Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Opera böngésző (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-02-19 17:17:02

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17801) DeathAdder válasza M_AND_Ms (#17800) üzenetére


DeathAdder
veterán

Simán a telepítéskor lehet a portable módot kérni?

(#17802) Rimuru válasza DeathAdder (#17801) üzenetére


Rimuru
veterán

Igen.

[ Szerkesztve ]

Vigyázat, csalok!

(#17803) DeathAdder válasza Rimuru (#17802) üzenetére


DeathAdder
veterán

Szuper :C
Köszi :R

(#17804) M_AND_Ms válasza DeathAdder (#17803) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Ez nem FF, hogy külön kelljen összevadászni a portable verziót :K

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#17805) Engineer086


Engineer086
Modder

Sziasztok! Nem tudom másnál fordult-e már hasonló probléma, nem böngésztem vissza oldalakat a topikbanegy ideje nagyon furán viselkedik az Operám. Indításnál még minden tökéletesen működik, aztán egy pár óra használat után elkezd belassulni, az oldalak görgetése akadozik, a tartalmak nagyon lassan töltenek be, úgy általában minden darabosan működik. Ez nagyon idegesít és nem tudom mitől lehet.

Történt már egy reinstall, de ugyanazt csinálja, mint korábban. Legújabb verziót használom.
Ötletek? Javaslatok?

Szádvár rád vár: www.szadvar.hu-https://www.facebook.com/szadvarert.barati.kor/

(#17806) Predator2


Predator2
addikt

Helló

Mit lehetne azzal csinálni ha véletlenül arra kattintottam h az opera egy adott lapon ne jegyezze meg a jelszavam? Hogyan lehet ezt módosítani?

THX

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#17807) vOrOn válasza Predator2 (#17806) üzenetére


vOrOn
tag

Ctrl+F12.
Forms.
Password Manager...
Oldal neve alatti bejegyzést törölni.

(#17808) Predator2 válasza vOrOn (#17807) üzenetére


Predator2
addikt

próbáltam de nincs olyan

ImageShack-on szeretném ha megjegyezné a jelszavam.

A kulcs aktív de nem illeszti be a jelszavamat. Alul is kipipáltam de így sem jó.
Nem tudom h lehetne megtanítani vele.

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#17809) Dluinet válasza Predator2 (#17808) üzenetére


Dluinet
nagyúr

ImageShack-ot nemjegyzui ,eg

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#17810) Predator2


Predator2
addikt

hmm jó tudni THX

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#17811) Penge_4 válasza Dluinet (#17809) üzenetére


Penge_4
veterán

Mi az, hogy nem jegyzi meg? Egyáltalán mi miatt van, hogy bizonyos oldalakon nem jegyzi meg? Az Opera mindig arról volt híres, hogy egy csomó olyan helyen megjegyzi, ahol a többi nem. Mit csinál a webfejlesztő az oldallal? Nem lehetne userJS-sel módosítani a formok neveit, típusait vagy ennél bonyolultabb a helyzet?

(#17812) Dluinet válasza Penge_4 (#17811) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Például a routerem jelszavát sem jegyzi meg, amit minden más böngésző megjegyez.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#17813) Predator2 válasza Dluinet (#17812) üzenetére


Predator2
addikt

nekem azt megjegyzi (TP-Link 941ND)

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#17814) Dluinet válasza Predator2 (#17813) üzenetére


Dluinet
nagyúr

a routerem minden szövegmezőjét megjegyzi, kivéve a belépést.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#17815) #41133696


#41133696
törölt tag

Helló, azért a 12.02-t igazán felkészíthették volna, hogy Windows 8-on is tudja az Aero Peek-et :)

(#17816) Predator2 válasza Dluinet (#17814) üzenetére


Predator2
addikt

nekem azt is bár a kulcs nem aktív de mégis minden adatom benne van

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#17817) zodo


zodo
nagyúr

Sziasztok!

12.02 kiadást használom alap témával, turbo automatán de vannak olyan oldalak pl vcrc.hu vagy turaauto.hu ahol irtó lassan vagy szinte fagyásig tart a betöltés/navigáció.
Jelenség már bekapcsolás után is jelentkezik, nem az van hogy idővel lassul a böngészés.

Mivel, hogyan tudnám korrigálni hogy megfelelően működjön?

