Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Opera böngésző (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-02-19 17:17:02

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2001) cousin333 válasza Badb0y (#2000) üzenetére


cousin333
addikt

Be kell állítani a Beállításoknál, hogy Előző folyamat folytatása, mert szerintem ez alapból nem így van. Ezután működnie kellene...

Nyelvi fájlt azért nem jegyzi meg, mert a másik gépen a pendrive más meghajtó betűjelet kap. Megoldást nem tudok rá, hogy relatív útvonalon keressen, és ne abszolúton.

Könyvjelzőkkel nálam semmi baj, nem felejti el őket. Amikor elindítod, elvileg rákérdez, hogy melyik profilt folytassa. Esetleg próbáld meg egy profillal (pipa a megjelenő ablak alsó részébe). Ekkor egy default nevű fájlt készít az exe mellé, és nem kérdez rá minden indításnál a profilra. Bár, újraolvasva: lehet, hogy arra gondoltál, hogy az ''asztali'' Opera könyvjelzőit (az adr fájlt) exportáltad, és az szerepel az exe mellett? Mert ebben az esetben valóban elfelejti. Csináld azt hogy elindítod a Portable-t, és a futó programban importálod a könyvjelzőket. Ekkor elmentődnek kilépés esetén is. Ha pedig az újonnan létrehozott könyvjelzők kellenének az asztali verzióba, akkor a programból exportáld őket.

Remélem, érthető voltam :B.

"We spared no expense"

(#2002) cousin333 válasza frankie! (#1999) üzenetére


cousin333
addikt

Köszönöm! :B

- ha átmásoltad, akkor természetesen nem ott van, de biztosan a wand.dat fájlban
- így hát :). Annyi kiegészítéssel, hogy nem a Profile mappában jön létre az ini, hanem a Profile mappán belül a változtatásnak megfelelően a Menu, a Keyboard vagy a Mouse mappában.

Elsősorban azért hanyagolják, mert:
- nem is ismerik
- túl sok mindent tud (akinek el kell magyarázni, hogyan indítsa el a böngészőjét, annak feleslegesek pl. a mouse gesture-ök, nekik elég az IE, vagy az alap FF is)
- nem a megszokott a kinézete (lásd IE és FF, amik nagyon hasonlóan néznek ki, bár sokan koppanni fognak, amikor kritikus biztonsági frissítésként egyszer csak feltelepül nekik ez IE7, amin néha én is nehezen igazodok ki), bár ez megoldható, mert léteznek IE és FF like skinek ([link])
- nem minden oldal jelenik meg vele jól (bár IE7-el is lesznek problémák, és a jelenség egyre ritkábban forul elő)
- vagy egy oldal szándékosan nem akar megjelenni, elavult böngészőre hivatkozva. Ez ugyan áthidalható a User ID átírásával, de a fentebb említett egységsugarú user erre sem képes magától, inkább nem szív vele

Lásd a dolog jó oldalát: Mivel az Opera használók tábora csak kb. 1%, a sok unatkozó fiatal nem írogat rájuk vírusokat és egyéb kellemetlenségeket. Mindössze szabványos oldalakra van szükségünk, ezt meg remélhetőleg kiharcolja helyettünk az FF, miközben egyre több sebezhetőséget találnak benne, ahogy nő a felhasználói tábora (Operában is lenne, csak ''senkit'' nem érdekel).

"We spared no expense"

(#2003) LukE


LukE
veterán

francé' nem tudok belépni gmail-ba?
google kalendáriumba, accounts, search-nél ba vagyok logolva, de ha a mailba akarok belépni, mindíg kidob a főoldalra... (tegnap még működött)

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#2004) dbius válasza LukE (#2003) üzenetére


dbius
veterán

nem tudom miért egy ideje nálam is ezt csinálja gmailnél...

