_143570 (#4045) üzenetére


S W A T
senior tag

Az első kérdést elkülted privibe. A másodikra tudsz segíteni ? hogy oda a kis keresők mellé a youtube-t hogyan tegyem be ?

A polgármesteri hivatal is alátámasztotta Mónika létezését, üvegcsont betegségét és a gyűjtést. Esztergályos Cecília is segít, video: http://href.hu/x/9x9v Ha Te is segítenél: http://href.hu/x/9wol <<< "Peace, Love, Empathy" by Kurt Cobain >>>

(#4048) ONE-T


ONE-T
csendes tag

Sziasztok, bizonyara volt mar kerdes, de nincs kedvem 4000 oldalt elolvasni, de a kedvenceket operabol hogy lehet elmenteni? ugy hogy pl egy esetleges windows telepitesnel ne kelljen ujra megcsinalni a kedvenceket....köszi

(#4049) h_143570 válasza S W A T (#4047) üzenetére


h_143570
addikt

Katints bele jobb gombal a kereso mezobe, es valaszd a legalaso menupontot a megjeleno menubol.

(#4050) h_143570 válasza ONE-T (#4048) üzenetére


h_143570
addikt

Fajl menu / importalas es exportalas / opera konyvjelzok....

Vagy mentsd ki a profilodbol a opera6.adr file-t A Sugo / Opera nevjegye megmondja a helyet.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Opera böngésző (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.