(#17818) bocsika válasza bocsika (#17776) üzenetére


bocsika
aktív tag

Valaki?

Ha belépnék a Gmailre kifagy az egész. Már kezdek átszokni miatta a Chrome-ra.
Pls help.
A legnagyobb gond hogy nem is úgy fagy ki hogy hibaüzenetet vagy riportot tudja küldeni. Csak annyit tudok csinálni hogy bezárom az egész böngészőt és újraindítom de akkor nem ugrik föl az ablak hogy tudja valamit küldeni.

(#17819) olivera88


olivera88
veterán

Ma reggelre kinyíródott az Operám. Reggel bekapcsolom a gépet, na majd megnyitom az Operát, erre semmi, RAM-ot felhuzta 73% ra, és belasitotta gépet de nem indult. Újraindítottam gépet. de akkor se akart indulni, akkor töröltem a gyorsitótárat, aztán megpróbáltam megint indítani, eredmény 93% RAM- fogyasztás 4Gb ból. :( :(( Nem tudom mi történhetett, tegnap meg semmi baja nem volt. A 12.00 es verziót használom. Eddig semmi gondom se volt vele.

[ Szerkesztve ]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#17820) ludla


ludla
őstag

Sziasztok! Olyan problémám lenne hogy ha pdf fájlt szeretnék megnyitni csak betölti az oldalt de nem történik semmi csak egy üres kép fogad :F

https://www.facebook.com/groups/blackPantherOS/

(#17821) Sk8erPeter válasza Penge_4 (#17811) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Chrome alatt sem jegyzi meg, most épp az alól írok, most próbáltam.
Itt konkrétan az történik, hogy jQuery UI Dialogot használnak ennek a formnak a JavaScriptes (jQuery-vel történő) megjelenítésére (attól lesz ilyen felugrós, "vásznon" megjelenítős hatása). Alapból ez a form el van rejtve (a wrapper diven rajta van, hogy display:none;), és a böngészők ezt elég hektikusan kezelik, Operában mégis több eséllyel, Chrome-ban a kerülő megoldásra még én sem jöttem rá.
Az imageshack-en szerintem az a baj, hogy a form kódja gány. Egy táblázat egy cellájában kezdi a form taget, és aztán egy másik cellában zárja le, pedig ezt így nem szabad elvileg, mert nem valid.
Most gyorsan kipróbáltam, ez az alábbi, általam gyorsan összekalapált, valid HTML5-kód Operában az elvártaknak megfelelően működik, a böngésző hajlandó kitölteni a formot, DE Chrome-ban nem működik, nem tölti ki a megfelelő mezőket, hiába megyek rá, hogy mentse a jelszót!
http://jsbin.com/axocoy/1/edit
(ne itt próbáljátok ki, hanem lehetőleg saját webszerveren, vagy csak a fájlt HTML-ként mentve)

Szóval ebben az Opera speciel jobb, mint a Chrome, ahogy mondtad is, tehát itt az ImageShack kódját kell okolni a hibáért.

Sk8erPeter

(#17822) olivera88 válasza olivera88 (#17819) üzenetére


olivera88
veterán

Estére megjavult magától szerencsére. :) Átnéztem MBAM-al a gépet és talált egy trojan agentet, esetleg az játszhatott közre?

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#17823) Predator2


Predator2
addikt

Szerintetek az miért lehet h nem lép be illetve ki ph-ra/ról csak ha többször ráfrissítek? (legfrissebb Operám van és a személyes adatok törlése is megvolt)

Sikeres belépés, rögtön továbbítunk...
Sikeres kilépés, rögtön továbbítunk...

ennél a két pontnál megragad és csak az f5 segít rajta
az igazán bosszantó az amikor elküldök egy kommentet és az is beragad majd amikor nyomok egy f5-öt akkor duplán küldi el.... (de ez ritkább)

5let? :D
THX

[ Szerkesztve ]

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#17824) Sk8erPeter válasza Predator2 (#17823) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Nincs kikapcsolva a JavaScript? Most hirtelen más nem jutott eszembe...

Amúgy korábban itt már beszéltünk róla, hogy annyira degenerált dolog ez a beléptetés, kiléptetés, hsz.-ek sikeres elfogadására utaló üzenet Prohardveren, ilyen ötezer éves dolog, tök felesleges. Igazából csak betesz plusz egy, felesleges lépcsőfokot minden folyamatba, ráadásul ami a legrosszabb, hogy adott esetekben pont emiatt születnek sokszor dupla/tripla hsz.-ek...