viszont a megoldás rettentő egyszerű.... tehát beírod a usernevet, meg passt, majd miután visszakerültél a bejelentkezési oldalra, csak nyomj egy refresht, és máris bent leszel a gmail accountodon ;)

legalábbis nekem jelenleg így megy a gmail, de hogy mi okozta ezt, nem tudom, mivel korábban működött rendesen. Cache és cookiekat töröltem, a helyzet ugyanaz :F

de így legalább megy :D

dbius

(#2005) Foglalt név


Foglalt név
addikt

Hello,

az mitől van, hogy ha az opera az aktív ablak, akkor nem müködnek a billentyűzet hangerő szabályzó gombjai? Egész eddig nem tapasztaltam ezt, az otthoni gépen tökéletesen müködik, itt azonban nem. :F A keresés és a mail az opera saját kliensét indítja, de ez eddig is müködött, úgyhogy nem értem hol a hiba :(

(#2006) LukE válasza Foglalt név (#2005) üzenetére


LukE
veterán

a hangero nekem mukodik, de a kovetkezo/elozo track gomb vagy a lapot tekeri fol/le, vagy next/prev-kent mukodik. Stop/play meg egyaltalan nem reagal...
(MS natural multimedia keyb)

dbius-> koszi, igy mukodik.

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#2007) Dictator^


Dictator^
veterán

szintugy ms bill, és csak a hangerő megy ha az opera aktiv...

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#2008) Foglalt név válasza Dictator^ (#2007) üzenetére


Foglalt név
addikt

Nekem az elég is lenne, eddig müködött is, de mióta új rendszer van az opera is frissítette magát nem hajlandó :(

(#2009) Badb0y válasza cousin333 (#2001) üzenetére


Badb0y
addikt

Akkor a nyelvi fájlról lemondok, majd beállítgatom mindig.
Most importáltam, nem megnyitottam, remélem így akármilyen gépbe teszem megmaradnak a könyvjelzők és minden beállításom is.

Minőségi laptopok https://notebookokhu.business.site/

(#2010) Badb0y válasza LukE (#2006) üzenetére


Badb0y
addikt

No meg a mail gomb. Mivel én Outlokot használok, mindig az opera mail-e jön be. Le kell kicsinyíteni ahhoz, hogy az outlok induljon el :F

Minőségi laptopok https://notebookokhu.business.site/

(#2011) karaj válasza Badb0y (#2010) üzenetére


karaj
csendes tag

Próbáld ki esetleg az Opera@USB-t is, ebben elvileg minden leveled meg beállításod megmarad. Viszont ez egy teljes Opera telepítés, és nem egyetlen fájl. Próbáld ki, és aztán meglátod, melyik jön be jobban: [link]

Ismerd meg az Operát! http://magyaropera.blog.hu/

(#2012) LukE


LukE
veterán

akkor szerintem a bill. drivere szar siman.
Neha F2-F3-ra behozza a task-hozzarendelos kepernyot. Ha nem fut a winamp, play gomb neha videolejatszo progit inditja...
Mail gombra nekem putty indul, es azt inditja mindig. (Operaban kulso levelezo hasznalata van beallitva?)

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#2013) Kaiden


Kaiden
csendes tag

Sziasztok! Lenne egy egyszerű, ám mégis nehezen eldönthető kérdésem: meiket éri meg jobban használni: a mozzila firefoxot, vagy az operát?

Nobody is innocent, there are merely various levels of guilt.

(#2014) Steelheart válasza cousin333 (#2002) üzenetére


Steelheart
senior tag

Lásd a dolog jó oldalát: Mivel az Opera használók tábora csak kb. 1%, a sok unatkozó fiatal nem írogat rájuk vírusokat és egyéb kellemetlenségeket. Mindössze szabványos oldalakra van szükségünk, ezt meg remélhetőleg kiharcolja helyettünk az FF, miközben egyre több sebezhetőséget találnak benne, ahogy nő a felhasználói tábora (Operában is lenne, csak ''senkit'' nem érdekel).