Sk8erPeter

(#17825) Predator2 válasza Sk8erPeter (#17824) üzenetére


Predator2
addikt

Megnéztem az működik.

Ha valakinek van még ötlete ne tartsa magában.

Amúgy meg igazad van.

[ Szerkesztve ]

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#17826) w333


w333
félisten

Opera 12.10 Stable :K

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#17827) Dluinet válasza w333 (#17826) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Nekem is fent van már fél órája.
Csak mindig leoltanak, hogy még nem hivatalos.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#17828) w333 válasza Dluinet (#17827) üzenetére


w333
félisten

És milyen ? vélemény róla? Stabilnak tűnik vagy gyorsabb esetleg nem jó ? :D

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#17829) Dluinet válasza w333 (#17828) üzenetére


Dluinet
nagyúr

A google reader, maps és met.hu sokkal gyorsabb, a gmail csak egy kicsivel.

De lehet, hogy csak bebeszélem magamnak, de kb mint a opera 11.64-es.
Kiegészítőket nem használok.

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#17830) Dluinet válasza w333 (#17828) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Egyszer gyors, egyszer lassú, ugyanazon az oldalon.
Opera 12.10 1652 Win32 Windows7
Érdekes

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#17831) AtHoS válasza w333 (#17828) üzenetére


AtHoS
nagyúr

A biztonságos oldalakkal még mindig problémázik. Pl. az ÁNTSZ oldalát sem nyitja meg: [link] (direkt nem https-el linkeltem, mert úgyis átrak)

read-only mode on the forum

(#17832) AtHoS válasza AtHoS (#17831) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Illetve a füleken megjelenített favikonok "eltűnése" is jelen van

read-only mode on the forum

(#17833) Predator2


Predator2
addikt

nem bánnám ha egy kicsit se gyorsulna de fele annyi hiba lenne benne/vele

[ Szerkesztve ]

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#17834) dqdb válasza AtHoS (#17831) üzenetére


dqdb
Topikgazda

Vizsgálódtam kicsit, és közben dokumentáltam is a kiadott parancsokat.

openssl s_client -showcerts -connect antsz.hu:443 >chain.txt
Először is letöltöttem ezzel a paranccsal a tanúsítványláncot, amely három tanúsítványból állt. Ezt követően a három szintet kimásoltam a fájból, és elmentettem root.cer, intermediate.cer és antsz.cer néven (az olvasmányosság kedvéért az openssl x509 -text -in filename.txt >filename.cer paranccsal felturbóztam kissé a feltöltött fájlokat).

type *.cer >>chain.crt
Összefűztem az összes tanúsítványt egyetlen fájlba, ez lesz az ellenőrzések során használt "tanúsítványtár".

openssl x509 -text -in antsz.cer
Megnéztem a tanúsítvány sorozatszámát (4D0915B50045BEC8A18487E30524) és a tanúsítványhoz tartozó egyik OCSP responder címét (http://ocsp1.netlock.hu/ccca.cgi).

openssl ocsp -CAfile chain.crt -issuer intermediate.cer -cert antsz.cer -reqout antsz-req.pem
Sajnos az OpenSSL nem támogatja a HTTP 1.1-et, de az OCSP responder egy virtual host-on érhető el, így a beküldést külső programmal lehet csak megoldani. A fenti paranccsal elmentettem az OCSP kérést egy fájlba.

wget --post-file=antsz-req.pem --output-document=antsz-resp.pem --header "Content-Type: application/ocsp-request" http://ocsp1.netlock.hu/ccca.cgi
Beküldtem a kérést és elmentettem a választ.

openssl ocsp -CAfile chain.crt -reqin antsz-req.pem -respin antsz-resp.pem -req_text -resp_text
A kapott OCSP válasz rendben van, a nonce stimmel, a tanúsítvány érvényes:

OCSP Request Data:
Version: 1 (0x0)
Requestor List:
Certificate ID:
Hash Algorithm: sha1
Issuer Name Hash: 39A2B6A302A4C1EB61858F87E02DA39161EEA98B
Issuer Key Hash: 49BF2140F353BD362B2265A82612FFE4DF71F6CA
Serial Number: 4D0915B50045BEC8A18487E30524
Request Extensions:
OCSP Nonce:
0410BA6FD1DDB63717224D253F22C9CDF0C9

OCSP Response Data:
OCSP Response Status: successful (0x0)
Response Type: Basic OCSP Response
Version: 1 (0x0)
Responder Id: C = HU, L = Budapest, O = NetLock Kft., OU = Visszavon\C3\A1si
szolg\C3\A1ltat\C3\A1sok, CN = NetLock Expressz OCSP Kiszolg\C3\A1l\C3\B3 2
Produced At: Nov 5 23:39:26 2012 GMT
Responses:
Certificate ID:
Hash Algorithm: sha1
Issuer Name Hash: 39A2B6A302A4C1EB61858F87E02DA39161EEA98B
Issuer Key Hash: 49BF2140F353BD362B2265A82612FFE4DF71F6CA
Serial Number: 4D0915B50045BEC8A18487E30524
Cert Status: good
This Update: Nov 5 23:39:26 2012 GMT
Response Extensions:
OCSP Nonce:
0410BA6FD1DDB63717224D253F22C9CDF0C9
...

A fentieket elvégeztem az intermediate CA-ra is, annak is rendben van a tanúsítványa, ellenőrizhető OCSP-n keresztül (a CRL ágakat nem néztem már meg). Bár a hibaüzenet nem erről szólt, de leellenőriztem, a root CA tanúsítványa szerepel az Opera tanúsítványtárában. Remélem, nem siklottam el valami tényleg fontos apróság felett, ezért levonom a konklúziót: az Opera ismét hülye, csak azt nem tudom, jelen esetben mi a baja ...

[ Szerkesztve ]

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#17835) Sk8erPeter válasza dqdb (#17834) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Téged nem nagyon lehetne zavarba ejteni tanúsítványokkal kapcsolatos kérdésekkel. :DDD Ahogy elnézem, elég durván vágod a témát.

[ Szerkesztve ]

Sk8erPeter

(#17836) brd válasza dqdb (#17834) üzenetére


brd
nagyúr

Az én Operámban (ami 12.02, és csak AtHoS "még mindig" kitétele miatt merészeltem reagálni ezzel a verzióval :) ) ez a főtanúsítvány nem szerepelt, importálva jó lett az ÁNTSZ oldal. (A Class C-set már korábban importáltam.)

The only real valuable thing is intuition.

(#17837) dqdb válasza brd (#17836) üzenetére


dqdb
Topikgazda

Nálam a 1652-es buildben (vagyis a végleges 12.10) pontosan ugyanez a tanúsítvány szerepel az engedélyezett root CA-k között, mégis elhasal. A https kapcsolat felépítésekor a teljes láncot megkapom, az s_client OpenSSL parancs alapján erről meggyőződhettem, és ugyebár OCSP-n keresztül sikerül végigellenőrizni (tehát nem az a korábban itt tárgyalt probléma áll fenn, hogy csak CRL létezik az ellenőrzésre).

Telepítettem gyorsan egy 12.02 portable-t, az általad linkelt tanúsítványt telepítve elérhető az ÁNTSZ oldala. Majd egy 12.10 portable-t is, és ott jön a hibaüzenet (a opera:config#SecurityPrefs|Certificaterevocationlistsforssl beállítást kikapcsolva nem).

Az egész hibaüzenetben az a legszebb szerintem, hogy más program használata nélkül esélyed sincsen, hogy kiderítsd, melyik tanúsítvánnyal van a probléma. Az Internet Explorer ilyenkor legalább hajlandó megjeleníteni azt (bár az exportálás parancs le van tiltva :U), vagy Firefoxra, vagy egy OpenSSL kliensre van szükségem, ha fájlként is látni szeretném magamnál a tanúsítványt.