Hehe :D FF-nál azért a nyílt kód is nagyban hozzásegít, ergo ott van előkészítve az egész forrás, pár unatkozó hacker nekiül, átnézi, és találnak benne gy csomó bugot. A zárt forrású programok ugyan nem frissülnek olyan gyorsan, de a bugok és rések felfedezéséhez egyrészt szerencse, másrészt tesztsorozatok ezrei kellenek.

Tényleg, azt tudjátok, hogy az Opera most, hogy már reklámcsík sincs, miből szerez pénzt? Most hirtelen lusta vagyok utánanézni :DDD

XFire profile: http://profile.xfire.com/crystalheart ________>>--(O.o)-->________ http://www.youtube.com/watch?v=0NM45lYPb_A _________>>--(X.x)-->_________ http://crystalheart.extra.hu/e107_files/downloads/video/myvid/ggstart_f2_3kbps.avi

(#2015) karaj válasza Steelheart (#2014) üzenetére


karaj
csendes tag

Bizonyos összeget kap az Operából indított Google keresésekre, plusz az Opera kint van a norvég tőzsdén is. De szerintem a legtöbb pénz a mobil részlegről jön. Sok telefonra van már alapból feltéve az Opera, ezeknek az eladásából ők részesedést kapnak. Lásd még itt: [link]

Ismerd meg az Operát! http://magyaropera.blog.hu/

(#2016) karaj válasza Kaiden (#2013) üzenetére


karaj
csendes tag

Az attól függ, hogy mire szeretnéd használni. Ha speciális igényeid vannak, lehetséges, hogy jobb a Firefox, mert ott minden extrém ötletre találhatsz kiterjesztést. Másrészt az alap Firefox keveset tud az Operához képest, és sokáig tart összerakni, valamint a frissítéseknél jó eséllyel várnod kell a kiterjesztések frissítésére is. Operában nagyon nagyon sok minden alapból megvan, így azonnal teljes értékűen használhatod.

Én inkább az Operát ajánlom (bár ez ezen a fórumon azt hiszem nem meglepő ;)
Olvasd el ezt a cikket is, hogy lásd, mit tud: [link]

Majd írd le, hogy tetszik :)

Ismerd meg az Operát! http://magyaropera.blog.hu/

(#2017) cousin333 válasza Kaiden (#2013) üzenetére


cousin333
addikt

Nos, mivel ez egy Opera topic, és én is azt használok, inkább csak elmondanám, hogy szerintem mikor kellene Operát választanod:

- ha szereted, hogy egy böngésző nyújt valami extrát is, ami könnyebbé, gyorsabbá teszi a böngészést. Lehet, hogy most nem is tudod, hogy mire van szükséged (nem vicc, én is így voltam vele), ezért javaslom a Karaj-féle link elolvasását, hátha vannak olyan funkciók, amik megtetszenek.
- ha sokat netezel és/vagy levelezel
- ha nem okoz gondot az eddig talán szokatlan, új dolgok elsajátítása (pl. egérmozdulatok)
- ha kellő virtuozitással kezeled az egeret és/vagy a billentyűzetet
- ha hajlandó vagy időt szánni a böngésző kiismerésére, beállítására
- ha szeretnéd tudni, milyen funkciók lesznek a többi böngészőben egy év múlva ;]

Ha a fentiek olvasása során nem ismertél magadra, még mindig javaslom, hogy próbáld ki.
A legtisztább, ha felteszed mindkettőt, és mindegyiket legalább 1 hétig, intenzíven használod, törekedve minél több funkció megismerésére.

[Szerkesztve]

"We spared no expense"

(#2018) frankie! válasza cousin333 (#2017) üzenetére


frankie!
őstag

''- ha szeretnéd tudni, milyen funkciók lesznek a többi böngészőben egy év múlva'' - ott a pont! :))

Kaiden:
A kedvenc funkcióim pl a kuka, a jegyzetek, ha pl. egy idegen nyelvű levelet írsz, a panelban írod, közben szótározhatsz nyugodtan. Ha ritkán használod, akkor is megéri feltenni.

Pár plusz dolog, ami még lehetne:
-beépített többszálas letöltés
-lapfülek több sorban
-valami elmés megoldást találhatnának, ami elmenti az ablakba gépelt szöveget fagyáskor vagy áramkimaradáskor
-a profil mappák áthelyezhetőek lennének máshova, és életem végéig elvegetálhatnék anélkül, hogy bármit másolgatnom kellene formázáskor :DD

(#2019) cousin333 válasza frankie! (#2018) üzenetére


cousin333
addikt

:)

- valóban jó lenne

- tud ilyet ;) : jobbclick a fül sávon; testreszabás; eszköztárak; tördelés: hosszú sorok tördelése; OK

- ez nem lenne rossz. Köztes megoldásként előbb írd jegyzetbe, amit akarsz. Ezt jobbclick, jegyzet beszúrása opcióval tudod beilleszteni vagy sima copy-paste-el.

- ilyet is tud elvileg: címsorba írd be: opera:config. Mivel a profilodat akarod áthelyezni, írd be a fenti keresőbe, hogy profile, ekkor kijelzi az összes beállítást, ami érinti a profile mappát. Írd át a neked fontos elérési utakat (pl cache directory-t nyilván nem akarod menteni máshova), majd Mentés (figyelj arra, melyik mentést nyomod meg, mindegyik csak azt a részt menti, ami hozzá tartozik), és restart Opera.

[Szerkesztve]

"We spared no expense"

(#2020) Kaiden


Kaiden
csendes tag

Köszönöm eme elmés linket! :R Az opara (így ráolvasásra) jónak néz ki, meg is fogom próbálni. Kérdésem lenne, hogy amit a firefox letöltött magának bővítményeket(flash, java) azokkal mit kezdjek, ha csak operát használok? Ahhoz is kell, vagy az külön leszdi? (esetleg azt is tudja alapból...)

Nobody is innocent, there are merely various levels of guilt.

(#2021) cousin333 válasza Kaiden (#2020) üzenetére


cousin333
addikt

Régen Opera azt csinálta, hogy ha FF után telepítetted fel, akkor használta az ő plugin könyvtárát is :). Ezt most is be tudod állítani:

- nyisd meg az Operát
- írd be ezt a címsorba: opera:config#UserPrefs|PluginPath majd Enter
- megjelenő beállításnál hagyd meg ami ott szerepel, menj a végére, és a pontosvessző után írd be a Firefox pluginek mappáját
- Mentés gomb a beállítások alján
- indítsd újra az Operát

Ha mégsem működne a dolog, akkor újra fel kell rakni a plugineket (sajnos ez kevésbé triviális, mint IE-nél, vagy FF-nél -> a kicsiség átka :((( )

Ha válaszolsz valakinek, használd az adott hozzászólás tetején levő válasz gombot. Így jobban követhető a beszélgetés...

[Szerkesztve]

"We spared no expense"

(#2022) frankie! válasza cousin333 (#2019) üzenetére


frankie!
őstag

Vagy úgy!:)
Az opera:config-ot megnéztem, gondoltam átírom csak a profile mappa helyét, és akkor minden benne lévőt is oda helyez át. Ezzel szemben a többi sor zömét tényleg átírta, de pl. a panelen minden ''elveszett'', de miután külön beállítgattam, már minden rendben volt.

Én olyasmire gondolok, hogy telepítéskor az elején feldobna egy párbeszédablakot, hogy melyik legyen az alapértelmezett profile mappa azon belül az össze user nevével. Vagy pl. ki lehetne pipálgatni miket tegyen oda, miket ne.(Nagy részét azt se tudom micsoda.)

(#2023) Badb0y válasza frankie! (#2018) üzenetére


Badb0y
addikt

''Kaiden:
A kedvenc funkcióim pl a kuka, a jegyzetek, ha pl. egy idegen nyelvű levelet írsz, a panelban írod, közben szótározhatsz nyugodtan. Ha ritkán használod, akkor is megéri feltenni.''