Te jó tanúsítványt linkeltél, de inkább leírom: vigyázat, az MD5, SHA-1 és az 1024 bites kulcsméret elavulása miatt több azonosnak tűnő nevű, de valójában nagyon is különböző CA tanúsítvány létezik. A Microsec e-Szignónál egyszerű a helyzet: ha nincsen 2009 szöveg a root CA-hoz tartozó DN-ben, akkor az a régi, ha van, akkor az az új. A NetLocknál ha ékezetek nélküli a DN, akkor az a régi, ha ékezetes, akkor az az új (náluk még fontos lépés volt, hogy a sok önálló CA-t a 2048 bit/SHA256 áttéréskor a Microsechez hasonlóan átszervezték egy nagy root alá, ez a Gold, ennek a tanúsítványát linkelted, ez nekünk, felhasználóknak jó lépés, mert elég egyetlen gyökértanúsítványt importálni tíz helyett).

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#17838) Jorus


Jorus
nagyúr

Frissítettem ma a PC-n az Opera-t (12.10. 1652-es build), és most, ha rákattintok itt PH!-n vkinek a nevére, hogy lássam a profilját, a megnyíló ablaknak nincs fejléce, így nem lehet mozgatni, vagy épp bezárni, legfeljebb tálcáról. Más is tapasztalt hasonlót?

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#17839) fatal` válasza Jorus (#17838) üzenetére


fatal`
titán

Nálam nincs ilyen probléma, ugyanúgy fülként nyílik (MDI ablak), mint eddig. Ctrl+W sem zárja be?

(#17840) Sk8erPeter válasza Jorus (#17838) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Screenshot?

Sk8erPeter

(#17841) Jorus válasza Sk8erPeter (#17840) üzenetére


Jorus
nagyúr

Sorry, a virtuális bill.-ért, a PC-n jelenleg nincs klaviatúra. :)

Hunfatal: ctrl+w bezárja.

[ Szerkesztve ]

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#17842) Sk8erPeter válasza Jorus (#17841) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Esetleg megpróbálhatnád, hogy egy default Opera theme-re átállítod, hátha az, amit használsz, nem kompatibilis az újjal. De csak tipp.

Sk8erPeter

(#17843) Jorus válasza Sk8erPeter (#17842) üzenetére


Jorus
nagyúr

Ehh, ez volt a gond! Köszönöm! :)
Ráadásul még rendesen be is lassította a böngészőt, ahogy most észreveszem...

[ Szerkesztve ]

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#17844) Ndruu válasza Jorus (#17841) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Kiegészítés: Új fül igazából meg se jelenhetne ott (a böngésző területén kívül), csak új ablak.

Oh, igaz. Figyelmetlen voltam.

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#17845) Sk8erPeter válasza Jorus (#17843) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Ennek örülök, szívesen! Nálam is volt már verzióváltásnál para a theme-mel, azért jutott eszembe.

(#17844) Ndruu :
jé, tényleg, ez fel se tűnt. Saját Operámnál feljebb próbáltam húzni a fülsornál, de nem ment, hanem a címsor már a fülsor mögé csúszott egy kicsit, tehát a keretek közé volt szorítva szó szerint.

Sk8erPeter

(#17846) Jorus válasza Ndruu (#17844) üzenetére


Jorus
nagyúr

Tudom, én is ablakot írtam. :)

Ahogy látom, egyébként még egyik téma sem kompatibilis az új build-del, pedig ma kiadottakat is próbáltam. Mindegy, egy darabig maradhat a default.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#17847) AtHoS válasza Jorus (#17846) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Én már egy ideje nem a defaultot használom és nem problémázik ezzel a verzióval sem. Szóval azért van olyan theme, ami megy az új verzával.
Persze fejből nem vágom a theme nevét és most nem otthon vagyok, hogy gyorsan meg tudnám nézni :B

read-only mode on the forum

(#17848) Sk8erPeter válasza AtHoS (#17847) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Nyilván nincsen minden theme-ben hardcode-olva olyan tulajdonság, ami az új változatokkal valamilyen oknál fogva (változtattak az Operában valamit) nem kompatibilis.

Sk8erPeter

(#17849) AtHoS válasza Sk8erPeter (#17848) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Teljesen igaz ami írsz, viszont ez bizton nem állja meg a helyét:
"egyébként még egyik téma sem kompatibilis az új build-del"

Emiatt is reagáltam, hogy van olyan theme, ami működik

read-only mode on the forum

(#17850) Jorus válasza AtHoS (#17849) üzenetére


Jorus
nagyúr

Igaz, természetesen nem próbáltam ki az összeset, csak az újak és a magasra értékeltek közül olyan 15-15-öt. :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Opera böngésző (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.