Ezt hogy :F :B

Minőségi laptopok https://notebookokhu.business.site/

(#2024) karaj válasza Badb0y (#2023) üzenetére


karaj
csendes tag

Hát gondolom bal oldalon írod a jegyzet panelen a levelet, és közben meg van nyitva a szótár.

Ismerd meg az Operát! http://magyaropera.blog.hu/

(#2025) frankie! válasza karaj (#2024) üzenetére


frankie!
őstag

Pontosan! :DD

(#2026) piqla


piqla
őstag

Sziasztok!
Keresgeltem, de nem talaltam meg, esetleg feluletes voltam es atsiklottam a valasz felett.
Szoval: szeretnem a jobb klikk/kereses ezzel menube berakni az images.google.hu-t.
Ehhez tudnatok nekem segitseget nyujtani? A keresest elinditja, de a webes talalatok jonnek be, nem a kepek...

Szereted az állatokat?

(#2027) cousin333 válasza piqla (#2026) üzenetére


cousin333
addikt

Pedig egyszerű (valamit elnézhettél):

1. nyisd ezt meg az oldalt: [link]
2. jobbclick a keresőmezőben
3. Kereső készítése...
4. megadod a keresőszót (pl. gk)
5. OK

Ennek így mennie kell, most próbáltam ki.

"We spared no expense"

(#2028) piqla válasza cousin333 (#2027) üzenetére


piqla
őstag

:Y

A tobbi browserkeszito brigad miert van ennyire lemaradva az Opera mogott?

Koszi a valaszt!

Szereted az állatokat?

(#2029) cousin333 válasza piqla (#2028) üzenetére


cousin333
addikt

Úgy látom, a Firefox RC3-ban (lehet, hogy korábban is) átvették ezt a módszert, annyi különbséggel, hogy egy külön könyvjelzőt kell létrehozni az adott laphoz.

Bár azért elég érdekes, hogy úgy fejlesztik a böngészőt, hogy szinte egy az egyben átveszik az Opera funkciókat (bezárás gomb minden fülön, kuka, session auto-mentés, fül sorrendjének cseréje, kulcsszavas keresés, keresőmotorok hozzáadása). Nem véletlenül írtam korábban, hogy akkor használj Operát, ha szeretnéd tudni, mi lesz a többi böngészőben egy év múlva. Mindenesetre az Opera lekoppinthatná a incremental update-et és a helyesírás ellenőrzőt :U.

(El kell ismerni, elég jó lesz ez a Firefox 2.0 [link] :B)

[Szerkesztve]

"We spared no expense"

(#2030) Dictator^


Dictator^
veterán

LOL, az uj opera frissitéssel, a billen lévő média szabályzógombok nem müködtek eddig, most a track váltó gomb scrolloz a weboldalokon a többi ugyanugy nem csinál semmit :) :C

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#2031) Badb0y válasza Dictator^ (#2030) üzenetére


Badb0y
addikt

Miért van már a 9.02-nél újabb :F

Minőségi laptopok https://notebookokhu.business.site/

(#2032) Badb0y válasza cousin333 (#2027) üzenetére


Badb0y
addikt

Ezt nem lehet a google mellé betenni csak felölre :F

Minőségi laptopok https://notebookokhu.business.site/

(#2033) Dictator^ válasza Badb0y (#2031) üzenetére


Dictator^
veterán

[link]

csak ez a kis update, de nemsoká jön az uj...nekem eddig ez nem volt fent és nem láttam hogy vki is belinkelte volna :)

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#2034) cousin333 válasza Dictator^ (#2033) üzenetére


cousin333
addikt

Amit ide belinkeltél az pontosan az Opera 9.02. :)

Mellesleg, ha valakinek már magyar nyelvű Operája van, vagy csak angolt használ, akkor annak célszerűbb a classic installert linkelni: [link], mert sokkal kisebb a mérete (3,9MB szemben a 6,3MB-os Internationallal). De akár szűz installernek is használható, mert az MSI installeren és a kb. 50 nyelven kívül mindent tud, amit a nagyok :DDD. (Innen érhető el: [link])

Újabb verzió még nincsen, vélhetőleg pénteken jön. Remélhetőleg ezzel együtt:[link] ;)

"We spared no expense"

(#2035) cousin333 válasza Badb0y (#2032) üzenetére


cousin333
addikt

Nem egészen értem, hogy mit szeretnél. Ha a Google keresőmező mellé akarsz egy Google képek keresőmezőt, akkor (rövid kutakodás utáni eredmény, de ez nem biztos) azt tudom mondani, hogy nem. Pontosabban odarakhatod, de akkor 2 alapértelmezett keresősáv lesz (mindkettő az alap Google), amint új fület nyitsz. A listában elérhető minden beállított kereső, de az alapértelmezettet fogod látni először.

Bármelyiket alapértelmezetté teheted (de egyszerre értelemszerűen csak egyet):
Ctrl+F12 -> Keresők -> kiválasztod, hogy melyiket szeretnéd -> Szerkesztés -> Részletek -> kipipálással tedd alapértelmezetté

Egyébként meg megszokás kérdése. Én pl. azt az egy keresőmezőt sem használom (első dolgom, hogy eltüntessem), mert ott van rá az URL sáv, ami ugyanolyan jól működik, és mindig pontosan azzal keres, amivel akarom :). Ráadásul jobban kézreáll, FF-el, IE-vel csak a macera van, hogy oda kell klikkolni, ha keresni szeretnék (lehet, hogy van rá billentyűzet kombináció, de én alapvetően ''egeres'' vagyok).

[Szerkesztve]

"We spared no expense"

(#2036) l@czko


l@czko
tag

Szeretnék kérni némi segítséget:

Opera 9.02 build 8585

Az ilyen galériákat nem tudom úgy használni, ahogy kellene:

[link]

Normális körülmények között az alsó részen kellene lennie egy görgető sávnak.Nálam ez teljesen hiányzik.
Mi a megoldás?

Na, most történt egy érdekesség:
Ha a fenti linkről nyitom meg, akkor megjelenik a görgetősáv.Viszont ha a forrásoldalról, [link] akkor nem. :(



[Szerkesztve]

(#2037) cousin333 válasza l@czko (#2036) üzenetére


cousin333
addikt

Hello!

Ez egy Opera bug. Általában Java scripttel ugrik elő a galléria, és a paraméterezését valamiért nem szereti...

Két megoldás van:
- kivágod az URL, és közvetlenül nyitod meg, nem a cikkből (ahogy te is csináltad)
- nincs csúszka, de a helye ott van. Ha odamész a szélére (ahol a szélső gombnak kellene lennie), lenyomod az egérgombot, és húzod a széle felé (vagy hogy fogalmazzam), akkor működik :). Tehát nem a legeslegszélén, hanem pl. 1cm-el beljebb lenyomod a gombot, és húzod a széle felé.

"We spared no expense"

(#2038) Köpcös válasza l@czko (#2036) üzenetére


Köpcös
csendes tag

http://www.plt.hu/cgi-bin/common/galeria.cgi?online=vn&view=frameset&gID=274&orderby=1&desc=0&kezdokepID=274_kutya16_k.JPG

http://www.plt.hu/cgi-bin/common/galeria.cgi?online=vn

A két link közötti különbség. Talán ez ?

ASUS K8N E-Deluxe Sempron 2800+ 2*1024Mb RAM meg néhány kacat

(#2039) l@czko válasza cousin333 (#2037) üzenetére


l@czko
tag

Szia!

Köszi a választ! :R
Igen, most ebből a linkellenőrzésből az új fülön való megnyitás kiderült számomra.Eddig soha nem próbáltam.

A láthatatlan gombos módszer az működik! :D Ezt sem próbáltam.Hálás köszönet! :R

Köpcös: Ne hari, de mit is akarsz ezzel mondani? :B

(#2040) cousin333 válasza Köpcös (#2038) üzenetére


cousin333
addikt

Nem hiszem, hogy erre gondolt.

- Nyisd meg ezt:[link]
- Kattints a képre.
- nincsen scroll :((( , csak szép néni :R

- Most nyisd meg a gallériát direktbe: [link]
- lám, van scroll is, néni is :D

Amikor a képről nyitod meg, egy javascriptet hajt végre, amit akkor látsz, ha a kép fölött hagyod az egeret.

"We spared no expense"

(#2041) l@czko válasza cousin333 (#2040) üzenetére


l@czko
tag

A néni tényleg szép! :D Még szerelmes leszek...... :B

Igen, így viselkedik egy halom más galéria is.

A képre kattintva sikerült azért scrolloznom, csak nem alul kerestem a láthatatlan gombokat. :)

Remélem Operáék javítják majd ezt a bugot, mert a régebbi verziókban ez a funkció jól működött. :U
A 8.54-el voltam a legjobban megelégedve eddig.


(#2042) Badb0y válasza cousin333 (#2037) üzenetére


Badb0y
addikt

Ne hagyd itt ezt a fórumot :DDD Sok jó dolog derül ki így olvasás közbe :))

Minőségi laptopok https://notebookokhu.business.site/

(#2043) frankie! válasza cousin333 (#2040) üzenetére


frankie!
őstag

Szent igaz! sikerült tartalommal megtöltened az uncsi perceket! :B
Ilyen képnézegetős foobar alapú webrádióról(ingyenes) nem hallottál még? Nem akarsz készíteni egyet a kedvünkért? :U

És a Yahoo mail új beta-jára nincs még vmi recept?

(#2044) Köpcös válasza l@czko (#2039) üzenetére


Köpcös
csendes tag

Semmit sem szóltam, azt is halkan. :R

ASUS K8N E-Deluxe Sempron 2800+ 2*1024Mb RAM meg néhány kacat

(#2045) modd3r


modd3r
őstag

Sziasztok!

Azt hol lehet beállítani a 9.02-es Operában, hogy a lapon lévő linkeket, amik új ablakban nyílnak meg, teljes képernyőn mutassa?

Előre is köszönöm!

(#2046) Senior tag válasza modd3r (#2045) üzenetére


Senior tag
aktív tag

Eszközök\Beállítások, Haladó fül, Fülek menüpont -> Új fülek lenyílónál kiválasztod a mindig teljes méretűt.

Ugorgyunk!

(#2047) cousin333 válasza frankie! (#2043) üzenetére


cousin333
addikt

Ki kell, hogy ábrándítsalak, nem tudok ilyen programot készíteni :U . Igazából azt sem igazán értem, hogy pontosan milyen programot szeretnél :).

Yahoo-t nem használom, nincs is ott mail címem. Tippjeim: írd át a user ID-t FF-re, vagy IE-re. Esetleg nézz körül a userJS-ek között [link], hátha van rá valami fix (de mondom, azt sem tudom, mi a baj vele, mert nem használom). Ha egyik sem megy, akkor passz, várd meg az új Opera verziót (elvileg holnap jön), hátha... Amúgy meg POP3 rulez :D.

[Szerkesztve]

"We spared no expense"

(#2048) modd3r válasza Senior tag (#2046) üzenetére


modd3r
őstag

Köszönöm!

(#2049) cousin333


cousin333
addikt

Megjelent az Opera legújabb heti kiadása (b8629), ami már tartalmazza a phishing filter előzetesét, ezen felül sok hibát javítottak:

Részletek:

[link] és [link]

[Szerkesztve]

"We spared no expense"

(#2050) Senior tag válasza cousin333 (#2049) üzenetére


Senior tag
aktív tag

Azt hiszem, ezúttal kivárok. Elég vegyesek az első reakciók. A fejlesztők is ''Introducing new bugs'' néven ironizálnak rajta, biztosan van némi alapja. Talán a következő bugfix verziót.

Ugorgyunk!

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Opera böngésző (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.